Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fotke Sa Okupljanja Liverpool-middlesbrough
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Nikola
E bre Ivana ni jednu jedinu fotku nisi opalila mojim aparatom biggrin.gif

Aj baci na net da vidim fotke

naravno i svi ostali koji ste slikali
Catwoman
Ne zezaj da ni jednu sliku nisam slikala, jbg imala sam 3 digitalca u jednom trenutku...
Imam problema sa kamerom mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif , nesto je zabagovala i nece komp da je prepozna... sad.gif sad.gif sad.gif tako da od slika nista dok ne provalim u cemu je problem...
Nikola
QUOTE(Catwoman @ Oct 13 2007, 05:53 PM) [snapback]16160[/snapback]

Ne zezaj da ni jednu sliku nisam slikala, jbg imala sam 3 digitalca u jednom trenutku...
Imam problema sa kamerom mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif , nesto je zabagovala i nece komp da je prepozna... sad.gif sad.gif sad.gif tako da od slika nista dok ne provalim u cemu je problem...

Valjda je onaj treci digitalac radio biggrin.gif

IPB Image
gomila

IPB Image
zampamtilo ga obezbedjenje

IPB Image
Riise sa drugarom

IPB Image
3 amigosa

IPB Image
Remizinho pokusava pijanom Marku da objasni koje prste da podigne

IPB Image
jos jedna u nizu

IPB Image
banda

IPB Image
dribling/tekma

IPB Image
Nasa klupa

IPB Image
pozdav na kraju

Video
http://s152.photobucket.com/albums/s181/ni...nt=IMG_0486.flv
Stava, Under & Hans (ne znam zasto je sjeban zvuk, meni je na kompu normalan)

Fotke zavrsne ceremonije dobijamo kad Ivanin komp prestane da se ljuti na fotoaparat. smile.gif
Catwoman
QUOTE(Nikola @ Oct 13 2007, 06:04 PM) [snapback]16161[/snapback]

Valjda je onaj treci digitalac radio biggrin.gif

Nikola meni su Englezi dali dva digitalca i sa njima sam slikala, tako da sam grupnu fotku slikala sa njihovim digitalcem, pa mozes od njih da trazis slike...
Nikola
QUOTE(Catwoman @ Oct 13 2007, 06:42 PM) [snapback]16162[/snapback]

Nikola meni su Englezi dali dva digitalca i sa njima sam slikala, tako da sam grupnu fotku slikala sa njihovim digitalcem, pa mozes od njih da trazis slike...

aaa treba la si da im kazes "ma ne moze bre" wink.gif
Sad moramo da cekamo da se vrate u Englesku.

Under, jesi ti nosio digitalac?
Under
QUOTE(Nikola @ Oct 13 2007, 04:45 PM) [snapback]16163[/snapback]

Under, jesi ti nosio digitalac?

Ne. Zaboravio sam ga. Ali bitno da sam poneo memo karticu, jedino sam mogao u bulju da je gurnem...
acalfc
Ivana resavaj taj problem sa fotoaparatom da ti ja ne dolazim:-)
Catwoman
Po svemu sudeci moj digitalni aparat je bacio kasiku sad.gif sad.gif sad.gif , na 5 razlicitih kompova je konektovan i na svima je mrtav sad.gif sad.gif sad.gif ... ostaje mi da sutra odem do firme u kojoj sam kupila digitalac (mada mi je garancija istekla) da pokusam da resim problem...
Nikola
QUOTE(Catwoman @ Oct 14 2007, 12:46 PM) [snapback]16178[/snapback]

Po svemu sudeci moj digitalni aparat je bacio kasiku sad.gif sad.gif sad.gif , na 5 razlicitih kompova je konektovan i na svima je mrtav sad.gif sad.gif sad.gif ... ostaje mi da sutra odem do firme u kojoj sam kupila digitalac (mada mi je garancija istekla) da pokusam da resim problem...

Ali mislim (nadam se) da su ti slike sacuvane na memorijskoj kartici. Mozda ti je kabl crko. Ja sam jednom nosio 3x aparat na popravku dok nisu provalili da je moj kabl crko smile.gif

IPB Image
I Srele i Vracar su bili tamo

IPB Image
Klub Fest

IPB Image
nego ga je dirao

IPB Image
Matthew i Mido, plonkers wink.gif

IPB Image
godisnja karta

IPB Image
Boro supporters minibus

IPB Image
svi smo tu kao nekada
Scouser
ne znam ali meni je Dejv isti Del Boj. Čovek je ĆALE ! ! ! !
Hans
Imam jedno pitanje za tebe Scouser.Muci me celu noc ne mogu da spavam.``Why are you calling me Dave??``
Pantović
Bas mi je zao sto ne ispratih ovo s vama, salabinjala neka prehlada, nisam znao gde se nalazim...
Vidim da je bilo lovely jubbly.

@ svi smo tu kao nekada

A ko je pio djus? smile.gif
Scouser
QUOTE(Hans @ Oct 14 2007, 05:56 PM) [snapback]16186[/snapback]

Imam jedno pitanje za tebe Scouser.Muci me celu noc ne mogu da spavam.``Why are you calling me Dave??``

Isn't it your name ?
Nikola
QUOTE(pantovic @ Oct 14 2007, 06:45 PM) [snapback]16188[/snapback]

Bas mi je zao sto ne ispratih ovo s vama, salabinjala neka prehlada, nisam znao gde se nalazim...
Vidim da je bilo lovely jubbly.

@ svi smo tu kao nekada

A ko je pio djus? smile.gif

Brate kakva prehlada, ja sam sa anginom, nakljukan antibioticima dolazio. Ono se ne propusta (i ja sam taj koji je pio sokic zbog bolesti).

Evo sta je emitovano na RTS-u jutros:
http://www.youtube.com/watch?v=UXEotqQ37O0
Under
QUOTE(Hans @ Oct 14 2007, 03:56 PM) [snapback]16186[/snapback]

You look like Dave!
Hans
OK Dave!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Pantović
QUOTE(Nikola @ Oct 14 2007, 05:56 PM) [snapback]16191[/snapback]

Brate kakva prehlada, ja sam sa anginom, nakljukan antibioticima dolazio. Ono se ne propusta (i ja sam taj koji je pio sokic zbog bolesti).

Jbg........ sad.gif
Al dobro, vazno je da je sve proslo super, i organizacija i mediji i druzenje... Bice jos poseta sigurno!

Sad odgledah klip sa rtsa. Jbno ne mogu da verujem! Stvarno ste carevi. Scouseru Scouseru u svakoj te supi ima biggrin.gif
stara lfc
e dosli u goste sa crvenim dresovima,nije uredu!
Scouser
QUOTE(pantovic @ Oct 14 2007, 11:28 PM) [snapback]16196[/snapback]

Jbg........ sad.gif
Al dobro, vazno je da je sve proslo super, i organizacija i mediji i druzenje... Bice jos poseta sigurno!

Sad odgledah klip sa rtsa. Jbno ne mogu da verujem! Stvarno ste carevi. Scouseru Scouseru u svakoj te supi ima biggrin.gif

mislio sam da bi prilika mogla da se iskoristi i da se forum malo izreklamira, pa zato.. biggrin.gif
Catwoman
Clanak o nama iz danasnjeg Blica

IPB Image
Liverbird
Vidi mi jebeni osmeh sleep.gif ohmy.gif
jbg kad je fotograf poceo da nam prica: Give them support. Suport you know.
Mi ga gledamo. I tek ce neko da mu kaze: Pa ovi su iz Srbije. I onda laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif a on da nam vrati sto ga ismevamo pa da nas slika, mamu li mu hehehe
Nikola
QUOTE(Catwoman @ Oct 15 2007, 08:32 AM) [snapback]16202[/snapback]

Clanak o nama iz danasnjeg Blica

IPB Image

Evo i online verzije:

http://www.blic.co.yu/sport.php?id=16172

IPB Image
Liverbird
IPB Image

IPB Image
Nikola
QUOTE(Liverbird @ Oct 15 2007, 11:04 AM) [snapback]16210[/snapback]

IPB Image

IPB Image

Imas mozda onu kad smo se svi grupno slikali?
Liverbird
e nemam jbg. nadao sam se da ce ta ispasti sa necijeg digitalca. Pa mislim da sam slikao sa remizinjovog telefona. On ce sigurno da je okaci...
remizinho
Evo sa malim zakasnjenjem, ali oprosticete mi.. Sinoc sam mrtav umoran dosao kuci, a obecao sam da cu novinarki iz Glasa poslati slike i napisati joj nesto u vezi okupljanja i tekme, pa jos i moji me smarali itd.. da ne duzim..

IPB Image
Timovi :-)

IPB Image
Verni navijaci :-)

IPB Image
Gosti se ostre za utakmicu :-)

IPB Image
U svalcionici :-)

IPB Image
U WC-u magacina (kako retardirano ovo zvuci) laugh.gif

IPB Image
Uspomene iz Srbije mad.gif

IPB Image

Dave boy faca biggrin.gif

Nikola
E jebiga, na grupnoj fotki se meni samo kacket vidi biggrin.gif
remizinho
Pa zar je samo sa mog mobilnog slika ispala? Bilo je tu vise aparata.. pretpostavljam da su onda Englezi slikali? Trazi od njih da ti daju..
Scouser
QUOTE(Nikola @ Oct 15 2007, 03:17 PM) [snapback]16219[/snapback]

E jebiga, na grupnoj fotki se meni samo kacket vidi biggrin.gif

kao i ja to sam se dobro video na slici u svlačionici biggrin.gif:D:D laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Mishkin
Sta je bilo s ovim likom i obezbedjenjem? Jel?
Nikola
QUOTE(Mishkin @ Oct 15 2007, 04:12 PM) [snapback]16222[/snapback]

Sta je bilo s ovim likom i obezbedjenjem? Jel?

sta?
Catwoman
Bila sam danas u prodavnici gde sam kupila digitalac, oni su pokusavali i pokusavali i posle skoro sat vremena nisu uspeli, rekli su mi da nisu sigurni da li mi je pukao je softver digitalca ili je uleteo neki virus u nju, tj. od slika nema leba jer ne mogu da se prebace i oni ne mogu da poprave taj kvar vec mora ''da salju'' u SAMSUNG i to ce da me kosta i rekli mi da je bolje da kupim nov i bla bla bla... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Liverbird
a jesi probala karticu da ubacis u citac ili u drugi digitalac?
Hans
Ivana idi bre spavaj.....kakav fotoaparat,kakva burma kakvih trista hiljada maraka sta pricas bre....... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ja evo sedim kuci perem trenerku a ti tu nesto zelas mazes ljude sram te bilo........
Mishkin
QUOTE(Nikola @ Oct 15 2007, 04:51 PM) [snapback]16226[/snapback]

sta?

Ma nista, samo sam se salio smile.gif
Tonča
Srbi „izbušili“ Engleze

Ima cak i moja slicica u novinama. smile.gif
Dosta prostora su posvetili dogadjaju.
Ipak mi se najvise dopalo to sto su Nidzini najdrazi igraci: Polgas Koin (Dzontra Volta?), Polins, ZuRinjo... biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif

Evo kako to izgleda "crno na belo", mada je strana u koloru:
IPB Image
Nikola
QUOTE(Tonča @ Oct 16 2007, 11:07 AM) [snapback]16260[/snapback]

Ipak mi se najvise dopalo to sto su Nidzini najdrazi igraci: Polgas Koin (Dzontra Volta?), Polins, ZuRinjo... biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif

Evo kako to izgleda "crno na belo", mada je strana u koloru:
IPB Image

Najjace najjace!!! Ukapirao sam ko je Polgas Koin, ali mi je trebalo vremena da ukapiram ko je Polins laugh.gif laugh.gif laugh.gif

A nisi primetio: ...rezultat utakmice koju je Ričardsova ekipa odigrala protiv srpskih navijača Liverpula bio je NJho knovs.
Tonča
QUOTE(Nikola @ Oct 16 2007, 12:13 PM) [snapback]16262[/snapback]

A nisi primetio: ...rezultat utakmice koju je Ričardsova ekipa odigrala protiv srpskih navijača Liverpula bio je „NJho knovs“.

Jesam, ali je u novinama ok napisano (tj. i nije, zamenili su "W" sa "V", tako da je ispalo "Who knovs?", ali bar "W" niije preslo u "Nj"), kao i adresa foruma koja je na sajtu njnjnj.lfcserbia.com.

Offtopic: to me podseca na prevod "Know-how" u "Nonj-honj", ili cuvenu cirilicnu verziju "Njindonjsa".
Catwoman
Evo i online verzije:
Srbi izbuili" Engleze

@Liverbird
Ubacivala sam karticu u druge digitalce i ne vidi se nista na slikama...

Tonča
QUOTE(Catwoman @ Oct 16 2007, 01:13 PM) [snapback]16267[/snapback]

Evo i online verzije:
Srbi „izbušili" Engleze

Pa linkovao sam i ja, ali ok. Od viska glava ne boli. smile.gif
remizinho
Trudio sam se da pomognem novinarki koliko god sam mogao.. Nije ona kriva, jer apsolutno pojma nema o fudbalu, a gazde su je bukvalno gurnule u vatru.. Poslao sam joj nesto slika i napisao neke zanimljivosti, kao i linkove na forumu i wikipedi gde je mogla da nadje korisne informacije.. U principu nije ispalo toliko lose koliko je moglo, a to za imena fudbalera ne znam ko joj je diktirao.. trebalo je mozda na mail da joj se posalje kao sto sam ja uradio, jer je verovatno u zurbi zapisivala pa pogresno pohvatala..Mada kad bolje razmislim, text mi je ispao extra bas zbog toga sto sam se slatko smejao kada sam citao text o necemu u sta se autor ne razume..(Sad tek kontam kako retardirano ja zvucim na nekim ispitima koje otfrlje naucim samo da bi izgrbavio sesticu laugh.gif ) Inace, izvinula se za naslov.. kaze da uopste nije htela to da stavi, vec du su to urednici stavili.
I sama mi je jos juce javila da nije zadovoljna tekstom, jer je bila u frci ceo dan, sredjivala papire za rumunsku vizu (sto je kako je sama rekla PROCES), pa nije imala vremena da se na najbolji nacin informise o svemu..

U svakom slucaju, trebali bi da budemo zadovoljni, jer smo stvarno dobili puno prostora u novinama.. I mean, ljudi izasli smo na DUPLERICI :-)))

Nikola
QUOTE(remizinho @ Oct 16 2007, 01:24 PM) [snapback]16270[/snapback]

Trudio sam se da pomognem novinarki koliko god sam mogao.. Nije ona kriva, jer apsolutno pojma nema o fudbalu, a gazde su je bukvalno gurnule u vatru.. Poslao sam joj nesto slika i napisao neke zanimljivosti, kao i linkove na forumu i wikipedi gde je mogla da nadje korisne informacije.. U principu nije ispalo toliko lose koliko je moglo, a to za imena fudbalera ne znam ko joj je diktirao.. trebalo je mozda na mail da joj se posalje kao sto sam ja uradio, jer je verovatno u zurbi zapisivala pa pogresno pohvatala..Mada kad bolje razmislim, text mi je ispao extra bas zbog toga sto sam se slatko smejao kada sam citao text o necemu u sta se autor ne razume..(Sad tek kontam kako retardirano ja zvucim na nekim ispitima koje otfrlje naucim samo da bi izgrbavio sesticu laugh.gif ) Inace, izvinula se za naslov.. kaze da uopste nije htela to da stavi, vec du su to urednici stavili.
I sama mi je jos juce javila da nije zadovoljna tekstom, jer je bila u frci ceo dan, sredjivala papire za rumunsku vizu (sto je kako je sama rekla PROCES), pa nije imala vremena da se na najbolji nacin informise o svemu..

U svakom slucaju, trebali bi da budemo zadovoljni, jer smo stvarno dobili puno prostora u novinama.. I mean, ljudi izasli smo na DUPLERICI :-)))

Ma ja sam prezadovoljan koliki smo publicitet dobili. Nisam to ocekivao. Jos da nas nisu ispalile picke sa B92 (stara?), FOX-a i SOS-a (vracar?) bilo bi nenormalno.

Ja sam ovoj diktirao imena igraca ali mi ni na kraj pameti nije bilo da ce ovakav mix napraviti biggrin.gif

Naslov je stvarno idiotski i nema veze sa onim sto smo mi hteli da napravimo. Ali ipak je to taj Glas, sestrinjska novina Kur(v)ira mad.gif Jebo ih ja u "srbovanje", podsecaju me na neke od onih bolida sto su postovali komentare na B92.
remizinho
Mislis na Nelsona Manca? :-)))
Catwoman
Evo nekih slika koje na nesto lice, ostale slike su loseg kvaliteta pa je bzv. da ih staviljam...

IPB Image

IPB Image

IPB Image
Nikola
QUOTE(Catwoman @ Oct 16 2007, 05:22 PM) [snapback]16278[/snapback]

IPB Image

hihi Humpty Dumpty biggrin.gif

IPB Image
Scouser
znači valjam se brate već 10 minuta na sliku !

"Polgas Koin" je vrhunski, ali moram priznati i da je "urinjo" isto dobro odrađeno laugh.gif laugh.gif
remizinho
QUOTE(Nikola @ Oct 16 2007, 07:04 PM) [snapback]16280[/snapback]

hihi Humpty Dumpty biggrin.gif

IPB Image

Jos samo bradica fali i isti Rafa :-)))

Nikola
QUOTE(Scouser @ Oct 16 2007, 07:46 PM) [snapback]16282[/snapback]

znači valjam se brate već 10 minuta na sliku !

"Polgas Koin" je vrhunski, ali moram priznati i da je "urinjo" isto dobro odrađeno laugh.gif laugh.gif

A Polins? laugh.gif Riba koja je pisala jednostavno ne kapira da moze postojati ime Pol biggrin.gif
Hans
AHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHHAHAH dooooooooooooooooooooo jaja.Hampti Damti................................................jaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooooooo nije mi dobro brate.Piter Shilton je ispao vrhunski....e stvarno urlam.

I jebote....cekaj malo da se saberem ovaj Nikola je lood......zasto Underu brate moj rodjeni imas na svakoj slici sadisticki osmeh.Uradicu te u fotoshopu da umesto zastave drzis sekiru ili mesarski noz laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif .
Nikola
QUOTE(Hans @ Oct 16 2007, 09:32 PM) [snapback]16287[/snapback]

I jebote....cekaj malo da se saberem ovaj Nikola je lood......zasto Underu brate moj rodjeni imas na svakoj slici sadisticki osmeh.Uradicu te u fotoshopu da umesto zastave drzis sekiru ili mesarski noz laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif .

Pa brate grobar je. Smrt je njegov biznis. Imace i Mali Under takav osmeh, samo cekaj da se uhoda u posao wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.