Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liga Sampiona, Finale
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Scouser
ja cju definitivno navijati za Arsenal. Pun je grad napaljenih paljevina koje navijaju za Barsu i Ronaldinja, jeste Ronaldinjo najbolji, ali za mene to nije razlog da navijam za nekog. Jednostavno Arsenalova igra mi se mnogo vise dopadala, i zato vise zelim da oni osvoje. A i nije i da nemam vise nijedan razlog smile.gif

GERRARD: I HOPE GUNNERS WIN TONIGHT

http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...060517-0825.htm

cool.gif

p.s. komplex komplex komplex
copkillah
Ne navijam ni za koga večeras, ali mislim da će Arsenal da osvoji.
Mario_T
Ja sam za Barcu, iz cisto fudbalsko-tehnickog stanovista. Ako Arsenal osvoji trofej, veca sansa da Henry ostane i da dovedu neke druge kvalitetne igrace, a samim tim i vise problema za nas da osvojimo titulu. Zbog toga, napred Barca!!!
The_Kop
Hehehe...Ja bash kontra Mario tongue.gif tongue.gif tongue.gif Da osvoji Arsenal...Opet sam se sa drugarom kladio u 500 dinara posto smo mi ispali da ce Arsenal da osvoji Ligu Sampiona tongue.gif tongue.gif tongue.gif I bash bih voleo da Henry ostane u Arsenalu, da bi sto jacha Premier Liga bila...Znash onu : Na muci se poznaju junaci tongue.gif tongue.gif tongue.gif Ako vech imamo jak Chelsea, Man Utd, nece nam smetati ni jak Arsenal da osvojimo PL...Uostalom, mrzim Barsu a postujem Arsenal, pre svega zbog napadackog fudbala i smatram da zasluzuju da osvoje LS, objektivno gledajuci!!!
Mario_T
Zao mi je za tvojih 500 dinara Kop, ali sta je tu je ... Zao mi je i igraca Arsenala, nisu zasluzili da izgube na onaj nacin.
Ali mi naravno nije zao onog smrada Wengera (prosle godine je izjavljivao kako nismo dobra ekipa, i kako je igrati dobro u PL mnogo vaznije nego igrati dobro u CL).

A sto se tice Barce, uvek sam ih malo gotivio, a posto mrzim one fasiste iz Madrida (ukrali nam McManamana, Owena i pokusali Gerrarda), dodje mu nekako logicno da malo vise favorizujem Barcu.
stara lfc
zao mi arsenala bas su se borili.nije lako 70 minuta bez igraca i naravno onakog sudije koji je podlegao foliranju ronaldinja i ostalih.mislio sam da je zuba fudbaler a on je samo jedan cirkuzant.jedini fudbaler u njihovim redovima je Larson!
zen
Ja navijao za Barsu, zbog kladionice. Uplatio sam na njih 1000 din chist 1, a 500 din X-1. Na kraju samo 500 din u dobitku.
copkillah
Henry je pokazao koliko nema clutch. Nisu ni zaslužili titulu posle onakvih promašaja najboljeg igrača.
Jbg više sreće neki drugi put, mada sumnjam da će biti drugog puta smile.gif
Scouser
QUOTE(The_Kop @ May 17 2006, 08:03 PM) [snapback]845[/snapback]

Hehehe...Ja bash kontra Mario tongue.gif tongue.gif tongue.gif Da osvoji Arsenal...Opet sam se sa drugarom kladio u 500 dinara posto smo mi ispali da ce Arsenal da osvoji Ligu Sampiona tongue.gif I bash bih voleo da Henry ostane u Arsenalu, da bi sto jacha Premier Liga bila...Znash onu : Na muci se poznaju junaci tongue.gif tongue.gif tongue.gif Ako vech imamo jak Chelsea, Man Utd, nece nam smetati ni jak Arsenal da osvojimo PL...Uostalom, mrzim Barsu a postujem Arsenal, pre svega zbog napadackog fudbala i smatram da zasluzuju da osvoje LS, objektivno gledajuci!!!

upravo ta neka prica smile.gif lepse pobediti i biti ispred jakog Arsenala nego slabog smile.gif

Zao mi je njih dobro su gurali kroz takmicenje nisu gol primili u nokaut fazama, ali znalo se ako prime jedan gol primicje drugi sto posto. Henri je moro da da bar jedan. A Leman covek celu LS igra ko car i onda napravi jednu glupost i sve sjebe, i tako je uvek s njim.

copkillah
Nije ono baš bila Lemanova glupost, iz više razloga.

On tu nije imao mnogo izbora, naime imao je samo 2 izbora:

1. da pusti gol
2. da spreči gol time što će da napravi faul

Tu stvarno nije imao izbora jer je bolje NE PRIMITI gol i time imati šansu, nego primiti.
Kao što vidiš, ne samo da nisu primili gol već su ga i dali i bili su blizu pobede ali...
Scouser
pa sad...pazi ispalo je tako kao sto kazes...ali u tom trenutku je ipak bolnije bilo (ja pomislih da cje biti penal) slobodnjak za Barsu uz crveni nego 1-0 ... da je pao gol, cenim da bi leman prosao sa zutim...
anyways smile.gif slazem se da nije on bas tu kriv u celoj prici ali opet epilog je da je on dobio ccrvendacja i da je ostavio ekipu na cedilu kad joj je bio najpotrebniji smile.gif
copkillah
Da, Leman bi prošao sa žutim da su priznali gol, ali nekako je ipak bolje ne primiti gol. Teži je posao juriti rezultat, nego braniti se sa igračem manje.
Catwoman
Liverpool's recovery inspire Barcelona to win, says Eto'o

Barcelona striker Samuel Eto'o claimed that Liverpool's dramatic recovery in last season's Champion League final had inspired his side to a 2-1 win over Arsenal in this season's final on Wednesday.
"We never thought the game was lost," said the Cameroon striker.
"After having seen what Liverpool did last year we told ourselves not to throw in the towel. We followed Liverpool's example.
Liverpool staged a miraculous comeback last May when they overcame a 3-0 deficit to beat AC Milan in shootout.
IPB ImageIPB Image
Liverpool Lou
QUOTE(copkillah @ May 18 2006, 04:23 AM) [snapback]863[/snapback]

Da, Leman bi proao sa utim da su priznali gol, ali nekako je ipak bolje ne primiti gol. Tei je posao juriti rezultat, nego braniti se sa igračem manje.

Sva sreca da nije priznat gol. Ja sam igrao da ce biti crveni karton na mecu. biggrin.gif
Nikola
Steta za Arsenal. Pokazali su da su odlicni kad imaju isti broj igraca kao Barca. Kad sam video sta su sve promasili, znao sam da ce im se to vratiti.
The_Kop
Ma mani mojih 500 dinara biggrin.gif...Zao mi Arsenala pa to ti je + ne podnosim one odvratne Spance na celu sa Ronaldinhom jer sad je pun Beograd (i ne samo Beograd naravno) tzv 'navijacha" Barselone samo zato sto su trenutno tako jaki i sto imaju Ronaldinha...Ako nesto mrzim, onda su to takvi "navijachi"...Isto kao sto su nashi ljudi pre par godina masovno navijali za budjavi LAzio zbog Stankovicha i Mihajlovica..Fujjj...
Sinoc su lepo pokazali igrachi Arsenala kako se moze zaustaviti Ronaldinho...Sem par driblinga (koji nisu doneli nista Barseloni), Ronaldinho nista nije pokazao...
Uvek cu navijati za engleske klubove u Evropi (sem kad je rech o Evertonu, Man Utd i Chelsea biggrin.gif)...Steta zbpg Arsenala, godinama su u vrhu evropskog fudbala...

YNWA
copkillah
QUOTE(Nikola @ May 18 2006, 09:29 AM) [snapback]870[/snapback]

Steta za Arsenal. Pokazali su da su odlicni kad imaju isti broj igraca kao Barca. Kad sam video sta su sve promasili, znao sam da ce im se to vratiti.

Pa skoro ista situacija kao utakmica protiv Villareala, samo obrnute uloge.
I ja sam odmah znao da Villareal neće pobediti pa makar se igralo 360 minuta, štaviše zamalo sam predvideo da će Arsenal iz kontre pred sam kraj da pobedi 1:0 i zamalo da pogodim ali me je Henry demantovao i nagovestio šta će da se desi u finalu.

@Lou: kolika je kvota bila na to? biggrin.gif
zen
Danas bash njih dvoje doshlo u Barseloninim dresovima(sa buvljaka) smile.gif u shkolu, nijedno tokom cele godine ih nisu obukli...
I Barsa i Arsenal zavise od po jednog igracha, Anri i Ronaldinjo, navijao sam za Viljareal u polufinalu, a u drugom za Barsu(jer vishe mrzim Milan nego Barsu).
U finalu sam navijao za Barsu, chsto jer sam igrao u kladionici na njih. smile.gif
Iskreno ne bih zheleo da gledam Henrija i Zubu zajedno u Barsi...
Liverpool Lou
QUOTE(copkillah @ May 18 2006, 11:29 AM) [snapback]879[/snapback]

@Lou: kolika je kvota bila na to? biggrin.gif

Ne znam koja je bila kvota jer sam primao uplate da nece biti crveni na kvotu 1.32. biggrin.gif
Catwoman
Reds keep Euro record

Liverpool are still the only British side to have won a European trophy this century.

Arsenal's defeat in last night's European Cup final means the Reds remain the only British side to have tasted european success in the 21st century.
Celtic and Middlesbrough reached the final of the UEFA Cup in 2003 and 2006 respectively, but both fell at the final hurdle. Arsenal reached their first ever European Cup final last night but were beaten 2-1 by Barcelona.

Liverpool won the UEFA Cup in 2001, the European Cup in 2005 and the Super Cup in 2001 and 2005.

Samo da se zna da smo THE BEST biggrin.gif
The_Kop
@ CAradona

Cemu sarkazam??? Jesam li mozda nesto slagao, lupio??? Ne kapiram te...Godinama su osvajali PL ili bili 2., konstantno igrali u LS...I sta, kao nisu godinama u vrhu evropskog fudbala??? Ne kapiram biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Liverbird
celo vreme sam navijao za Barsu, nekako mi ne lezi da imamo pored nas jos neke engleze, ipak smo mi klasa i za arsnal i za sve ostale na ostrvu
ne RIISE
Neka je Arsenal izgubio!!!
Ljigavi su za medalju sve sa onim pederastim francuskim trenerom!!!
The_Kop
HEhehehe...OPet ce me mnogi pljuvati al ne mari...Nije na mestu da toliko pljujete po coveku koji je mnogo toga uradio za Premier Ligu!!! Wenger je sigurno jedan od najboljih svetskih trenera!!! Svaka mu cast na svemu do sada ucinjenom. Ne zaboravite da je on ovaj Arsenal napravio uz dosta mali budzet, za razliku od Man Utd, i danas Chelsea. Njegov rad sa mladim igrachima je fenomenalan, ne prodje sezona takoreci a da ne izbaci nekog novog fudbalera. Nema potrebe da toliko pljujete prema Arsenalu jer ne pamtim kad sam cuo loshe rechi od strane Arsenalovih fudbalera i trenera upucenih na nash rachun... Pa samo se setite izjava Gerrarda pred ovo finale...Nekoliko puta je izjavio(i ne samo on) da bi voleo da Arsenal osvoji LS (ako vech LFC ne moze da brani titulu). Nikad neche Arsenal da ugrozi status Liverpoola kada se pricha o osvojenim trofejima...
OBOZAVAM LIVERPOOL, samo za njega navijam ali isto tako poshtujem druge klubove, njihove igrache i trenere koji to zasluzuju. Jedan od tih klubova je svakako i Arsenal!!!

YNWA
dule2004
da a to je tim i koji je pre par sezona u kupu imesto da vrati loptu posle povrede svog igraca protivniku istrcao kontru i pobedio jedan nula dok robi promasi penal jer se sam okliznuo nemaju smisla za fer plej (seti se berkampa) a to da rade sa mladim nije tacno imaju mlad tim ali uvek kupuju vec dokazane mlade iz drugih timova a dokaz za to je da imaju samo jednog engleza u prvoj postavi matorog sola dok se mi stvarno oslanjamo na youth school (carra,owen,stivi g ) bez kojih bi engleska reprezentacija bila truba i i kupujemo i preplacujemo debilno samo ako je englez i da zakljucimo steta sto revans sa benficom nismo igrali nedelju dana kasnije kad smo usli u pobednicki niz odbranili bi titulu sigurno
The_Kop
E sad ga i ti pretera...Zbog postupka jednog igracha ti oces da pljujes po celom timu.
Liverpool Lou
QUOTE(The_Kop @ May 19 2006, 08:46 AM) [snapback]924[/snapback]

E sad ga i ti pretera...Zbog postupka jednog igracha ti oces da pljujes po celom timu.

Ne bih se slozio da je samo jedan igrac bio problematican prethodnih sezona. Nisu oni nikakve cvecke. I ja ih zbog toga bas ne mirisem, ali stoji i to da su igrali jedno vreme najlepsi fudbal u Evropi.
Liverbird
ja veoma postujem Vengera, mislim da je on zaista izvanredan strucnjak, ali ne mogu da simpatisem Arsenal zbog toga ili zato sto je Anri najbolji u Evropi.... jednostavno ne volim Arsenal kao sto ne volim ni Portsmaut, niti bilo koji engleski klub.
The_Kop
OK, u redu je to sto kazes Lou...Malo sam premotao film unazad i setio se raznih ispada njihovih igracha biggrin.gif Ne zelim da ih branim(ARsenal), samo kazem da to zavisi od igracha kao individue...
I Bird sigurno ih ne postujem zbog Henry ili Reyesa ili Fabregasa...Zbog stila igre...POstizu rezultate a igraju po meni najbolji fudbal...NIKO NEMA OD NJIH BOLJE I UIGRANIJE AKCIJE, nazalost...Ali polako i nashi pocinju da igraju nesto za razliku od prethodnih sezona biggrin.gif
Scouser
QUOTE(CaRrAdOnA#23 @ May 19 2006, 01:04 PM) [snapback]937[/snapback]

[/b]

фала курцу да си написао један пост како ваља!!!

и доста бре, распредели сте се овде к`о да је ово буљашки форум а не НАШ! mad.gif

Лоцк!

ynwa!!!

dodacju samo da se brkaju pojmovi, da niko ovde ne kaze da je navijac arsenala ili njihov simpatizer. To sto vi skapirate kad ja ili neko drugi kaze "veceras u finalu navijam za Arsenal" nikako ne znaci to sto vi pucate mozgom na prvu loptu i pomisljate neke budalastine. Kad bi na primer Zvezda bila u finalu LS naravno da bih navijao za nju, ukoliko ne igraju protiv Lfc ili Partizana. To je to. A to da Venger kupuje dokazane mlade igrace sto je neko rekao, ja stvarno ne znam kakav je Anri bio igrac pre toga, kakav je Vijera bio igrac pre toga, kakav je Fabregas bio igrac pre toga (otisao iz Barse!), ali zato znam kakvi su sad igraci. Zato molim vas, ne radi se o simpatisanju i navijanju, nego o odredjenom POSTOVANJU prema protivniku. To u engleskoj nemaju samo HULIGANI, ali svi PRAVI NAVIJACI imaju. Pruze ruku posle poraza, aplauz na tribinama boljem gostujucjem timu.
otvorio sam temu do kraja dana
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.