Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Gabriel Palleta
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Dusan
Znaci, mladi argentinac je konacno potpisao cetvorogodisnji ugovor, kao sto je i najavljeno pocetkom godine. Mislim da je ovo i definitvna selidba Hyppie na klupu, sto moze biti i dobro i lose.

Gabriel Palleta
The_Kop
QUOTE(Dusan @ Jul 4 2006, 05:30 PM) [snapback]2135[/snapback]

Mislim da je ovo i definitvna selidba Hyppie na klupu, sto moze biti i dobro i lose.

Cemu loshe??? Hipija je najvecha rupa u nashoj odbrani...Ne moze vishe covek da igra na najvishem nivou...Ubijaju ga godine (citaj : spor je)... Samo da to i Rafa shvati cool.gif tongue.gif
Mario_T
Nije Samy bas tolika rupa, barem po mom misljenju (ponovo se ne slazemo Kop, surprise, surprise biggrin.gif). Samo je potrebno bolje birati utakmice koje ce igrati i igrace koje ce cuvati.

Jasno je recimo da on vise ne moze da cuva Henryje ili Eto'oe ovoga sveta (to jest, brze i pokretne spiceve); ali je on po meni i dalje vrlo koristan protiv tipa D. Ferguson/Heskey/Shearer/... , to jest snaznih spiceva, koji se ne oslanjaju na svoju brzinu, a kojih pogotovo u Engleskoj ima i vise nego dovoljno.

Takodje mislim da ce kao mentor biti od velikog znacaja za Aggera, Palettu, Hobbsa, Antwija, ...
Tonča
U svakom slucaju, jako je dobro sto je pojacana konkurencija na poziciji centralnog odbrambenog. Nadam se da ce se Palleta brzo privici na novu sredinu, zasta ce imati dovoljno vremena i pripremnih utakmica do pocetka nove sezone.
The_Kop
QUOTE(Mario_T @ Jul 4 2006, 09:58 PM) [snapback]2139[/snapback]

Nije Samy bas tolika rupa, barem po mom misljenju (ponovo se ne slazemo Kop, surprise, surprise biggrin.gif). Samo je potrebno bolje birati utakmice koje ce igrati i igrace koje ce cuvati.

Jasno je recimo da on vise ne moze da cuva Henryje ili Eto'oe ovoga sveta (to jest, brze i pokretne spiceve); ali je on po meni i dalje vrlo koristan protiv tipa D. Ferguson/Heskey/Shearer/... , to jest snaznih spiceva, koji se ne oslanjaju na svoju brzinu, a kojih pogotovo u Engleskoj ima i vise nego dovoljno.

Takodje mislim da ce kao mentor biti od velikog znacaja za Aggera, Palettu, Hobbsa, Antwija, ...

To stoji matori...Tu si u pravu...ALI NIKAKO NE SME DA IGRA U DERBIJIMA (Hipija)!!!!! TO NIKAKO!!!
zen
Pa Hipijina jedina mana jeste sporost, i sve shto je Mario rekao stoji. Paletu nisam gledao u Valensiji, tako da ne znam na chemu smo...
Tonča
QUOTE(zen @ Jul 5 2006, 02:09 AM) [snapback]2145[/snapback]

Paletu nisam gledao u Valensiji, tako da ne znam na chemu smo...

Ukoliko se ja dobro secam, nisi ni mogao da ga gledas u Valenciji, posto je dosao u Liverpool iz nekog Argentinskog kluba.
zen
hehehehehe, koji sam ja indijanac... smile.gif Ne znam odakle mi da je doshao iz Valensije... neki ubag. smile.gif
Scouser
Ja za sad nisam bas zadovoljan nasom zadnjom linijom, ocekivao sam nekog pouzdanijeg da dovedemo za poziciju CB. Ali Rafa zna covek sta radi, tako da se opet ne brinem puno, a i tu je jos uvek Dzejmi. Mada bitno je da se, ko god igrao pored Dzejmija, dobro upari s njim.

Paleta je za mene totalna nepoznanica. Nadam cje dokazati da ima kvalitet za nas. Dosao je iz Banfield-a.
Mario_T
Gledao sam "malog" prosle godine na SP U-20 ovde u Holandiji. Gledao sam ga samo jednu utakmicu doduse (protiv Kolumbije), ali je odigrao vrlo solidno.
Jak je u duelu, dobar u skoku, cak je postigao i pobedonosni gol za Argentince, posle kornera. Nije neki super organizator igre (za to je bio zaduzen njegov partner u odbrani), ali to mu nije ni glavni zadatak ako cemo posteno.
undertaker
njegovo je da bije napadace, oduzima lopte, sece napade, skace u odbrani kornera, a za organizaciju igre su drugi tu. znaci dobar je...
undertaker
Respect, dok god nema problema sa TACKLING, bash me briga kakav mu je TALKING, zar ne? wink.gif wink.gif wink.gif
Catwoman
Paletta enjoying Reds life
IPB Image
http://home.skysports.com/list.aspx?HLID=4...e&f=rss&clid=14
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.