Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Оде Нандо...
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
CaRrAdOnA#23
Фернандо Моријентес

један мање...немојте само да се разочарате кад буде у Валенсији дао 15+ голова следеће сезоне...отишао је за џ?

ynwa!!!
undertaker
Nema shanse da se razocaram da postigne i 30 golova. I previshe zivaca me je koshtao ovih godinu i po dana, i imao je i vishe nego dovoljno vremena da se dokaze... Srecan put i sve najbolje...
Tonča
Procitao sam negde da je vrednost transfera nesto ispod 3 miliona funti. To su verovatno nagadjanjna, ali nisu daleko od istine...
Sve u svemu, koliko god da smo dobili u plusu smo.

Kao sto rece under, sve najbolje njemu u Valenciji, a sve najbolje Liverpoolu bez njega!
Kameni
Pa nije za dz. Otisao je za neku cifru...recimo 4-5 mil. evra.
Liverbird
sve sto je iznad 0 dobro je smile.gif. nek mu je srecan put, nista nisam dobro video a i mnogo sam se razocarao kad ga je rafa doveo, i sto ga je dovodio za 1 sezonu. Bolje da je uzeo nekog mladjeg...pa da potraje malo....ne kontam njegovu politiku oko transfera
Liverpool Lou
Hvala Nando i srecno. wink.gif
zen
Odlichno, prva radosna vest shto se tiche transfera, ajde Rafa samo tako nastavi. wink.gif
Scouser
Pa upade on jos u dobar klub u kakav je mogao jos da ode (espanjol recimo).

Realno, imao je dosta vremena da vrati staru formu, i to nije ucinio znaci pojele ga godine, aj zdravo.

Zar nije tu neka spika bila oko njega i Aurelija, kao neki swap uz doplatu za brazilca...??
Tonča
Aureliu istice ugovor. Nando nema veze s'tim.

Nando se pominjao u razmeni za Di Vaia, sto se na srecu nije dogodilo. Ovako je bolje. Kinta je kinta, kolika god da je. biggrin.gif
copkillah
Kinta za Kuyta, nadam se!

A Nandu želim sve najbolje u daljoj karijeri, hvala mu na pokušaju (i samo tome) smile.gif
The_Kop
Napokon...Ode jedan deo Smorenog napada...Kad bi i onog Croucha nekom uvaljali..Blah...Nismo mi te sreche biggrin.gif...Ajde sledeci..>Traore, Dudek, etc...
Catwoman
QUOTE(Kameni @ May 25 2006, 11:03 PM) [snapback]1108[/snapback]

Pa nije za dz. Otisao je za neku cifru...recimo 4-5 mil. evra.

The reds have sold the Spanish striker for 3 million to Valencia, Benitez' old club, after a miserable 16 months for the player who cost the reds 6.3 million

http://www.anfield-online.co.uk/news/06/may/2602.htm
Mighty Reds
Ma nek smo i u minusu tih 3 mil samo neka je otisao.
Scouser
Da li je sve zaista gotovo ???

Terms agreed with Liverpool not Morientes, say Valencia
http://today.reuters.co.uk/news/newsarticl...CIA.XML&src=rss

nadam se da cje potpisati vise.
Grujica
kako sam srecan zbog transfera cool.gif
mezzano
I neka je otisao. Samo je smetao Cisseu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.