Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Mohamed "Momo" Sissoko #22
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Tonča
Posto do sada nije imao svoju temu, red je da je otvorimo, s' obzirom da je produzio ugovor. biggrin.gif
lfc.tv

Zaista mi je drago da ostaje. Mislim da je jako bitan igrac za tim, i da je jedan od igraca koji je najvose napredovao prosle sezone. Ako poradi na pas igri, bice zverina. Sada je samo zver. smile.gif
bocejan
I meni je drago. Nisam bio da on ode iz kluba. A sto se zveri tice,valja se. smile.gif
stara lfc
Momo je kralj!
uvek sam u to verovao!
covek je peti lik koji je produzio ugovor,znaci 'nevernim tomama' da vredi!!!
ivance_lfc
blink.gif Ja sam mislio da ce ga Rafa prodati,po meni je Rikelme bolja investicija
Mishkin
samo da ne oslepi na ono oko i ima taj jos da lomi koske protivnicima wink.gif
Tonča
QUOTE(ivance_lfc @ Jun 30 2007, 07:29 PM) [snapback]12577[/snapback]

blink.gif Ja sam mislio da ce ga Rafa prodati,po meni je Rikelme bolja investicija

Ne vidim ijedan razlog zasto bi poredili Momoa i Riquelmea? wacko.gif
Scouser
Samo jedno ću reći:

MLADI LAV SISOKO ! ! !
Tesic
jedan od 5 omiljenih igraca iz lfc-a trenutno....

kralj,cak sam ga i sanjao pre neko vece. wink.gif blink.gif
Booom
Do jaja je lik, nije klasican midfielder, radi posao i na sredini i u odbrani i u napadu.
The bright future of LFC
Bilo mi je zao kad sam na pocetku roka procitao da je otisao u Fiorentinu ali mi je drago da je to bila samo dezinformacija.

nikola_lpool_so
Sissoko je odlican igrac treba mu jos dosta iskustva u 1. timu da bi postao odlican igrac. Istina je da ima mnogo zadnjih veznih u ekipi, sad je tu jos i Lucas ali pre bi prodao Alonsa za velike pare nego ikog od ovih mladih momcina
Catwoman
Sissoko: I Want To Leave
Scouser
ne znam... imamo dosta igrača na toj poziciji, i plus su svi odlični. Sisoko jeste mladi lav, ali po mom miljenju Maskerano je za njega mag. Nemam nita protiv da ode...nije nita posebno napredovao otkad je doao...
collymore
Ne znam sta da kazem ipak mi je u neku ruku zao tog momka kad se uzme u obzir da su predhodnih sezona njegove igre bile sasvim zadovoljavajuce.Medjutim ove sezone uopste nije napredovao cak sta vise nazadovao je i ne uklapa se u ovu postavku.Mozda su "rotacije" doprinele njegovim drasticnim padovima u igri.
Ovo "sick and tired" mi zvuci strasno i ukazuje koliko je ovaj "problem" ozbiljan sad.gif
hen-ja
Sto se mene tice mogu reci--------IDI BRATE NECU ZALITI!!!
Prije godinu-dvije u ocima mi je bio ''mlada nada'', odigrao je nekolio dobrih utakmica i stvarno sam mislio da ce biti nesto od njega. Ali sad nekako vidim da tu fajde' nema........sto je odigrao ove godine bilo je stvarno ocajno....a imamo puno boljih srednjaka......i zato SRETNO MOMO' !!!
Take Two
Niko da isprati Momčilov odlazak u Juve? Potvrđeno, kau da je oko 11 miliona ceo transfer.

Srećno mu bilo. teta to su ga povrede sprečile da nastavi kako je počeo na Anfieldu.
Mario_T
Steta sto je stagnirao u razvoju u zadnjih godinu dana, mada smo opet ostvarili veoma solidan profit na njemu. U svakom slucaju, hvala na svemu i sve najbolje u Juventusu!
Tonča
QUOTE(Take Two @ Jan 30 2008, 10:15 AM) [snapback]21813[/snapback]

Niko da isprati Momčilov odlazak u Juve? Potvrđeno, kažu da je oko 11 miliona ceo transfer.

Srećno mu bilo. Šteta što su ga povrede sprečile da nastavi kako je počeo na Anfieldu.

Ispraceno ovde.

Lock.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.