Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: TV prenosi utakmica Liverpula u Beogradu
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
veljom
Pozdrav svima, kao sto vidite, novi sam clan, super je forum, i bas lepo da ima nesto ovde u Srbiji za nas. Ja obicno sa bratom idem na redandwhitekop, tamo je odlicno, svima toplo preporucujem.

Svejedno, posto sam Nislija, mi u Nisu imamo kladionicu u kojoj ima prenosa vecine utakmica iz Premijer Lige, pa sam imao srece da npr. prosle sezone gledam skoro sve utakmice uzivo. Medjutim sad sam cesto vikendom u Beogradu, i interesuje me da li postoji nesto slicno ovde, tipa kladionica sa satelitskim kanalima koja pusta prenose pa da moze da se gleda?!?!? Posto je ocigledno RTS i ove sezone sranje sa prenosima....

Zahvalan unapred ako neko ima neku korisnu informaciju.

YNWA
stara lfc
npr. atlantik
Tonča
ili sportcafe

PS: Dobrodosao smile.gif
veljom
Hvala puno. Koliko vidim sutra u Sport kafeu nema prenos. Gde ljudi planirate da gledate??
acalfc
Bas tamo,bice,svrati
lavirint
Da li je u Sport Kafeu bio prenos prve utakmice protiv Standarda?
Mishkin
Nije!
lavirint
QUOTE (Mishkin @ Aug 27 2008, 03:23 PM) *
Nije!

Hvala Mishkin!
Mishkin
QUOTE (lavirint @ Aug 27 2008, 03:26 PM) *
Hvala Mishkin!

Zahvali se Scouseru! biggrin.gif
lavirint
QUOTE (Mishkin @ Aug 27 2008, 03:28 PM) *
Zahvali se Scouseru! biggrin.gif

Hvala Scouser biggrin.gif. Usput, gde onda moze da se gleda vecerasnja tekma?
Mishkin
Na netu ili ako imas satelit tu nek se Fred javi posto je on majstor za te probleme...
lavirint
QUOTE (Mishkin @ Aug 27 2008, 03:57 PM) *
Na netu ili ako imas satelit tu nek se Fred javi posto je on majstor za te probleme...

Ok, hvala jos jednom (tebi i Scouseru).
Fred Kremenko
Napisao sam ti PM lavirint... A vi ostali nije vam kasno da se okupite u SC, sad ide na kanalima koje svako ko ima bilo kakav satelit treba da ima....
lavirint
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 27 2008, 05:21 PM) *
Napisao sam ti PM lavirint... A vi ostali nije vam kasno da se okupite u SC, sad ide na kanalima koje svako ko ima bilo kakav satelit treba da ima....

Hvala Fred!
ivica
Ima neki stream?
lavirint
RTS ce pustiti Celsi-Totenhem u nedelju u 14.30. Umesto Liverpul-Vila u 17.00 pustice multiprenos:

16:56 Фудбал - Супер лига: Војводина - Чукарички

и

ОФК Београд - Партизан, мулти пренос

lavirint
Danas, koliko sam razumeo, u SC-u prenose samo Arsenal-Totenhem i Hul-Celsi. Da li je to tacna informacija? Ako neko zna bio bih zahvalan da mi sto pre odgovori.
Tonča
QUOTE (lavirint @ Oct 29 2008, 02:58 PM) *
Danas, koliko sam razumeo, u SC-u prenose samo Arsenal-Totenhem i Hul-Celsi. Da li je to tacna informacija? Ako neko zna bio bih zahvalan da mi sto pre odgovori.

Tako je.
lavirint
QUOTE (Tonča @ Oct 29 2008, 03:43 PM) *
Tako je.

Puno hvala Tonca smile.gif
Tonča
Ako si to video na sajtu SC-a, da znaš da nije uvek tačna informacija. Tj. vrlo često nas prenose i kada nema najave na sajtu. smile.gif
lavirint
QUOTE (Tonča @ Oct 29 2008, 03:47 PM) *
Ako si to video na sajtu SC-a, da znaš da nije uvek tačna informacija. Tj. vrlo često nas prenose i kada nema najave na sajtu. smile.gif

Nisam video na sajtu, nego sam otisao danas do SC-a i rezervisao sto za ortaka i mene. Tada mi je onaj menadzer rekao da ce sigurno biti prenosa. Posle nekih pola sata, sat, me zove i kaze da ce biti samo dve pomenute utakmice plus Partizan u kosarci. Ja sam pomislio da je mozda bilo dosta rezervacija pa mu se ne isplati da drzi sto samo za dvojicu, pa rekoh da pitam ovde ljude koji regularno idu u SC smile.gif. Nista, sad mi ostaje neka kladionica, mada tesko da cu negde naci prenos jer se danas igra i Kalco a i dosta tekmi u Engleskoj, jbg.
Tonča
Ja mislim da oni uopšte nemaju ovih par kanala na kojima ima prenosa večerašnje tekme.
lavirint
QUOTE (Tonča @ Oct 29 2008, 04:03 PM) *
Ja mislim da oni uopšte nemaju ovih par kanala na kojima ima prenosa večerašnje tekme.

Pa da, verovatno je to u pitanju. Nego da li mozda znas (ili neko drugi) neku kladzu u centru koja ima dosta tv-a i u kojoj postji verovatnoca da se pusti tekma?
Tonča
Ima ona velia Meridian, iza staklenca (ex bioskop Balkan valjda). Ima dosta tv-a, a da li ima prenosa, nemam pojma, pošto inače ne posećujem kladže.
lavirint
QUOTE (Tonča @ Oct 29 2008, 04:25 PM) *
Ima ona velia Meridian, iza staklenca (ex bioskop Balkan valjda). Ima dosta tv-a, a da li ima prenosa, nemam pojma, pošto inače ne posećujem kladže.

Hvala jos jednom smile.gif
Sotir Vračarević
evo malecki predlog,aj da se napravi neki nazovi dogovor,da se postave linkovi za sve te vase/nase kladionice,klubove ili sta vec koje mogu da vrse prenos,nadjemo ono gde ima i tu idemo....koliko ja znam do sada se mozda dva puta desilo da u SC-u nije bilo prenosa L'poola,tako da je to ocigledno najverovatnije mesto za okupljanje za tekmu.

e sad da pustim nazovi buvu,cujem da se negde kod Ustanicke ulice otvorio kafic Liverpool,idem tek u ponedeljak ili utorak da pogledam to,pa ako ima neko iz tog kraja neka proveri pre mene pa neka javi,ako nista ja u sredu javljam sve kako je i sta je...

Y.N.W.A.
collymore
Ma ima da ga nadjemo,ako ne ima da ga napravimo brucelee.gif
Sotir Vračarević
QUOTE (collymore @ Nov 15 2008, 05:21 PM) *
Ma ima da ga nadjemo,ako ne ima da ga napravimo brucelee.gif

kako genijalna upotreba smajlija!!!!
Hail.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.