Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fudbalica u balonu
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
Nikola
Prvo da vidimo da li nas ima koji bi igrali do sledeceg leta? Placali bi naravno za mesec unapred. I naravno predlozi gde da igramo?

1. Nikola
Scouser
pričao sam ja sa luom o tome, ja mogu kao i uvek da potraim i da se raspitam za balon na basku i partizanov na adi.

Meni lično odgovara svaki večernji termin sem srede i subote.
Under
I ja sam generalno za, ali moram da vidim koji je termin u pitanju.
zen
Za sam, od oktobra sam u Bgu, vikendi mi ne odgovaraju jer tada idem kuci, znaci, ponedeljak, utorak, sreda, cetvrtak. Eventualno ako nekad budem imao neki ispit, ili bitan kolokvijum, pa mozda propustim fudbalicu.

Nikola
QUOTE(Under @ Sep 13 2007, 06:47 PM) [snapback]14909[/snapback]

I ja sam generalno za, ali moram da vidim koji je termin u pitanju.

Racunamo i tvog buraza?
Pera Kojot
i ja sam za.
ne RIISE
I kapiten je tu osim sredom jer vec imam termin za fucu...
Liverpool Lou
Naravno da sam tu.
zen
Sto se tice mesta gde da igramo, pa ne znam, osim onog na buvljaku, jedino sam jos igrao u nekom balonu u Visnjici, na 5 minuta od OFK-ovog stadiona, mogu reci da je vestacka trava mnogo dobra, mnoogo bolja nego ona na buvljaku, svlacionice su extra kao i tusevi...
Tesic
I ja sam za,za ovu sezonu....

Predlazem onaj balon na Sky baru(splav odmah ispod brankovog mosta,na novobeogradskoj strani)...Cena je ista kao na buvljaku samo sto kad je vruce ima hladjenje kad je ladno greje,trava je odlicna,teren je malo veci nego onaj kod buvljaka...Moj topli predlog,ali problem je guzva,mora da se rezervise jedno 3 dana unapred,ali ako cemo za mesec dana moci ce da se organizuje...

Ako nekom treba telefon Skybara evo: 062/362-222.
Nikola
Znaci u teoriji (ovisno o danu):
1. Scouser
2. Under
3. Underov buraz
4. Zen
5. Pera kojot
6. Ne Riise
7. Lou
8. Tesic
9. Nikola

Za sada nas je malo. Jos 3 da bude knap, jos 5 da bude bas kako treba:

Murphy?
Grujica?
Heskey?
Bellamy?
Disco?
To su ta petorica koja se cekaju!

Dalibor ce verovatno moci.

Sto se tice skupljanja para predlazem sledeci koncept:

- Svi koji se prijave da hoce da igraju moraju da plate unapred za predstojeci mesec (bez obzira da ce igrati sve termine ili nece).
- Onaj ko uleti umesto nekog ko ne moze placa termin i ta lova ide ovom koji je platio mesecno.
- Lovu svaki mesec skuplja druga osoba. Idemo abecednim redom po nickovima.
Under
Ako dodje do mene da skupljam lovu, mozete slobodno da me preskocite, ako to znaci da ne igram to je skroz u redu.

Burazer je rekao da ce da igra, naravno ako mu odgovara termin.

Mogu da zovem Diska da ga pitam da li je zainteresovan, ali mislim da je najbitnije videti koji je termin u pitanju. Po meni cetvrtak vece je najbolja varijanta (kao proshle godine)
Tesic
Sad sam se cuo sa Grujicom,i on je za...
Under
Hmmm, nestade "edit"... huh.gif

I Disko je za, naravno ako mu bude odgovarao termin... cool.gif

To je 11, da 14 nije malo mnogo?
Tesic
12 je idealno.5+1 aliuvek mozemo da se menjamo...a i uvek ce neko ispaliti...
dule2004
i ja se prijavljujem rolleyes.gif
Pantović
Jedno pitanje samo, koliko otprilike to staje po coveku? Mesecno.
Scouser
u partizanu na adi je termin od 11 uveče 3200 dinara as far as I know, to jest danas mi je rekao drugar koji tamo igra. 270 dinara ako plaća i golman (u naem slučaju da, poto ćemo se menjati jel da), to ti je 270 x 4 ili 5 zavisno koliko ima termina u mesecu.
stara lfc
ja sam za naravno!!!!!!!!!!!!!
Nikola
QUOTE(Under @ Sep 15 2007, 08:16 PM) [snapback]14969[/snapback]

To je 11, da 14 nije malo mnogo?

Kao sto Tesic kaze 5+1 = 12 igraca. Po jedna na izmena na svakoj strani = 14.

Naravno plan je da se igra u vecem balonu, vestacka trava...

@Tesic i svi ostali,

Bio sam u Sky bar balonu, svi termini su zauzeti sem preko dana (radnim danima) i oko ponoci (radnim danima). Tako da oni otpadaju. Bilo bi idealno ne posle 22h.
Cene su 3000 i 4000.
Trazimo dalje...
HESKEY
I ja sam za! Samo da prodjem kardiologa sutra na VMA!
Hans
Meni je prevoz,najveci problem u celoj prici.Izmedju ostalog to je i bio glavni problem sto sam preskocio par meseci igranja u balonu na NBG-u.Drage volje bih igrao ali smo ako se iskombinujem sa nekim od vas za povratak kuci (Nikola javi se Nikola javi se Nikola javi se cool.gif cool.gif cool.gif )!
Tesic
@ nikola

znas kako,ako se dogovorimo sa njima(skybar) mozemo da uklopimo neki termin...

ja sam za,ali najdalje mogu na adu da idem,veliki mi je cim na visnjicu ili senjak...
Nikola
QUOTE(Tesic @ Sep 16 2007, 03:23 PM) [snapback]14987[/snapback]

@ nikola

znas kako,ako se dogovorimo sa njima(skybar) mozemo da uklopimo neki termin...

Jedino ako ti imas neku vezu kod njih. Jer ja sam gledao raspored kod one ribe koja radi rezervacije i do kraja proleca su zakupljeni vecernji termini. A lista cekanja broji jedno 7-8 ekipa.

Nije balon u Visnjici nego da na Karaburmi. Na pocetku 29. novembra odnosno na kraju visnjicke. Od centra busom 12min, autom do 5min. Ali videcemo gde i kako. Cinjenica je da je Skybar u centru ali smo za njih zakasnili sad.gif
Tesic
jbga nista onda od skybara...

moze i to...mozda bi mogli ovaj na buvljaku?
Under
QUOTE(Tesic @ Sep 16 2007, 02:11 PM) [snapback]14991[/snapback]

mozda bi mogli ovaj na buvljaku?

Na buvljaku je mali teren, za 4+1, to bi onda bilo 2 izmene po ekipi, shto je vec malo mnogo...

Mada, ako se igra 5+1 sa rotacijom golmana, ne vidim shta ce ti izmena, kad se umorish stanesh na gol i to je to. Druga prica bi bila kad bi imali stalne golmane...
Nikola
Ma ja bih radje neki sa vestackom travom. Onaj na buvljaku je mnogo klizav (sa onim peskom) i kad padnes boli nastrasnije. Par puta sam se toliko odrao da me bolelo danima.

SA ENGLEZIMA IGRAMO 13.10. U MILVOL PARKU (kod Liona; kod VI Gimnazije; kod Zvezdara teatra) u 15:00h

Super je teren, moze 5+1, vestacka trava... Jedino za nas nemaju termina osim ako necemo neki radni dan u 18h.
Nikola
Mogao bi jos neko da pozove neki balon. Ne smao da se predlaze tipa "e mogli bi mozda...". Pozoves, pitas sta je slobodno i postujes na forumu.
Ja sam danas bio do balona u bloku 70 (nema termina), u Zemunu na keju (nije vestacka trava, veeeliki je teren, uzeo sam broj), U Milvol parku (samo termini u 18h), u Mirijevu (sve popunjeno), na Karaburmi (uzeo fon), na novobeogradskom keju (samo mali golici)...
Tesic
QUOTE(Nikola @ Sep 16 2007, 11:57 PM) [snapback]15004[/snapback]

Mogao bi jos neko da pozove neki balon. Ne smao da se predlaze tipa "e mogli bi mozda...". Pozoves, pitas sta je slobodno i postujes na forumu.
Ja sam danas bio do balona u bloku 70 (nema termina), u Zemunu na keju (nije vestacka trava, veeeliki je teren, uzeo sam broj), U Milvol parku (samo termini u 18h), u Mirijevu (sve popunjeno), na Karaburmi (uzeo fon), na novobeogradskom keju (samo mali golici)...

bravo nikola tongue.gif biggrin.gif

mozda bi ovaj na zemunskom keju bio dobar.

1.najblizi mi je biggrin.gif
2.veliki je,veliko je interesovanje pa bi mogli svi da igraju
3.nije vestacka ali je odlicna podloga

minus je sto je skup,ne znam za vecernji termin koliko bi bilo...

na kraju se sve svodi na buvljak,kej,eventualno taj na karaburmi.meni ne pada na pamet da postoji i jedan drugi balon...ajde nek neko da jos neku i ideju pa da pocnemo...
Nikola
QUOTE(Tesic @ Sep 17 2007, 12:05 AM) [snapback]15005[/snapback]

minus je sto je skup,ne znam za vecernji termin koliko bi bilo...

Mislim da je to najmanji problem posto nas je puno. Da l ces platiti 330din ili 390din i nije neka razlika.
Tesic
pa da,onda je to realna najbolja(a izgleda i jedina opcija)
Nikola
QUOTE(Tesic @ Sep 17 2007, 03:08 PM) [snapback]15029[/snapback]

pa da,onda je to realna najbolja(a izgleda i jedina opcija)

Izgubio sam njihov fon. Aj posto ti je blizo idi raspitaj se.

Zvao sam balon na Karaburmi - sve je popunjeno.
VK Zvezda na Adi - sve je popunjeno.
Milvol slobadan mislim u 18h. Meni bi 18h isto odgovaralo. Ubijalo me ono kad zavrsimo u ponoc, nikad ne legnem pre 2. Sutra kao zombi.
Aj hoce jos neko da se raspita. Mislim da bi bilo idealno u nekih 22h.

U svakom slucaju izgleda da smo najebali.
Tesic
videcu da odem,veceras ili sutra cu 100%...
Scouser
QUOTE(Nikola @ Sep 17 2007, 04:25 PM) [snapback]15030[/snapback]

VK Zvezda na Adi - sve je popunjeno.

U sredu saznajem za Partizan pa javljam, termin od 11 je 3200 a termin od 10 je 4200, samo jo treba da proverim jel ima termina.
Nikola
QUOTE(Tesic @ Sep 17 2007, 04:40 PM) [snapback]15031[/snapback]

videcu da odem,veceras ili sutra cu 100%...

Cekamo tih 100% smile.gif
Tesic
izvinjavam se puno,imao sam obaveza biggrin.gif...sutra(u sredu) 10000000% javljam...
Nikola
QUOTE(Tesic @ Sep 18 2007, 11:34 PM) [snapback]15105[/snapback]

izvinjavam se puno,imao sam obaveza biggrin.gif...sutra(u sredu) 10000000% javljam...

...
Nikola
Dragi poolovci, posle kraceg koprcanja moramo proglasiti da je pacijent mrtav. Vidimo se na fudbalu za nekih 9 meseci jer smo izduvali za balone.
Tesic
balon na keju-

telefon: 0637770467
termin radnim danom slobodan je samo u 23h.za ostale treba da se nazove.
cena (cini mi se svih) termina je : 4800 dinara

ima balon kod stadiona milutinca,medicinske skole i ets-a u zemunu.on je 4000dinara ali je mali teren mislim da termina ima...

izivnjavam se stvarno,za prvo odlaganje sam ja kriv,a za drugo je sbb kriv.
Pera Kojot
ima i u bloku 70,
cena 4500, veliki je teren (5+1), dve svlacionice, vestacka trava.
jedino sto ima samo jedan slobodan termin, cetvrtkom u 23.00.
Under
Meni cetvrtak 23h savrsheno odgovara, tako smo igrali i proshle godine...
stara lfc
to je OK
ne RIISE
Apsolutno odgovara cetvrtak!!!
Liverpool Lou
I meni odgovara cetvrtak, a cuo sam se sa Murphy-jem i njemu odgovara. Pera je isto za... tako da mislim da smo blizu odluke. biggrin.gif
Grujica
To je vec tradicionalni termin
- i meni odgovara
Tesic
i meni.petak nam je najlaksi dan^^.

aj nek potvrdi jos neko ko se prijavio.nikola,oces ti da rezervises ili ja?
casual man
Jel ima josh mesta?
Ako ima, igrao bi i ja
Under
Racunajte mene i burazera... Sad ispade da nas ima i previshe... Jel' igramo od sledeceg cetvrtka ili...?
Pera Kojot
vreme je da se napise spisak za sezonu 2007/08

1. ne RIISE ©
2. Under
3. Underov buraz
4. Mali Under - Liverpool Lou
5. Murphy
6. Grujica
7. Tesic
8. Stara lfc
9. Nikola
10. Zen
11. Pera Kojot

Par njih se nije izjasnilo u zadnjh par dana

1. Scouser
2. dule2004
3. Dalibor
Nikola
I Dalibor moze!

Na prethodnoj strani je Hekskey rekao da bi igrao. Evo javio se i Casula man.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.