Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC TV
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Dusan
LFC TV

Valjda ce se onaj sportski kanal setiti da i za ovo postoji trziste u nasoj zemlji. biggrin.gif
kalan
Biće neto na Sport Klub+.
Bio je (dva puta sam video) snimak protiv Derbija, a video sam i neku reklamu.
E sad, kako će i ta će biti, videćemo dry.gif
stara lfc
Bila je vec cela tekma protiv Derbija,na SportKlub+

Taj kablovski kanal ima i exluzivno pravo na ovim prostorima,ja mislim od 20-og sept.
Dusan
QUOTE(stara lfc @ Sep 10 2007, 06:26 PM) [snapback]14810[/snapback]

Bila je vec cela tekma protiv Derbija,na SportKlub+

Taj kablovski kanal ima i exluzivno pravo na ovim prostorima,ja mislim od 20-og sept.

Koliko shvatam, tada i pocinje emitovanje. Samo se nadam da ce se SportKlub + pojaviti kod jos po nekog kablovskog operatera sem SBB-a (citaj: PTT u mom slucaju).
stara lfc
pitaj PTT,zalim slucaj
Tonča
Ja nisam nisam na SBB-u, vec na radijus vektoru, ali od pocetka emitovanja imam SK+. Koliko sam shvatio, svi koji imaju SK trebalo bi da imaju i SK+ (ili ne?).
Under
Onaj komentator, Vishkovic valjda, je najavio da ce biti lfctv, mada dok se to uklopi sa barcatv, chelseatv, manutdtv... Treba uhvatiti termin.
Nadam se da ce prenositi utakmice rezervi, kao shto su prenosili manutd rezerve... Da vidimo shta ima u podmlatku...

I da, svi koji imaju SK imaju i SK+, za nas na Radijusu SK+ je zamenio Auto +, za ove na SBB-u ne znam
kalabaster
Svima je sport klub+ zamenio auto+.
Ako neko zna kako doci do programske seme sport klub+ nek javi.
Catwoman
Program Sport kluba +
Scouser
QUOTE(Under @ Sep 10 2007, 07:58 PM) [snapback]14821[/snapback]

I da, svi koji imaju SK imaju i SK+, za nas na Radijusu SK+ je zamenio Auto +, za ove na SBB-u ne znam

pa ovi na SBB će sigurno imati jer je sport klub kanal u vlasnitvu kompanije SBB. Kao i sport klub +

Nego ja traio taj sport klub plus i jo ga nisam naao... jel ga oni to povremeno uključuju ili za sport klub + treba da se plati?
stara lfc
moj ortak sto radi na b92{citaj topic o dolasku engleza ubg}radi i na prenosima na kanalu SK i SK+,i rekao mi je da ce biti i lfc tv kao i barsina,scumova i cskatv ,sigurno!
Under
QUOTE(Scouser @ Sep 11 2007, 11:57 AM) [snapback]14836[/snapback]

pa ovi na SBB će sigurno imati jer je sport klub kanal u vlasnitvu kompanije SBB. Kao i sport klub +

Uostalom i radijus je u vlasnishtvu SBB, tako da mi imamo srece...
Kod mene je sport klub + nonstop upaljen i ne treba da se plati. Ovih dana prenose argentinsko prvenstvo do iznemoglosti...
Scouser
LIVERPOOL TV na sport klub + definitivno, evo gledam programsku emu smile.gif

večeras u 19:00h na sport klub+ Portsmouth - Liverpool

E FALA K...U I PETRU DOBRNJCU laugh.gif

(i ovima iz kablovske)
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.