Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Smesna strana fudbala
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Catwoman
IPB Image

IPB Image
Scouser
Van Persi je ckaljetina,covek se mozda i povredio. a dan je liiiiiik smile.gif
Kameni
Jbt. meni ga je zao! Dal' je prava?
Mario_T
Sta pise tu ... Feverton ili Eeverton? U svakom slucaju, decka su maksimalno zeznuli ... biggrin.gif

Sto me podseca na jednu pricu koju sam cuo ...

Covek, Nemac, ulazi u tattooshop i zatrazi da mu se kao tetovaza stavi grb Schalke 04. Ono sto on ne zna, jeste da je covek koji tetovira veliki navijac Borussie Dortmund, njihovih lokalnih rivala. I ovaj mu 'ladno stavi grb Borussie kao tetovazu, kao neku vrste zezancije valjda ...

Mislim da ne moram ni reci da je ovaj navijac Schalke 04 bio "not amused" ... biggrin.gif

Kasnije je taj tattoo-artist za ovaj svoj "practical joke" morao da plati 200.000 eura odstete, kao i lasersko uklanjanje tetovaze ...
Liverbird
u jbt. hvala bogu da ja nisam naleteo na nekog plavca hehehe, ne da bi mi skinuo tattoo nego bi ga vesao sa patku, sorry damama
Catwoman
QUOTE(Liverbird @ May 19 2006, 08:46 PM) [snapback]959[/snapback]

u jbt. hvala bogu da ja nisam naleteo na nekog plavca hehehe, ne da bi mi skinuo tattoo nego bi ga vesao sa patku, sorry damama

sos lastisem ili laugh.gif
Catwoman
http://www.wimp.com/soccerlife/
Catwoman
IPB Image

IPB Image
zen
Evo male zanimljivosti smile.gif .
Anzelina Zoli
-jednom je izjavila da je biseksualka
-levoruka je i vozi "ford" kamionet
-ime Anzelina na italijanskom znaci "mali andjeo", a Zoli na francuskom "lep"
-skuplja nozeve
-navija za fudbalski klub Liverpul i nada se da bi Medoks mogao tamo zaigrati jednog dana

*Medoks je valjda usvojeni sin(nadam se da je extra fudbaler) wink.gif

Jao sada je volim josh vishe smile.gif smile.gif wink.gif
stara lfc
smesna strana fudbala Dusan Petkovic u repki SCG!!!
Scouser
Smesna strana fudbala ACA Stojanovicj za vreme ( i posle) prenosa SCG u21 - Francuska u21 laugh.gif koji car

("i ulazi Mavuba...ovaj igrac je verovali ili ne rodjen u izbeglickom camcu")

A o prenosu Portugal-Nemacka da i ne govorim... laugh.gif
I prekid reklame i gooooooooooool. Ma najvecji je car.
Tonča
"Kada bi Stojkovic malo jace sutnuo loptu, mislim da bi odletela u more. A more je dvadesetak kilometara daleko od stadiona"
Aca The Man biggrin.gif
zen
Evo dobrog driblinga i glup dribling je bi to. smile.gif
Kralj je!!!
Catwoman
Malo novinarskih lapsusa....

Milojko Pantić
(derbi Partizan - Zvezda): Evo igrača Partizana, a evo i naih
(Jugoslavija-Česka): Aut za Holandiju (Jugoslavija-Česka)
(YU-Iran): Nai nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je esnaesterac prepun Peruanaca. (fudbal) (Yu-Nigerija): Prodato je 30000 gledalaca... Pardon - ulaznica!
Utakmica samo to nije počela, jo uvek je 0:0

Ilija Kovačić:
(BKTV, Everton - Liverpul) "Ferguson dodaje do Bola."
(ista utakmica) "Lopta za loptu." (U trenutku kad je Ball dobio loptu.)
"Evo Bisopa, ili svestenika."
"Na levoj strani je Kar, cije prezime se moze prevesti kao Auto-o" (Covek se zove Carr)
Tonča
Dogodilo se sinoc, na utakmici Poljska - Kolumbija.
Smesno ili zalosno, procenite sami.
Link1
Link2
Desava se...

Svojevremeno je Dragan Pantelic dao ovakav gol igrajuci za Radnicki iz Nisa.
zen
Uopshte nije zhalosno, bash je smeshno smile.gif)))))))))))))))))))
Liverbird
meni je car onaj Milojko Pantic ili kako vec... pre par godina je prenosio neku tekmu Francuske i ..ne mogu se setim,nije ni bitno...ide ovako:prenosi covek tekmu i sad znate ono: I lkopta sad kod RobeRa piResa, zatim anRi....ja ja sam umro, on je pricao ono francusko R u svakom imenu.... koji debil
copkillah
QUOTE(Tonca @ May 31 2006, 01:59 PM) [snapback]1205[/snapback]

Dogodilo se sinoc, na utakmici Poljska - Kolumbija.
Smesno ili zalosno, procenite sami.
Link1
Link2
Desava se...

Nije pozvao Dudeka a pozvao je ovog duduka... eee smile.gif
zen
Pa Pantic je verujem nash najbolji komentator, a 90% onih ispala shto se za njega vezuju nisu tachne, jer je gostovao u nekoj emisiji, a tamo su pushtali snimke tih tekmi i on uopshte nije to izjavljivao... smile.gif

Normalno imao je par bagova.

Bash se radujem shto ce on komentarisati neke od tekmi WC-a. smile.gif
Liverbird
samo da ne komentarise francuze smile.gif smile.gif smile.gif tjeRi anRi smile.gif
Mario_T
Milojko je "legenda", sta reci vise za coveka. Pitam se ko li je samo svojevremeno dosao na ideju da ga postavi za komentatora.

Secam se jos dobro te utakmice protiv Ceha o kojoj je Ivana govorila. Sudija je bio Holandjanin i valjda ga je to zbunilo (sto s obzirom na njegovu inteligenciju i nije toliko tesko pretpostavljam smile.gif ), tako da je Milojko tokom cele utakmice mesao Holandjane i Cehe.

Moj omiljeni komentar je sledeci (cuo sam ga od druga inace) ... Prenosi tako Milojko jednom prilikom neki atletski miting (svestran covek, nema sta smile.gif ), na kojem je ucestvovala i Olivera Jeftic.

U toku emisije mu javljaju da je Olivera osvojila trece mesto u nekom takmicenju (sto mogu da cuju i gledaoci/slusaoci, zahvaljujuci "kvalitetu" nase TV), nakon cega Milojko isto saopstava publici.

Medjutim, u pitanju je neka greska, Olivera nije osvojila trece mesto, sto Milojku ubrzo biva javljeno (i ovo se navodno cuje). Milojko je ovaj najnoviji razvoj dogadjaja propratio komentarom "E, p.... joj materina" (misleci na Oliveru), ne znajuci pritom da je i dalje "on air". biggrin.gif

Posle ovog sledi nekoliko minuta tisine, nakon cega se Milojko ponovo javlja sa recima "Dragi gledaoci, evo nas nazad u programu, posle odredjenih tehnickih smetnji". Klasika, sta reci vise ... biggrin.gif
Scouser
Milojko najbolji komentator, daaaaa da da, za sprdnju da!

Ja sam licno cuo iz njegovih usta preko malih ekrana smile.gif kad je prenosio ligu sampiona pre ne znam ni sam koliko godina.

"dobro vece prijatelji fudbala, veceras cjemo pratiti duel u kome igraju Borusija iz Dortmunda i Glazgov iz Rendzersa"

sta dalje da se prica.
Tonča
A svetsko prvenstvo u atletici u Edmontonu (cini mi se) i ono cuveno: "Dobro vece ljubitelji fudbala"...

Ukratko, "strasan covek"
Kameni
lol! Jedva cekam da ga cujem ponovo! laugh.gif
Liverbird
ma milojko je car kao sto i vecinamisli, a da osnujemo fan klub Mica (prijatelj fudbala) smile.gif
Mario_T
Ma Milojko je stvarno legenda, ako neko zasluzuje fanclub, onda je to sigurno on. Covek vec godinama uveseljava generacije i generacije ljubitelja sporta/fudbala. biggrin.gif
Catwoman
IPB Image
The_Kop
QUOTE(zen @ Jun 3 2006, 04:22 PM) [snapback]1276[/snapback]

Pa Pantic je verujem nash najbolji komentator, a 90% onih ispala shto se za njega vezuju nisu tachne, jer je gostovao u nekoj emisiji, a tamo su pushtali snimke tih tekmi i on uopshte nije to izjavljivao... smile.gif

Normalno imao je par bagova.

Bash se radujem shto ce on komentarisati neke od tekmi WC-a. smile.gif

Auuuuuuu brooo...Zen, malisha biggrin.gif...Gotivim te...Sorry bro ali ova tvoja izjava NEMA VEZE SA MOZGOM!!!!! NE POSTOJI NORMALAN KOMENTATOR na RTS-u...Bar se ja ne mogu setiti ni jednog normalnog biggrin.gif Meni se uopste ne gleda tekma kad cujem njegov ili od Kovinjala glas...Blah...Mada, koliko sam cuo, u Germany su otputovala 4 komentatora sa ex BK TVa....There's Still A Hope laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Jeste Pantic ovako lik, zezamo se na njegov rachun ALI....Kad mi upropasti tekmu..Pfffffffffffff...Kad ce vishe covek u penziju ??? unsure.gif
Catwoman
Utakmice će kopmentarisati Gojko Andrijaević , Predrag Strajnić , Neboja Viković i Smiljan Banjac . Za deavanja oko stadiona brinuće Predrag Milinković , koji će boraviti sa "plavima " u Bilberku , dok će Jovan Memedović izvetavati iz Minhena . huh.gif
billshankly
bljak. od smiljana nema nize. blink.gif
Tonča
Smiljan je stvarno indijanac.
Nista bez Ace! biggrin.gif
Catwoman
pa javni je to wc hocu reci servis... sta ste ocekivali od njih... to je tv dno dna... zato ja i ne placam pretplatu tongue.gif
undertaker
Kad ste vec kod Milojka, setih se jednog prenosa atletike: "i u stazi broj 8 Sandej Bada iz Nigerije, znaci staza 8 Nedeljko Bada!" Reci! biggrin.gif
Catwoman
Ma Milojko je legendaaaaaaa biggrin.gif mada i Kovinjalo ne zaostaje za njim biggrin.gif
zen
I recite da ne biste voleli ponovo da ga slushate. smile.gif smile.gif
Liverpool Lou
QUOTE(zen @ Jun 14 2006, 03:02 PM) [snapback]1635[/snapback]

I recite da ne biste voleli ponovo da ga slushate. smile.gif smile.gif

Bože samo to ne!!!
Catwoman
pa pored ovih pametnjakovica sa RTS koji komentarisu svetsko prvenstvo, mislim da mi ne nedostaje milojko
Scouser
QUOTE(Ivana @ Jun 15 2006, 02:08 PM) [snapback]1674[/snapback]

pa pored ovih pametnjakovica sa RTS koji komentarisu svetsko prvenstvo, mislim da mi ne nedostaje milojko

pa da. Prvo sto je Gojko rekao na ovom SP je da je Klinsman (/) jedini covek na SP koji je titulu prvaka sveta osvojio i kao igrac i kao fudbaler. .............
Mario_T
QUOTE(Scouser @ Jun 15 2006, 02:24 PM) [snapback]1676[/snapback]

i kao igrac i kao fudbaler

Sta je to trebalo da mu znaci? Da je Klinsmann igrao jos neki sport, pored fudbala? Da su igrac fudbala i fudbaler dva drugacija pojma? biggrin.gif

Stvarno, glupostima nasih komentatora nikad kraja, mada ni "moji" Holandjani nisu nista bolji. Gledam tako utakmicu T&T i Engleske za vreme koje komentator rece "svaka sekunda je kao sekunda" unsure.gif sad.gif , zeleci time valjda da naglasi koliko je igracima T&T vazno da ukradu sto vise vremena.
Liverpool Lou
Ko je gledao utakmicu danas video je i smesnu stranu fudbala. sad.gif
Nikola
QUOTE(Liverpool Lou @ Jun 16 2006, 05:43 PM) [snapback]1712[/snapback]

Ko je gledao utakmicu danas video je i smesnu stranu fudbala. sad.gif

To sam bas ja hteo da napisem. Danas je bilo 90min smesne strane fudgala. 6 golova + jedan regularan ponisten + jedan penal nedosudjen.
Hodajuca smesna strana fudbala - prepodobni Keznam laugh.gif
Scouser
zasto smesna strana fudbala? Pa sto se nas tice to je tuzna strana fudbala, a sto se Argentinaca tice to je realna strana fudbala smile.gif

Jedino nasu igru mozemo podvesti pod tragi-komicno smile.gif
Grujica
ono sa Arg. da nije tuzno bilo bi smesno
zen
Iskopao sam neke provale Zvonka Mihajlovskog(mada iskreno ne znam ko je on), ali malo starije generacije ce se mozhda setiti smile.gif :

Zvonko Mihajlovski: 1. I zavrsen je jos jedan pokretni praznik fudbalskih slika. 2. Cudan nacin dodavanja - jako i nikome ! 3. Najdoski je odlicno skocio ali nazalost samo preko precke. 4. Zadovoljio je trenera i zato sada igra. 5. Dok je lopta u vazduhu da vam saopstim spisak timova. 6. Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik.5. (Prenos engleskog prvenstva)"Mekmanamanaman." (McManaman)
smile.gif smile.gif
Tonča
QUOTE(zen @ Jun 25 2006, 01:46 AM) [snapback]1942[/snapback]

Iskopao sam neke provale Zvonka Mihajlovskog(mada iskreno ne znam ko je on), ali malo starije generacije ce se mozhda setiti smile.gif

Ne znas ko je zvonko mihajlovski blink.gif
Dobro, netreba se hvaliti ukoliko ga poznajete, ali gotovo sam siguran da on i dan danas prenosi po neku tekmu na RTS-u. Sve u svemu, ja ga se secam i te kako, a jedva da sam stariji od tebe.
zen
Samo sam iskren da ne znam ko je on... smile.gif
Tonča
Ma ok! Samo 'ocu da ti kazem da bi se setio sigurno. Takav lik se ne zaboravlja... biggrin.gif
zen
Vrlo je moguce da bi ga se setio po glasu, ali ime mi nije bash poznato... smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.