Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: dresovi 20 eur
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Scouser
Odrađene replike i gornji i donji deo. Bez imena i broja. Sezona 2006/7 crveni standardni. Cena 30 eura. Postaviću slike uskoro. Ortak je nabavio 6 komada, nisu original, ali su vrhunski.Ja prvi mrzim fuševe, ali ovo je stvarno dobro. Odlične replike. Kačim slike uskoro i da se prijavi ko god želi. Pare unapred. Verovatno će biti za nekih mesec dana.
Mishkin
Ni ja ne volim fusheve, ali i ne volim bez imena i broja. Nekako mi je bezlicno smile.gif Moze li to nekako da se nalepi!
Scouser
moe ali to uradimo posle o svom troku, ima gde. Dresovi su stvarno ok nakačiću slike uskoro.
Scouser
ovako zeznuo sam se. Bio sam kod ortaka da slikam. Dresovi su 20 eura a ne 30, ja sam se istripovo. I evo slika. Slikao sam sa blicom pa je ispalo rozikasto, mislim neću da vas ubeđujem jo da je boja normalna laugh.gif

mislio sam da to nosimo za fudbal kad idemo. Momci su bili uzeli 6 komada i nalepili svoja imena i brojeve i pikaju fudbal tako kao ekipa smile.gif
Cosa
Ja ocu dres.Da li je neka frka sto sam iz NS?
Mishkin
ocu i ja. gde, kad i kako da ti dam pare???
Scouser
tom liku naručujemo dresove. On neće da uzima dresove pa posle da ljudi kau, a nećemo. Jer on to donosi iz kine, gde ide po kamere i tehniku i to mu je samo usput. Tako da on se čovek time ne bavi. Zato moram da mu kaem tačno koliko ljudi hoće, za par dana, jer ako neko ispali meni ne pada na pamet da uzimam 5 kompleta. Tako da se nađemo tipa sledeći vikend u Bg u centru negde i zavrimo to.

Materijal je stvarno dobar, ortak ima isti takav dres intera već vie od godinu dana, i zadovoljan je skroz.
Pantović
Jos jedan dres!!!
Velicina L. Ja mogu s Miskinom u kombinaciji....
Nisam citao postove, jel u ovu cenu (20e) ukljucen i gornji i donji ili samo dolnji deo?
Bilo kako bilo, ja sam za. Vidimo se za vikend
Scouser
i gornji i donji. Veličina je L ali poto je to za kineze, to je otprilike XL ili XXL tongue.gif
Mishkin
pa nemoj posle da mi bude malo! mada valjda nece! ako nista, imam kome da poklonim wink.gif
ajde reci tacno vreme i mesto i ostavi neki fon pa da ti damo pare
pozdrav
Scouser
reći ću vam vreme i mesto, nema frke. Ima vremena.
Mishkin
dogovoreno wink.gif
Scouser
1. Tonča
2. Cosa
3. Mishkin
4. Pantovic
5. Vojin
6. Scouser
7. feanor
to je za sada 7 ako još neko hoće sačekaću do kraja nedelje..
Pantović
E, a kad bi mi otprilike dobili te dresove?
Mislim, daleko je Kina smile.gif
Scouser
ja sam mu rekao okvirno pre neki dan 10 komada ali nas za sad ima 7 tako da ću za vikend da se čujem s njim da mu kaem konačan broj. Za tačno vreme to ne znam, jer on mora da ode u Kinu, i da se vrati, a ne znam tačno kada će da ide. Mada to će biti uskoro. Čim donese ja uzimam i delim
Scouser
Da li vam odgovara nedelja u 15h kod staklenca?
Cosa
da li bih mogao na neki nacin da ti posaljem pare?
Mishkin
meni mislim moze! ako pantovic ne bude mogao da dodje ja cu poneti za njega
ali ipak cujemo se do nedelje
pozdrav!
Scouser
Sutra kod staklenca sam ja u 3 pa se vidimo.
gerard126
Tek sam sad video da narucujete dresove. Ja sam iz Brusa,to je oko 220 km od BGa tako da stvarno ne mogu da dodjem,a hteo bih da kupim. Jel mogu na neki drugi nacin da ti platim,preko nekog racuna npr. ili na licnu kartu?
Mishkin
sutra u 3h, dolazimo ili pantovic ili ja, nema nam druge smile.gif
i donosimo kes naravno wink.gif
pozdrav!
Scouser
evo vam moj broj ako am zattreba 062 268 457 ivan
Scouser
ja ću biti danas kod staklenca u 3, potrudite se da budete tačni, jer nemam mnogo vremena, i već oko 3:15 moram da krenem.
Mishkin
sve je proslo ok???
Fred Kremenko
QUOTE(gerard126 @ Jun 16 2007, 06:41 PM) [snapback]12285[/snapback]

Tek sam sad video da narucujete dresove. Ja sam iz Brusa,to je oko 220 km od BGa tako da stvarno ne mogu da dodjem,a hteo bih da kupim. Jel mogu na neki drugi nacin da ti platim,preko nekog racuna npr. ili na licnu kartu?

Pa nek ti scouser da svoje podatke, pa mu sibni lovu post netom, nikakav problem nije poslati
Scouser
dao sam mu kremenko, nemoj da brine
gerard126
Ali ja nisam uspeo da posaljem. Misleci da u svakom slucaju stize sutra nisam zurio u postu takoda sam zakasnio jer samo da sam poslao pre 12 stiglo bi ti sutra,tako da nisam ni poslao. Nista sad,potrudicu se da dres nabavim preko tetke koja mi radi u Svajcarskoj. Verovatno ce uspeti da mi nadje original adidas za 60ak franaka i kupiti mi. Pokusavao sam preko adidas shopova,ali se polako svi gase zato sto nemamo licencu za adidas. Mada,posto ce mi ovaj dres biti poklon mogao sam i taj sa vama da narucim,ali jbg. Da li moze nekako sutra ujutru da posaljem i da stigne sutra? Mislim da moze preko licne karte. Sta je bilo sa onim okupljanjem za svaku Liverpoolulovu tekmu u nekoj kafani? Jel si ti punoletan? Ako jesi nikakav problem nije da ti posaljem na l.k.
Scouser
pa ja sam već dao pare brate
Nikola
Zar se ne kaze dresEvi?
gerard126
QUOTE(Scouser @ Jun 18 2007, 08:17 PM) [snapback]12325[/snapback]

pa ja sam već dao pare brate

Nebitno,drugi put. Sve bi bilo potpuno drugacije da sam ja video da vi uzimate dresove samo 2-3 dana pre ili da sam isao prepodne u skolu pa da uplatim ujutru pre 12
Mishkin
kina ale smile.gif
@nikola: ma moze oboje wink.gif
Fred Kremenko
QUOTE(Nikola @ Jun 19 2007, 01:29 PM) [snapback]12335[/snapback]

Zar se ne kaze dresEvi?

Reci mi da se zajebavas ohmy.gif
nikolica
i ja bih hteo dres, samo kome da se javim?????
Mishkin
QUOTE(nikolica @ Jun 22 2007, 08:00 PM) [snapback]12393[/snapback]

i ja bih hteo dres, samo kome da se javim?????

Mislim da je kasno. Pare predate, a covek otisao u Kinu wink.gif Ipak zvanicnu informaciju ce ti dati Scouser!
Pozdrav!
Scouser
nema vie, to je to. Čim saznam neto javljam.
nikolica
ok, hvala. ali ako slucajno bude neki dresic viska tu sam... biggrin.gif
P.S. Sta je bilo za maice LFC srbija???? blink.gif
zen
Pa za majce smo ustanovili da ce ljudi biti zainteresovani, tj. 20+,30+ ljudi ce uzeti majce, tako da sada samo ostaje da vidimo kako ce izgledati, Stara je spominjao da ima nekoga...
nikolica
rolleyes.gif ok, onda me stavite na spisak za te maice. i kome treba da dam kessss wink.gif
Tonča
QUOTE(nikolica @ Jun 23 2007, 09:09 PM) [snapback]12417[/snapback]

rolleyes.gif ok, onda me stavite na spisak za te maice. i kome treba da dam kessss wink.gif

Kad budemo radili, bice otvorena topic o tome...
Under
dresevi-dresovi-dresi, maice-majce-majice-mace, svejedno...

Srpski jezik je divan... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Scouser
Hmmm, čuo sam se sa ortakom pre par dana, ide za koji dan,moda je već i otiao, ne zna tačno kad će da se vrati, mada moe da se desi u narednih 10ak dana. Rekao mi je da nema frke tako da je poneo ke za dresove.

Rekao je da će pozvati čim bude gotovo sve.Nema frke.

Jedino ostaje pitanje da li ih jo ima tamo, mada ne vidim razlog da ih ne bude, kao i to kad će lik da se vrati, to jo tačno ne znam.
Mishkin
Odlicno. Dobro je da imamo povratnu informaciju wink.gif
Ti javi kad dodje!
Pozdrav!
Mishkin
Nije me bio par dana, a vidim da se nista po pitanju dresova nije desilo. Opusteno, cekamo sa nestrpljenjem smile.gif
Pozdrav!
Banjac
Ljudi ja hocu taj dres.Nigde nema u ovoj Srbiji dres koji bar malo lici na Liverpulov.
gerard126
QUOTE(Banjac @ Jul 15 2007, 10:16 PM) [snapback]13152[/snapback]

Ljudi ja hocu taj dres.Nigde nema u ovoj Srbiji dres koji bar malo lici na Liverpulov.

Ja prosto ne mogu da verujem da ga nema u adidas shopu u BGDu. Jel ste sigurni da ga ni tamo nema? Ja sam iz Brusa,pa ne znam,ali se resavam da skupim pare i dodjem da kupim!!!
Tonča
QUOTE(gerard126 @ Jul 22 2007, 03:06 AM) [snapback]13261[/snapback]

Ja prosto ne mogu da verujem da ga nema u adidas shopu u BGDu. Jel ste sigurni da ga ni tamo nema? Ja sam iz Brusa,pa ne znam,ali se resavam da skupim pare i dodjem da kupim!!!

Koliko ja znam, nikada ga nije ni bilo u Adidasu. Odavno sam prestao da se nadam da ce ga biti tamo, pa ako je neko isao skorije, mozda se nesto promenilo, mada sumnjam.

Dok smo nosili Reebok bio je da se kupi u Reeboku, ali to verovatno iz razloga sto smo bili sampioni Evrope. Mada mi se cini da su tada nabavili svega 15-ak komada.
Mishkin
Ma vazno je da ima u Kini, samo jos covek da dodje smile.gif
Scouser
sad sam se čuo s čovekom, jer je prolo dosta vremena. Ali on nije ni otiao u Kinu jo uvek jer je imao nekih problema. Pitao me je da li smo jo uvek za ja sam rekao da jesmo i on je rekao da nema problema. Jbg ne mogu da teram čoveka da to pre ode u Kinu zbog naih dresova, jo ga slabo i poznajem, ali biće.
Mishkin
OK, i dalje nestrpljivo cekamo wink.gif
zen
U adidasu imaju samo Realove i Milanove,jebo im sve po spisku, mada nekako osecam da taj adidas propada, svaki put kad udjem, sve manje stvari imaju, jedino extra sto sam video tamo je original "Team Geist" lopta za 9000 din.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.