Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Carling Cup
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3
Tonča
IPB Image

Pakova ostavka i visoka pobeda protiv Derbya ucinise da previdimo da je odrzan zreb za Carling Cup.

Izvukli smo Reading u gostima (isto ko prosle godine, samo je tada bilo na Anfieldu). Utakmica se igra 25. septembra. Reading po meni mnogo slabiji protivnik nego prosle godine, a s' obzirom na takmicenje, pretpostavljam da ce izaci neka kombinovana ekipa (ionako neki igraju svaku drugu tekmu).
Scouser
pa kako da ne budu slabija ekipa kad u prelazni rok uđoe sa 6 miliona a iz prelaznog roka se vrate sa 10 miliona ! Dakle, ko to reče jadni Kopel, "kod nas niko neće da dođe"....

Ipak, oni umeju da budu tvrdi ko kamen kada treba, a onda kada se od njih očekuje pobeda, kao recimo danas protiv Vest Hema, onda bućnu.
zen
Mislim da ne treba ove sezone da se bakcemo sa kupovima, najbolje da se na teren izvode neki rezervisti, pa kako odigraju, ipak da se akcenat stavi prvenstveno na PL, a za CL ne brinem, jer za to smo majstori i mislim da cemo tamo stici bar do polufinala+.
Mario_T
Imamo dovoljno igraca da mozemo komotno da sastavimo dva respektabilna tima (izuzimajuci poziciju CBa), tako da ne vidim problem sa igranjem na vise frontova. A kao sto Zen rece, mozemo dati sansi i nekim igracima iz rezervnog tima (Hobbs, Anderson, ili recimo taj novi spanski CB Mikel San Jose, itd, itd).
zen
Ne mislim ja da mi nemamo kvaliteta za 3 ili 4 fronta,sigurno je da imamo, imamo i poduzu relativno kvalitetnu klupu, ali mnogo bre mnogo cekamo na titulu u PL, tako da bi ja lepo u kup tekmama stavio iskljucivo rezerviste i mlade igrace(dakle izostavio bih sve prvotimce), e kad uzmemo titulu, u narednim sezonama vec moze da se racuna i na 4-5 trofeja u jednoj sezoni. biggrin.gif cool.gif
Booom
Reading je prosle sezone bio svakako mnogo jaci protivnik, ali nije da su bez sansi u ovoj sezoni.
Treba uci u mec sa respektom prema protivniku ali treba mu pokazati zube onako kako samo mi to umemo...
Scouser
Mislim da bi bilo najbolje da igramo sa kompletno drugom postavom. Reding dodue zna da u premieru nemaju anse da jure evropu sa ovakvom formom, pa će verovatno izaći i sa najjačim sastavom. Moda i neće, ako misli da sačuvaju igrače za premier ligu i borbu za opstanak hehehe...

U svakom slučaju, reserve squad.
Cosa
Mislim da ove sezone treba da pustimo drugu postavu da igra carling cup. Prvo zato sto mislim da nemamo snage da se borimo na 4 fronta, a drugi... da se malo izigraju biggrin.gif
Catwoman
Sport klub
Utorak, 25.09.2007. 20:45 Reading Liverpool

Fred Kremenko
Liverpool (from): Itandje, Arbeloa, Carragher, Hobbs, Hyypia, Riise, Aurelio, Benayoun, Sissoko, Lucas, Leto, Insua, Crouch, Torres, Babel, Finnan, El Zahr, Darby, Martin.

Dakle kapiten ipak nije u kombinaciji, sto je dobro(nije za moj tiket ali eto)... Verujem da cemo ove da dobijemo, utakmica je nebitna manji pritisak+ dobijaju neki igraci sansu i ima da pokidaju nocas(Yossi prvenstveno, a ne vidim kako nesretni Leiva moze da bude beskorisniji od Mascherano-a.......+ Mi smo u 3 poslednje tekme dali 1 gol, i nigde ove sezone nismo penal dobili... Na nekom ce kola da se slome, a to obicno budu neki tugomiri
bocejan
Sta li ce sada Tores? Trebalo bi da ih dobijemo, ili makar 0-0.
Under
QUOTE(bocejan @ Sep 25 2007, 02:34 PM) [snapback]15342[/snapback]

Sta li ce sada Tores?

'besh PL, daj da ponovo osvojimo sve kupove mellow.gif
Catwoman
Evo tima protiv Readinga:
Itandje, Finnan, Aurelio, Carragher, Arbeloa, Leto, Sissoko, Lucas, Benayoun, Crouch, Torres.
Subs: Martin, Gerrard, Riise, Hobbs, Putterill

Under
Da li gledate prenos na sportklubu? U Liverpulu igra Lucas LETVA!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ne verujem kol'ko je lood komentator... I nepismen pride.
Scouser
svakakve lapsuse sam čuo od raznih komentatora, ali ovaj večeras me je je ba dobro nasmejao.

"ovo je mladi brazilac, Lukas LETVA ! ! ! "

QUOTE(Under @ Sep 25 2007, 08:53 PM) [snapback]15362[/snapback]

Da li gledate prenos na sportklubu? U Liverpulu igra Lucas LETVA!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ne verujem kol'ko je lood komentator... I nepismen pride.

ček da vidi samo kako se dere, naviko čovek na američke sportove i komentare, pa se dernja kad god ekipa priđe golu manje od 30 metara
Take Two
Odličan gol. Ali zato Yossi čita kao "Jusi", da mi je znati...

Crouch deluje nekako nezainteresovano. Kad god padne, treba mu po minut da ustane.

A tek Leto to se sporo kreće, i sa loptom i bez nje. Zar ne bi trebalo da pokuava da se dokae, valjda zna da neće često dobijati ansu?

Edit: 1-1, jebi ga. Prolaze nas po sredini samo tako. Ipak Arbeloa nije reenje na CB.
Scouser
Rafo vadi Toresa, jebe liga kup ovi će da ga urniu od batina
Take Two

Kakav jeftin gol.

Nije valjda da im se igrač stvarno zove Don Holms? laugh.gif

Sad će kapiten i Riise sa klupe, za 2-3.
remizinho
A uu.. sta su Rise i Tores sad napravili.. Svaka im cast :-)))

Kako ovaj Convey jos moze da igra kad mu je Finan malopre slomio kicmu sa onim zalamanjem :-)
Scouser
Uf... izgleda da ću morati da počnem da gotivim Toresa, ponovo...
remizinho
Mislim da za Jusija :-) definitvno ima mesta u prvoj postavi.. Bori se kao lav, svuda ga ima na terenu.. Da je dao onaj zicer bio bi man of the match, ali to cemo ovog puta ipak pripisati nasem The Kidu :-)

Inace The Kid kako je krenuo, na sledecoj tekmi koju pocne od pocetka dace 4 gola.. Prvo 1 protiv Chelsea, pa 2 protiv Derbya, a sada 3 protiv Redinga :-)
Tesic
svaka cast toress!hattrick...dobra utakmica,
zen
Sad se jos vise nerviram zbog onih 0-0 sa Birmingemom i sto Tores nije igrao, i dalje mislim da je tekma sa Birmingemom bila mnogo znacajnija nego ova danas, taman zagotivim Rafu, i sada me opet opako iznervira. mad.gif
ne RIISE
QUOTE(remizinho @ Sep 25 2007, 10:19 PM) [snapback]15370[/snapback]

Kako ovaj Convey jos moze da igra kad mu je Finan malopre slomio kicmu sa onim zalamanjem :-)

Auuuuuuu kakvo lomljenje kicme...
Pored het-trika Ninja potez tekme!!!
Ovo je bolje od piksetovog bureka protiv spanaca!!!
Lepa tekma i ne potrebna greska gose kod 2. gola ali vazan je prolaz!!!

PS
A i cika Robi nam se raspucao!!!
2 komada na strani protiv WBA!!!
Ne daj se "MATORI";-)!!!
ONE & ONLY ROBBIE FOWLER!!!
mezzano
Nisam gledao utakmicu, tako da ne mogu da komentarisem. Iznenadilo me to sto je Torres bio u startnoj postavi. Interesuje me sta sad imaju da kazu "Torresomrsci", koji su bili itekako skepticni u toku prelaznog roka, i "castili" ga pogrdim imenima, "cergar" "sminker"...

Zen nisam mogao da ne primetim koliko sam bio u pravu kad sam rekao da Owena nikako ne treba dovoditi, jer je izuzetno sklon povredama. Eto, sad je odigrao 2-3 utakmice, pa ce pauzirati 2-3 meseca, pa ce ponovo odigrati 2-3, pa tako dok ne napuni 30, i onda zbogom fudbal.
zen
Ma Owena je u'vatio baksuz od kad je otisao od nas biggrin.gif , nego lepo da se vratio kletva bi bila prekinuta i opet bi poceo da reseta. smile.gif

I naravno ne bi bilo povreda.
Tonča
@Mezzano: pa i dalje je sminker. tongue.gif

@ne Riise: dade Robbie dva i u proslom kolu. biggrin.gif

On topic:
Ok, odigralo je par nestandardnih igraca, i dobili smo. Jedino sam ocekivao Hobbsa od pocetka, jedino iz razloga sto je tako najavljivano.
Svaka cast Torresu na tri komada, kao i Yossiu na onomgolu. steta sto ne dade i drugi.
remizinho
QUOTE(ne RIISE @ Sep 25 2007, 11:04 PM) [snapback]15379[/snapback]

Auuuuuuu kakvo lomljenje kicme...
Pored het-trika Ninja potez tekme!!!
Ovo je bolje od piksetovog bureka protiv spanaca!!!
Lepa tekma i ne potrebna greska gose kod 2. gola ali vazan je prolaz!!!

Pa dobro, budimo iskreni.. I Lita je imao odlican potez kad je tukao makazicama, mora mu se odati priznanje :-)

PS
A i cika Robi nam se raspucao!!!
2 komada na strani protiv WBA!!!
Ne daj se "MATORI";-)!!!
ONE & ONLY ROBBIE FOWLER!!!

:-)
bocejan
Jenda rec, Tores. Mislim da je suvisno pricati bilo sta. Tores nije ni trebao da igra. Dobro je jedino to, sto se nadavo golova, pa ce da mu poraste samopouzdanje. Jos nisam mogo da verujem da je kapiten usao. Njega ja ne bi vodio na put.Arbeloa decko je tolika rupa, da mi nikako nije jasno sto Hobs nije igrao ili makar jedan od onih mladih.E, a posle ce Debeli da kuka kako su mu igraci odmorni.Prioritet je PL. Vidimo da jeste.
I da, na kraju. Vidite samo sa kojim je timom igrao Arsenal protiv jaceg tima nego sto je Reding. Ne znam doduse koji je tim Debeli Sem izveo.
Take Two

Torres 3 komada, Robbie 2 komada, ali meni je utisak dana ipak činjenica da su u savezu odbili albu Obi Wan Mikelu zbog crvenog kartona na Old Traffordu. Nije dovoljno to je sudija poklonio utakmicu smradovima, nego jo i tri utakmice suspenzije. A Runiju za njegovo laktanje, dranje, gaenje, i guenje nita, moda eventualno orden.

[/OT]

teta to se i Benayoun i Pennant toliko bolje snalaze na desnom nego na levom krilu. A onda Rafa gurne na desno Babela,kome bolje lei leva strana!

Zna li neko da li će se Kewell oporaviti od svoje 645. povrede, i kad? Čovek je i Owena zajebao kad su povrede u pitanju...
Scouser
QUOTE(bocejan @ Sep 26 2007, 12:05 AM) [snapback]15390[/snapback]

Jenda rec, Tores. Mislim da je suvisno pricati bilo sta. Tores nije ni trebao da igra. Dobro je jedino to, sto se nadavo golova, pa ce da mu poraste samopouzdanje. Jos nisam mogo da verujem da je kapiten usao. Njega ja ne bi vodio na put.Arbeloa decko je tolika rupa, da mi nikako nije jasno sto Hobs nije igrao ili makar jedan od onih mladih.E, a posle ce Debeli da kuka kako su mu igraci odmorni.Prioritet je PL. Vidimo da jeste.
I da, na kraju. Vidite samo sa kojim je timom igrao Arsenal protiv jaceg tima nego sto je Reding. Ne znam doduse koji je tim Debeli Sem izveo.

Pa ja sam očekivao ovakav tim, to be honest.

Mislim da nam je zaista trebala pobeda, posle tri uzastopna remija.Da smo imali bolje rezultate u poslednje vreme, očekivao bih laganiji sastav, ovako, mislim da je potpuno razumno prodrmati ekipu pobedom.
Mislim da je odličan posao urađen obzirom da je Reading ekipa koja u većini slučajeva igra tvrdo ko kamen. Tores naravno odskakao od svih. Nisu mu mogli nita. Pogotovu onaj čkalja Biki, čovek zna samo da bije.

QUOTE(Take Two @ Sep 26 2007, 12:32 AM) [snapback]15392[/snapback]

A onda Rafa gurne na desno Babela,kome bolje lei leva strana!

off topic reply biggrin.gif

da, da bi mogao da dribla 6 igrača ispred sebe i da utne ako ih predrible uopte. Nek nosi loptu i nek dribla ispred svoje zgrade (kuće,dvorca). biggrin.gif

Ili će da igra na sredini terena kao midfielder, ili nek ga Rafa gurne u pic i zdravo đaci.
zen
Evo vidim sada da je Mancester izgubio od Koventrija kod kuce u kupu 2-0, ne znam sa kojim je sastavom Ferguson izasao, ali mislim da su igrali uglavnom klinci, po meni je to vrlo pametan potez.

Evo:

29 Kuszczak
26 Bardsley
23 Evans
19 Pique
25 Simpson
17 Nani
30 Martin
22 O'Shea
33 Eagles
21 Dong
08 Anderson

Evo zna covek sta su prioriteti.

Ali bitno da je Gerrard igrao, uffffff Rafo...
Mishkin
Zato ce sad Pike, Dong i ostali da igraju, al na treningu smile.gif
Catwoman
Danas je bio zreb Carling Cup Fourth Round...
Liverpool v Cardiff City
Kako pise na zvanicno sajtu utakmica ce se igrati ili 30 ili 31.oktobra.2007.

Tonča
QUOTE(Catwoman @ Sep 29 2007, 02:51 PM) [snapback]15554[/snapback]

Danas je bio zreb Carling Cup Fourth Round...
Liverpool v Cardiff City
Utakmica se igra 29 oktobra 2007. godine

Al ce Robbie da nas kara. smile.gif
Trunks
U, super, nadam se da će biti prenos na Sportklubu. smile.gif
Scouser
ma biće ako ne na SK onda na SK+ biggrin.gif

7+ ima da bude laugh.gif
zen
Ako ne bude izveo klince i rezerviste, navijam za Robija i druzinu.
Tonča
Reds Face Chelsea In Carling Cup

Idemo na Stamford u sledecem kolu. smile.gif
Scouser Tommy
kako bi voleo krega na tom mecu smile.gif
Cosa
Ne znam zasto ali imam jaaaako dobar osecaj da cemo ih oduvati bar 3-0.
hen-ja
Ma dobicemo ih sigurno!!! cool.gif
zen
Kakve smo srece, dobicemo ih i prolazimo dalje mad.gif . I tako cemo mi lepo uzeti FA i liga kup, i sezona je i vise nego uspesna mad.gif .

Ja od prvog kola liga kupa navijam da ispadnemo, tj. ne navijam da ispadnemo, vec da igraju klinci i iskljucivo klinci i "super talenti" koje je Rafa doveo, dakle da se izostave svi iole bitni igraci. Dokle god bude gurao kapitena i Fernanda u kupove, glasam da ispadnemo.
Catwoman
Utakmicu protiv Makabi Londona igramo 19. decembra 2007. u 20:45h
collymore
Ma vise ne znam ni sta da mislim kad su prioriteti u pitanju CL-PL-FA-CC, u toliko smo ne zavidnoj situaciji da se iz nje trebamo cupati kako znamo i umemo...ipak PL je PL...
Catwoman
IPB Imagevs. IPB Image

Sreda, 19.12.2007. 20:45h SPORT KLUB

Ja ocekujem ovu startnu postavu...
Reina

Arbeloa Carragher Hobbs Aurelio

Babel Leiva Alonso Leto

Crouch Voronin
Luthy
Pa zar na svetog nikolu?! ohmy.gif ccc...
ali ja cu naravno docji
a koji cje tim da izvede... u je, ovde je stvarno sve mogucje! znam da necje hipija, i druge matorce, ali ocekujem Alonsa, bar u drugom poluvremenu
steta sto se ager nije oporavio, ovo bi bila idealna prilika za kambek sad.gif
Mishkin
Ja ocekujem Itandjea!
Catwoman
Sto se tice CSKA njima su Drogshit, Malouda, Carvalho i Ballack jos uvek povredjeni, a juce im se povredio i Terry velika je verovatnoca da ni on nece igrati... i ne verujem da ce u nasih startnih 11 biti Pepe, Steva, Hipik, Rinse i Nando vec ce Rafa ubaciti klince...

Que Sera, Sera...
Tonča
Ko zeli u sport neka se prijavi. Sutra uvece uvece cu zvati da rezervisem.

1. Tonca
2. Luthy
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.