Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Yossi Benayoun
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Tonča
Da, da, i Yossi je potpisao.
lfc.tv
Pretpostavljam da ce se sutra slikati zajedno. smile.gif

Po meni je Yossi vrlo dobar i zahvalan igrac. Nije pojacanje kalibra Torres ili Babel, ali uz dolazak ove dvojice, sasvim dobar dodatak. Naravno, i kostao je manje. smile.gif

I da, ima isti nadimak kao i Torres - "The Kid". Kako se to kaze na hebrejskom, ne znam...

mezzano
Nisam ga nesto zapazio do sada. Cuo sam za njega, ne znam na kojoj poziciji igra, ali sam iz vasih prica zakljucio da ce biti resenje za desnu stranu, sto znaci RM, cini mi se da je spor za RW.

Znaci, niti sam odusevljen njegovim dolaskom, niti razocaran. Videcemo kako ce odigrati sezonu, pa cemo na kraju sezone dati sud o tome kakav je bio potez njegovo dovodjenje.

offtopic : mogli bi smo na kraju sezone da postavimo glasanje 'najbolja' i 'najgora' investicija.

I njemu puno srece u crvenom dresu.
Fred Kremenko
Yossi je tata :-).. Moze da igra desno, u sredini ili poluspica...... Ko ne zna ko je covek, skinite finale kad su sa nama igrali(ja sam danas gledao ponovo), razbio nas je....
@Tonca
Naravno da nije kao Torres, ne pracaka se po terenu, i nije oVarban:-)
Hans
Izraelac je fantastican igrac.Gledao sam neke utakmice West Hema u kojima je decko kidao.Bice opasno pojacanje.
Scouser
Mora da je pravio probleme Valensiji dok je Rafa bio trener, igrajući za Rasing. Rafa ga nije zaboravio očigledno i evo... biggrin.gif
Mario_T
Moram priznati da ne znam puno toga o njemu. Nije bio toliko prisutan u medijima, tako da nisam ni obracao previse paznju na njega. Kako sam citao, navodno moze da igra kao RM, ACM, pa cak i kao poluspic (mada mi izgleda malo tanan za tu poziciju). Statistike koje sam video, obecavaju dosta dobrog (iako nije bio u nekoj fantasticnoj formi prosle sezone, kao ni citava ekipa West Hama uostalom). Videcemo vec kako ce se pokazati.
Tonča
Kapiram da ne treba ceniti previse igrace na osnovu ovih klipva i kompilacija poteza, ali ocigledno Yossi ume mnogo vise sa loptom nego sto sam mislio.

Yossi Benayoun | Welcome LFC
Fred Kremenko
Cek bre, jel se vi samo zajebajete, ili pola vas manje-vise nikad nije gledalo coveka? Nije bas tako nepoznat.........
Tonča
Ma ja sam ga gledao, nego su ovde na klipu izdvojene majstorije. smile.gif
Liverpool Lou
Po meni odlican igrac i pravo pojacanje. (Cisto i da se javi neko ko ga je gledao biggrin.gif )
kalabaster
Neka sa tehnikom dovede i jevrejski lobi kod nas i nema nam kraja. smile.gif
zen
Gledao sam ga par puta prosle sezone, i mogu reci da ima kvaliteta da igra za Liverpool, za koliko para je dosao???
Tonča
Mislim 5 miliona...
mezzano
Sta je bilo sa Banayounom, vi ga nahvaliste u pripremnim mecevima pa sam mislio da ce obavezno biti starter u jednoj od prve tri utakmice, ali ako se ne varam, nije igrao ni protvi Tulousea niti Ville, a ni Chelsea?
bocejan
Igrao je protiv Tuluza. Verovatno ce i on i Voronin protiv Sanderlenda.
Fred Kremenko
Ako Gerrard ne bude igrao, Yossi ce valjda na njegovo mesto i tu ce da izgazi(mada sa Gmazinjom se nikad ne zna. Mascherano ce verovatno umesto Alonso-a, mozda i Momo u sredinu, pa Yossi opet na krilo :-(.....
Booom
Mnogo se Rafa razmislja oko Yossi-ja, trebao bi jednom vise da ga pusti da igra.Svi ga hvale , hvale, a ja nikako da ga vidim kako se snalazi u crvenom dresu.Zaista bi bilo bacanje para ako u nekoj od sledecih utakmica ne bude starter.
ChMaster
Yossi nije bacanje para. Pokazao se na pripremama a pokazace se i u takmicarskim mecevima.
Booom
Iz tvojih usta u bozje usi, smo kazem da treba da pocne da igra, to je sve.
Fred Kremenko
Krenuo tata Yossi.... Nadam se da ce sve vise igrati.....
Scouser
svi se nadamo biggrin.gif
mezzano
Svaka mu cast i hvala mu! biggrin.gif Donese mi prolaz na kladionici. Taman sam pomislio da ce se ponoviti prica iz Birminghama. Video sam gol na pregledu, vrlo inteligentno. Izgleda da decko ima smisla.
nikola_lpool_so
nije on los ali ne moze liverpul osvojiti premiership sa takvim prosecnim igracima dok mancester kupuje Andersona, Nanija,...
samo da se Rafa opameti , uigra startnih 11, i da kupuju samo najkvalitetnije igrace koji mogu doneti prvenstvo liverpulu- da pokrpi sve rupe.....
LIVERPULE YNWA!
collymore
Benayoun ove sezone moze biti od velike koristi,sto je u dosadasnjem toku sezone i poceo da dokazuje.Unverzalan igrac koji dosta dobar posao obavlja kako na sredini terena tako i u ofanzivnim ulogama.Samo tako neka nastavi
nikola_lpool_so
on je dobar za Benitezovu rotaciju. trebaju nam vrhunski igraci da bi nesto osvojili a on to nije. Cilj je osvajanje trofeja a to sa prosecnim timom nije moguce. Sto se nisu potrudili pa doveli Joaquina ili Snajdera. Za klasu bolje igrace od Yosi-a
Tonča
QUOTE(nikola_lpool_so @ Oct 15 2007, 04:44 PM) [snapback]16224[/snapback]

on je dobar za Benitezovu rotaciju. trebaju nam vrhunski igraci da bi nesto osvojili a on to nije. Cilj je osvajanje trofeja a to sa prosecnim timom nije moguce. Sto se nisu potrudili pa doveli Joaquina ili Snajdera. Za klasu bolje igrace od Yosi-a

Pa jbg. Ako se dovede Torres za 26 miliona (ili koliko je vec bila njegova cena, postoje razni podaci), i Babel za 10 (+1.5), i nije preostalo mnogo para u budzetu. Kupovina Benayouna za 5 miliona je, po meni, dobra kupovina. Bilo je jasno jos kada je dosao da je on tu da bude "squad player". Ipak, po meni zasluzuje vecu minutazu, posto ima iskustvo igranja u Premiershipu.
Fred Kremenko
@ Nikola lpool

Izjavom da je Anderson najbolji igrac sveta(ili ce to biti, kako vec), iskljucio si sebe kao relativno ozbiljnog sagovornika IMO......
Yossi je tata.
Bukva
e da je vise Yossija... biggrin.gif
gde bi nam kraj bio!
remizinho
QUOTE(Fred Kremenko @ Oct 15 2007, 06:45 PM) [snapback]16237[/snapback]

@ Nikola lpool

Izjavom da je Anderson najbolji igrac sveta(ili ce to biti, kako vec), iskljucio si sebe kao relativno ozbiljnog sagovornika IMO......
Yossi je tata.

To on samo tako kaze.. You'll get used to it biggrin.gif
Contractor
QUOTE(nikola_lpool_so @ Oct 15 2007, 04:44 PM) [snapback]16224[/snapback]

Sa koliko se nula pise taj trud??? blink.gif
hen-ja
E jebiga........nikad nije Liverpool bio ''onaj tim koji najvise trosi'', cesto je to i zaludno......i neka ostane tako.....!!!! Y N W A
king kenny
QUOTE(hen-ja @ Oct 17 2007, 10:13 AM) [snapback]16312[/snapback]

E jebiga........nikad nije Liverpool bio ''onaj tim koji najvise trosi'', cesto je to i zaludno......i neka ostane tako.....!!!! Y N W A

iskreno rečeno,ovo i nije točno,prije 90te godine upravo je Liverpool plaćao najvie i najbolji igrači su u njega dolazili.Sve rekorde plaćenosti igrača u Engleskoj je najčeće obarao Liverpool(prije 90te godine),ali istina je i da se tada i nisu davale neke prevelike pare(u usporedbi sa dananjim).
Booom
QUOTE(hen-ja @ Oct 17 2007, 12:13 PM) [snapback]16312[/snapback]

E drz' da nabijem.

Ja iskreno jesam za trosenje para, ume i ono da urodi plodom (vidi samo Real i Celsi pa sam proceni).
Samo ti je za trosenje potreban pravi trener i sve je u redu.

Doduse ono za Celsi se odnosilo na par prethodnih sezona, nikako za ovu.
hen-ja
Valjda Rafa zna trositi kako treba........bar mu ja vjerujem.....!!!
A mislim da Real i nije bas neki dobar primjer(Chelsea i moze)....zadnjih 5 godina kupovali su svega i svasta, mijenjali trenere i nista posebno nisu postigli (osim titula prosle sezone, za koju ni oni ne znaju kako su je osvojili), a mozda ih samo i ne volim pa nemogu biti objektivan........ali...ko jebe real.......Liverpool caruje!!! biggrin.gif
bogi_lfc
QUOTE(Fred Kremenko @ Oct 15 2007, 04:45 PM) [snapback]16237[/snapback]

@ Nikola lpool

Yossi je tata.

da,da, yossi zakon wink.gif
Tonča
I Yossi u autu. sad.gif

Dakle, 3 nedelje pauze za njega. Ok, prva sledeca tekma je za 2 nedelje, tako da u principu nece mnogo izostati. Ipak, za tekmu protiv Newcastlea, prema ovim informacijama, tesko da ce biti spreman.
Steta. sad.gif
Izgledalo je da bas ulazi u formu.
Contractor
QUOTE(Tonča @ Nov 11 2007, 03:52 PM) [snapback]17600[/snapback]

I Yossi u autu. sad.gif

Dakle, 3 nedelje pauze za njega. Ok, prva sledeca tekma je za 2 nedelje, tako da u principu nece mnogo izostati. Ipak, za tekmu protiv Newcastlea, prema ovim informacijama, tesko da ce biti spreman.
Steta. sad.gif
Izgledalo je da bas ulazi u formu.

Ko zna, mozda je ovo fora da ne bi isao na utakmicu reprezentacije. Ja sam optimista smile.gif
Fred Kremenko
QUOTE(Contractor @ Nov 11 2007, 03:57 PM) [snapback]17601[/snapback]

Ko zna, mozda je ovo fora da ne bi isao na utakmicu reprezentacije. Ja sam optimista smile.gif

'Oce to u Israel-u tako laugh.gif Da saznaju da ih jebe, izbrisali bi sa lica zemlje, i njega, i blizu mu i dalju rodbinu biggrin.gif
Trunks
^ Hahaha, taj fazon. smile.gif
Cosa
QUOTE(Tonča @ Nov 11 2007, 05:52 PM) [snapback]17600[/snapback]

I Yossi u autu. sad.gif

Steta. sad.gif
[b]Izgledalo je da bas ulazi u formu.

Jolie
happybday.gif happybday.gif happybday.gif Srecan rodjendan Yosi!!! cake.gif Za rodjendan da pozelis,da sledece godine osvojimo taj trofej... champion.gif Sledeca sezona da bude mnogo bolja,iako ni ova nije bila losa... wink.gif smile.gif
Aleksandar88
Srecan rodjendan da zivis jos toliko ! smile.gif
Booom
happybday.gif
HB Yossi.
Fred Kremenko
MASTER YOSSI
Mishkin
Josi "Dragan Ciric Cira" Benajun biggrin.gif
Catwoman
happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Jamaica
Srecan rodjendan Yossi, da sledece godine das jos puno golova, i da zamolis Skrtela da ti pokaze kako se koriste one sprave u teretani smile.gif
bojan_vin
CITAT (Jamaica @ May 5 2008, 09:17 PM) *
Srecan rodjendan Yossi, da sledece godine das jos puno golova, i da zamolis Skrtela da ti pokaze kako se koriste one sprave u teretani smile.gif

thumb.gif thumb.gif thumb.gif I da sledece godine u ovo vreme zajebavas Avrama Besparicu Granta...
Tonča
Yossi, kao što je i očekivano, zamenio broj na dresu. smile.gif
lfc.tv
Jamaica
Ko li ce biti 11 sada.....Babel mozda?

Barry ce pre biti 6.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.