Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Belgrade Beer Fest 2007
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Liverbird
Cini mi se da je neko prosle ili preprosle godine bio na beer festu, tj. da je bila neka organizacija ljudi sa foruma. Pa se setih da bi mogli i ove godine da odemo da vidimo i to pivo od borovnice smile.gif

Salim se, pa jel ima zainteresovanih? Ja dolazim sigurno 16. - cetvrtak zbog Vatrenog poljupca i najverovatnije se vracam rano ujutru posle zavrsetka muzickog programa.
http://www.belgradebeerfest.com/ ovde pogledajte ko sve nastupa pa da se polako organizemo...
Liverbird
pa zar nema zainteresovanih. ja najverovatnije dolazim u cetvrtak
Scouser Tommy
mene ne pustaju mama i tata, jedino ti da me vodis smile.gif
Under
QUOTE(Scouser Tommy @ Aug 13 2007, 08:05 PM) [snapback]13816[/snapback]

mene ne pustaju mama i tata, jedino ti da me vodis smile.gif

vodicu te ja, ali vraticu te prepariranog xexexexe

Ja idem, dodushe josh ne znam koje dane, ali tradicionalno idem na ortodoxe, tako da sam u subotu sigurno tamo. Del Arno takodje ne propushtam...
Sotir Vračarević
QUOTE(Liverbird @ Aug 6 2007, 12:05 PM) [snapback]13517[/snapback]

Pa se setih da bi mogli i ove godine da odemo da vidimo i to pivo od borovnice smile.gif

pa to pivo od borovnice uvek mozes da pijes u crnoj kornjaci.to ti je tamo kod kluba tas ili kako se vec zove,kod one fontanice kod bazena iz Ilije Garasanina.

jel zna neko jel ce i ove godine da deru sa cenama ili ce biti malo normalniji?
Scouser
sa cenama očekujem dranje, mada ću se ipak fokusirati na bavariu... ja ne proputam Đuru i Mornare (sprdnjaaaaa), Vlatka Stefanovskog, Bad copy... cool.gif

Moda ne bi bilo loe u subotu uveče da se nagazimo zajedno
Nikola
Na main stage-u mozda jedino svratim na Psihomodo i Vlatka. Mada kad se prisetim guzve i likova sad.gif

Mene ce videti samo Becksperience stage smile.gif
Liverbird
sad citam u novostima da ce cene domaceg piva biti od 60-80 a stranog od 80-150 tako da...prezivecemo nekako.
Pricao mi je drug koji studira i zivi u bg za taj klub Crna kornjaca kako je tamo pio to pivo od borovnice a mi ovde (zatucani provincijalci) smo ga pravili na budalu... ali eto smile.gif

Ja sam to vece kad svira Stefanovski, pa se mozda i vidimo?? to je cetvrtak
zen
Ja u sredu idem na fest, tj. sutra, a ako nam ostane kesha verovatno dodjemo i u subotu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.