Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Celebrity Fans Of Liverpool F.C.
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2
The_Kop
To me oduvek zanimalo...Ko od poznatih faca navija za nash omiljeni klub??? Pre par godina sam chuo da je Kevin Kostner navodno veliki navijach Liverpoola mada nigde na netu nisam nashao neki dokaz...

Elem, prekjuce je u Blicu izasao clanak o Angelini Jolie i Brad Pittu povodom rodjenja njihove bebe, blablabla...Ono sto je mene zaintrigiralo je sledeche : "She claims to have a fondness for Liverpool Football Club, having revealed that her baby son, Maddox, "only wants to play for Liverpool" after he was admitted to Alder Hey Hospital in Liverpool for treatment." (citat sa neta naravno)...

Takodje sam nashao na netu da su Samuel L. Jackson i Mike Myers navijachi Liverpoola...

Ako neko zna josh neku poznatu facu navijacha LFC-a neka postuje ovde...Zivo me zanima biggrin.gif
The_Kop
Blah...Upravo sam pronashao da je Kostner navijach Arsenala...
copkillah
Skoro bih smeo da se opkladim da je Robert Carlyle navijač Liverpoola pošto je već 2x glumio prave LFC fanatike smile.gif
Catwoman
CLIVE OWEN

I am a big soccer fan, and a very big Liverpool fan
IPB Image
http://sportsillustrated.cnn.com/2005/writ...owen/index.html
Catwoman
Liverpool Famous fans

Mike Myers - 'Austin Powers'
Chris De Burgh - Musician
Space - Band
Ian Brodie - The Lightening Seeds
Ron Dixon - Brookside
Tomas 'Sinbad' Sweeney - Ex-Brookside
Mick Johnston - Brookside
Ian Beale - Eastenders
Kirsty Gallacher - Sky Sports
Kelly Dalglish - Sky Sports
Hannah - S Club 7
Mel C - Spice Girls
Peter Sissons - BBC News Reader
Kilroy - BBC Chat Show Host
Cast - Band
Jimmy Tarbuck - Comedian
Stan Boardman - Comedian
Gerry Marsden - Musician
Malandra Burrows - Actress
Alan Bleasdale - Author
Mike Dixon - Brookside
Tim 'Tin 'ed' O'Leary - Brookside
Cilla Black - Blind Date
Sue Johnston - 'The Royal Family'
Ricky Tomlinson - 'The Royal Family'
Craig Phillips - Big Brother
Des Barnes - Coronation Street
Laura Davies - Golfer
Roger Black - Runner
Alan Parry - Sky Sports Commentator
Kevin Keetings - Commentator
Matt Smith - Football Fever
Ian McCulloch - Echo & The Bunnymen
Brain Reade - Journalist
Samuel L Jackson - Actor
Clive Owen - Actor
Elvis Costello - Musician
John Peel - DJ
The Sultan of Brunei's son - Very rich bloke!
The_Kop
Hehehehehhe...Samo sam tebe cekao Ivanice Carice biggrin.gif Znao sam da ces ti nesto da iscaprkas biggrin.gif...Svaka cast i hvala biggrin.gif

Btw, lep clanak o CLIVE OWENu...
Catwoman
QUOTE(The_Kop @ May 31 2006, 11:08 AM) [snapback]1200[/snapback]

Hehehehehhe...Samo sam tebe cekao Ivanice Carice biggrin.gif Znao sam da ces ti nesto da iscaprkas biggrin.gif...Svaka cast i hvala biggrin.gif

Btw, lep clanak o CLIVE OWENu...

HVALA... biggrin.gif
pa zar si sumnjao u mene wink.gif
copkillah
Da dodam da su izgleda naši fanovi i:
Dr.Dre
Papa Jovan Pavle II (verovali ili ne)
Elvis Costello
John Peel
Eminem
Joss Stone
Billy Bob Thornton

Inače, tražeći naleteo sam i na ovo, jedan od poznatih fanova Evertona:
John Hurt, actor — explains the permanently pained expression
biggrin.gif biggrin.gif
The_Kop
QUOTE(Ivana @ May 31 2006, 11:24 AM) [snapback]1201[/snapback]

HVALA... biggrin.gif
pa zar si sumnjao u mene wink.gif

Hehehehehe...Naravno da nisam rolleyes.gif

@ copkillah

Nice bro wink.gif
undertaker
Dobro odradjeno Ivana, ali stvarno znash da pokvarish zabavu. Raduje me da za nas navijaju Sam L.Jackson i Dr.Dre. Obojicu extra gotivim.
U engleskom "Match" sam pre nekoliko meseci nashao da neka njihova pevacica navija za nas, ali nemam pojma kako se zove, znam da izgleda EXTRAAAAA. Mrzi me da ceprkam po starim novinama...
Scouser
QUOTE(copkillah @ May 31 2006, 11:29 AM) [snapback]1202[/snapback]

Da dodam da su izgleda nai fanovi i:

brateeeeeeee, BIO (ne znam koji smajli da stavim, nezgodno mi je malo, necju nijedan)

Za Ostina Pauersa sam znao, i za Samjuela...za eminema sam nesto nacuo...
Kameni
To za pokojnog papu sam cuo odavno od jednog ortaka, ali kako on ima neobicnu naviku da sve ljude redom lozi, mislio sam da i mene baronise...

@under
verovatno mislis na Joss Stone
Mario_T
Mislim da sam negde citao da je i Michael Schumacher navijac Liverpoola. Samuel Jackson je inace postao navijac voljenog nam kluba dok je snimao film "51st State" (koji inace svima toplo preporucujem) u Liverpoolu.
The_Kop
QUOTE(Mario_T @ May 31 2006, 10:09 PM) [snapback]1219[/snapback]

Mislim da sam negde citao da je i Michael Schumacher navijac Liverpoola. Samuel Jackson je inace postao navijac voljenog nam kluba dok je snimao film "51st State" (koji inace svima toplo preporucujem) u Liverpoolu.

Taj film ako nisam gledao nekih 10 puta minimum onda ne znam... A tek onu scenu kad nash omiljeni lik upada u u pub navijacha Man Scumsa...Pa ne znam...Nekih 100-tinjak puta laugh.gif laugh.gif laugh.gif Hihihihihihi...Film rula bre!!!

Btw, kad vech spominjemo filmove TOPLO PREPORUCUJEM sledece filmove :

Football Factory (2004)
Green Street Hooligans (2005)

Iz naslova zakljucujete da se u oba filma radnja vodi oko fudbala i to oko huligana...Znachi, ne znam koji mi je film bolji!!! FENOMENALNA SU OBA>>>MORAJU SE POGLEDATI cool.gif Samo me u Green Street Hooligans-ima smara onaj lik iz Gospodara Prstenova(nosilac PRstena, onaj mali odvratni gay biggrin.gif) koji je inache glavni glumac u ovom filmu...Taj smrad tako smara da je to bruka biggrin.gif
Mario_T
Lik koji glumi pored Samuela Jacksona u filmu (Robert Carlyle) je takodje navijac Liverpoola po mom misljenju. Nema sanse da navijac nekog drugog tima (a pogotovo ne Englez/Britanac) onako dobro odradi posao.

A ko zeli da pogleda neki football-related film, preporucujem i "Mean Machine" sa Vinnie Jonesom. Posebno su vredni gledanja utakmica izmedju zatvorenika i cuvara zatvora, sa posebnim akcentom na dvojicu ludaka koji komentarisu utakmicu i golmana ekipe zatvorenika biggrin.gif
The_Kop
Koliko sam ja nashao na netu, Robert Carlyle je navijach nekog skotskog kluba...Nisam nigde nashao da navija za nash voljeni klub sad.gif
copkillah
QUOTE(Kameni @ May 31 2006, 07:23 PM) [snapback]1218[/snapback]

@under
verovatno mislis na Joss Stone

Da, ja sam je spomenuo. Zna mala šta valja smile.gif

QUOTE(The_Kop @ May 31 2006, 11:22 PM) [snapback]1224[/snapback]

Koliko sam ja nashao na netu, Robert Carlyle je navijach nekog skotskog kluba...Nisam nigde nashao da navija za nash voljeni klub sad.gif

Da, mislim da je navijač Rangersa. Ma bolje i to nego da navija za šugavi Celtic biggrin.gif
Scouser
QUOTE(Mario_T @ May 31 2006, 10:09 PM) [snapback]1219[/snapback]

zar se film ne zove "formula51" ???

u svakom slucaju slazem se da glavni glumac mora biti da je navijac lfc, mada ne mora da znaci, jednostavno svi nas vole. A film sam odgledao dva tri puta, jednom ceo a posle sam gledao na preskok...

copkillah
Zove se "The 51st State", a jedan od distributerskih prevoda je "Formula 51" smile.gif

I film vredi pogledati, krajnje je bizaran, ali i zabavan smile.gif
undertaker
@Kameni
@copkillah

Ne, ne mislim na Joss Stone. Znam ko je ta riba, i zar ona nije amerikanka. Shta god bila nije ona, ona mi i nije tako dobra (bar ne kao ova na koju mislim). -koliko zamenica u jednoj recenici. xe xe xe

Za vas mladje, preporucujem film I.D., britanski film o navijacima, snimljen negde pocetkom 90-tih.
FORZA SHEGWELL UTD. rolleyes.gif
copkillah
Jok more, Engleskinja smile.gif
undertaker
Ma nije ni bitno, ova moja je 10 puta bolja. Sad sam se smorio, ima da prelistam sve casopise da nadjem koja je...
billshankly
ricky tomlinson igra u seriji the ROYLE family, jednoj od najboljih engleskih serija ever smile.gif isla je pre par godina na b92, ko je nije gledao nek je obavezno nabavi! stampana je i zvanicna lfc razglednica pre par sezona, na kojoj ricky sedi na cuvenom trosedu iz serije, a oko njega hipija, heski, rise, i ostali.

inace, ricky tomlinson igra i u filmu the virgin of liverpool, u koji je, zahvaljujuci njemu, ubacena jedna replika. naime, izvestan vozac autobusa iz liverpoola krade statuu device marije, nosi je u svoj podrum, gde joj isprobava sado-mazu odecu, koju i sam voli da oblaci, je l' cool.gif elem, ricky tomlinson ga zatice u 'situaciji', i izgovara nesto tipa:

"i knew there must be something wrong with an everton supporter!" biggrin.gif
spud
QUOTE(billshankly @ Jun 5 2006, 12:44 PM) [snapback]1324[/snapback]

inace, ricky tomlinson igra i u filmu the virgin of liverpool, u koji je, zahvaljujuci njemu, ubacena jedna replika. naime, izvestan vozac autobusa iz liverpoola krade statuu device marije, nosi je u svoj podrum, gde joj isprobava sado-mazu odecu, koju i sam voli da oblaci, je l' cool.gif elem, ricky tomlinson ga zatice u 'situaciji', i izgovara nesto tipa:

"i knew there must be something wrong with an everton supporter!" biggrin.gif

VRH! laugh.gif
Kad su mu dodelili plavu "blue" liniju voznje on povileneo ko lud .Na kraju covek otiso u turisticke vode i napravio Bus koji moze i da plovi po Mersey-u biggrin.gif !
Isti glumi Engleskog selektora u jednom filmu ne znam kako se zove davao se pre par godina na canal+,isto VRH komedija!
Catwoman
QUOTE(undertaker @ May 31 2006, 04:56 PM) [snapback]1210[/snapback]

Dobro odradjeno Ivana, ali stvarno znash da pokvarish zabavu.

A sta sam to lose uradila ph34r.gif
The_Kop
My heart lies in Liverpool

Link

Sto vishe ovakvih "navijacha" MOLIM cool.gif
Dusan
QUOTE(undertaker @ Jun 1 2006, 03:53 PM) [snapback]1236[/snapback]

a vas mladje, preporucujem film I.D., britanski film o navijacima, snimljen negde pocetkom 90-tih.
FORZA SHEGWELL UTD. rolleyes.gif

I.D. je stvarno odlican film, mnogo bolji od svih ostalih pomenutih. Ukoliko je neko zainteresovan, nek mi se javi na PM pa cemo se vec organizovati da mu snimim.
undertaker
QUOTE(Ivana @ Jun 5 2006, 01:02 PM) [snapback]1326[/snapback]

A sta sam to lose uradila ph34r.gif

Pa napisala si ko sve navija za nas, i shta mi ostali sad da radimo?

U tom kontekstu sam mislio, nishta zaista loshe... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Liverpool Lou
QUOTE(Dusan @ Jun 10 2006, 02:16 PM) [snapback]1494[/snapback]

I.D. je stvarno odlican film, mnogo bolji od svih ostalih pomenutih. Ukoliko je neko zainteresovan, nek mi se javi na PM pa cemo se vec organizovati da mu snimim.

Potpisujem. Genijalan film.
Catwoman
QUOTE(undertaker @ Jun 10 2006, 05:40 PM) [snapback]1499[/snapback]

Pa napisala si ko sve navija za nas, i shta mi ostali sad da radimo?

U tom kontekstu sam mislio, nishta zaista loshe... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pa da citate tongue.gif
The_Kop
QUOTE(Ivana @ Jun 12 2006, 07:54 AM) [snapback]1537[/snapback]

Pa da citate tongue.gif

Pored nje zive nema leba za nas ostale biggrin.gif ...Samo mrvice da pokupimo koje joj promaknu wink.gif
Catwoman
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
dule2004
MARE rezi cool.gif
undertaker
pa to je to, mozemo da citamo i zatvorimo temu rolleyes.gif
Catwoman
wink.gif
Catwoman
THEO WALCOTT: WHY I'M A LIVERPOOL FAN

http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...060620-1035.htm
undertaker
U sisa mala, pa shto onda nije potpisao za nas, nego ode za parama u gunnerse?
A sad, kao lud sam... pih mad.gif
Srele
QUOTE(copkillah @ May 31 2006, 11:10 PM) [snapback]1225[/snapback]

Da, ja sam je spomenuo. Zna mala ta valja smile.gif
Da, mislim da je navijač Rangersa. Ma bolje i to nego da navija za ugavi Celtic biggrin.gif

Najbolje za Hearts smile.gif
Scouser
jeste li pomenuli Suzan Vegu
Catwoman
QUOTE(Scouser @ Jul 6 2006, 12:14 AM) [snapback]2171[/snapback]

jeste li pomenuli Suzan Vegu

Ja koliko znam nismo wink.gif ... a ti ubuduce citaj sta je napisano tongue.gif tongue.gif wink.gif tongue.gif
Dzontra
QUOTE(copkillah @ May 31 2006, 09:29 AM) [snapback]1202[/snapback]

Kad već pročitah ovo...
Pre 2 godine je bio aktuelan grafit u Splitu:
hajduk I
papa jovan pavle II
papa benedikt XVI
dinamo XVII laugh.gif
sezona kad zamalo da ispadnu iz lige. sorry na off-u

Inače, Đorđo Armani je na!
Neto mi svrdla glavu da je on kreirao dresove, one bar po meni najlepe, zeleno-bele, koje smo nosili sredinom 90-ih. tako je makar Aca Stojanović rekao kad je prenosio finale kupa sa ManU '96.
undertaker
Za tu pricu je zasluzno prijateljstvo Djordja i Dzejmsa... I mislim da je on kreirao dresove samo za jedno fianle liga kupa (koje smo mislim izgubili). To je iz perioda kada je Dzejms igrao soni plejstejshn, pa je primao golove ko poslednji shupak...
Naravno, izvor price je Aca Stojanovic...
SvetskiMegaCar
Toni Montano

KAd sam bio nackli zavrshio sam na sajmu na nekom koncertu,(Mozda i nije bio sajam...) Elem

Brdo izvodjacha, posle nekog vremena izlazi Toni Montano na binu u dresu Neil Ruddock-a, ja odlepio...
billshankly
jes tacno to za montana... covek cuo da i ja navijam za liverpool, pa mi kupio pool-ovu majicu i doneo mi je u kafic gde sedim - kao, podrska za nase.
Catwoman
IPB Image

Za pool jos navijaju Eminem, Dr Dre, 50 Cent, D12, Halle Berry...
undertaker
Ma otkud ti reperi znaju za Soccer i josh za Liverpul. Neshta tu meni smrdi, a tushirao sam se, majke mi...
copkillah
Pa to je tamo in, kao navijaš za neki fudbalski klub iz Evrope biggrin.gif
Tonča
Ma bre, spremaju se da snime "Anfield Rap Part II". laugh.gif
Catwoman
Cherie Blair, supruga Engleskog premijera je nas fan
Nikola
QUOTE(undertaker @ Jul 28 2006, 12:07 AM) [snapback]2551[/snapback]

Ma otkud ti reperi znaju za Soccer i josh za Liverpul. Neshta tu meni smrdi, a tushirao sam se, majke mi...

Za Snoopa znam 100%, mislim da cak ima i dres. Kad dodju na nastupe u Englesku svi pocnu da navijaju (iz nekog razloga) za Pool.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.