Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Álvaro Arbeloa #17
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
remizinho
Jedan od najkonstantnijih igraca Liverpoola na pocetku sezone 07/08.. Da li je pred njim blistava buducnost u Liverpoolu, ili mislite da je rec o igracu kome cemo brzo videti ledja..
Komentari, slike, dosetke, vicevi.. Sve sto imate, znate, ne znate, mislite... o ovom igracu, mozete postovati ovde...
Tonča
Ja sam jedan od onih koji gotive Arbelou. smile.gif
Kada je dosao, bio sam u fazonu "WTF?!", ali sada mislim da je bio sasvim solidno pojacanje.
Naravno, vrhunski igrac nije, niti mislim da ce ikada vaziti za legendu kluba, ali za 2.5 miliona funti, koliko je iznosio njegov transfer, smo dobili dobrog igraca. Engleza njegovih kvaliteta bi platili dosta vise (ona stalno pominjana prica o prenapumpanim cenama za engleske igrace).
Takodje mu u prilog ide to sto igra na svim pozicijama u odbrani. Kroz karijeru je igrao DC-a (ne bih ga ipak smatrao za resenje na DC-u), a u poslednje vreme prvo kao desni, a sada uglavnom kao levi bek.

Takodje sam procitao na nekom forumu podatak, koji nikako nisam uspeo da potvrdim ili opovrgnem, posto nikakav podatak o njegovoj porodici nisam mogao da nadjem, a to je da je njegov deda Skotlandjanin. biggrin.gif
Booom
Kada je zimus dosao kruzila je prica da ga je Rafa doveo samo zbog Ronaldinja, i do pre par meseci sam bio siguran da je to istina.Stvarno je smesno kakvog smo igraca dobili za relativno sitne pare.Sigurno nece biti legenda ali za sada sluzi svrsi i sve me vise odusevljava.
Dok god ostane na ovom nivou ima moju punu podrsku.
remizinho
Ne mora da znaci da nece biti legenda. I dalje je relativno mlad, moze solidno da napreduje.. Npr, ja pre 5 i vise godina nikad ne bih rekao da ce Kara postati takva igracina, pa eto sad imamo jednog od najboljih defanzivaca lige!
Mario_T
Moram priznati da sam u pocetku bio malo (vise) skeptican povodom dolaska Arbeloe, ponajvise zbog toga sto do tog vremena uopste nisam ni cuo za njega (a nadao sam se malo "zvucnijem" pojacanju). Medjutim, decko je apsolutno opravdao ukazano poverenje, a ja sam se naucio da budem malo manje skeptican povodom igraca za koje nisam cuo.
Rafa je iz treceg pokusaja (Josemi, Kromkamp) konacno uspeo da nadje kvalitetnu rezervu za Finnana, a ujedno i igraca koji moze da pokrije obe bekovske pozicije (iako je Arbeloa, istini za volju, ofanzivno bolji na poziciji RBa, nego na poziciji LBa). A da ne govorim o tome da je Arbeloa kostao svega 2,5 miliona funti, sto je prava sitnica za jednog pouzdanog beka u danasnje vreme.
Fred Kremenko
Jedan Finnan ovde nema temu, a ovo cudo je dobilo.... Novi talas cergaro-ljubaca na forumu je vrlo doprineo tome :-)
Tonča
QUOTE(Fred Kremenko @ Oct 22 2007, 03:32 PM) [snapback]16556[/snapback]

Jedan Finnan ovde nema temu, a ovo cudo je dobilo.... Novi talas cergaro-ljubaca na forumu je vrlo doprineo tome :-)

Mogao si vreme utroseno za post da utrosis na otvaranju teme o Finnanu, nije zabranjeno.

Ali ti je verovatno lakse da prdis o koje cemu...
remizinho
Pa i meni je cudno.. Ja sam sinoc, bas pred spavanje, prilicno umoran, citao komente za tekmu Everton:Liverpool i kad sam video da je poslednjih 10 postova bilo samo o Arbeloi, napisao sam da se dalja rasprava prebaci na njegov topic. Kasnije sam uvideo da nema svog topica, pa sam ga zato otvorio.. Ako Frede nemas vremena da otvaras topic za Finana, javi mi, pa cu pokusati da nadjem nekog ko moze da odvoji tako "puno" vremena (valjda ce se naci jedan u petsto ili koliko nas vec ima) laugh.gif
Mishkin
A mozda i zato sto je stari talas naci-glupaka i dalje tu :-)
Booom
QUOTE(Fred Kremenko @ Oct 22 2007, 03:32 PM) [snapback]16556[/snapback]

Ajde ti Frede da otvoris temu za prozivke i lupetanje, a ne za Finnana.
Mishkin
Ma salio se decko, sta se odmah potresate :-)
kalabaster
Prosecan i ogranicen igrac. Idealan za ekipe koje se bore za kup uefa.
Mishkin
Trenutno nas najbolji defanzivac!
kalabaster
QUOTE(Mishkin @ Dec 17 2007, 08:29 AM) [snapback]19627[/snapback]

Trenutno nas najbolji defanzivac!

Pa zato i jesmo 5. = kup uefa
hen-ja
Fin igrac....ali brate kad se izgubi nema ga nigdje!!! Ali ima i gorih.......onih pravih beskorisnih masa (da ne spominjem kojih smile.gif )!
collymore
Ne ubrajam ga u grupu omiljenijih igraca ali poslednjih nekoliko utakmica me je prijatno iznenadio.Najveci problem je taj sto stvarno deluje malo ograniceno jer moze da igra na jednoj eventualno dve pozicije u timu.Medjutim za sada poslednjih par utakmica sto u prvenstvu sto u CL ove sezone odigrao je vise nego dobro...videcemo sta ce biti dalje
Under
QUOTE(collymore @ Dec 17 2007, 11:58 PM) [snapback]19687[/snapback]

Najveci problem je taj sto stvarno deluje malo ograniceno jer moze da igra na jednoj eventualno dve pozicije u timu

Pazi, kao defanzivac on je najuniverzalniji u nashem timu, poshto moze podjednako dobro da igra levog, desnog ili centralnog beka. Najbolje se snalazi na bocnim pozicijama. Njegov jedini problem je shto nema opciju wingbacka, znaci nije bek kakav se trazi u Engleskoj, zato shto nije prodoran i ima prilicno losh centarshut, iako je imao par asistencija ove sezone.
Daleko je od najboljeg defanzivca, ali je vrlo koristan kao squad player i mislim da je bio odlican potez njegovo dovodjenje s obzirom i na cenu koju smo platili. Iako sam bio prilicno skeptican kad je doshao, mislim da je on jedna od boljih Rafinih kupovina.
Joe
cestitam nasem najboljem beku ove sezone poziv u repku za prijateljsuku tekmu protiv Francuza. Zasluzio je to igrama sa pocetka sezone, ali se u poslednje vreme utopio u sivilo koje krasi nasu ekipu.
Fred Kremenko
Posalji mu cvece i bombonjeru :-)
hen-ja
Arbeloa igra u reprezentaciji Spanije-------mora da je iluzija!
Booom
Svaka mu cast ali je ipak prijateljska...
Ne znam da li iko zna Bobana Dmitrovica iz Borca......verovatno ne jel da? E o tome vam pricam, i on je bio u SCG reprezentaciji nekad davno, bas na to me podseca ovaj poziv...
bocejan
Kuyt nije pozvan ni za prijateljsku. Ne, to je samo odnos prema medijima da ne napinju Aragonesa kako nije zvao Reala B a on igra za Liverpul.
mikired
Ako mislite da ce arbeloa izrasti u NAJGOREG desnonogog levog beka na svetu onda ste potpuno u pravu.
Arbeloe i Aurelia se treba sto pre otarasiti jer su katastrofalni u odbrani bez obzira sto su "dobri,, u napadu. mad.gif
Mishkin
QUOTE(Booom @ Feb 1 2008, 09:56 PM) [snapback]22071[/snapback]

Ne znam da li iko zna Bobana Dmitrovica iz Borca......verovatno ne jel da? E o tome vam pricam, i on je bio u SCG reprezentaciji nekad davno, bas na to me podseca ovaj poziv...

Kako ne znam druga Bobana biggrin.gif
Iako ima 300 godina on je tata za nasu ligu! Borac da nema njega raspao bi se! Mislim da je sad presao u Vojvodinu, ili sam tako nesto cuo?!?
Booom
Ionako ce oni u drugu ligu, ustvari nije ni bitno vazno je da neko shvata i zna o cemu govorim...
Pantović
Iz Liverpoola cirka 4 cergara ode za reprezentaciju.
E Spanijo, Spanijo, kad je tebi Real B na spisku!
smile.gif
remizinho
Btw imao sam priliku da igram protiv Dmitrovica pre 2 godine na onom "Weifert odoli mi ako mozes" turniru u Kraljevu (ne pitajte me sta sam tamo radio).. Toliko o tome koliko jak igrac kad se jebava po tim smesnim beznacajnim turnirima.. Mada, istina je da standardno dobro igra u nasoj ligi i da, presao je u Vojvodinu, koja ce doduse ispasti u trecu ligu.. Nego, zatso mi ono pricamo o njemu? Jel treba da dodje u Liverpool? cool.gif
Liverbird
Alvaro je na 2. mestu po broju zutih kartona u Premier Ligi. Ima 7 komada, a na 1. mestu sa 8 je Felaini.

chair.gif
Dr Stein
QUOTE (Booom @ Feb 1 2008, 09:56 PM) *

secam se utakmice protiv rusije pomero im je dupe...u moskvi po levoj strani...
imao asistenciju za milosevica... bilo je 1-1
rusi su probusili glupog radakovica ...

oooo crna reprezentacijo
bojan_vin
CITAT (Dr Stein @ Dec 14 2008, 02:24 PM) *
secam se utakmice protiv rusije pomero im je dupe...u moskvi po levoj strani...
imao asistenciju za milosevica... bilo je 1-1
rusi su probusili glupog radakovica ...

oooo crna reprezentacijo

Haha, gde si se ovoga setio? To valjda kad Dejo bio na čelu 'selektorske trojke'... laugh.gif
vladx
QUOTE (Liverbird @ Dec 14 2008, 02:14 PM) *
Alvaro je na 2. mestu po broju zutih kartona u Premier Ligi. Ima 7 komada, a na 1. mestu sa 8 je Felaini.

chair.gif

Ja se trudim da se vise ne nerviram previse zbog njega. Znam tacno sta da ocekujem od njega, isto tako znam da je zacementirao svoje mesto na desnom boku. Zaista bih voleo da ga vidim kako se ponasa na nekom treningu, da li mu Rafa mozda brani da ima malo vise uticaja u napadu. Odlepim svaki put, a takvih situacija ima makar 2, 3 na utakmici, kad se nadje sam kao duh uz aut-liniju, protivnicki igrac stoji na ivici 16-erca, AA nikad, ali jebeno nikad da se usudi da krene ka golu, pokusa neku fintu i udje sam u kazneni prostor, zna samo da uputi kao po pravilu netacan centarsut ili on biva odmah izblokiran od onog odbrambrenog igraca!
Trudim se da se ne nerviram, ali mi to tesko ide, tj. AA mi uopste ne pomaze!
Jamaica
Samo je jednom skupio hrabrosti i dao gol tongue.gif
vladx
QUOTE (Jamaica @ Dec 14 2008, 04:19 PM) *
Samo je jednom skupio hrabrosti i dao gol tongue.gif

Jesu to bili simpaticni Baggies-i, ali upravo o tome pricam!
Liverbird
CITAT (vladx @ Dec 14 2008, 04:14 PM) *
Ja se trudim da se vise ne nerviram previse zbog njega. Znam tacno sta da ocekujem od njega, isto tako znam da je zacementirao svoje mesto na desnom boku. Zaista bih voleo da ga vidim kako se ponasa na nekom treningu, da li mu Rafa mozda brani da ima malo vise uticaja u napadu. Odlepim svaki put, a takvih situacija ima makar 2, 3 na utakmici, kad se nadje sam kao duh uz aut-liniju, protivnicki igrac stoji na ivici 16-erca, AA nikad, ali jebeno nikad da se usudi da krene ka golu, pokusa neku fintu i udje sam u kazneni prostor, zna samo da uputi kao po pravilu netacan centarsut ili on biva odmah izblokiran od onog odbrambrenog igraca!
Trudim se da se ne nerviram, ali mi to tesko ide, tj. AA mi uopste ne pomaze!

Nemoj da se cudis ako budes banovan. ban.gif
vladx
QUOTE (Liverbird @ Dec 14 2008, 07:30 PM) *
Nemoj da se cudis ako budes banovan. ban.gif

Tonca vec zna sta ja mislim o doticnom! smile.gif
Liverbird
blago tebi. ja bi bio banovan drink.gif laugh.gif thumb.gif
Mario_T
Ne bih vise zeleo da trujem temu o utakmici protiv Hulla (pogotovo zato sto cu referirati na tekmu protiv Roversa), pa sam odlucio da ovde napisem mojih five cents worth. Shvacam da ce Arbeloa uvek biti krajnje "diskutabilan" igrac i da ce imati jednako veliki broj postovaoca i kriticara. Medjutim, ne mogu da se ne nacudim visini ocekivanja kad je on u pitanju i ne mogu da se ne zapitam da li su ta ocekivanja ista kad su u pitanju drugi igraci. Kao primer cu navesti utakmicu protiv Blackburna.

U toj utakmici je Arbeloa kritikovan zato sto nije bio dovoljno aktivan (iako se par puta vrlo dobro ubacio preko desnog boka) i zato sto nije upucivao kvalitetne centarsuteve u sesnaesterac. Meni samo nije jasno kome je on to trebao da centrira? Ako kao primer uzmem bilo koji od njegovih uspelih prodora, sva je prilika da se Gerrard u tom trenutku nalazio negde oko polovine terena (pokusavajuci da "organizuje igru"), a verovatno su i Xabi i Mascherano bili u blizini. Yossi je verovatno bio negde na terenu, mada ga nije bilo lako pronaci (izgubljen u vremenu i prostoru, kako ja to volim da opisem), dok je Riera visio negde na levoj strani terena. Za to vreme se eventualno (kazem eventualno, posto to cesto nije bio slucaj) Kuyt nalazio u sesnaestercu, budno cuvan od strane dvojice drvoseca u centru odbrane Blackburna.
I sada se od Arbeloe ocekuje da uputi takav centarsut da samo Kuyt moze da stigne do te lopte, izmedju dvojice protivnickih igraca? Ili mozda jos bolje, da predribla svog cuvara, udje u kazneni prostor i "na tacni" posluzi Kuyta (ili mozda Yossija, ako se ovaj odnekud pojavi), ili mozda da sam da postigne gol? I naravno, ako Arbeloa ne uradi neku od prethodno spomenutih stvari, onda je on kriv za nasu efikasnost.

Naravno, nema veze sto je Arbeloa ove godine izuzetno konstantan (iako dobija veci broj kartona) i sto je odlicno obavljao svoje (defanzivne) zadatke protiv velike vecine protivnika (ja se licno ne mogu setiti da mu je neki protivnicki winger zadavao vecih problema). Ako smo (kao tim) odigrali lose, Arbeloa je medju prvima na udaru.
Za one koji se ne secaju, mi smo svojevremeno imali priliku da dovedemo Lucasa Neilla. Medjutim, on nas je odbio, jer je zeleo da ispuni svoje "sportske ambicije" igrajuci za West Ham. U retrospektu, jedna od boljih stvari koje su nam se mogle desiti, jer smo nakon toga doveli Arbelou, kojeg bi (imajuci u vidu igracki razvoj u zadnje dve godine) uvek pre zeleo imati u svom timu nego Neilla. Za svega 2 miliona funti, mi smo dobili jednog veoma korisnog igraca. Naravno, Arbeloa nije na nivou Daniela Alvesa ili Sergio Ramosa, ali ni mi nemamo da potrosimo +30 miliona funti na jednog beka. Ako nas uporedim sa ostalim timovima iz EPL, po meni nema puno igraca (Sagna, Bosingwa i Corluka) koji bi u nasem timu mogli da budu startni bekovi ispred Arbeloe.
Tonča
QUOTE (Mario_T @ Dec 16 2008, 07:40 PM) *
Naravno, nema veze sto je Arbeloa ove godine izuzetno konstantan (iako dobija veci broj kartona) i sto je odlicno obavljao svoje (defanzivne) zadatke protiv velike vecine protivnika (ja se licno ne mogu setiti da mu je neki protivnicki winger zadavao vecih problema). Ako smo (kao tim) odigrali lose, Arbeloa je medju prvima na udaru.

Pa dobro, kad skupi još tri, onda će ga oni koji ne vole pohvaliti, pošto će morati da pauzira dve tekme. tongue.gif biggrin.gif

QUOTE (Mario_T @ Dec 16 2008, 07:40 PM) *
Ako nas uporedim sa ostalim timovima iz EPL, po meni nema puno igraca (Sagna, Bosingwa i Corluka) koji bi u nasem timu mogli da budu startni bekovi ispred Arbeloe.

Ćorluka na osnovu igara iz prošle sezone. Ono što sam ja gledao ove sezone (a nisam mnogo, posebno prva 2 i po meseca sezone), čovek se prilično raspao.
Edit: Samo sam se nadovezao na poređenje sa Ćorlukom. Verovatno ima poneki bek koga bih voleo u timu, samo što mi trenutno ne pada na pamet. A i jeste oskudica bekova u ligi...
Fred Kremenko
Ja cu krace:

Arbeloa se jeste popravio od svog dolaska

Sto blize golu se brani, to je bolji... Tipa tesko ga je sjebati 1 na 1 ... Na vecem prostoru ume precesto da ispadne kao iz kamiona... Jezim se kad krene u napad pa izgubimo loptu, nestane u akciji kod vracanja...

U napadu kakav takav, ajde sto ne centrira kako treba(slazem se da precesto nema kome), ali sto recimo ne zna da udvoji da pomogne krilu(dodje napred pa umesto da protrci iza, on ostane i napravi guzvu) ili kad treba da centrira on ceka onu loptu 3 dana, imam utisak da lopta kontrolise njega, a ne on loptu...

Njegov ofanzivni ucinak bio bi verovatno bolji da imamo bolja kria i da mi generalno napadamo sa vise ljudi.. Kao sto bi i defanzivni bio gori, da igramo ofanzivnije, i da nemamo tako dobre odbrambene i DMC-ove kao i Kuyta na njegovoj stani(kao sto mu naravno taj Kuyt oteza u napadu)
Tonča
QUOTE (Fred Kremenko @ Dec 16 2008, 08:10 PM) *
Ja cu krace:

Arbeloa se jeste popravio od svog dolaska

Sto blize golu se brani, to je bolji... Tipa tesko ga je sjebati 1 na 1 ... Na vecem prostoru ume precesto da ispadne kao iz kamiona... Jezim se kad krene u napad pa izgubimo loptu, nestane u akciji kod vracanja...

U napadu kakav takav, ajde sto ne centrira kako treba(slazem se da precesto nema kome), ali sto recimo ne zna da udvoji da pomogne krilu(dodje napred pa umesto da protrci iza, on ostane i napravi guzvu) ili kad treba da centrira on ceka onu loptu 3 dana, imam utisak da lopta kontrolise njega, a ne on loptu...

Njegov ofanzivni ucinak bio bi verovatno bolji da imamo bolja kria i da mi generalno napadamo sa vise ljudi.. Kao sto bi i defanzivni bio gori, da igramo ofanzivnije, i da nemamo tako dobre odbrambene i DMC-ove kao i Kuyta na njegovoj stani(kao sto mu naravno taj Kuyt oteza u napadu)

I otprilike sam se složio sa tobom u svemu što si ovde rekao. smile.gif Jedino ovo sa protrčavanjem iza. Ume to da uradi, i radi ponekad, ali slažem se da može češće.
I ovo sa čekanjem lopte. Uvek kad gledam tkemu budem u fazonu "centriraj!", i onda ućutim i sam sebi kažem "kome?".
Fred Kremenko
Kod cekanja lopte nisam mislio na to kad nema kome... Nego kad je pun sesnesterac lopta mu dolazi, a on se nesto namesta obigrava, nekako udara loptu kad mu gotovo dodje iza ledja... i logicno uvek pogodi prvo0g coveka
Tonča
QUOTE (Fred Kremenko @ Dec 16 2008, 08:21 PM) *
Kod cekanja lopte nisam mislio na to kad nema kome... Nego kad je pun sesnesterac lopta mu dolazi, a on se nesto namesta obigrava, nekako udara loptu kad mu gotovo dodje iza ledja... i logicno uvek pogodi prvo0g coveka

Ok, sori, loše sam skapirao.
Joe
znaci dosli smo do zakljucka da alvaro i nije toliko los... tongue.gif

ja mislim da se on dobro ubacuje u napad i dovoljno cesto - pogotovu ove sezone bas dosta trci gore-dole... njegov najveci problem odbrana centarsuteva tj. mislim da suvise lako dopusti protivniku da uputi loptu u sesnaes'... a centarsut u napadu mu je los i nekako ume da se zbuni kad primi loptu... ume on fino da izfintira, prodje i da ubaci ponekad - samo trebalo bi malo cesce... kao sto je fred rekao 1na1 je solidan i tesko ga prolaze... kad sve saberes i oduzmes, kad bi popravio koncentraciju i u odbrani i u napadu bio bi bas dobar bek... ko zna mozda mu dodje sa iskustvom... wink.gif
Fred Kremenko
QUOTE (joe @ Dec 16 2008, 09:49 PM) *
njegov najveci problem odbrana centarsuteva tj. mislim da suvise lako dopusti protivniku da uputi loptu u sesnaes'...

Ovo sam zaboravio, valjda zato sto mislim da je tu prvi medju jednakima...X puta smo primili gol, sto ne izblokiramo ubacivanje, a budemo u poziciji da to uradimo(Dossena protiv Wigan-a mi pada na pamet iz prve a i Tottenham nam je iz slicne mutljavine dao bar neki gol).. Sve nesto svileno pridjemo, i prodje nam lopta.. Ili kad stiskamo na tudjoj polovini pa umesto da uzmemo loptu negde na 20-30 metara izbace nam kontru... uzasavam se toga....
Fred Kremenko
http://www.lfconline.com/news/loadnews.asp...W&id=423493

Dakle, igramo 2 tekme u manje od 2 dana... Darby ako sad ne bude igrao, nek se pakuje negde u Championship slobodno...
Mario_T
Mislim da nema velike sanse da Darby zaigra protiv Boltona. Benitez bio ionako verovatno koristio Hyypiu (kao sto cesto voli da radi protiv "fizicki jakih" protivnika), tako da ocekujem da ce u odbrani u petak igrati Carragher, Hyypia, Agger i Dossena/Insua.
Mislim da ima vise sanse da Darby zaigra protiv Newcastlea i/ili protiv Prestona, dok ce Arbeloa verovatno biti spreman za tekmu protiv Stoke Citiya.
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Dec 24 2008, 03:50 PM) *
http://www.lfconline.com/news/loadnews.asp...W&id=423493

Dakle, igramo 2 tekme u manje od 2 dana... Darby ako sad ne bude igrao, nek se pakuje negde u Championship slobodno...

Na tom linku je daleko najzanimljivija priča po kojoj nam Real (Madrid!) nudi 3m (miliona!) za Penanta (Džermejna!) biggrin.gif

Lepo kažu ljudi, malo se poranilo sa prvoaprilskim šalama...
Fred Kremenko
Ne znam... mnogo je po mom misljenju bolje da igra protiv Bolton-a.. Oni ce doci da se brane, tako da nece imati specijalno posla.. Takva "slabija" utakmica bi mu vise odgovarala za pocetak(kao se Insua-i) lepo namestio Blackburn, a ni Arsenal nije imao Walcotta... Ja verujem da Darby moze i sada da se nosi sa dobrim igracima, ali ne mora bas da mu debi bude protiv Duff-a na njegovoj strani.. ako bez problema izgura debi, posle sve bude mnogo lakse...

Cak ne bih imao nista protv Hypia-e u postavi protiv Bolton-a a da Carra ode na klupu, jer igramo utakmicu u petak u 4 pa u subotu u 1.. ako se jos zna da tu drugu moramo na gostovanje, tesko ce biti to sve izdrzati...

QUOTE (Take Two @ Dec 24 2008, 04:55 PM) *
Na tom linku je daleko najzanimljivija priča po kojoj nam Real (Madrid!) nudi 3m (miliona!) za Penanta (Džermejna!) biggrin.gif

Lepo kažu ljudi, malo se poranilo sa prvoaprilskim šalama...

Pa vest o Pennant-u imas na gotovo svim ozbiljnim siteovima koji se ticu transfera...
Scouser Tommy
Samo je on kreten pa je trazio platu kao da je ne znam sta...
Joe
e bas nam nije ovo trebalo u ovom natrpanom periodu... al' eto lepe prilike da darbi pokaze moze li da igra na ovom nivou, insua je svoju sansu iskoristio lepo...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.