Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Crouch Na Transfer Listi
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Bukva
Sta mislite o ovom potezu??
18 miliona? Ja bas nisam odusevljen...
Scouser
ni ja ali ako nastavi sa ovakvim fenomenalnim igrama do januara...
Mario_T
Bilo da se radi o 18 miliona funti ili 18 miliona eura (mnogo realnija opcija = 12 miliona funti), trebalo bi odgristi ruku bilo kome ko je spreman da plati te (pa i manje, recimo oko 9-10 miliona funti) pare.
Daleko od toga da je Crouch los igrac, ali mislim da postoje drugi napadaci koji bi vise odgovarali nasem klubu (Owen, Huntelaar, Villa, mozda cak i Defoe, itd, itd).
Under
Ja sam vrlo srecan, samo mnogo je to para... Pa ja ne verujem da je neko toliko lud da baci te pare... Da ga djoramo za Defoa, meso za meso, i svi zadovoljni...
Tonča
Ja licno gotivim Crocuha, ali opet, jasno je da je on trenutno cetvrti napadac u klubu, i po minutazi i po kvalitetu. Ako je neko spreman da ga kupi, realno je pustiti ga jer i on covek zeli da igra vise.
Kinta koju bi dobili za njega nece biti losa (s' obzirom na cenu Engleskih igraca, posebno onih koji igraju za repku)

Ako ode, uvek cu pamtiti njegove makaze (x2) i tri komada protiv, meni najomrazenijeg, Arsenala.
Mishkin
Pa ko ce sad da bude najveci svaler u LFCu?
Scouser
Jack Hobbs, ima dobre ribe na profilu u Facebooku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kameni
Pff... Kakav crni Defoe... Pre bih ga menjao za Benta.
Catwoman
Liverpul prodaje Pitera Krauča

Menader Liverpula Rafa Benitez odlučio je da proda napadača Pitera Krauča, za koga će traiti obetećenje od 18 miliona evra, objavili su u danas ostrvski mediji.

Najveće interesovanje za usluge 2,01 metra visokog golgetera, kako tvrde engleski novinari, pokazali su Portsmut i Mančester Siti, koji trenutno zauzimaju pozicije u vrhu tabele Premijer lige, zajedno sa Arsenalom, Mančester Junajtedom i Liverpulom.

Krauč je pre dve godine iz Sautemptona preao u Liverpul uz obetećenje od 10,5 miliona evra, a zahvaljujući dobrim igrama na Enfildu izborio je status reprezentativca Engleske.

Benitez je, kako se navodi, nerado odlučio da 26-godinjeg napadača stavi na transfer listu, ali je takav korak preduzeo zato to eli da obezbedi sredstva za pojačanja u zimskom prelaznom roku.

(Tanjug)
Mishkin
QUOTE(Scouser @ Oct 12 2007, 04:56 PM) [snapback]16112[/snapback]

Jack Hobbs, ima dobre ribe na profilu u Facebooku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Sto ne kazes nego me linkujes sa Toncom itd smile.gif
collymore
Mislim da to mozda i nije toliko los potez,samo cinjenica mnogo je to para.Daleko od toga da je los igrac,ali mi nikad nije bio u grupi omiljenih.A u ovoj koncepciji liverpoola sve je manje mesta za njega sto je i primetno
kalabaster
Velika je steta sto ga nismo dovoljno iskoristili ali mu je vreme da ide.
igzy79
MA LJUDI NEKA IDE NIJE ON PRAVI IGRAC ZA NAS
MNOGO JE SLAB ZA LIVERPUL.KOD NAS MORA IGRAJU SAMO EXTRA IGRACI JER IPAK MI SMO MNOGO VELIKI I JAK KLUB DA BI KRAUC BIO NAS PRVI SPICA IGRAC. MORAMO SAMO DA ODOVODIMO WXTRA POJACANJA AKO HOCEMO DA BUDEMO I DALJE U VRHU
Booom
Taman sam se odusevio prosle sezone da ce od njega nastati pravi igrac, ali jebi ga, igrac se ne postaje u 26 godina.
Srecan mu put i hvala mu za hat-trick protiv Arsenala prosle sezone..

TIMMY !!!!
Scouser
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...071017-1329.htm

HA ! ! ! ! biggrin.gif

ta sad da vam radim, da zaključavam topik biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tonča
QUOTE(Scouser @ Oct 17 2007, 08:32 PM) [snapback]16349[/snapback]

Šta sad da vam radim, da zaključavam topik biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Realno!

Lock.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.