Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Ode Luis
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Tonča
IPB Image
Posto je potvrdjeno i na lfc.tv, da pozdravimo malog Luisa.
Krivo mi je sto je otisao... sad.gif

Hvala i srecno u Atleticu!
ChMaster
Zao mi je sto je otisao jer mi je bio jedan od najomiljenijih igraca u klubu a i uopste!

Srecno Garsija!
Cosa
sto se mene tice fala mu za onaj gol protiv celskija
Under
Mnogo mi je zao shto je otishao, igrac koji je svojim kvalitetima bio onaj koji moze da prelomi utakmicu... Hvala mu za sve shto je uradio za klub i puno srece u daljoj karijeri...

LUIS GARCIA, HE DRINKS SANGRIA...

Eto doziveo sam i to da cujem pesmu uzivo... Verovatno je Kop vishe nikada nece pevati...
Liverpool Lou
Velika steta! sad.gif
Mislim da nije dovoljno iskoriscen... Srecno Luis!!!
Mario_T
Hvala ti za sve Luise (posebno za mnogobrojne fantasticne golove) i puno srece u Atletico Madridu!
zen
Steta, otisao je za vrlo male pare, a on je vrlo kvalitetan igrac.
TomyB
Steta sto je moralo ovako da ispadne. Mogao je da bude mnogo bolji jer on to u sustini i jeste. Hvala puno i srecno Luis-e
Scouser
Hmm uao je na velika, a čini mi se izaao na veoma mala vrata, i to sve zbog Toresa.

U svakom slučaju, ne volim kad ekipu naputaju kvalitetni igrači, a on jeste definitivno jedan od njih.

Ali dobro, sad me ba zanima kakva će nam reenja biti na krilnim pozicijama. I da li ćemo dovesti nekog.
opijum
Necu menjati avatar i pored toga shto je Luis otishao! Nije morao, mislim da bi imao mesta u postavi i pored Toresovog dolaska. Elem, hvala mu za sve golove ali i odbrane (secate se skinutog cistog gola glavom sa crte, u Istambulu, u I poluvremenu)!

P.S.
Malo gubi smisao ono "Don't you take our Luis away" ali sve najbolje majstore!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.