Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Glasine
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Scouser
Zavrila se i poslednja zvanična utakmica Liverpula u ovoj sezoni. Red je da se okrene novi list, tako da otvaram i novu temu wink.gif

u Naredni prelazni rok ulazimo sa osetno vie novca. Ajde Rafa, sad ima i pare, uradi neto pametno.

Voronin, Mali brazilac dolaze to je definitivno. Fowler, Zenden odlaze, i to je definitivno. Izlazna vrata će najverovatnije videti i Hipija, Gonzales i Belami, verovatno i jo neko... (Sisoko?? sad.gif )

mislim da najvie panje i para treba potroiti na napadače. Čvrsta smo ekipa u to nema sumnje, ali napad treba pojačati. Pitanje je i ta će biti sa Luisom i Alonsom. Penant iza sebe ima finu sezonu, očekujem da u narednoj bude jo bolji, ipak ima ta da pokae.

A sad da se odrei kesa !
Dusan
A mogao si i da iskopiras postove sa pocetka proslogodisnje teme wink.gif

Ionako smo zainteresovani za iste igrace: Tores, Alves, Sabrosa...

Nadam se da ce rezultati pregovora biti bolji wink.gif
gerard126
Odakle vama to da ce Rafa da proda Sisoka? On ga vodi sa sobom iz kluba u klub,a sad da ga proda?! Malo nelogicno. Ja sam za to da se proda Alonso,traze ga Real i Barsa,a nije bog zna sta odigrao,cak mislim i da se Rafa kupovinom Maskerana odlucio da ga proda.

Koga bih od napadaca najvise zeleli da vidite kod nas od sledece sezone,a da realno mozemo da ga dovedemo?

Da li su tacne glasine da ce novi vlasnici za transfere dati 70 miliona evra?
Tonča
QUOTE(gerard126 @ May 26 2007, 04:10 PM) [snapback]11724[/snapback]

Odakle vama to da ce Rafa da proda Sisoka? On ga vodi sa sobom iz kluba u klub,a sad da ga proda?! Malo nelogicno.

Pa posto dovodi Lucas koji igra na istoj poziciji, a tu vec imamo cetiri igraca, neko mora da ide. Xabiju je najavljen novi ugovor, tako da jedino preostaje Sissoko. sad.gif Ako ode, nadam se da ce otici za dobre pare.
Scouser
ja se iskreno nadam da će Alonso otići pre nego Sisoko, jer ćemo za njega moći da namlatimo dobre pare, a u isto vreme bi se otvorio prostor za Maskerana u kojeg polaem velike nade, kao i za Sisokoa. Sve zavisi od tog ugovora koji Alonso treba da potpie. Videćemo, mislim da je mnogo blii potpisivanju ugovora, ali nije nemoguće i da ode.

Prolu sezonu Alonso je odigrao vrhunski. On i Finan su po mom miljenju bili ubediljvo najbolji. Ali ovu sezonu, prvi deo fino, a otkad je doo Maskerano, čovek nije mogao da se spoji...
gerard126
QUOTE(Tonca @ May 26 2007, 04:22 PM) [snapback]11725[/snapback]

Pa posto dovodi Lucas koji igra na istoj poziciji, a tu vec imamo cetiri igraca, neko mora da ide. Xabiju je najavljen novi ugovor, tako da jedino preostaje Sissoko. sad.gif Ako ode, nadam se da ce otici za dobre pare.

Ko je taj Lucas? Iz kojeg tima? Ja nikad cuo za tog,a inace igram menadzera,pa me bas cudi. Kad sam cuo za Insuu,a za njega nisam...
Tonča
Licas Pazzini Leiva, iz Gremia. Kapiten brazilske repke do 20 godina. Najbolji igrac brazilskog prvenstva.
gerard126
QUOTE(Tonca @ May 26 2007, 05:07 PM) [snapback]11729[/snapback]

Licas Pazzini Leiva, iz Gremia. Kapiten brazilske repke do 20 godina. Najbolji igrac brazilskog prvenstva.

Nadajmo se da nije los... Kolko ce mo ga platiti? Nisam cuo za njega iz prostog razloga sto mo nikad ni na pamet nije padalo da kupujem zadnje vezne kad imam Alonsa,Sisoka i Gerrarda koji mi igra DM,a Alonso i Sisoko su mnogo bolje napravljeni nego u stvarnosti.
zen
Ali Maskerano nije kupljen , on je na pozajmici, tako da ako prodamo Sisoka ili Alonsa, a posle godinu dana Maskerano ode, ostajemo sa 2 igraca na toj poziciji, ja bih ipak zadrzao i Sisoka i Alonsa, a ovog novog bih stavio na klupu ili mozda da odigra i po koju tekmu za rezervni tim .
gerard126
QUOTE(zen @ May 26 2007, 05:16 PM) [snapback]11731[/snapback]

Ali Maskerano nije kupljen , on je na pozajmici, tako da ako prodamo Sisoka ili Alonsa, a posle godinu dana Maskerano ode, ostajemo sa 2 igraca na toj poziciji, ja bih ipak zadrzao i Sisoka i Alonsa, a ovog novog bih stavio na klupu ili mozda da odigra i po koju tekmu za rezervni tim .

Ja bi prodao Alonsa zato sto vec duze vreme nije u formi a traze ga i Real i Barsa tako da mogu da se uzme relativno dobar novac. Mislim da i Gerard moze odlicno da odigra na toj poziciji,tako da treba prodati Alonsa.
Under
Mislim da ne treba prodati nijednog DM-a. Maskerano je na pozajmici (sa pravom otkupa, ali ipak), Lucas je mlad i zelen i ja ocekujem da ce ga Rafa shibnuti na loan u neki Rekreativo ili tako negde. A onda su tu i povrede, duga sezone i tako dalje. Tako da ove sezone bez prodaje u tom delu terena, a na kraju cemo videti ko je zasluzio da ide,a ko da ostane.
Ja ne ocekujem da dovedemo nekog od igraca na koje smo se lozili proshle sezone. Od Joaquina nema nishta, Arsenal je ko mutav navalio na Toresa, a ovi nafurali cenu. Isto tako nenoramlne sume su stavljene za Alvesa i ostale. Da li ce Valensija biti spremna da se odrekne Ville, to josh ostaje da se vidi, najvishe od stvarne sume koju Rafa bude imao na raspolaganju, a ne verujem da ce doci do kupovine Etoa, iako su ameri rekli da ne pitaju kol'ko para treba da se da za njega.

I samo bih dodao na Scouserov post, da dolazi i mladi LW Sebastian Leto, njegov transfer smo dogovorili josh zimus. Tako da je ta pozicija pokrivena iako odu Zenden i Gonzales. Ostaje Kjuel, Leto, Riise, a moze tu i Aurelio, Bellamy i naravno Gerrard blink.gif
bocejan
I ja isto mislim da ne treba prodavati ni jednog od ovih aktuelnih veznih. Lucas na pozajmicu, pa i da ne bude, ne moze do jucerasnji petlic da zaigra odmah u prvoj sezoni u drugom planu u najjacoj ligi na svetu, taj i Leto sigurno ce ili na pozajmicu ili u mladi sastav pa u kupovima da se dokazuju,a ukoliko se neko povredi mogu da uskoce kao izmene. Procitao sam za Alvesa, tako da je njegov transfer blizu. Ili pak pocinju da stavljaju sve igrace za koje smo mi bili zainteresovani, pa sada kada je Rafa poludeo, krecu da nabrajaju pa ce da ubodu nekog valjda.
Iskreno nisam za Milita, nisam ga gledao ove sezone mnogo, tacnije samo jednom, ali mi deluje dosta usporeno. A i neznam da li je sposoban da sam sebi stvori sansu, sto bi nama najvise trebalo. Opet kazem nisam ga gledao.Nikako ne bih voleo da prodjemo kao sa kupovinom Morientesa.
Tonča
@bocejan
Mi jurimo mladjeg brata, Gabriela. Defanzivca. wink.gif
mezzano
Covece! Sad procitah da je Liverpool heto da 'otme' Distina Portsmouthu. Ne mogu da verujem da je Rafa zaista hteo da kupi Distina, jer on covek nema pojma. Ne mogu nikako da skontam sta ce mu takav igrac !?!??? blink.gif

A sto se tice Xabia, na Sky pise da je skoro sigurno da ce ostati, jer i on zeli da ostane i Rafa je odbacio spekulacije da ce ga prodavati. Po meni bolje da ostane on nego Sisoko.
Catwoman
Just who is on Rafael Benitez's shopping list?
gerard126
QUOTE(Catwoman @ May 26 2007, 08:53 PM) [snapback]11750[/snapback]

Mozes da mi prepricas sta kaze za Alvesa,Teveza i Etoa,imam 2 iz Engleskog(jedva) sad.gif
bocejan
QUOTE(Tonca @ May 26 2007, 06:25 PM) [snapback]11738[/snapback]

@bocejan
Mi jurimo mladjeg brata, Gabriela. Defanzivca. wink.gif

Pa upravo sam video. unsure.gif
Ja njih mesam, a i ne pratim Spansku ligu nesto mnogo, tako da stvarno nemam pojma. Ako je odbrambeni i ako valja onda moze. smile.gif
Srele
Ovo mu je izgleda zamisao, a meni se ipak tu nesto ne svidja sad.gif

IPB Image

Definitely going: Robbie Fowler, Jerzy Dudek

Likely to leave: Bolo Zenden, Mark Gonzalez, Sami Hyypia, Craig Bellamy

Will listen to offers for: Peter Crouch, Harry Kewell, Jermaine Pennant

Linked with: Samuel Eto'o, Carlos Tevez, David Villa, Aaron Lennon, Fernando Torres, Daniel Alves
Take Two
QUOTE(Srele @ May 27 2007, 12:33 PM) [snapback]11770[/snapback]

IPB Image

Ni meni. Zajebi Teveza i Gerrarda na desnoj strani. Ali Dani Alveš i Eto'o - to može.

Gerrarda u sredinu (umesto XA ili Maskerana), Alveša na desno krilo, Finnana na desnog beka. Umesto Teveza, Kuyt ili Crouch da prave društvo Etou. Umesto Pedersena (WTF!?) može poslednja šansa za Kewella, ili eventualno ako dođe Simao.

BTW, čuh neki dan ideju: Xabi Alonso + 30 miliona za Eto'a. Da nije malo mnogo?

QUOTE(gerard126 @ May 26 2007, 09:07 PM) [snapback]11751[/snapback]
Mozes da mi prepricas sta kaze za Alvesa,Teveza i Etoa,imam 2 iz Engleskog(jedva) sad.gif

Nita naročito ne kau, same spekulacije.

Alves: "Benitez je mogao da ga dovede ta oko 12 miliona prolog leta, ali mu bilo skupo. Ove godine se ceni na oko 25 miliona."

Tevez: "Imao odličnu sezonu u WH pod tekim okolnostima. Real je najblii da ga uzme, ali ima i drugih interesanata, uključujući i Liverpul."

Eto: "Navodno ostaje u Barseloni, ali ipak je sigurno da odlaze ili on ili 'dinjo. Čelski, Arse, i ManUre su zainteresovani, ali i Liverpul bi mogao neto da izmuva."
Take Two
E da, ta mislite o ... pazi sad ... Kloseu!? Pominje ga Guardian, desetak miliona.

Kakav bi to antiklimaks bio, pričalo se o Etou, Toresu, i Vilji, a mi na kraju doveli Voronjina i Klozeta. tongue.gif
Scouser
nija loa zamisao to se igrača tiče, ali Derarda na desnoj strani zaista ne bih voleo da gledam. Takođe, pre sam za Varijantu da Alve igra pozadi, jer bismo tako u napadu gotovo uvek imali dva krila. Pedersen je dobar, moda ga dovedemo i utopimo Belamija nazad. Ko će ga znati...

Za Eto'oa lično ne verujem da će doći.

Iskreno, nemam predstavu ko bi mogao od napadača da dođe...
Robbie_Liv'pool
Nadam se da Rafa nece razmisljati o transferu nekog igraca iz Serie A ili Primere jer se dobro zna koliko igracu treba da se navikne na engleski fudbal koji je brz i agresivan.Primer za propalu investiciju je Shevchenko i zato treba ulagati u mlade fudbalere koji su od malena na ostrvu jer oni razumeju takav stil fudbala!!!
mezzano
QUOTE(Take Two @ May 27 2007, 01:16 PM) [snapback]11772[/snapback]

E da, šta mislite o ... pazi sad ... Kloseu!? Pominje ga Guardian, desetak miliona.

Kakav bi to antiklimaks bio, pričalo se o Etou, Toresu, i Vilji, a mi na kraju doveli Voronjina i Klozeta. tongue.gif

Koliko ja znam Klose je resio da produzi ugovor sa Werderom, ako ga vec i nije produzio.
Scouser
Nisam siguran da li je Klose produio ugovor, ali sam siguran da je izjavio da će i sledeće sezone nastupati za Verder.
Mario_T
Klose nije produzio ugovor sa Werderom, niti ce ga produziti. Kako stvari sada stoje, on ce na leto 2008. da predje u Bayern. Sve je navodno vec dogovoreno, ali posto Klose ima vazeci ugovor sa Werderom (na jos godinu dana), nista jos ne moze da se potpise.

Ovaj sastav koji pominje BBC Football sam video vec pre nekoliko dana. Meni izgleda sasvim OK, mada nisam neki veliki ljubimac Teveza. Licno bih preferirao jos jednog klasicnog napadaca u ekipi. Navalni dvojac koji se sastoji od Kuyta i Eto'oa bi meni bio sasvim zadovoljavajuci. Dodati tu jos jednog napadaca kao sto je Owen i mi smo "good to go" sto se sledece sezone tice.

Sto se tice Gerrarda i njegovog igranja po desnoj strani, ne bih imao problema sa tim. Najvise bih naravno voleo da dovedemo klasicnog RWa i da Gerrard igra na poziciji (A)CMa, ali ne bi bila katastrofa ni da Gerrard igra na desnoj strani. On bi i dalje imao slobodu da menja poziciju na terenu i da napada kroz sredinu, a time bi otvarao prostor za Alvesa/Finnana na desnoj strani.

Morten Gamst Pedersen je takodje odlican igrac, jedan od najboljih wingera u Engleskoj. Ako bismo doveli njega, Alvesa i jos jednog spoljnog igraca (po mogucnosti RWa), ja bih bio i vise nego zadovoljan.
Contractor
Eto'o impresioniran Liverpulom

EurosportCentarfor Barselone Semjuel Etoo priznao je kako bi bilo predivno da igra za Liverpul ispred Kopa. Iako ne očekuje da tokom leta pređe u redove Crvenih, Kamerunac je rekao kako ivot u Barseloni postaje sve tei svake nove sezone. Brzonogi strelac navođen je kao glavna meta Rafe Benitesa u njegovoj nameri da dovede jednog vrhunskog centarfora na Enfild. Etoo tvrdi kako nije bilo nikakvih razgovora sa viceampionima Evrope, ali je izrazio svoje divljenje prema klubu i njegovim navijačima.

Sjajna stvar vezana za Liverpul je njihov timski duh veoma je jak, rekao je Etoo za Sandej Miror.

Za mene, navijači su ti koji donose pobede Liverpulu poto imaju toliko puno snage.

Fantastični su. Svaki igrač bi voleo da ima takve navijače iza sebe.

Igrao sam na Enfildu u četvrtfinalu Lige ampiona i znam sve o njihovim fantastičnim navijačima.

Bilo bi predivno imati takvu podrku kao igrač Liverpula, ali ja ne znam ta će se deavati u naredne dve godine.

Etoo veruje kako će i dalje biti na Nou Kampu sledeće sezone, uprkos njegovom sukobu sa trenerom Frenkom Rajkardom ranije ove sezone.

Nisam čuo nita od Liverpula, niti od bilo koga drugog. Takve informacije ne stiu do mene, dodao je Etoo.

Razmiljam isključivo o sledećoj sezoni i biću ovde sledeće sezone. Ali kako dolazi svaka sledeća sezona, stvari postaju sve tee.

Engleski fudbal se dosta promenio nabolje poslednjih par godina. Video sam engleske timove kako igraju vrlo uzbudljive mečeve.

Volim način na koji navijači u Engleskoj stoje iza svog tima. Potujem njihov mentalitet.

Vrlo su pozitivni u podrci svom timu, nasuprot, kao na primer u paniji, da navijaju protiv svojih protivnika.

To je velika razlika između Engleske i panije.

========================================

Ja ne znam koji je put da Eto'o toliko hvali na klub i navijače i da bi eleo da "jednog dana" igra za nas, ali svaki put napomene da to neće biti sad. ta hoće, da mu krene karijera na dole, kao evčenko, pa da onda dotrči? Ili samo tvrdi pazar?
gerard126
QUOTE(Srele @ May 27 2007, 12:33 PM) [snapback]11770[/snapback]

IPB Image

Definitely going: Robbie Fowler, Jerzy Dudek

Likely to leave: Bolo Zenden, Mark Gonzalez, Sami Hyypia, Craig Bellamy

Will listen to offers for: Peter Crouch, Harry Kewell, Jermaine Pennant

Linked with: Samuel Eto'o, Carlos Tevez, David Villa, Aaron Lennon, Fernando Torres, Daniel Alves

Gde si ti video ovo? Kada bi doveli Alvesa,Teveza,Pedersena i Etoa ja bi bio prezadovoljan,a i ovom formacijom,iako bi mnogo bolje bilo da dovedemo neko dobro desno krilo,a na kraju i Penant je solidan.
mezzano
Ne verujem da ce se kupiti svi ti igraci koji su tu navedeni. Ako jedan od njih dodje, bice puna kapa. Ja bih, licno , najvise voleo da to bude Eto'o, mada i ostali nisu losi. Najmanje mi se svidjaju ideje dovodjenja Alvesa i Pedersena, jer mislim da su Kewel i Finnan nisu nimalo u zaostatku po kvalitetu od ove dvojice. Alves jeste bolji u ofanzivi, ali mislim da Finnan bolje obavlja defanzivne zadatke, uz to ne verujem da bi ga Sevilla pustila bez da za uzvrat dobije neki 'mastan' cek na ,recimo, 25-30 miliona evra.
zen
Jbg, Alves je mogao ove sezone da igra za nas, da je Rafa dao 'ebenih 15-ak miliona, ali na kraju je sve ispalo extra, Finan je odlicno odradio sezonu, doveden je Arbeloa, za male pare, koji je sasvim dobar. Posto je Alves bio jedan od najboljih igraca Sevilje, oni ce sada traziti mnogo vece pare, a Rafa im nece dati, mada mislim da nam Alves nije neophodan. Eto nema sanse da dodje, jer ce i Barsa traziti nebuloznu sumu za njega.
Od napadaca ja bi jurio Benta, njegov tim je ispao iz PL, a on iz sezone u sezonu dokazuje da je odlican strelac, pa ako je u Charltonu davao golove, sta bi radio kada bi mu lopte slali Gerrard, Alonso, Pennant...
Take Two
Matt Taylor za 5 miliona?

Selo gori a Rafa se čelja. Mislim, levi bek, ej... zar nemamo bitnijih prioriteta, kao napad i desno krilo?

Moda ako misli da utopi Riisea negde i dovede englesku verziju tog utiram-odaklegod-jebe-odbranu beka?
Mishkin
Moze da igra i LM a i za te pare mislim da vredi. Gledao sam ga par puta ove sezone za Portsmaut.
http://en.wikipedia.org/wiki/Matthew_Taylor_%28footballer%29
bocejan
I ja mislim da je dobar. I voleo bi da ga vidim i bolje on da igra beka nego Rise, koji se pokazao ove sezone kao da je dosta oslabeo u bekovskim performansama.
Scouser
taj tejlor je sabio ove godine u fantasiju. to znači da je imao i dosta golova i asistencija. Mada ja ga nikad ne bih menjao za risea. Ali, bolje da dođe kod nas nego u Mančester ili Čelzi
feanor
Jbg Crouch ostaje. Bas sam se nadao da ce da odu svi napadaci. Sta li ce nam jos ovu sezonu ovaj glupan koji kao i Kuyt nije nikakav golgeter. Nadam se samo da ce da bude cetvrti napadac.

btw. Mat Taylor je odlican igrac i definitifno bi nam koristio, imao je odlicnu sezonu u Portsmouthu.
Mario_T
A sad samo da nastavimo sa dovodjenjem novih igraca, mada se nadam da ce sledeci transferi biti malo "zvucniji" ...

Severni susedi u Liverpoolu
Tonča
QUOTE(Mario_T @ May 28 2007, 01:33 PM) [snapback]11815[/snapback]

Bas je na jednom forumu jedan Madjar pisao o njima pre dva dana. Konkretno, i on trenira u MTK. Za Nemetha kaze da su ga u Madjarskoj proglasili za najveci talenat u poslednjih ne znam koliko godina. Tvrdi da je zaista igrac sa ogromnim potencijalom. Za Simona kaze da nije "toliko dobar".
Sve u svemu, ne toliko bitni transferi.

Cekamo prava pojacanja. smile.gif

Edit:
Evo par Nemethovih golova: Link1, Link2
Nemeth i Simon (LQ)
Scouser
Od svega me najvie buni to dolazi Voronin...ovako bi sad bilo i mesta i para za dva kvalitetna napadača. SA Voroninon ostaje mesto za jednog i to ukoliko Bellamy ode. Ne verujem da će Kuyt i Crouch odlaziti iz kluba, i ne verujem da ćemo imati vie od 4 napadača. Moda, ali sumnjam. Moda Rafa proda Voronina hahaha
bocejan
Eto'o ih i klinci! smile.gif
Pa da poverjemo Madjaru. Rafa je ove planirao ja mislim jos od onog perioda kada je poceo samo mlade da dovodi. Ajdarevic, Leto, Insua i drugari. To je fino imacemo mlade, ne Engleze ali mlade.
Mislim da ce on da igra sa 5 napadca. I ako to deluje totalno nemoguce, nama treba dosta jaka klupa za osvajanje trofeja, a i ovko ce se vise boriti za prvi tim. Jos ako se uzme u obzir da Voronin moze i malo povucenije. A Peru ne bih prodavao. Dobra je on zamena.
Under
Dobar je Tejlor, vredi ga uzeti samo treba pametno troshiti novac, ne treba dati neku bolesnu cifru za njega (tipa 7 miliona funti), i ja bih ga voleo samo kao beka, da bi (ne)Riise mogao da igra krilo... Taman da odu Bolo i Gonzales!
bocejan
Ljudi Malouda. Mislim da je odlicno resenje nasao za levo krilo. Samo ako su glasine tacne.
Cosa
Maluda je odlican igrac, ali mislim da on igra malo ofanzivnije.
Dzontra
Mislim da nema anse da dođu ni Eto, ni Vilja, ni Tores. Mada bih Etoa jako voleo da vidim u naem picu. Suvie su skupi, potroio bi Rafa na jednog od njih bar pola budeta, a svi znamo da će on pre dovesti 6-7 igrača od po 5 milki.
king kenny
Malouda je odlična vijest,nadajmo se da je točna!!
Scouser
Rafa je hteo da izgradi svoju ekipu. Ovo sve je sad, slobodno moemo da kaemo, njegova ekipa. Zadrao je koga je hteo, prodao takođe koga je hteo, i to je to. Nisam ba siguran toliko da će nastaviti da kupuje po 7 igrača od po 5 miliona. Ovog leta, za razliku od prethodnih, očekujem da dođe neko zvučno ime.
bocejan
Sada se pa i Simao spominje. I jos Peri kaze da smo zainteresovani.
Scouser
sad? čovek se konstantno spominje već tri godine. Slepci, ta Benfika je bre poludela kakve je pare tražila, a i on nije ništa bio bolji po pitanju plate. Setite se samo kakvi su smradovi ispali
bocejan
QUOTE(Scouser @ May 29 2007, 04:35 PM) [snapback]11855[/snapback]

sad? čovek se konstantno spominje već tri godine. Slepci,

Mislio sam u kontekstu sa Maloudom. U smislu pocelo je da se prica ko ce sve da dodje, pa se sada i on pominje u celu pricu, opet.Za Maloudu sam tek danas prvi put video.
A da su slepci, jesu.Ma i ne treba nam taj Simao. Ne osporavam ja njegove igracke kvalitete, i onako svi ti Portugalci lice jedan na drugog. Izadje cela generacija wingera kao Ronaldo.Svi isti.
Mada i opcija u kojoj mi njima Cisea, a oni nama Simaa ne bi bila losa.
Mario_T
Mislim da bi Malouda bi dobro pojacanje, ali nisam siguran da je on taj klasicni winger koji nam treba. Mozda gresim posto ga nisam gledao kako igra za Lyon, ali mene je na SP 2006, po svojim igrama za reprezentaciju Francuske, dosta podsecao na Riisea kada ovaj igra u veznom redu.

Znaci, nije igrao kao klasicni winger, oslanjajuci se na tehniku, dribling i centarsut, vec je bio vise kao Riise (snaga, brzina, izdrzljivost, spremnost da se rade i ekstra defanzivni zadaci). Zato nisam siguran da je on bas taj tip wingera koji nama treba. Ali opet, nisam ga gledao kako igra za Lyon. Mozda je tamo vise ofanzivnije orijentisan.

Sto se tice Simaoa, nadam se da ga necemo dovesti, strasno mi se ne svidja kao igrac. Po mom misljenju nema niti dobar dribling (prosto neuporedivo sa C. Ronaldom, Robbenom, Giggsom, Joaquinom, Vicenteom, Quaresmom, Babelom, ...), niti dobar centarsut; a to su po meni glavni kvaliteti za krilnog napadaca. A nije ni nesto preterano brz. Nek' zato slobodno ostane u Benfici, meni nece biti zao ako ga ne dovedemo.
Scouser
Simao je dobar igrač, koji može da bude zvezda tima. Dobar je tehničar, odlično izvodi prekide. Ali je sisa!

Penant se pokazao dobro ove sezone, bolje nego što sam ja očekivao. Mada i dalje imam utisak da nam treba bolji od njega. Jednostavo Penant zna fudbal, ali brljavi. Na svaki dobar potez, desi se i loš, i tako stalno. Ako pređe igrača onda loše centrira, a ako ne pređe igrača...onda gubi loptu laugh.gif toliko o desnoj strani

a u vezi leve...

Valensija je ekipa koja ima 11 odličnih i 2 do 3 dobra na klupi. Na levoj strani su dobili extra igrača, Slivu. Mlad je,stasava, Kike Flores ga gura. Visente je slabo igrao ove sezone, zbog povreda. Jeste jako popularan u Valensiji, ali da bi klub kao što je Valensija izdržao finansijski, moraju nekog i da prodaju. Prošle godine je otišao Aimar, ove godine se pominjao Albelda, ali sam ubeđen da bi pre moglo da se desi da Visente ode nego kapiten. Ako on bude na tapetu, nadam se da će Rafa biti prvi u redu za njega. Za njega niko ništa ne priča.

U krajnjoj liniji mi imamo Luisa Garsiju za levu stranu ako ništa drugo.

Što se Malude tiče, on je pre nekoliko godine igrao levog beka. Pa u poslednje dve sezone igra na krilu, ja nemam pojma šta je taj igrač, mada mi nije nešto simpatičan.

Što se tiče Sisea, najbolja varijanta po mom mišljenju je, da ga damo u taj Marsej kad se već toliko međusobno žele, i da im damo još para, a oni nama Riberija. Šta fali smile.gif
Scouser
mislim da su ovi koji su vezani za prelazak u Aston Vilu, već jednom nogom tamo. Imamo dobre odnose sa Vilom kad je u pitanju prodaja naih igrača njima smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.