Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Mark Gonzales#11
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Tonča
Rafa's Delight As Reds Win Gonzalez Appeal

Odavno smo ga platili,
dugo smo ga cekali,
najzad smo ga dobili! biggrin.gif

Nadam se da ce ispuniti ocekivanja. Pred kraj sezone je zaista igrao veoma dobro i dokazao da je teska povreda kojuje imao proslost. Od njega ja zaista mnogo ocekujem.
Catwoman
Gonzalez pleads for fan patience

http://icliverpool.icnetwork.co.uk/0500liv...-name_page.html
Catwoman
MARK: RAFA HELPED ME THROUGH DARK TIMES
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...061207-1249.htm
Mishkin
Pa jel to naucio da sutne loptu?!?
Tonča
Drago mi je dao gol.
Od pocetka sam ga gotivio, ali lik je zaista umeo da iznervira ponekad.

Nevezano za danasnji gol, mislim da Mark ima dobre predispozicije, i da ce biti jako dobar igrac. Isto tako, mislim da u njegovom slucaju treba biti mnogo strpljiviji nego sto je to slucaj sa ostalim pojacanjima (naravno isto to vazi i za Paletu, ali on jos uvek nije u prvom planu, kao i jos neki klinci). Mark tek treba da se navikava na engleski stil igre, a i dosta je mladji od ostalih. Puno je prostora za napredak.
Catwoman
Serious Injury to Gonzalez
http://www.liverpool.vitalfootball.co.uk/article.asp?a=46052
Fred Kremenko
Ovaj bi mogao da se vrne u Albacete.
Scouser
za njega tri nedelje. Ne znam, za razliku od većine na ovom forumu, ja ipak još uvek verujem u njegove sposobnosti i kvalitete. Prošle godine je dao dosta golova za seltu i to na impresivan način i to na dosta utakmica za redom. Slažem se da ove godine nije pokazao ništa posebno, ali zadržao bih ga. Sad se Luis povredio. Leva strana možda se se kombinuje sa Riiseom, Aureliom koji je, čini mi se, sve bolji, i Markom. To nam je što nam je...
Tonča
QUOTE(Scouser @ Jan 10 2007, 06:50 PM) [snapback]7569[/snapback]

Prošle godine je dao dosta golova za seltu

Nije Celtu nego Sociedad. tongue.gif
Ja mislim da ce on za dve sezone biti jedno od 3 najboljih levih krila u Premeirshipu. smile.gif
Tonča
Gonzalez To Return

Izgleda da nije bilo tako ozbilno kao sto se u prvi mah mislilo. Ocekuje se da bude spreman vec za sledeci vikend.
Catwoman
MARK COULD WING THE BLUES
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070119-1434.htm
zen
Decko je tek dosao, dajte mu malo vremena da se navikne na premijer ligu, a ne da ga odma' terate sto je odigrao par losijih tekmi...
Catwoman
QUOTE(zen @ Jan 19 2007, 11:33 PM) [snapback]7826[/snapback]

Decko je tek dosao, dajte mu malo vremena da se navikne na premijer ligu, a ne da ga odma' terate sto je odigrao par losijih tekmi...

O cemu ti to blink.gif blink.gif blink.gif
zen
Pa Mark Gonzalez, kad kazem tek je dosao mislim da je dosao tek pre par meseci... smile.gif
Fred Kremenko
QUOTE(sheqy @ Mar 7 2007, 01:56 AM) [snapback]9361[/snapback]

RISE I JSTE TAKO DOBAR IGRAC ZATO STO MOZE DA IGRA NA VISE POZICIJA( +JE U FORMI) I PO MENI GA RAFA DOBRO I KORISTI, NAIME KAD IGRAS PROTIV SHEFILDA ONDA TI JE POTREBAN NEKO KO CE PROBITI PO TOJ STRANI KAO GERSIJA,GONZALES ILI KJUEL ,AKO IKAD SE OPORAVI, ALI KADA TREBAS DA ZATVORIS MESIJA ILI RONALDA ONDA JE RISE LOGICNIJE RESENJE!

RAFA JE DOKAZO DA JE VELIKI TRENER AKO NE DOSAD A ONDA U OVA DVA MECA. NARAVNO NIKO NIJE BEZGRESAN, ALI PRE GODINU DANA SVI SU MISLILI DA FERGUSON ODLEPIO, A SADA....

JOS SAMO JEDNO PITANJE: ZAR NE MISLIS DA JE MALO LICEMERNO DA RAFU NAZIVS KLEROFASISTOM A DA PRI TOME CIGANIMA NAZIVAS SVE SPANCE, ARGENTICE, BRAZILCE?!

JOS CU JEDNOM PONOVITI POTREBNO NA JE VISE IGRACA SA TEHNIKOM, A TO SE PLACA.....

Prvo, ugasi Caps, nekulturno je da se deres... Gonzalez nikad nista nije odigrao za LFC, stoga daleko mu lepa kuca, Garcia je odigrao negde tri utakmice da valja, a zasrao 33... Koliko manje recimo LFC ima izgubljenih lopti, otkad on nije u timu, posto se kuresa da je Maradona, a nema blage sa zivotom, da ne pominjem njegovu padavicarsku duel igru
Spanci, Brazilci,Argentinci pripadaju romskoj grupi naroda, ja ih zovem kako ih ovde zargonski zovemo Cigani, ako tebi smeta, ja cu zarad po0liticke korektnosti, njih zvati Romi....
Mishkin
Ne slazem se s tobom u vezi Garsije. Evo ti dve uzastopne Juve i Celsi u kojima je u obe dao po gol. A nije mnogo ni usrao! Mislim da vise koristi nego sto steti. Za Gonzalesa polako. Ni ja nisam verovao u njega, ali igrama u poslednje verme mislim da moze!
Ovo oko Roma, Cigana i ostalih ne komentarisem, ne interesuje me!
Pozdrav!
Fred Kremenko
QUOTE(Mishkin @ Mar 7 2007, 12:38 PM) [snapback]9376[/snapback]

Ne slazem se s tobom u vezi Garsije. Evo ti dve uzastopne Juve i Celsi u kojima je u obe dao po gol. A nije mnogo ni usrao! Mislim da vise koristi nego sto steti. Za Gonzalesa polako. Ni ja nisam verovao u njega, ali igrama u poslednje verme mislim da moze!
Ovo oko Roma, Cigana i ostalih ne komentarisem, ne interesuje me!
Pozdrav!

Sta je bre pokazao Gonzalez? Neki gol namestio, neku loptu oduzeo? Da je frizuricu namestio to vidim svaki put kad udje....
Mishkin
Jeste frizuricu namestio to je tacno. Jedno vreme je i Steve G namestao frizuru pa nista od igre. No nebitno. Gonzales kad je dosao nije mogao loptu da sutne. 2-3 utakmice uzastopno nista. Ali onda polako pocinje. Slobodnjak za 4-0 protiv ne znam koga. Onda fin sut protiv ManUtd-a. Ne kazem da blista, ali da je primetAn pomak. Jos malo da udje u stos i ko zna, mozda bude nesto od njega!
sheqy
Nije stvar u "ciganima" vec u "klerofasizmu" i licemerju. Argentinci, Brazilci, Italijani, Rumuni, Francuzi pripadaju romskoj grupi naroda, kao sto smo mi Sloveni i nikakve veze namaju sa Romima i Indijom...
Sto se tice Argentinaca, Spanaca, Brazilaca, Porugalaca to su uglavnom igraci sa tehnikom, a nje nama hronicno nedostaje.
Gonzales je mlad igrac i po meni prilicno korektan, Garsija zna da bude nepouzdan ali decko ima neku magiju i tacka.
Kad igraz proti Shefilda tebi bas treba ta magija da razbijes bunker!
Pozdarav!
Fred Kremenko
QUOTE(Mishkin @ Mar 7 2007, 01:17 PM) [snapback]9381[/snapback]

Jeste frizuricu namestio to je tacno. Jedno vreme je i Steve G namestao frizuru pa nista od igre. No nebitno. Gonzales kad je dosao nije mogao loptu da sutne. 2-3 utakmice uzastopno nista. Ali onda polako pocinje. Slobodnjak za 4-0 protiv ne znam koga. Onda fin sut protiv ManUtd-a. Ne kazem da blista, ali da je primetAn pomak. Jos malo da udje u stos i ko zna, mozda bude nesto od njega!

Slobodnjak Vs Fulham 9. decembra, sad je cak sutnuo protiv Man U... U Avgustu je dao onaj odbitak protiv Haife... Dakle on ponesto uradi svaka 3 meseca, fino, steta sto se u junu ne igra prvenstvo....
Mishkin
Pa ni ne igra toliko cesto da se istice svaku. Polako, vreme je na njegovoj strani...
Scouser
Ajde malo lakše

Kremenko, opasno si pobrkao lončiće ! ! ! Ciganima se ovde nazivaju ROMI, što Španci, Italijani Francuzi nisu. Oni svi pripadaju ROMANSKOJ a ne romskoj grupi naroda. Roma ima u svakoj zemlji, da li je moguće da brkaš takve osnovne pojmove. Znači mi smo Sloveni, nemci Germani, francuzi Romani - ne ROMI. wink.gif tako da ponovo nemaš argumente, i služiš se pogrdnim nazivima, reci nekom romu u lice da je ciganin pa da vidiš kako će to da podnese, i da li će ga to uvrediti. To ima veze sa rasizmom što ti pišeš, ali na svu sreću ja znam da se ti zajebavaš, pa to ne shvatam ozbiljno... tongue.gif

što se tiče luisa garsije ja ne mogu da verujem da njegove igre omalovažavaš. Nedao Bog da te čuje LOU. Ali stvarno toliko golova, previše važnih, toliko poteza, asistencija. Dečko je džoker ekipe bio. A ti ga ne gotiviš samo zato što je Španac, da se ne lažemo. Nemoguće je da nisi uočio njegov doprinos ekipi prateći Liverpul. U to ne mogu da poverujem.

A sada pošto sam i sam prekršio pravilo foruma, molim Tonču da sve postove koji nemaju veze sa ovom temom prebaci u odgovarajući topik. tongue.gif
Fred Kremenko
Dobro bre, pa moram malo i bez argumenata, de cu sam protiv vas ovoliko... :-)... Romi, Romani isto mu dodje, i jedni i drugi imaju obavezno masnu kosijanu, i znaju svirati violinu.. :-)... I vole ljudi da kazu da su temperamentni, ja kazem da su vasarski djilkosi :-)
Garcia kade bude u jedan duel usao k'o covek, pocecu da ga cenim... Alonso-a ne pljujem i on je Spanac, mada me ubije sa onim kad je ne odigra iz prve nego je preklopi Uf :-)
Tonča
QUOTE(Scouser @ Mar 7 2007, 01:35 PM) [snapback]9386[/snapback]

A sada pošto sam i sam prekršio pravilo foruma, molim Tonču da sve postove koji nemaju veze sa ovom temom prebaci u odgovarajući topik.

Evo, prebacio sam u Gonzalesa posto je o njemu cini mi se najvise bilo reci. I Garcia je bio u opticaju.

Ubuduce se bar potrudite da ovakve rasprave budu u bar pribliznoj temi, jer sledeci put kada ne budem znao gde da prebacim, a sa topicom u kome je postovano ne bude imalo veze, brisacu.
Mishkin
Pa i ima nas ovoliko jer nemas agrumente smile.gif Ma opusteno!
Pozdrav YNWA
Scouser
aj majke ti otvori temu o španskim igračima u liverpulu, ne znamo više gde da premeštamo ove postove... laugh.gif

eeeee pa nije isto bato, romi su cigani, cigani su zvezdaši, zajebi to.... to je već neprihvatljivo. Španci definitivno nisu cigani, ali slažem se da ima među njima dosta padavičara i mlakonja. Ali ipak Garsija je profil igrača koji nama nedostaje. Penant je na primer za njega smešan.

A što se tiče Gonzalesa... više na osnovu prošle sezone imam veru u njega nego na osnovu onoga što je pokazao ove godine na ostrvu. U Španiji je davao golove, ali davao je golove sve sa 20 - 30 metara, što će reći da nije to toliko do slabijih odbrana u španiji koliko je do njegovog skila i jačine šuta. Očekujem da se popravi i da bude mnogo bolji.

Brate ko zna zašto Alonsa ne pljuješ, možda zato što je Baskijac a ti si najverovatnije njihov poklonik (eta i te fore) tongue.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.