Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpulove tekme - live preko P2P
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
skuzer
S obzirom da su nekima danas duplirane brzine neta. Interesuje me koji je bolji plejer za gledanje tekmi TVants ili Sopcast, i koliko vremena ranije treba da pustim plejer da se "zagreje" sat, dva ili krace?
kalabaster
Odgovarajte ljudi i mene ovo interesuje.
Tonča
Cini mi se da je u poslednje vreme sopcast ok. Bar je, ako se ne varam, mnogo jednostavniji za upotrebu.
Sto se tice pustanja, dovoljno je da se pusti par minuta pre pocetka tekme. Naravno, stream ce kasniti u odnosu na prenos. Takodje da napomenem i da 512 ume da ne bude dovoljno za stream. Meni je radio razlicito od tekme do tekme.

Evo linka za danasnju tekmu pa probajte:
sopcast
tvants
Scouser
meni moj 512 da kucnem vo drvo, nije pravio probleme... Uključim se uglavnom pred sam početak tekme... mislim da je najbolje skinuti sve te programe i onda se automatski kačiti preko sajta http://www.myp2p.eu/index.htm
Dzontra
A kako funkcioniše ovo sa skidanjem podataka? Ja sam na adsl-u sa ograničenjem od 1gb. I kako se traži da li ima prenos neke utakmice?
Tonča
QUOTE(Dzontra @ Sep 1 2007, 02:34 PM) [snapback]14560[/snapback]

A kako funkcioniše ovo sa skidanjem podataka? Ja sam na adsl-u sa ograničenjem od 1gb. I kako se traži da li ima prenos neke utakmice?

Prenose mozete naci u temi koju je Nidza davno postovao u Pubu, ali evo da ponovim:
LiveFooty
Na dan tekme izadju streamovi.
Verovatno postoji jos neki sajt.

Sto se tice prvog pitanja - sve se to broji kao download, a koliko ti pojede za jednu tekmu, ne bih znao da kazem ni priblizno, jer nemam predstavu.
Cosa
evo skino sam ovaj sopcast... sad se nadam da ce da radi... btw imam 1 mbps. to bi trebalo da bude dovoljno, zar ne?
Dzontra
Ja sam to sve juče instalirao, probao da se okačim na link da gledam LFC ali neće. Ovi sa euneta su mi duplirali brzinu na 512, mislio sam da će biti dovoljno. Ono govance bafering se penje pa pada, nikako da dođe do 100%, pretpostavljam da onda ide slika unsure.gif Ajde Scouseru, daj neko rešenje, imaš sličan net.
Dusan
Ako imas internet sa ogranicenim protokom, mislim da ti se ovo ne isplati. Juce sam malo koristio TVAnts i protok je non-stop bio na maksimumu.
skuzer
TVants i sopcast mi nisu radili, ali sam uspeo da nadjem link za striming preko WMP za Stentanu Sport, brzina je bila oko 387 Kbps ali izbaferisao ga je ali je slika toliko seckala da se u jednom trenutku cuo samo ton da bi posle nekog vremena i to puklo. Sta da se radi ostaje nam samo da cekamo da RTS prenosi tekme.
acalfc
Ja sam gledao par puta preko Sopcasta i radilo mi je dobro(kasni negde oko 1-2 minuta ali kad nemas na tv i to je dobro)tada sam imao 768,sada imam 1.5 pa se na dam da ce biti jos bolje:)
Hamla
red bi bilo da bude bolje kad je duplirano inace pojavila se informacija da dupliraju jos jednom tako da i ljudi sa slabijim protokom momentalno ce uskoro imati bolje uslove za gledanje utakmica preko net-a.
Dr Stein
da, moram priznati da nemam nikakve veze sa ovim i da se ne razumem bas najbolje u sire mogucnoosti interneta...
posto ga koristim za skidanje muzike filomova i informisanje....
a imam dobar mt:s adsl 1024net tako da mislim da bih mogao to da iskoristim
i u druge svrhe.

Znaci mogu da se gledaju utakmice liverpoola koje se na prenose inace na tv-u a tada su u toku?

voleo bih kada nebih propustao utakmice koje se ne prenose...
onda moram sledeci dan da na internetu gledam highlits sanse i golove.

ako ima neko voljan da mi objasni kakav player i koji sajt i sta mi treba...

pretvorio sam se u usi...(u ovom slucaju oci)

???

Joe
http://livefooty.doctor-serv.com/

http://www.justin.tv/

na ova dva sajta mozes da nadjes tekme kojih nema na TV-u.. treba ti brz net ..
Dr Stein
hvala, imam brz net, javiucu ti sutra je mi radi kad budemo igrali protiv standarda
rasolfc
E ako zelite da gledate Liverpool na netu,idite na http://www.justin.tv/directory/sports
Svaka utakmica ima....

BorskiSkauzer
I ja sam gledao dosta preko sopcasta, ali verujte mi, taj softver je samo tako stvoren za spijune i hakere...

Od tada gledam samo preko justin.tv, nije uvek super slika ali moze da se pogleda...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.