Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Andriy Voronin
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3
Scouser
IPB Image

Pošto je došao Tores to ne znači da treba da zaboravimo sve ostale ! tongue.gif

dakle, dođe i Voronin. Koliko god igrao, ništa manje mu ne želim nego što želim Toresu. Nek da 25 komada! laugh.gif

Živ bio i uspeo.
Tonča
Koliko god sam bio zacudjen kad sam cuo da dolazi, sada jedva cekam da ga vidim na terenu. smile.gif
Sad bar imamo nekog ko zna da izvede korner (bar je znao do sada tongue.gif).
bocejan
Nemam pojma kakav je, tako da i ne ocekujem nesto od njega. Neka mu je sa srecom i neka se brzo adaptira.
Mozda mi je krivo sto je dobio 10. Jer znamo pre Garcie ko je nosio taj broj.
kalabaster
Trebalo bi da se ok snadje kod nas, i zato sve najbolje.
Scouser
QUOTE(bocejan @ Jul 7 2007, 09:37 AM) [snapback]12802[/snapback]

Jer znamo pre Garcie ko je nosio taj broj.

ma ta pre Garcie, Garcia je nosio 10 ! ! ! cool.gif
ne RIISE
A pre njega Barnes tongue.gif !!!
Dobro dosao Andrej!!!
U svakom slucaju imamo 4 plavusana u napadu laugh.gif !!!
Bas smo jebozovni wink.gif cool.gif !!!
Tonča
QUOTE(ne RIISE @ Jul 7 2007, 12:00 PM) [snapback]12812[/snapback]

U svakom slucaju imamo 4 plavusana u napadu laugh.gif !!!
Bas smo jebozovni wink.gif cool.gif !!!

Pa da ostaivmo i Cissea? I on je plav. tongue.gif
Scouser
on varira, njega nećemo smile.gif

Eto dobrog nadimka za Toresa, onaj narodnjak "plava ciganko, plava ciganko" ... ta kae kremenko !

laugh.gif
Fred Kremenko
QUOTE(Scouser @ Jul 7 2007, 01:45 PM) [snapback]12817[/snapback]

on varira, njega nećemo smile.gif

Eto dobrog nadimka za Toresa, onaj narodnjak "plava ciganko, plava ciganko" ... ta kae kremenko !

laugh.gif

Ziveo Lemi Ticki laugh.gif
Under
QUOTE(ne RIISE @ Jul 7 2007, 10:00 AM) [snapback]12812[/snapback]

A pre njega Barnes tongue.gif !!!

A izmedju Garsije i Barnsa, 10 je nosio Misha Oven...

Igrac krajnje sumnjivih kvaliteta. Bilo bi lepo, kao shto rece Scouser, da da 25 golova ove sezone, ali objektivno gledano...
http://www.soccerbase.com/players_details.sd?playerid=30591
evo malo Voroninove statistike (malo je zbunjujuce, ali snadje se covek)

Mnogo je ovih plavushana, ko gej parada...
zen
Nemam pojma, nemam bas poverenja u njega.
Scouser
QUOTE(Fred Kremenko @ Jul 7 2007, 02:25 PM) [snapback]12818[/snapback]

Ziveo Lemi Ticki laugh.gif

Ili tarMi rićMi ? Uostalom nebitno, ionako verovatno nije nijedan od njih... laugh.gif

ne znam da li ste videli kakvu je golčinu dao čovek Bajernu u gostima. Prosvirao je kometu. Ali dobro, ni ja neto ne verujem da će da bude razbijač, međutim, sa te tačke gledita, on moe samo prijatno da nas iznenadi.

king kenny
na njemu je najmanje pritiska,svak gleda Torresa i (najvjerovatnije) Babela,pa bi on polako i tiho mogao pokazat ta zna.
Scouser
upravo to. A i mislim da će biti ok pojačanje...
Dzontra
Za mene je sramota to su mu dali 10-ku, jer zna se ko u ekipi nosi taj broj. Najveći majstor, najveća zvezda... Mada je ni Garsija nije ba zasluio ali ajde. U svakom slučaju on je tek četvrti napadač, ne očekujem od njega nita specijalno jer mislim da se neće ni naigrati.
mezzano
Pa ne verujem da su mu oni 'dali' 10-ku, vec kad je dosao, bila je slobodna i on ju je sam uzeo. Glupo bi bilo da mu kazu, ne moze, nju cuvamo za vecu zvezdu od tebe. Torres je i u Atleticu nosio 9, Babel, mislim, da je nosio 11 (sigurno nije 10), za Benajuna ne znam. Od starosedelaca, ne verujem da bi neko menjao broj.
villa7
Moj apsolutni favorit po pitanju pojacanja!dobri su i Babel,Benajun,Tores,naravno,ali imam neki osecaj po pitanju Voronjina..Mnogo ga gotivim..u globalu,ove sezone stvarno nemam zamerke na pojacanja.
Jedino sam bio malo nezadovoljan kad sam cuo da je Liverpool platio nekog igraca 36 miliona pa makar to bio i Tores,jer mi nikada nismo bili klub koji toliko pukne na nekoga,ali valjda moderni fudbal to zahteva.Ako imaju para nek trose...Napred Andrij!
Take Two

Voronjin za sada stvarno odličan, oni golovi u pripremnom periodu me nisu toliko impresionirali jer se te utakmice igraju sa pola gasa, ali dobro je nastavio i u PL i u CL kvalifikacijama. Čovek je tehnički unapređenija verzija Kajta, sve pohvale za transfer.

Ne pie se dobro Peri Krauču sad.gif
Tesic
nisam nista ocekivao od njega,nije mi se ni taj ceo transfer svideo.razuverio me je,samo nek daje golove i sve ce biti super biggrin.gif
mezzano
Dobar je Voronin, koliko je kostao, cak i odlican. Mnogo bolji od Bellamya, Kuyta i Croucha.
Booom
Crouch je zakon!!!Nemam nista protiv Voronjina zaista, covek dobro igra, daje golove, samo mislim da Rafa treba polako da ubacuje i staru gardu, a ne samo da igraju novajlije, to je sve.
remizinho
I sam nisam bio siguran koliko bi nam dolazak Voronina znacio, ali sad sam siguran - veoma kvalitetan igrac u najboljim fudbalskim godinama, sa osecajem za gol i mozda nas najbolji strelac ove sezone. Dao je veoma efektne golove i Tuluzu i Sanderlendu, a ja sam jos odgledao i prijateljsku tekmu protiv Verdera kada je bio strelac 2 od 3 gola za Redse. Vrh brate!!!
Catwoman
Liverpool est tjedana bez Voronina

UKRAJINSKI napadač Liverpoola Andrij Voronjin zbog ozljede glenja neće konkurirati za momčad u sljedećih est tjedana, informirali su s Anfielda.

Ukrajinac je ozljedu glenja zaradio na treningu. Inače, 28-godinji Voronjin, koji je u Liverpool stigao u srpnju prole godine iz Bayera, dosad je postigao četiri gola za Liverpool.

Menader Redsa Rafael Benitez informirao je da će danski srednji branič Daniel Agger zbog ozljede stopala pauzirati jo najmanje dva tjedna. Agger (23) je ove sezone upisao samo pet nastupa u Premiershipu. Sredinom rujna slomio je kost u desnom stopalu, i od tada ga nema u sastavu.

Desni branič Alvaro Arbeloa neće konkuririrati za momčad jo tri tjedna zbog ozljede trbunog zida.

vladx
Pa, on je ziv! Ovaj covek je neunistiv! superman.gif
Mishkin
Videste li kako cepa za Ukrajinu biggrin.gif
vladx
Kako rece komentator:" velikan ukrajinskog fudbala"! biggrin.gif
Luthy
jebes Shevcenka, gledah tekmu zbog Plavuse...

kao sto sam isla na Marakanu da gledam Riisea u prijateljskoj sa Norvershkom!!!
Catwoman
Voronjin: Ništa ne razumijem Gerrarda i Carraghera

Mozda je to problem njegove igre i promasenih golova tongue.gif
Jolie
"Oni govore nekim čudnovatim lokalnim naglaskom, i ponekad apsolutno nemam pojma o čemu oni govore, ništa ih ne razumijem! Mislim da mnogi stranci s time imaju problema" – zaključio je Voronjin

Ne govore oni cudnim naglaskom,nego ti nemas pojma engleski,pa je tebi to problem...A tvoja devojaka je stvarno bila obucena,da se ljudi krste... biggrin.gif

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/03_0...ASH_468x580.jpg

Uverite se sami!!!!
Aleksandar88
Extra mu je riba samo sto nema stila kao ni on.
Fred Kremenko
Kakav kiceraj, au kao da je u pitanju nepismeni loptas iz istocne Evrope i njegova fufica.. Cekaj, pa to i jeste nepismeni loptas i njegova fufica....
bojan_vin
VoLonjin je rudnicki bik i kao takav... Jebi ga... Uzeli smo ga za dz, valjda ce da uzmu neki dinar za njega, evo ja cu da platim samo da ode...
Aleksandar88
CITAT (Fred Kremenko @ May 5 2008, 11:40 PM) *
Kakav kiceraj, au kao da je u pitanju nepismeni loptas iz istocne Evrope i njegova fufica.. Cekaj, pa to i jeste nepismeni loptas i njegova fufica....

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Negde sam citao da je proglasen za najgore obucenog igraca liverpoola,a sada vidim i zasto.
Jolie
On je dziber.... smile.gif Ali ne bih da uverdim dzibere... biggrin.gif Ma,vazno je da je D&G, nije vazno sto nema veze sa mozgom...To samo da se malo pokaze....Boze,boze,kome ti sve dajes novac... laugh.gif
Mishkin
Alo bre, on je samo iz Ukrajine, nije kriv biggrin.gif
Mrs.Gerrard
Jel se ona ovo nesto zezala. Jel ovo ja dobro vidim tigrastu trenerku na lakovane sandale??????
Ovo je grdje od fudbarera spartaka iz trnave i njihovih fufica...one bar imaju malo stila...
odma' kod alexice na casove...!!!!
Mishkin
A Aleks pegla, pere, cisti, sve u sesnaes' biggrin.gif
Jamaica
Hehe.....sta li im je u onim kesama, ko zna sta ima unutra, mozda neki kic za specijalne prilike, izgleda da je ona kesa iz mexxa biggrin.gif
collymore
HE HE...sta je bre ovo?U Ukrajnu tek sad stigao turbo folk
Catwoman
Ma samo ste bwe ljubomorni tongue.gif
bojan_vin
CITAT (Catwoman @ May 6 2008, 09:29 PM) *
Ma samo ste bwe ljubomorni tongue.gif

Ma bio bih na zensku, da ne fura fazon Sekse Aleksisic... rolleyes.gif
Catwoman

Yulia, Andriy and Andriy Jnr Voronin
vladx
Tek sad video, ovo stavljam kao background, pa kad naidju depresivne misle, eto leka!
Zasluzuje da bude objavljena, ne samo link!
Cernobilj je ostavio dugotrajne posledice!
Catwoman

hen-ja
Hahahahahhahahahahahaah.... laugh.gif ...... dok tipkam ovo umirem od smijeha! Gastarbeiter!
Jolie
O Boze,kakav uzas....Ne znam da li da ih zalim ili da se cepam... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Booom
Ljudi su olicenje kretenizma i seljastva......svaki dalji komentar je suvisan..
Under
Oprostio bih joj ja oblacenje...
collymore
Neman reci ovo je katastrofa blago receno
Mario_T
Dajte ljudi, nemojte tako. Voroninovi imaju malo "poseban" ukus sto se tice oblacenja, treba imati malo razumevanja. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.