Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fernando Torres
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
mezzano
Ajde da pre pocetka sezone kazemo ta mislimo o najnovijoj Rafinoj akviziciji.

Mislim da je dobro pojačanje, i da je igrač kakav nam je trebao. Prognoziram da će bit (ako se ne povredi) u top 3 scorrera PL. Takođe, novi vlasnici su ovim potezom pokazali da imaju, i ele da uloe pare u klub, kako bi se za neko dogledno vreme napravila ekipa kadra da parira Man. Utd. i Chelseu.
Tonča
IPB Image

Trebalo mu je vremena ko da se odmarao na Marsu. biggrin.gif
Vec sam rekao ranije da on nije bio medju mojim prvim zeljama pred ovaj prelazni rok. Medjutim, definitivno smo doveli igraca koga su u svom dresu zeleli (ove i ranijih godina) mnogi vrhunski klubovi, dakle "big-name".
Sto se mene tice, kao i svaki igrac koji je dosao, ima moju punu podrsku, a nadam se da ce opravdati ulozeni novac sto pre. Najpozeljnije je da to uradi u prvoj sezoni. smile.gif Ja nemam tako visoka ocekivanja za prvu sezonu, a na njemu je da me iznenadi.

Dakle: Fernando, dobro dosao!
IPB Image

Snimci sa predstavljanja.

David Beckham:
He's one of the best players I have come up against in Spain.
bocejan
Vidi Rafi bradicu laugh.gif
Da je "Big name", jeste. Nisam ga nikad voleo, ali nadam se da cu da promenim misljenje o njemu. Da daje golove iz cistih situacija i ja sam zadovoljan. Za ostalo ce da se pobrinu kapiten i Alonso, njemu je samo da ga da.
TomyB
Neka nam je dobro dosao i dobro bi bilo da ga i saigraci podrze. Nije da sam ga bas "video" u nasem timu, ali konacno afirmisano ime u nasim redovima. Sa srecom Fernando!
acalfc
Dobro dosao i put do Manchesterove mreze bolje nasao
zen
U par navrata sam pomenuo, da sam vrlo zadovoljan njegovim dovodjenjem, i siguran sam da se odlicno odigrati prvu sezonu.
Dzontra
Odličan napadač, jedna od mojih želja za naš špic. Međutim, koliko god mi bilo drago što je došao, ja mu ne dam vremena za privikavanje na klub, grad, ligu... Dajmo Rafi petogodišnji plan, dajmo ovom kurac, onom palac. S obzirom na količinu novca očekujem 20+ golova u prvoj sezoni. Verujem da može. Samo napred. Dao je odličan prvi intervju, drago mi je da je tako, samo ako nije puko šlihtanje novom klubu, navijačima...
Cosa
nadam se da nece razocarati

@Dzontra
naravno da se samo uvlacio navijacima...pa pogledaj freda...
Scouser
dobro na kraju je to 20 miliona funti smile.gif

Sad kada je već potpisao, nadam se iskreno da ima vremena, da će se popraviti kao osoba, ako sam ja to sve istripovao, onda bar u mojim očima. Iako nemam neko visoko mišljenje o njemu kao igračkoj veličini, upravo zbog takvih stvari zbog kojih se može porediti sa C. Ronaldom, Rivaldom (i mijatom hahaha), s druge strane, ne sporim talenat i tehnički mislim da je odličan igrač.S treće strane ako protiv nas pada Kristijano u šensaestercu sam od sebe, možda i nije toliko loše da imamo i mi nekog ko će u njihovih 16 isto tako da padne smile.gif, mada ipak ne bih da se srozavamo na njihov nivo.

Sam ugovor mi se dopada, 6 godina, odlično. Posle 4te godine možemo da ga prodamo lagano i za dobre pare, nema cimanja oko produžetka i slično.
Na kraju i ova vest da je došao za ipak nešto manje para, 20 miliona, otvara verovatno još mogućnosti, i ne bi bilo uopšte čudno da imamo još ovoliko para.

Ferando, srećno u našem klubu, i pošto si već dobar igrač, očekujem da postaneš još bolji čovek u Liverpulu. Tj da ne budeš više sisa kolika si do sad bio. smile.gif
HESKEY
Trazili ste da se POTROSE pare i dovede veliki igrac, GLEDAJTE! Iskreno ne svidja mi se Tores, ali bih vise od svega zeleo da uspe na Enflidu, da postane ikona kluba. Izgleda smesno onako izblajhan na tribinama, ali dovesce njega krljatori u red, kada mu budu ubacivali blato u usta. Mlad je za to, ima vremena...

Ponavljam, ne ocekujem nista spektakularno, mnogo sam vise zeleo DRUGE spiceve koji su provejavali po novinama...

A kako da postigne vise od 20, kada je u klubu gde mu se sve namestalo na tacnu dao 14?

Za kraj, NAPRED FERNANDO....samo nam to preostaje....
Fred Kremenko
Mogao bi Stubbs ovo na ortopediju da posalje laugh.gif

http://www.tribalfootball.com/article.php?id=46486

Jebem li ga usta smrdljivog, bas je on iz cerge navijao za LFC.... Mars bre u pizdu materinu ljigavu...... Fuj....
Scouser
QUOTE (Fred Kremenko @ Jul 5 2007, 08:25 AM) *
Jebem li ga usta smrdljivog, bas je on iz cerge navijao za LFC.... Mars bre u pizdu materinu ljigavu...... Fuj....

u dečko ovo je već tvoj problem.

�ta si mu ti, ćale, ortak, baba, strina ili mo�da tetka pa da zna� suprotno. Ili si kojim slučajem pratio Atletiko Madrid non stop, kao i �pansku ligu, kao i privatni �ivot Fernanda Toresa?

Jel to tvoje mi�ljenje ili ima� neki izvor koji to demantuje?

Mene je prilično prijatno iznenadila ona kapitenska traka protiv Espanjola.

A za taj bezobrazluk �to negoduje�, i tera� u PM kad neko ka�e da simpati�e Liverpul, nemam reči.
Fred Kremenko
Kako se nije setio da kaze da navija za LFC pre 3-5 godina? Tad je obozavao Atletico, njegovie navijace, bla bla..... Nije on ni prvi ni poslednji, koji ovde dodje, i odmah je veliki navijac, i ceo zivot sanja da igra na Anfield-u....
Scouser
A što, jel to bilo neophodno da kaže?

znači to je tvoje mišljenje, tako sam i mislio wink.gif
Mario_T
Fred, mislim da je ovo stvarno preterano. Mogu da shvatim da ne gotivis nekog igraca (bez obzira koliko su razlozi realni), ali zar je sada i problem ako neki igrac kaze da voli Liverpool.

Uostalom, mozda i nije veliki navijac, ali je nosio kapitensku traku sa nasim sloganom, a i svi iz njegovog drustva imaju istetoviran taj isti slogan. U svakom slucaju, ima sigurno odredjene doze istine u tome sto prica. Medjutim, cak i da nema, mislim da je tvoja reakcija strasno preterana.

A sto se tice Atletica; on i dalje obozava taj klub, kao i njegove navijace. To je uostalom i rekao kad je potpisivao za Liverpool. Sto je i logicno, imajuci u vidu da je proveo 12 godina u klubu.
Dzontra
QUOTE(Fred Kremenko @ Jul 5 2007, 06:25 AM) [snapback]12734[/snapback]

Mogao bi Stubbs ovo na ortopediju da posalje laugh.gif

http://www.tribalfootball.com/article.php?id=46486

Stvarno preteruješ! Da nije možda Tores tebi lično trebao pre 5 godina da kaže za koga navija. I prestani da ...... sa tim tvojim čergama, u stanju si da vređaš sve što nema veze sa Engleskom i Englezima. Jel ti se diže patka pri pomisli na Englesku?
mezzano
Ocu i ja da kazem nesto za Dnevnik!

Elem, i ja se ne slazem sa Fredom. Preteruje kada se radi o nacionalnosti fudbalera. Ja sam protiv toga da se fudbaleri (i ostali sportisti) 'naturalizuju' kako bi igrali za reprezentacije (primer je Asamoah reprezentatnivac Nemacke, onaj tamnoputi amerikanac sto je igrao kosarku za Rusiju na EP 2005....), ali mislim da je sasvim normalno da u klubovima igraju igraci razlicitih nacionalnosti, pa oni igraju za pare, klub dobija pare od prodaje njihovih dresova, od uspeha kojima oni uveliko doprinose....

Kako sam te ja razumeo Fred, ti bi hteo da Liverpool bude sastavljen iskljucivo od engleza. Ako bi se vodili tom logikom, onda ni ti ne bi trebalo da navijas za Liverpool, jer nisi englez, ili gresim. Znaci, po analogiji, ako svi igraci treba da budu englezi, onda i navijaci bi trebalo da iskljucivo budu englezi.

P.S. Bilo bi najbolje da (kad ih ne bi mrzeo toliko) navijas za Athletic Bilbao.

A to sto je rekao da od malih nogu navija za Liverpool, moze ali ne mora da bude tacno. I da nije tacno, zar je trebalo da kaze da je navijao za Manchester?!

O cemu je rec sa kapitenskom trakom i tetovazama?
TomyB
Nemojte da pljujemo naseg igraca koji je tek 2 dana kod nas i ne znamo sta sve moze i zeli da ucini za nas. Jeste da mozda nije pravi PL igrac i sigurno mu nece biti lako, ali imajmo u vidu da je u zadnjih 5 god pri pomenu Atletika iz Madrida prva misao bio upravo on. Kako god da igra, decko je stekao ime i respect. A sad je dosao da nosi nasu svetinju na grudima. Nema smisla to mu raditi. I da ne da ni 1 gol, ponosan sam sto je takva velicina u LFC!
Scouser
hmmm mislim da ste malo lošije interpretirali Fredove želje, bar što se tiče Engleza i engleskih igrača, ali dobro. Čovek je i sam rekao da šta mu smeta, i zaista bode oči to što rafa dovodi dosta igrača sa španskog govornog područja, što meni lično ipak ne smeta jer ja to mogu da razumem. Tako da ovo što pričate o Englezima i engleskoj, meni lično deluje takođe preterano, tj iskarikirano, ali nema veze neću da polemišem mnogo.
Dzontra
QUOTE(TomyB @ Jul 5 2007, 01:00 PM) [snapback]12744[/snapback]

Jeste da mozda nije pravi PL igrac ...

ta znači biti pravi PL igrač. Zar postoje specijalizovani igrači za englesku, italijansku, nemačku... ligu?
Scouser
postoje! Ne baš tim rečima "specijalizovani" ali u suštini odgovor na tvoje pitanje je DA.

Naravno ne mislim da je Tores jedan od njih, to ćemo tek da vidimo kako će on da se snađe.
TomyB
Bez da ga vredjam, on je prevelika "mamina maza", navikao da CD-ovi i bekovi bukvalno beze od njega da slucajno ne bi pao u box-u. Ceo igracki vek je proveo u Spaniji a sad dolazi na noge Kingu, Teriju, Riju i ostalim tabadzijama koji su mnoge ukrotili. Zato mislim da mu nece biti lako. Ne verujem da bas potpuno zna sta ga ceka a dok shvati proci ce nekoliko utakmica. Voleo bih da me demantuje i vec u prvoj postigne hat-trick, ali realnost je malo mnogo drugacija

Bez da ga vredjam, on je prevelika "mamina maza", navikao da CD-ovi i bekovi bukvalno beze od njega da slucajno ne bi pao u box-u. Ceo igracki vek je proveo u Spaniji a sad dolazi na noge Kingu, Teriju, Riju i ostalim tabadzijama koji su mnoge ukrotili. Zato mislim da mu nece biti lako. Ne verujem da bas potpuno zna sta ga ceka a dok shvati proci ce nekoliko utakmica. Voleo bih da me demantuje i vec u prvoj postigne hat-trick, ali realnost je malo mnogo drugacija
pAnE
ja sam presrecan sto smo konacno doveli jednog svetskog spica... uz nasu fenomenalnu sredinu i njihove pasove ovakav tip igraca ne moze da napravi losu karijeru na enfildu... jedva cekam pocetak sezone i pocetak toresovih carolija i golova!!!
kalabaster
Covek je od svoje 19. godine kapiten treceg najveceg kluba u spaniji (samo nemoj neko da mi kaze kako nista nisu skoro osvojili jer setite se nas). Samo to je dovoljno za mene da kazem da je ekstra igrac. Zato dosta pljuvanja. Saljite konstruktivne komentare i

NAPRED FERNANDO!!!!!!!!
Under
QUOTE(Fred Kremenko @ Jul 5 2007, 06:25 AM) [snapback]12734[/snapback]

]

Brate, ja sam svojevremeno mnogo pljuvao Croucha, neki ovde pljuju Rafu, ali ti si nas zajeb'o sve skupa. Sad si ga stvarno preterao... huh.gif
bocejan
Procitah na Sky-u da, kako onaj neki tamo napisa, Liverpul ne moze da izgubi sa dovodjenjem Toresa. Kaze da je ugovor bio gotov jos maja meseca. Ali kao, hteli oni da pripreme navijace za to.
Ne mozemo izgubiti jer je potpisao na 6 godina, i sto ima svega 23 godine. Kazen tamo, ako se ne snadje prvih 3 imace 26 tako da cemo moci da uzmemo opet velike pare za njega. Nadam se da ce da se snadje i da ce da dugo bude nas najbolji strealac sa preko 25 golova u sezoni.
ne RIISE
Dobro nam dosao plavusane biggrin.gif !!!
Opravdaj legendarnu 9!!!
copkillah
QUOTE(Dzontra @ Jul 4 2007, 10:45 PM) [snapback]12723[/snapback]

Odličan napadač, jedna od mojih želja za naš špic. Međutim, koliko god mi bilo drago što je došao, ja mu ne dam vremena za privikavanje na klub, grad, ligu... Dajmo Rafi petogodišnji plan, dajmo ovom kurac, onom palac. S obzirom na količinu novca očekujem 20+ golova u prvoj sezoni. Verujem da može. Samo napred. Dao je odličan prvi intervju, drago mi je da je tako, samo ako nije puko šlihtanje novom klubu, navijačima...

Jeste da Torres nikada nije dao 20+ golova u sezoni ali to ne mora ništa da znači.

Mislim da će biti bolji nego što očekujemo, pošto je on jedan od igrača koji umeju da promaše ono što niko ne može smile.gif
Scouser
QUOTE(copkillah @ Jul 7 2007, 12:20 PM) [snapback]12814[/snapback]

Mislim da će biti bolji nego to očekujemo, poto je on jedan od igrača koji umeju da promae ono to niko ne moe smile.gif

blink.gif
mezzano
Ma videcete vi da ce te se na kraju sezone stideti svojih postova u kojima ste pljuvali Fernanda! Kol'lo se secam, u proslogodisnjem prelaznom roku, 80% posetilaca foruma je bilo nezadovoljna idejom dovodjenja Kyuta, a sada verujem da bi ga ti isti forumasi stavili na 3-4 mesto po 'omiljenosti' u klubu.
Scouser
pazi ja ga pljujem zbog toga što je on smrdljevko, ne zbog toga što mislim da je na primer loš igrač ili tako nešto. I svakako, taman čovek dao 100 golova samo ove sezone, ako nastavi da bude sisa, džabe mu to. A to mislim da misli većina ljudi koja je sporila njegov transfer. Osim nekih smile.gif

Inače sad, kad je došao, ima full podršku od mene. Mislim da će početi da pije batine, i da će uvideti da to padavičarsko ponašanje, koje ga je krasilo u španiji i naravno u državnom timu, u Engleskoj ipak ne pije vodu.
stara lfc
QUOTE(copkillah @ Jul 7 2007, 10:20 AM) [snapback]12814[/snapback]

Jeste da Torres nikada nije dao 20+ golova u sezoni ali to ne mora nita da znači.

Mislim da će biti bolji nego to očekujemo, poto je on jedan od igrača koji umeju da promae ono to niko ne moe smile.gif

dace 20+ ali u hrvatskoj ligi,hahaha

Ne pljujem ga,ali ga ne mirisem!Daj boze da me razuveri!
Sotir Vračarević
nesto mi nije jasno.ovako,Toresa svi pljujete(mahom) a za neke kompanjije,babele itd. ste bez problema rekli kao OK su momci...ne znam zasto,kad je i Tores igrac isto kao i Babel,isto kao i Kompanji.mozda jeste malo vise placen,ali realno({q₧╣╕8aq⌂*#∟♫5 ok,posto ne mogu da nadjem realno=TM by SRS)i vredi vise od svih njih.

zasto onda ne mozete da ga prihvatite?ili bar podrzite?(cast izuzeTcima)
Scouser
Ma prihvaćen je ne brini cool.gif
Mario_T
Stvar je u tome sto on i ne mora da daje 20+ golova. Uzmimo recimo Rooneya ove sezone ... Procitao sam negde da je dao svega 14 golova u prvenstvu; ne bas odlican rekord za nekoga ko je igrao skoro sve utakmice.
Ali on je toliko znacajan za ManUtd svojim kretanjem na terenu, otvaranjem prostora drugim igracima, stvaranjem sansi istima, itd, itd ... Gledati samo na broj datih golova bi znacilo da je ManUtd "bacio" 27,5 miliona funti koje su platili za njega; za 5 puta manje para su mogli dovesti Nugenta i on je mogao dati isti broj golova. Ipak, sumnjam da bi ManUtd sa njim imao isto toliko uspeha kao i sa Rooneyem.

Gledati napadaca samo po broju postignutih golova je vrlo ogranicen pogled, barem po mom misljenju. Ako Torres ove godine postigne 15 golova i uz to bude imao 10-12 asistencija (po cemu je bio poznat u Atletico Madridu), ja cu biti zadovoljan. Ako Kuyt i/ili Crouch ove godine postignu vise golova, to ce biti donekle i njegova zasluga; protivnici sada imaju jednog vise igraca sa kojim trebaju da vode racuna. U svakom slucaju, sacekajmo bar neko vreme da vidimo kako ce se decko snaci.
Fred Kremenko
Man Utd igra mnogo drugaciju postavu od nas... Gotovo da igraju bez pravog spica, Rooney nekad igra nekad iza usamljenog spica, nekad levo, nekad desno, on je sve samo nije striker... Sa druge strane, ako nas pogledas mi igramo klasicnih 4-4-2 gde ce iz veznog reda golove davati samo Gerrard(Pennat je prosle godine zabio jedan, ali je imao dosta asistencija, +mnogo dobrih centarsuteva sto se ocekuje id krila u takvoj postavci)... Ove godine ako Kewell bude starter +Gonzalez ili ko vec dodje isto nece imati dramaticno veliki broj golova, i za njih ce sezona biti neuspesna ako ne budu dali dovoljno lopti napadacima.....
Dakle od nasih spiceva se ocekuju golovi, golovi, i samo golovi..... Prosle godine sam u nekim mecevima imao utisak da nekad imamo igraca manje, kad su se Kuyt i Bellamy manijacili na 50 metara od gola a Crouch ili Kuyt(ako je Bellamy u tandemu) blejali sami u 16... Ako dodju Babel i Quaresma u toj situaciji mi mozda budemo igrali neke 4-5-1 4-3-3 varijacije, gde ne bi bilo tako tragicno da Torres da nesto manje golova jel ova dvojica u opisu svog radnog mesta vise imaju golove nego asistencije(pogotovo Babel)...... U 4-4-2 ne vidim Torres-a kao neku 'pomoc da bi neko drugi davao golove(nije u skoku bolji od Croucha(ili bar u visini:-), nije veci radnik od Kuyt-a, tako da ne vidim njegovu svrhu da on asistira, i da neko drugi daje golove(Ni Kuyt ni Crouch nisu bas igraci koji mogu da ubace 25+ golova u sezoni, sve da i neko igra za njih... Torres je doveden da daje golove, jer je nama falio bas striker, a videcemo kako ce to ispasti. Kod Houllier-a nam je takva kombinacija uspela,ali je Heskey bio prvo fizicki fantastican, radio je mnogo a Owen uguravao....
Perx
Pa i Rafa je sam rekao da je njegova ideja da sva 4 napadaca daju po 15 golova ( naravno Voronin nema sanse to da ispuni ) , Tores je uvek bio tu negde, a ne treba napominjati da u Atletiku nikad nije radio sa trenerom Rafinog kalibra, da ce ovde igrati sa mnogo boljim igracima, da ce igrati sa manje pritiska bez obzira na velike pare ulozene u njega...jer u klubu ne ocekuju od njega da postigne 25+ golova ( sto se ocekuje za 20m funti )...znaci pritisak ce biti samo od strane navijaca i medija...ustvari kad bolje razmislim samo od medija...jer ce mu navijaci dati neophodnu podrsku od pocetka sigurno...uhhh jos da dodje Babel to bi bio pun pogodak...ma ne mogu bre da docekam avgust...vreme je bre za #19 vreme je !!!!!!
Pantović
E Frede, da neces mozda da se kandidujes za selektora? smile.gif
Ili za sportskog analiticara barem smile.gif

Aman ljudi, bice ovo okey...
Fred Kremenko
Ne, samo ne vidim smisao gledanja bilo cega, ako bar malo ne pokusam da razumem... Ovo su naravno samo laicka zapazanja iz onoga sto sam video(a pogledao sam gotovo sve nase utakmicu u zvanicnim takmicenjima, sem Charltona u poslednjem kolu, i jos mozda dve pocetkom sezone, kad sam bio sprecen).....
Mishkin
Napred TORESU smile.gif Barem ce mi biti sad malo lakse da igram na PESu sa Liverpulom smile.gif
Fred Kremenko
QUOTE(Mishkin @ Jul 11 2007, 12:39 PM) [snapback]12982[/snapback]

Barem ce mi biti sad malo lakse da igram na PESu sa Liverpulom smile.gif

Ovo sam hteo da pomenem, kao jedina korist od ovog transfera biggrin.gif
Scouser
hmm i u PES-u bih pre izabrao Vilju, Etoa... tongue.gif
Mishkin
Etoa zasigurno, Vilju tu i tamo wink.gif
Ali rekao sam MALO LAKSE smile.gif
Pomozi Boze smile.gif
Pozdrav
Pantović
Ah Miskine, imas tu zicu, uvek si komican u ozbiljnim situacijama:)
Fala nebesima da Fernando ne zna srpski, kad bi procitao ove komentare raslkinuo bi ugovor sa sve onol'kom platom biggrin.gif
Mishkin
A da mozda iskesira malo ovima iz Konamija da ga nabudze?!? smile.gif
Scouser
mislim da bi to bilo dobro, ionako treba i nama neka bagčina.
Grujica
Veoma sam srecan sto je dosao u klub, skoro sam siguran u to da ce brzo poceti da kida. Po meni jedan veoma uspesan transfer!
Tesic
QUOTE(Grujica @ Jul 12 2007, 04:06 PM) [snapback]13052[/snapback]

Veoma sam srecan sto je dosao u klub, skoro sam siguran u to da ce brzo poceti da kida. Po meni jedan veoma uspesan transfer!

slazem se.nisam se ni jednom transferu radovao koliko ovom...

odlican je,mlad je,jebe u PES-u a jebace i za lfc na putu do vrha CL-a i premier lige...
zen
Poceo je da jebe, ovaj prvenac mu je u stilu pravih golgetera, samo napred Njinjo.
mezzano
QUOTE(stara lfc @ Jul 9 2007, 07:15 PM) [snapback]12901[/snapback]

dace 20+ ali u hrvatskoj ligi,hahaha

Ne pljujem ga,ali ga ne mirisem!Daj boze da me razuveri!

Jos 19
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.