Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Chat @ Serbiancafe
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > Forum i portal
zen
Mesto gde se okupljamo kako bismo medjusobno procaskali, serbiancafe chat, u sobi #liverpool
preko mIRC-a:
/server irc.serbiancafe.ws
/join #liverpool

ili preko sajta.

Obichno smo tamo uveche posle 11 i kasnije... smile.gif
Scouser
ja upravo otvaram jedan Carslberg u cast novom forumu smile.gif

a na chatu se gledamo kad tad smile.gif

bicju dole iza jedan! Pa ko bude na chatu, vidimo se ! smile.gif
Tonča
Znas da sam tamo...
tongue.gif
zen
Kao i uvek. wink.gif
Liverbird
pokusacu da budem cesto tamo
Mihailo
Jo neto, gore desno pored HELPa imate sada i CHAT! smile.gif

Integrisan je na sam sajt i treba vam java ... pa ko voli ...
Kameni
QUOTE(Scouser @ May 1 2006, 05:28 PM) [snapback]13[/snapback]

ja upravo otvaram jedan Carslberg u cast novom forumu smile.gif

Gde kupujes Carlsberg?
Scouser
nemo to da me pitas ja kao administrator ponajmanje treba da pisem offtopic smile.gif
ali evo da procurim sa informacijom na Banovom brdu u marketu "MAKI" pa kad budes dolazio da znas smile.gif

i 0.5 limenka 100 kinti mamu im....

Liverbird
Skupoca skupoca hehehe, zato u Pirot ni nema Carlsberg, mogo je skup za nas sad.gif
Scouser
pa vama iz Pirot je sve skupo tongue.gif smile.gif

ajde kad cje neki chat, ko moze sutra uvece ?
Liverbird
pa da zato i kazem smile.gif ali zato ja imam "ekonomicno" pakovanje najboljeg nam piva koje sadrzi 4 boce...
Tonča
Cetvrtak uvece mi ne odgovara. Imam neki kolokvijum u petak, pa moram da ucim.
Ipak posto sam zavisnik od neta, mozda svratim na par minuta... wink.gif
Liverbird
e jbg, sad bio i nema nikog, pa dobro....

a sta mislite da posto nikad da se skupimo bar 2-3-4 da unapred odredimo svaki put kad cemo da se vidjamo na chatu, pa ne mora pa svi da dodju ali da ima bar 3 "chatera"???
Tonča
Mozemo da dogovaramo sastanke na chatu, to je ok. Ali bilo bi ok kada ne bi samo pogledali da li nekog ima, i odmah otisli. Neko mozda uoci nekog na forumu, pa onda pristupi chatu, a taj neko je otisao posle provedenih par sekundi.
Da ne gresim dusu, ima onih koji sacekaju.

Prepoznace se i jedni i drugi nadam se. biggrin.gif
Mario_T
Ja bih vrlo rado navratio drustvo, dolazio sam i pre ponekad, ali (iz meni sasvim neobjasnjivog razloga) chat na serbiancafe.ws nikako da mi se ucita ...
Liverbird
pa da vas jebem sve u guzice beogradske smile.gif jbg ja na chatu a nigde nikog i to nisam ni kuci jer mi komp na servis pa sam doso kod burazera da dodjem na chat a vas nema nikog...jbg jbg jbg
Liverbird
E ljudi sta bi sa chatom, jel ide neko nekad....???? Ajmo u petak navece svi da smislimo Rafinu taktiku wink.gif hehe
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.