Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Izbor Grba
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
stara lfc
posto ste zatvorili topic,morao sam ja da otvorim novi

da iz komentarisem glasanje;koje je kratko trajalo za tako vaznu stvar,jer ce se grb verovatno pojaviti i kao nas oficijalni znak.
nas 30 od otprilike 370 i ... za dva i po dana!
bilo je vrlo gusto,znaci alarmantno!trebalo je pobeda od 51% ili 75%,posto su u opticaju samo DVA predloga!
razmislite!!!
Tonča
Prebacio sam topic ovde, posto mu je tu mesto.

1. Topic se automatski zatvorio danas u podne, ja sam samo dodao post u kome sam napisao koji je grb izabran. U prvom postu je lepo napisano da ce glasanje trajati do subote u podne, tako da ako si mislio da je glasanje trebalo da traje duze, mogao si to da napises tamo (ali ocigledno mnoge ljudi mrzi da procitaju i prvi post u topicu, a kamoli ostale).
2. Slazem se da za grb treba da glasa mnogo veci broj clanova, ali mozda to samo pokazuje koliko je interesovanje clanova za grb uopste? Ako u proseku glasa 10-ak ljudi dnevno, to je jadno, ali ja ne mogu da teram ljude da glasaju. Mislim da je dovoljno sto sam izdvojio topic i dao mu naslov "Glasajte!" tako da ko je zeleo da glasa, znao je da je glasanje u toku. Mozda je trebalo da bacim neku kletvu a la Knez Lazar.
3. Ja sam zeleo da jos neko predlozi neki svoj rad, ali ljudi se nisu ni oko toga angazovali (da ne kazem da je 90% ljudi ocigledno zaboleo tux).
4. Sto se tice toga kolikim ce se postupkom izabrati grb, na to se zaista ne moze uticati.
5. Takodje sam u topicu koji sam prethodno otvorio pitao da li su ljudi zainteresovani za izradu maja i grba, i niko nije rekao da misli da, mozda, nije pravo vreme za to (iz ovog ili onog razloga).
6. Sada bih da ti postavim pitanje, bez namere da te uvredim ili sta vec: Da li si nezadovoljan zbog toga sto je izabran predlog broj dva za koji si ti jasno napisao da je ruzan i slicno? Izvini, ali tako mi deluje. (btw. i ja sam glasao za broj 1)
stara lfc
pa batice,odmori jos traju i ja sam se vratio pre cetiri dana sa odmora.u procentima glsalo je oko 1% ljudi!
da sam nezadovoljan jesam,ali ne kako ti mislis. najvise me nervira to sto su svi ispljuvali predlog 1 zbog plave boje,to je po meni malogradjanstina.ima jedan primer ovdasnji ,u FK partizanu svaki zaposleni i fudbaleri nesmeju da nose crveno-aludirajuci na komsije.mislim nepisano pravilo gdina bjeke i zeke.provereno od jednog bivseg igraca partizana-glupo zar ne!!!
mislim da svako od nas ima nesto plavo od gardarobe!
znaci svi su pljuvali pr. 1 zbog plave boje a ne da li je bolji ili lepsi
Mishkin
Izabrano je sta je izabrano tako da oko toga ne mozemo da se sporimo. Sad jedino oko cega mozemo to je, da li ti ljudi koji su glasali za predlog 1 ili 2 zele da kupe majicu, mada izgleda mi sada da ni to nije bitno. Ukupno je glasalo 30 ljudi a videcemo koliko ce ljudi da kupi majicu. Izbacuj na onaj sajt, nema druge, pa da narucujemo, tako smo se dogovorili.
Pozdrav!
Under
Stara je u pravu samo za slucaj da ovaj znak koji je izabran bude nash zvanicni znak!!!
Ali kao shto je Tonca lepo napisao, ne mozesh terati clanove foruma da glasaju, bez obzira da li je glasanje za odabir majice ili za neku mnogo bitniju stvar. A i mislim da je dovoljno vremena bilo, ko prati forum znao je da ce biti glasanje, to je vec dugo najavljivano.
Licno sam protiv predloga br.1 bash zbog te plave boje, mada ne iz razloga shto je to boja Evertona, cel$ija ili tome slicno, vec zbog toga shto je crvena zashtitna boja Liverpula i po mom mishljenju treba shto manje ubacivati druge boje (nebitno da li je plava, ljubicasta, pastelno zelena ili bilo koja druga). I naravno svi imamo neshto plavo, mada ja znam samo jednu osobu koja fura sve crveno... tongue.gif
Tonča
QUOTE(stara lfc @ Aug 18 2007, 05:05 PM) [snapback]13998[/snapback]

pa batice,odmori jos traju i ja sam se vratio pre cetiri dana sa odmora.u procentima glsalo je oko 1% ljudi!

Nije 1% nego skoro 10%, ali u svako slucaju je malo. Apsolutno se slazem, tu nema spora. Ipak, nismo uzeli u obzir da svega 70-80 ljudi ima preko 10 postova na forumu. Ako tu oduzmemo one koji nisu nasi navijaci (Nidza, Lepi Mario, oni interovci, arsenalovci i cska-vci sa kojima smo dogovarali fudbal) dolazimo do brojke od najvise 70-ak. Znaci ispada da je glasalo oko 40%.
Opet kazem, to si trebao reci ranije, jer sam jasno napisao do kada traje glasanje. Sto se mene tice moglo je da traje do sledece godine.

QUOTE(stara lfc @ Aug 18 2007, 05:05 PM) [snapback]13998[/snapback]

da sam nezadovoljan jesam,ali ne kako ti mislis. najvise me nervira to sto su svi ispljuvali predlog 1 zbog plave boje,to je po meni malogradjanstina.ima jedan primer ovdasnji ,u FK partizanu svaki zaposleni i fudbaleri nesmeju da nose crveno-aludirajuci na komsije.mislim nepisano pravilo gdina bjeke i zeke.provereno od jednog bivseg igraca partizana-glupo zar ne!!!
mislim da svako od nas ima nesto plavo od gardarobe!
znaci svi su pljuvali pr. 1 zbog plave boje a ne da li je bolji ili lepsi

Sa ovim se apsolutno slazem. Ja sam taj drugi grb nacrtao cisto iz razloga sto je nekima smetala prevelika kolicina plave boje. Sto se mene tice, meni je bilo dovoljno sto je Trunkadelic, koji se bavi dizajnom, rekao da je je predlog broj jedan odlican.

QUOTE(Mishkin @ Aug 18 2007, 05:08 PM) [snapback]13999[/snapback]

Izabrano je sta je izabrano tako da oko toga ne mozemo da se sporimo. Sad jedino oko cega mozemo to je, da li ti ljudi koji su glasali za predlog 1 ili 2 zele da kupe majicu, mada izgleda mi sada da ni to nije bitno. Ukupno je glasalo 30 ljudi a videcemo koliko ce ljudi da kupi majicu. Izbacuj na onaj sajt, nema druge, pa da narucujemo, tako smo se dogovorili.
Pozdrav!

Mislim da nije stvar u tome. Nema potrebe brzati ni sa cim, ali mi je bzvz da je tek posle glasanja ispalo da je "glasanje suvise kratko", "da malo ljudi glasa" i slicno.

Za kraj da kazem: predlog necu slati.
Bar ne jos uvek.
stara lfc
cekaj na zvanicnom grbu je zelena
i to je bas ima
nisam ni rekao da treba da ubacujemo sarenis,nego da se zna odakle smo sasvim je ok.u fazonu zastave.
a ako je vec procitano da sam rekao da je ruzan pr.2 moze se i procitati da umesto visuljka moze ceo grb da se uokviri sa srpskom zastavom!
Scouser
evo i ja da se javim. meni je apsolutno sve jedno, ni jedan od ta dva grba mi nije drastično lo da bih bio protiv njega.

Mislim da su otprilike glasali svi ljudi koji u ovom trenutku ele takvu majicu. Ili bar većina.
Tonča
QUOTE(stara lfc @ Aug 18 2007, 05:33 PM) [snapback]14003[/snapback]

a ako je vec procitano da sam rekao da je ruzan pr.2 moze se i procitati da umesto visuljka moze ceo grb da se uokviri sa srpskom zastavom!

Da, kad je vec bilo otvoreno glasanje.
A i bas nemam volje da ispunjavam zelje ko deda mraz. Ovaj drugi sam nacrtao zato sto su se neki zalili na plavu boju u grbu, ali je ideja bila moja da zastava visi tu gde visi, i to sam nacrtao.
Ako je neko imao neku drugu ideju mogao je da crta. Vise puta sam pitao hoce li neko nesto crtati. Mogao je i da nacrta tokom glasanja (kao sto sam rekao Trunkadelicu) pa bi glasali ponovo.
kalabaster
Ja samo hocu majicu.
Scouser Tommy
ma kupujem koji god da se stampa, ali ako je tolko frka jos jednom ponovimo glasanje i kraj.....
acalfc
Nemojte da smarate sa grbom,izabrali smo to sto smo izabrali a ako je neko bas toliko nezadovoljan ja cu licno da mu nacrtam bolji(ko ne veruje nek pogleda moju sliku sa Gary-jem) smile.gif
Tonča
QUOTE(Scouser Tommy @ Aug 19 2007, 02:17 AM) [snapback]14011[/snapback]

ali ako je tolko frka jos jednom ponovimo glasanje i kraj.....

Ne vidim zbog cega je glasanje bilo neregularno da bi ga ponovili? Najavljeno je unapred i receno je do kada traje, i tada se niko nije bunio.

Edit:
Ali ajmo ovako: Posto su mi ljudi sa majice.co.yu upravo javili putem maila da su na odmoru, glasanje ce biti produzeno do sledece subote u 18:00. Mislim da ce je to i vise nego dovoljno vremena da se odabere grb. Znaci ukupno ce glasanje trajati gotovo 10 dana, a vi koji ste zeleli maje sto pre, ih u svakom slucaju ih sada necete dobiti dok se ljudi ne vrate sa odmora.

Ja sam licno mislio da je i tri dana previse. Broj glasova je opadao iz dana u dan, jer oni koji su zeleli da glasaju, glasali su cim su videli temu, a da se razumemo, forum je tokom glasanja posetilo dosta vise od 30 clanova, tj. broja koji su glasali.
Contractor
E pa da kazem i ja koju rec...

Prvo, odmah da nam bude jasno da ce, kakav god da bude grb, uvek biti neko nezadovoljan.

Drugo, nisam ni ja razumeo da ce nam ovo biti zvanican grb jednog dana kada postanemo priznat klub navijaca LFC, ili kako se to vec zove. Bitno je da se ovo sto pre uradi, da nosimo majice po gradu (dok ne krene zima sad.gif ) i da ljudi vide adresu. Svako ko voli fudbal uopste, ce se bar nakaciti na sajt jednom. Fanovi Liverpool-a ce se registrovati. Povecace nam se broj sigurno zahvaljujuci ovim majicama (iako nekome to zvuci smesno).

Trece, ja licno nisam glasao za ovaj grb koji je izglasan, ali mi je totalno nebitno. Sto neko rece, hocu sto pre da krene ta prica. Ja odmah narucujem 3 komada, hocu da iznenadim neke drugare koji su "nasi" i nemaju pojma o ovom sajtu. Hteo sam da ima kazem za ovo, ali mi nekako lepse izgleda da im dam maju i da tako vide gde smo.

Ako su ovi likovi vec na odmoru OK, neka ga glasanje jos par dana. Posle toga, narucujte sto pre da koristimo lepo vreme. I trazite ljude koji se bave grafickim dizajnom i koji imaju maste. Mozda dobijemo za par meseci jos neki predlog, pa cemo onda stampati dukserice smile.gif
Scouser
upravo tako

Ljudi nije nebitan grb, zato smo i stavili glasanje, ali čemu sva ova glupa rasprava, daj da nosimo te majice dok je još lepo vreme..

ovo uopšte ne znači da će taj grb da bude naš oficijalni i da će predstavljati našu grupu. Predstavljaće našu grupu, zbog tih majica, ali te majice će biti na sajtu dostupne svakom za kupovinu...
Mishkin
Tako je. Daj Boze zdravlja pa ce biti i jos novih maja wink.gif
Pozdrav!
Under
Nadam se da mi Tonca nece obrisati post... wink.gif wink.gif wink.gif

Mozda da se zastava sa predloga br. 2 prebaci u donji deo grba, kao shto je na LFC grbu ona zelena zastavica gde pishe "est.1892".

Cisto da ne bude "visuljak"
zen
Slazem se sa tim da nije bitno koji ce grb biti izabran, jer su oba odlicna, ja sam glasao za drugi, jer mi se vise dopao nego prvi, Tonca je jos pre par meseci odradio onaj prvi grb, i meni se mnogo svideo, tako da moje glasanje nama veze sa plavom bojim smile.gif , vec mi se drugi vise svideo. wink.gif
Sotir Vračarević
neko je spomenuo da bi ovo trebalo da bude zastitni znak naseg fan kluba,kad on bude nastao.sada stoji poll na kome pise koji bi ste grb zeleli da vidite na majici,tako da molim tog ko je dao predlog da i ovaj grb bude zastitni znak fan kluba,da otvori poll da li su ljudi za to ili ne.jer kako pise na sadasnjem glasanju ovo je za GRB ZA MAJCE,a ne za fan klub,itd.
Dzontra
A o čemu se ovde radi ph34r.gif
Mishkin
Klasican nesporazum wink.gif
stara lfc
QUOTE(Under @ Aug 19 2007, 05:58 PM) [snapback]14043[/snapback]

Nadam se da mi Tonca nece obrisati post... wink.gif wink.gif wink.gif

Mozda da se zastava sa predloga br. 2 prebaci u donji deo grba, kao shto je na LFC grbu ona zelena zastavica gde pishe "est.1892".

Cisto da ne bude "visuljak"

e to je onda extra,slazem se!!!
Liverpool Lou
I meni se svidja ta ideja!
Tonča
Ajde onda nek odradi neko predlog i Corelu pa da ponovimo glasanje.
Trunks
^ To sam ti i ja preldozio na staroj temi kad sam pricao o prelivajnu boja dole kod lente. smile.gif Ali nebitno sad, to je stvarno najbolje resenje. Ja sam na odmoru nazalost, inace bih uradio predlog.
Tonča
Pa nisam te skapirao sta si mislio. Meni je istekao Corel, tako da ne mogu nista vise da crtam...
Under
Ja sam pun ideja, ali glup za te Corele i to crtanje... unsure.gif
Tonča
Ma nije tesko, i ja sam instalirao Corel prvi put onog dana kada sam nacrtao ove predloge. Sve u svemu, ako nadjem verziju Corela koja radi danas ili sutra, ili ako razbijem ovaj trial nacrtacu i to. Tj. Umesto visuljka cu staviti lentu.
Tonča
Hehe. smile.gif Ne mogu da verujem kolko sam se zajebo. Ladno nisam prekucavao ceo kod kod aktivacije. biggrin.gif Evo, posle 4-5 reinstala Corela:

IPB Image
zen
Extra, jos bolje izgleda.

Svaka cast Tonca.
Mishkin
E pa sad i ja glasam za njega wink.gif
billshankly
bravo za toncica dizajnera smile.gif
Contractor
Tonca majstore!
Cim sam provalio da mogu čak i ja da vidim grb, znao sam da je to- to smile.gif
'ajde na brzaka otvori opet opciju za glasanje (ako uopte ima potrebe), pa da od nedelje krenemo sa tom pričom.
Mishkin
Ma ja mislim da nema potrebe. Onako ce da pobedi drugi grb, a ovo je samo poboljsana verzija njega. Ali ipak neka se neko javi ako ima aktivnog protivljenja wink.gif
Pozdrav!
villa7
definitivno-to je to.a kad se ovi vracaju sa odmora tj.kad ce majice biti u ponudi?
Tonča
QUOTE(Mishkin @ Aug 23 2007, 12:20 PM) [snapback]14161[/snapback]

Ma ja mislim da nema potrebe.

Ma ionako treba da ubijemo jos vremena dok su ovi na odmoru. smile.gif

@All:
Jel treba i visuljak da ide na glasanje?

@villa7
Ne znam tacno...
Contractor
Ma mozes da stavis sta hoces na glasanje sad se definitivno vidi pobednik biggrin.gif
ivica
Ma ne treba glasanje!
Tonča
Bice glasanja, definitivno.
Ako se slazete mozemo veceras da otvorimo novi poll, pa da se glasa jedno nedelju dana.

Prethodno glasanje sam izbrisao.
Kameni
Oh jbmu glasanje, al' smo mi neke demokrate... Ja vise ne znam ni izmedju kojih se predloga glasa. Izmedju onog sto je vec pobedio i ovog novog?
Tonča
Stavicu sva tri na glasanje. Mislim da je tako najbolje.

Edit: moze da se desi da ce ovo "Est. 2005" morati da se skine ili promeni mesto za potrebu stampe, posto ne znam da li je izvodljivo da pola ide preko plavog, a pola preko crvenog, a jako je sitno, pa da ne bi ispalo bzvz.

Na glasanje!
Under
QUOTE(Tonča @ Aug 23 2007, 03:42 PM) [snapback]14171[/snapback]

moze da se desi da ce ovo "Est. 2005" morati da se skine ili promeni mesto za potrebu stampe, posto ne znam da li je izvodljivo da pola ide preko plavog, a pola preko crvenog, a jako je sitno, pa da ne bi ispalo bzvz.

Ako ne bude moglo, smislicemo vec neshto...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.