Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Craig Bellamy
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Tonča
Bellamy je potpisao cetvorogodisnji ugovor sa Liverpoolom.
Blackburnu je placeno 6 miliona funti.
Prvi intervju kao clan Liverpoola (lfc.tv)

ne RIISE
Nisam odusevljen sad.gif ali...
Mihailo
Takođe ... Kreg Belami mi se nikad nije dopadao ... nadam se da greim ali on nije materijal za Liverpul.
Kameni
Mozda smo mogli bolje ali nisam razocaran. Ima dosta razloga ZA.
zen
Konachnooooo smile.gif . Mislim da je ovo vrlo dobro pojachanje i da ce se isplatiti, josh se samo nadam da Sise nece da ode, pa kada se oporavi da Kreg i Sise zajedno reshetaju. wink.gif
undertaker
Svidja mi se, navijac je, krljac, lozi se, dobar za moral. Sve je super, cak i nije puno placen, samo da li je on igrac za shampionski tim??? unsure.gif Mislim da nije, i u tome je problem. Josh ako Rafa krene da ga forsira po krilu ( jer po meni on je vishe polushpic), bice muke.

Zen je u pravu, on i Djib bi mozda bili mnogo opasniji, nego on i Crouchitis (dodushe Crouchitis nije uopshte opasan), ali to je vec previshe za ocekivati.
Scouser
Nisam nesto posebno ocaran njegovim dolaskom, ali da je beskoristan - nije. On bi mogao da bude jedan od vodja ekipa kao sto je Blekburn recimo, ali to nikako necje biti kod nas. Ako to prihvati kako treba, moze da bude koristi od njega. Slazem se da nije igrac za sampionski tim, tj mogao bi da bude, ali hocju da kazem da bi mogli da prodjemo sa boljom kupovinom. Ali nema veze. Ozenio se, nadam se da cje ga to bar malo smiriti. Mislim da su sanse 50-50 da cje se pokazati u dobrom/losem svetlu. Nadam se da cje biti ovo prvo.
The_Kop
Pffffffffff...Nista narocito...Smatram da je Bellamy mnogo bolji kao krilo nego li kao napadach jer :
1) po krilu vishe dolazi do izrazaja njegova brzina sto je njegov najvechi kvalitet
2) nema on neki dobar finishing da bi igrao kao napadach...
3) nema ni neku tehniku...Znachi, neka on bude klasicni trkach...

Definitivno nam treba napadach jer od Bellamy-a definitivno ne ocekujem golove sad.gif
Tonča
QUOTE(CaRrAdOnA#23 @ Jun 23 2006, 02:10 PM) [snapback]1889[/snapback]

пре свега ово је добра куповина јер су сви њоме тренутно задовољни, то је плус за целу екипу, добра атмосфера пред почетак припремног периода је битна...

Mislim da je i cena povoljna...
The_Kop
Ne kazem ja da nije dobra kupovina...Bolja sigurno nego li Morijentes ili Crouch...SAmo ako bude igrao na krilu...Tu je ucinkovitiji........ tongue.gif:P:P
Scouser
uoravo to, i ja sam rekao da bi mogli da prodjemo sa boljom kupovinom, ne u smislu kesa (jer sto se toga tice ovo je ok kupovina), nego u smislu kvaliteta igraca.
Liverpool Lou
Ja sam zadovoljan. Volim kad igrac ima sportsku drskost koju on poseduje, brz je i mislim da ce biti veoma koristan + navija za LFC.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.