Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Champions League 2007/08
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4
bocejan
E pa ljudi, sutra je u 12h izvlacenje za trece kolo CL. Mada to vec svi znate. Sada da molimo Boga da nam se padne Zvezda ili vec neki "komsijski klub"
Koliko sam mogao da vidim moze Dinamo ili Sarajevo. LEvski je izgubio prvu tako da ne mozemo da racunamo na njih kao i na Zetu.
Ako je off topic stavite gde mislite da treba.
zen
Sve dolazi u obzir, samo NE Zvezda.
Scouser Tommy
SAMO NE ZVEZDA
Fred Kremenko
Ja se nadam Sarajevo
Mario_T
Licno, voleo bih bilo koga sa prostora bivse YU - prolaz zagarantovan! smile.gif Ali bih nekako ipak najvise voleo Dinamo Zagreb; sa njihovim plavim dresovima bili bi dobra uvertira za utakmice protiv Evertona smile.gif
Scouser
Zvezda ko 1 na 11 biggrin.gif
bocejan
Pa da vam kazem Zvezdasi sa onom igrom tesko se moze u Evropi. Tako da je bolje da ispadne od LFC, makar da ih gledamo uzivo.
A zvezda neka trazi sansu u kupu UEFA. Tu mislim da moze i da prodje grupu, u zavisnosti od timova.
Tonča
Pa ljudi bre, Liga Sampiona u posebnu temu! smile.gif
Trunks
Uh, super bi bilo da se izvuče Zvezda, ali putovao bih u bilo koju susednu. smile.gif
Dzontra
Ja ne bih voleo samo Zvezdu ali ne iz razloga to LFC treba da se neto plai Zvezde nego to nema anse da odem na Enfild. Ostalo mi je jo samo tamo da odem, sve drugo to treba sam video i posle mogu da počnem boćanje da pratim. Prva kada se igra na moru sam a za drugu me ne bi pustili iz firme opet na par dana. Treći razlog je to je malo vremena da se sredi viza za Englesku.
Tonča
Toulouse.

Dakle nista od Zvezde ili nekih komsija. sad.gif
Under
Tuluz!
Shteta, teshko se dobija francuska viza i daleko...Ali trebalo bi lagano da prodjemo... Mada smo verovatno dobili jednog od najjacih timova iz drugog sheshira.
bocejan
Ma prolazimo ih. A sada da se nadamo da Zvezda bije Rendzers pa da se padnemo u grupi. smile.gif
Tonča
QUOTE(bocejan @ Aug 3 2007, 12:22 PM) [snapback]13442[/snapback]

Ma prolazimo ih. A sada da se nadamo da Zvezda bije Rendzers pa da se padnemo u grupi. smile.gif

Moze i tako! smile.gif
Da nam ulete i Zvezda i Levski npr. biggrin.gif
kalan
Ja sam zadovoljan rebom.
Jedino to vredi kod njih je Elmander.
Očekujem da prođemo lagano IPB Image
Scouser
Pu bre !!!! ugavi Francuzi. Ima da igraju sa 9 u odbrani.
zen
Ne bas naivan protivnik, ali mislim smo mnogo kvalitetniji od njih.

Zvezda- Rendzers, Rendzersi nisu nista posebno, ali Zvezda igra ocajno(bar ovih nekoliko tekmi koje sam gledao), tako da ne ocekujem mnogo.

A i sta reci kada je strucni stab Zvezde jos prosle sezone najavio da im je glavni cilj prolazak grupe kupa uefa...
ChMaster
Zadovoljan sam ishodom zreba.
Nema potrebe plasiti ih se jer ako njih ne prodjemo onda smo stvarno...
Sve u svemu ne brinem se ja!
Pozz
Contractor
Lepo, lepo... Nije pretezak protivnik, a sa druge strane nije ni previse lak, pa da se opuste.
Liverbird
Grupa 3

Liverpool
Levski
Crvena Zvezda
Sarajevo

hehehehe. Ovo sam procitao u casopisu Trece oko smile.gif
Contractor
QUOTE(Liverbird @ Aug 5 2007, 03:57 PM) [snapback]13487[/snapback]

Grupa 3

Liverpool
Levski
Crvena Zvezda
Sarajevo

hehehehe. Ovo sam procitao u casopisu Trece oko smile.gif

E ako tako bude ima da uplatim godisnju pretplatu smile.gif
Liverbird
a meni krstarenje Mediteranom wink.gif
Tonča
Danas u 18h je zDreb za ligu sampiona.
Raspored timova po sesirima je sledeci:

Prvi sesir:
Liverpool (ENG)
AC Milan (ITA)
FC Barcelona (ESP)
FC Internazionale Milano (ITA)
Arsenal FC (ENG)
Real Madrid CF (ESP)
Chelsea FC (ENG)
Manchester United FC (ENG)

Drugi sesir:
Valencia CF (ESP)
Olympique Lyonnais (FRA)
FC Porto (POR)
Sevilla FC (ESP) / AEK Athens FC (GRE)
PSV Eindhoven (NED)
AS Roma (ITA)
SL Benfica (POR)
Werder Bremen (GER)

Treci sesir:
Celtic FC (SCO)
FC Schalke 04 (GER)
VfB Stuttgart (GER)
FC Steaua Bucureşti (ROU)
PFC CSKA Moskva (RUS)
Sporting Clube de Portugal (POR)
S.S. Lazio (ITA)
Olympique de Marseille (FRA)

Cetvrti sesir:
Rangers FC (SCO)
FC Shakhtar Donetsk (UKR)
Beşiktaş JK (TUR)
Olympiacos CFP (GRE)
FC Dynamo Kyiv (UKR)
Fenerbahe SK (TUR)
SK Slavia Praha (CZE)
Rosenborg BK (NOR)

Po meni je jedino bitno da iz treceg sesira dobijemo Steauu, jer su realno mnogo slabiji od ostalih (iako mi je tim jako gotivan). U cetvrtom mislim da realno nema pretendenata za prolazak dalje. Iz drugog je PSV po meni najlosiji, ali ne verujem da ce se desiti da nam opet ulete u grupu, posebno ako uzmemo u obzir da smo prosle sezone 4 puta igrali sa njima. Ostale ekipe iz drugog sesira po meni mogu biti jako neugodne, ali kvalitetnije sigurno nisu.
bocejan
Ja samo neznam jos koliko dugo ce Inter biti u prvom sesiru.
Iz drugog bi voleo npr. Verder i odmah izbacis mogucnost da ti se padnu bolji Nemci koji su u trecem. Ne bi voleo Spance.
Iz treceg, osim Nemaca, dobro je da se izbegne Seltik, jer Skoti su to, pa vole da se biju sa Englezima. Dobro bi dosao CSKA, cisto da osetimo podlogu za finale. smile.gif
Iz cetvrtog bi voleo Rendzers, zato sto nemaju pojma.
mezzano
Ima direktan prenos zreba u 18 h na B92.
Mario_T
Mislim da bi iz drugog sesira "najbolji" protivnik bio PSV. Uzeli smo im meru jos prosle sezone, a ako bi ih izvukli i u ovoj sezoni, imao bi ponovo priliku da na "domacem" tlu gledam voljene Redse. Sto se ostalih timova tice, sve su to jake ekipe, koje mi ipak mozemo pobediti. Voleo bih ipak da izbegnemo Valenciu.
U trecem sesiru bi Steaua bila moj izbor. Realno gledano (iako ih i ja gotivim) to je ipak najslabiji tim. Eventualno bih voleo da dobijemo i Marseille, ali ne bih voleo Celtic (oni bi bili strasno napaljeni protiv nas) ili Schalke. Iz cetvrtog sesira preferiram Rangers, Slaviju ili Rosenborg, mada ne bi trebali imati velikih problema ni sa ostalim klubovima.
Dzontra
Sve jedno je ko će nam pasti. Svi tzv. favoriti su već u prvom eiru a ovu boraniju po ostalim eirima ima da unakazimo. Jo jedno mesec dana uigravanja i neće im biti dobro kad ih dohvatimo tongue.gif
Take Two
Nimalo nije svejedno. Evo moje prognoze:

1. Liverpool -- Ove godine možda i ne uzima CL, biće zauzet osvajanjem PL wink.gif
2. Valencia -- Žigić garantuje dva TV prenosa
3. Steaua -- blizu je Bukurešt
4. Olympiakos -- lucky charm '05
Scouser
Voleo bih da izbegnemo Valensiju i Šalke jer ta dva kluba simpatišem. I CSKA bih izbegao, ne zato što su oni ne znam ni ja šta, naprotiv, pojma nemaju, nego da se ne bi smarali po ruskim zimama, snegovima, vetrovima, bljuzgavicama i sličnom.
Mogli bi Rosenborg i Steaua da padnu kao 3 i 4 a iz drugog šešira nek nam dođe i Lyon, ne bih imao ništa protiv. Može i Verder, da ih kecamo ! ! ! Osim ako ne uvedu Luuuuuuninga u igru laugh.gif
Tonča
QUOTE(Scouser @ Aug 30 2007, 03:06 PM) [snapback]14435[/snapback]

I CSKA bih izbegao, ne zato što su oni ne znam ni ja šta, naprotiv, pojma nemaju, nego da se ne bi smarali po ruskim zimama, snegovima, vetrovima, bljuzgavicama i sličnom.

I pre svega one sugave termine kada se tekma igra u Moskvi. dry.gif
Scouser
na to sam i mislio
zen
Po moom misljenju njbolja moguca situacija:

Liverpool
PSV
Steaua
Rangers

U ovakvoj situaciji potpuno opusteno osvajamo prvo mesto, dok je najgora moguca situacija:

Liverpool
Sevilla
Schalke
Fenerbahe

Ovde bi bilo vec vrlo zajebano i trebali bi malo da se pomucimo.
Take Two
Nita nisam pogodio:
Liverpool, Porto, Marseilles, Beikta.

Sisa Strikes Back! biggrin.gif

Prologodinji finalisti dobili najlake grupe. 3ABEPA.
Tonča
Ne samo Cisse nego i Bolo. biggrin.gif

Po meni Porto slabiji nego ranijih godina. Marseilles ne smatram za nesto posebno jak klub, a i vise nema Riberya. O Besiktasu nemam pojma. Znam jedino da su Turci, ali ne znam ni jednog igraca koji je igrao za njih ikada.
villa7
sve u svemu,dobro je!
Take Two
QUOTE(Tonča @ Aug 30 2007, 06:56 PM) [snapback]14443[/snapback]
O Besiktasu nemam pojma. Znam jedino da su Turci, ali ne znam ni jednog igraca koji je igrao za njih ikada.

Zna onog Higuaina iz Real Madrida? E pa igra njegov stariji brat. tongue.gif
Tonča
QUOTE(Take Two @ Aug 30 2007, 07:08 PM) [snapback]14445[/snapback]

Znaš onog Higuaina iz Real Madrida? E pa igra njegov stariji brat. tongue.gif

E pa to je onda skroz druga stvar. laugh.gif
Da, znam i da imaju mnogo ruzne dresove!
Take Two
to se tiče Portugalaca... sad ne znam da li da se nadam da Quaresma ide u Čelsi, ili da ostaje.
mezzano
Portugalci nam nesto posebno i ne odgovaraju, ali dobro, mogao je da nam se padne mnogo tezi protivnik od Porta. Iz drugog sesira sam navijao da se padne Marsellie, jer ce biti iste utakmice kao sa Toulouse, e nisam voleo da se padnu turci (zbog fanatizma), pre svega Fener i rusi (naravno zbog zime), ali dobro. Ipak na kraju krajeva, jedna od laksih grupa.

Sto se tice izbora za igrace godine, trebalo je Reina da bude 'Goalkeeper of the year'. Bio je boji prosle sezone i od Dide i Ceha. Potpuno zasluzeno su nagrade dobili Kaka i Seedorf, dok su Maldiniju dali cisto zbog toga sto ima 100 godina, a osvaja LS. Za Ceha nemam pojma zasto, valjda zato sto je se vratio posle one uzasne povrede.

I ovde se videlo gde smo prethodnih godina bili tanki, jer nismo imali nominaciju samo u 'Forward of the year'. (sledece godie osvaja Torres).
Take Two
QUOTE(mezzano @ Aug 30 2007, 07:11 PM) [snapback]14448[/snapback]
Sto se tice izbora za igrace godine, trebalo je Reina da bude 'Goalkeeper of the year'. Bio je boji prosle sezone i od Dide i Ceha. Potpuno zasluzeno su nagrade dobili Kaka i Seedorf, dok su Maldiniju dali cisto zbog toga sto ima 100 godina, a osvaja LS. Za Ceha nemam pojma zasto, valjda zato sto je se vratio posle one uzasne povrede.

Ma daj, svi znaju da su te UEFA nagrade potpuna farsa. Kad su krenuli da ređaju Milanove igrače, ja se ponadao da će MVP biti Pipo "Švaler" Inzagi!

Čeh je dobio samo zato što je Dida bio očajan, inače bi mogli laureati u dresovima da istrče na binu.
Tonča
QUOTE(Take Two @ Aug 30 2007, 07:15 PM) [snapback]14449[/snapback]

Ma daj, svi znaju da su te UEFA nagrade potpuna farsa. Kad su krenuli da ređaju Milanove igrače, ja se ponadao da će MVP biti Pipo "Švaler" Inzagi!

Čeh je dobio samo zato što je Dida bio očajan, inače bi mogli laureati u dresovima da istrče na binu.

Upravo.
I prosle godine izdelise sve nagrade Barsi (sem golmana valjda) kao da su se prosetali kroz LS i pobedili sve sa po 10:0.
Booom
Grupa i nije tako losa.Besiktas provereno odvaljujemo i kod kuce i u gostima, sa Portom ce biti mozda malo zajebano u gostima, a Marsej nam je vec mali problem ali cemo i to pregurati.Mada imamo srece sto je ovom roku iz Porta otisao Anderson, a iz Marseja Riberi.

Mislim da ce na kraju grupnog takmicenja nasa grupa izgledati ovako.
1.Liverpool FC biggrin.gif
2.Porto FC
3.Olimpique
4.Besiktas
Scouser
QUOTE(Tonča @ Aug 30 2007, 07:09 PM) [snapback]14446[/snapback]

E pa to je onda skroz druga stvar. laugh.gif
Da, znam i da imaju mnogo ruzne dresove!

Kako ne zna turskog velikana Serkana Jalčina ???? laugh.gif

zadovoljan sam Drebom, mada iskreno, nit smrdi nit mirie, trebalo bi da se proetamo dalje. cool.gif

Sa druge strane, veoma, veoma slatko ću navijati protiv Čelzija rolleyes.gif

Take Two
QUOTE(Scouser @ Aug 30 2007, 07:28 PM) [snapback]14453[/snapback]
Sa druge strane, veoma, veoma slatko ću navijati protiv Čelzija rolleyes.gif

igoljubitelju. tongue.gif

Cenim da B92 neće prenositi nijednu utakmicu iz nae grupe, a i za snimak smo diskutabilni. Stvarno teta to nismo izvukli Valensiju.
zen
Relativno laka grupa za nas, i ne bi trebalo da bude vecih problema sto se tice osvajanja prvog mesta, sto se tice borbe za drugo mesto nadam se da ce Marsej uspeti da se izbori za njega, jer ih mnogo gotivim.

Bice vrlo zzanimljiva grupa Celsi, Valencia, Stutgart biggrin.gif tongue.gif laugh.gif
Scouser
QUOTE(Take Two @ Aug 30 2007, 07:30 PM) [snapback]14454[/snapback]

igoljubitelju. tongue.gif

ne brate pomeo si me s nekim ciganinom , ja sam ti u toj priči pre svega alkoljubitelj tongue.gif

QUOTE(zen @ Aug 30 2007, 07:35 PM) [snapback]14456[/snapback]

Bice vrlo zzanimljiva grupa Celsi, Valencia, Stutgart biggrin.gif tongue.gif laugh.gif

ALKE ! ! !
Tonča
QUOTE(Scouser @ Aug 30 2007, 07:37 PM) [snapback]14457[/snapback]

ne brate pomešo si me s nekim ciganinom , ja sam ti u toj priči pre svega Šalkoljubitelj tongue.gif

A Valenciu ne gotivis uopste. tongue.gif

Nesto sumnjam da Schalke moze da se umesa u borbu za prva dva mesta. Jedino ako Scouserov miljenik Ivan Rakitic proradi. tongue.gif
Tesic
svaka im cast na izvucenom zrebu,cestitam na prolasku u osminu finala i 6 tituli evropskog klubskog prvaka biggrin.gif
Liverbird
eee narode, pa zar niko nije razmisljao o mogucem odlasku srpskih (LFC) navijaca u tursku??? Besiktas je valjda iz Istambula (ili ne)? Pa nije uopste nemoguce a mislim da nece biti ni toliko skupo.

Ajde Scouseru pravi plan. Sad je Turska bila aktuelna za letovanja
zen
QUOTE(Scouser @ Aug 30 2007, 07:38 PM) [snapback]14457[/snapback]

ne brate pomeo si me s nekim ciganinom , ja sam ti u toj priči pre svega alkoljubitelj tongue.gif
ALKE ! ! !

Jeste Salke, jos gore po Celsi. cool.gif biggrin.gif

Mada bice zajebano i Barsi pored Liona i Stutgarta.

Dok mislim da PSV nece uspeti da bude medju prva dva pored Intera, Moskve i Fenera.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.