Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Igrac sezone 06/07
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Tonča
Sezona se nije zavrsila kako smo zeleli, ali ajde da odaberemo najboljeg.

Ako neko zeli da glasa za nekoga van liste, recite, dodacu...
Steva Zmaj
Pero.
Dusan
Ja sam glasao za Finnana. Vec par sezona je nas najkonzistentniji igrac, ne pravi velike greske u odbrani, a odradi i solidan posao u napadu.

Na zalost, i pored svega toga, mogao bi da bude zrtva ovoga prelaznog roka, ukoliko bude doveden Alves.
Tonča
Da, ideja je bila da se prokomentarise glas. smile.gif

Ja sam onaj drugi koji je glasao za Finnana. Dusan je lepo obrazlozio.
zen
Takodje sam glasao za Finana, iz sezone u sezonu sve je bolji i sigurniji, malo gresaka, lepi prodori po strani...
king kenny
Finnan all the way! Carra mi je najdrai uopće,ali Mr Consistancy ove sezone zasluuje titulu najvrjednijeg.
Mario_T
Eto, da prokomentarisem i ja svoj glas. Ja sam (za sada jedini) glasao za Aggera. Finnan jeste bio nas najstandardniji igrac ove sezone, ali smatram da je Agger pokazao najvise talenta (s obzirom na godine i poziciju koju igra) i dokazao da ce biti odlican igrac u godinama koje slede. Osigurali smo poziciju jednog CBa za sledecih 10-12 godina.
mezzano
I ja sam glasao za Finnana. Sama cinjenica da je najbolji asistent ekipe, a igra defanzivca, govori o tome kako je igrao ove sezone. A kada se uzme u obzir i cinjenica da je prosle godine bio, u izboru Premierleague drugi desni bek, onda to znaci da je fantastican igrac. I Agger je imao dobru sezonu, ali pred njim je vreme i za jos bolje sezone, i za titulu "Igraca sezone u izboru navijaca iz Srbije". P.S. Kad biramo najboljeg, mozda bi smo mogli da biramo i najgoreg, najvece razocarenje ili najveci promasaj sezone (mislim na igrace koji su dovedeni pred pocetak sezone).
Mario_T
QUOTE(mezzano @ May 24 2007, 09:29 PM) [snapback]11608[/snapback]

I Agger je imao dobru sezonu, ali pred njim je vreme i za jos bolje sezone, i za titulu "Igraca sezone u izboru navijaca iz Srbije".

Mislim da ce mu ovo biti neverovatan podsticaj za jos bolje igre u buducnosti! wink.gif cool.gif

Sto se tice tvog predloga za biranje najlosijeg igraca/najveceg razocarenja ove sezone, dacu i tu svoj doprinos ... Ne bih mogao da izdvojim bas jednog igraca koji je igrao toliko lose da bih ga nazvao promasajem. Medjutim, s obzirom na svoju reputaciju i ocekivanja koja je vecina navijaca imala pred pocetak sezone, moze se slobodno reci da Bellamy, Pennant i (posebno) Gonzalez nisu pokazali ono sto znaju i mogu.
Treba se mozda zapitati koliko su odredjena ocekivanja bila realna (posebno u slucaju Gonzaleza, koji je bio nedokazan u Engleskoj), ali mislim da tri gorespomenuta igraca nisu pruzili svoj maksimum i da bi se na taj nacin mogli okarakterisati kao svojevrsna razocarenja.
mezzano
Mozda napravimo i neki trofej, pa da organizujemo svecano urucenje nagrada biggrin.gif ? Kad sam napisao 'najvece razocarenje' mislio sam na to da su igraci pruzili manje od ocekivanog, nezavisno sta je tome bio uzrok, povreda, nedostatak minutaze... Ja sam, licno, mnogo vise ocekivao od Aurelia. Od Bellamyija i Pennanta se nisam nadao necem spektakularnom, tako da me oni nisu mnogo razocarali, a Gonzalesa nisam ni znao, pa sam na osnovu cele 'halabuke' koja se bila digla oko njegovog transfera pretpostavljao da je dobar igrac, ali sada nisam ubedjen u to.
acalfc
Po mom misljenju definitivno Dirk Kuyt,pokazao je da ima ogromno srce koje kuca crveno
feanor
Glasao sam za Caraghera, zbog svih ovih sezona u kojima daje 120% svojih mogucnosti, mada bih mirne duse mogao da glasam i za Finnana svi razlozi koji su ovde navedeni u njegovu korist apsolutno stoje.
Sto se tice najveceg razocarenja to je po meni komletna napadacka linija, osim Fowlera koji se i nije nesto naigrao. Ona tri slepca zasluzuju samo pokude. Nijedan nije dorastao da igra u Liverpulu. Jbg ovo ispade vise kritika ali sta je tu je jos sam pod utiskom poslednje utakmice u sezoni.
Scouser
Dirku Kuyt definitivno, od prve utakmice u sezoni do ove poslednje, svaki put je čovek davao 100% svojih mogućnosti i to je jo vanije to nikom nikad nije promaklo da primeti. Dobili smo novog Karagera ali u napadu smile.gif
Under
Glas definitivno za Finana, mislim da nemam nishta da dodam na gorespomenuto.

Agger, najbolji mladi igrac i mozda igrac koji je najvishe napredovao.

Najgori igrac sezone Steven Gerrard. Ja kapitena obozavam, ali on jednostavno ove sezone nije pruzio partije kakve od njega ocekujemo, na kakve nas je navikao i kakve znamo da moze da pruzi. Ovo samo iz razloga da bi dogodine igrao kao pre.
Mozda malo extremno, ali ipak...
gasha84
glasao sam za Aggera zato sto me je odusevio kako je igrao cele sezone, bori se maximalno na terenu i ne preza ni od koga a jos ume i da zabije po koji gol, takodje ovo mu prva cela sezona u Liverpoolu i jedan je od najmladjih prvotimaca...kad se sve to sabere-igrac sezone
stara lfc
Dirk Kuyt,covek se uklopio relativno brzo.Slazem se sa Scouserom.
drugi Finnan-konstantan cele sezone.
A Momo je najvise napredovao!!!
ne RIISE
Igrac sezone je J.A. Riise!!!
Dobar u napadu jos bolji u odbrani!!!
Malo su ga omele sitne povrede po par nedelja ali igrac na koga uvek mozemo da racunamo po levom boku!!!
I uvek tu ne primecen bas kao i Finan odradjuje posao svetski!!!
Igrac za sledecih 5 god ako da Bog i vise!!!
Nema neki dribling ali ima bombu u levoj nozi bolju i od musavog sinise!!!
Tonca osvezi listu sa igracima sezone wink.gif !!!
HESKEY
Moma Sisoko, hebiga, slab sam na crnce...wink.gif
Tonča
QUOTE(ne RIISE @ May 25 2007, 12:23 PM) [snapback]11639[/snapback]

Igrac sezone je J.A. Riise!!!
Tonca osvezi listu sa igracima sezone wink.gif !!!

Osvezio! wink.gif

Licno mislim da mu je ovo mozda najslabija sezona kod nas. Ali je meni uz ove Scousere najomiljeniji igrac. smile.gif
Liverbird
Reina, jer smo ove sezone imali uspeh samo u LS, a on je najzasluzniji sto smo prosli u 1/2 finalu, ne samo sto je skinuo penale vec je bio i veoma siguran tokom cele sezone. A razmisljao sam da glasam za Finana, i sto se mene tice mislim da je dobro sto je produzio ugovor jer decko zna da radi svoj posao koji mu Rafa odredi.
stara lfc
QUOTE(Tonca @ May 25 2007, 10:27 AM) [snapback]11641[/snapback]

Osvezio! wink.gif

Licno mislim da mu je ovo mozda najslabija sezona kod nas. Ali je meni uz ove Scousere najomiljeniji igrac. smile.gif

zato sto bas i nije u prvoj polovini sezone bio starter,a trebalo je!Najzasluzniji sto smo igrali finaleC.L.
feanor
Ovo se stvorio neki lobi za Finnana smile.gif Dobro zasluzio je. Sto se tice Kajta, verovatno je najbolji igrac premijer lige bez lopte, neverovatno koliko pretrci i stvori prostora za druge. Ali kada je u pitanju realizacija on jednostavno nema onu ubojitost koju pravi napadaci moraju da poseduju. Covek nije golgeter, zato sledece sezone treba da bude treci ili cetvrti napadac.
Dzontra
Ja ne mogu da glasam ni za koga, jbg bez trofeja smo, niko nita specijalno nije uradio osim Reine u polufinalu L protiv Čelzija. Kao najveći napredak je imao Ager, mislim da će biti sjajan igrač, prava zamena za Dr-a, Rafo svaka čast na izboru. Od Kajta sam vie očekivao. Ostali standardno.
Tonča
Pa da ubacim onda opciju "niko"? smile.gif
Fred Kremenko
Ne razumem kako Kuyt u necemu moze da bude najbolji.. Super sto se on zalaze i trckara, ali on je Striker koji svake prestupne ulazi u 16 metara...... Meni je muka od takvih, jos kad dodju Amauri, Tevez i Voronin... imacemo 3-4 stikera, koji igraju na 50 metara od gola, divota
Mishkin
Ja sam glasao za Agera, pre nego sto sam ista napisano na ovu temu procitao. Za Agera sam glasao zato sto mislim da je napravio najveci napredak i da je pokazao da se u buduce na njega moze ozbiljno racunati. I zato sto je bolji od Vidica wink.gif
Za najlosijeg igraca bih proglasio definitivno Gonzalesa (ajd necu Paletu, ipak je on samo u kupu smrdeo a i jos je zelen:)). Covek jedva da je celu sezonu naucio da sutne u gol, centarsut mu jos ne ide sad.gif. Bajki o njegovoj brzini (Brzi Gonzales) sam se naslusao al ne i nagledao. Takodje mislim da Penant nije podbacio. Po meni je bio sasvim solidan, prodoran, ali naravno da uvek moze bolje.
Toliko od mene. Pozdrav YNWA!
Gipsy Town
Bio sam odsečen od neta ova dva dana, pa tek sad vidim temu... Ova sezona kako je počela tako se i zavrila, čim je Bog iz penala izvukao bodić protiv Sheffielda u prvom kolu znao sam da će biti povuci-potegni, mogli smo da uzmemo velike ui ali nismo, idemo dalje, međutim mene najvie brine igra naega kluba. Ne bih voleo da postanemo poznati kao kalkulantska ekipa (tipa Milan sa sve Pipom). Osim par bljeskova, to celog tima to pojedinaca igra je bila prilično tuna, napadači slabi, Kuyt malo bolji od ostalih, ali samo zbog borbenosti (pogotovo dva sata klanja sa Chelskijem), dok Bog nije propisno ni odigrao zadnju sezonu u klubu. Sredina česte rotacije prosto nisu dozvolile da se bilo ko istakne, čak ni Kapiten, Reina kao i ceo tim, prvo maestralno brani, pa onda sve to usere nekim pacerski primljenim golom... ali ipak mislim da u odbrani imamo otkrovenje. Zato sam i glasao za Aggera, ne da je on neto odskočio od ostalih, prosto zato to je ovo njegova prva sezona, a već je postao nezamenljiv na tako bitnoj poziciji u timu. Drugo mlad je, pred njim je nadam se blistava karijera, a ima i neku drskost kada se bije sa PL napadačima, to mi se posebno dopalo. I da, mislim da jeste za nijansu bolji od Vidića, teta to ne igraju zajedno u tandemu. Al ko je Vidi kriv kad je odabrao pogrean klub tongue.gif
Contractor
Ja sam takodje glasao za Aggera.
Naalost nama je ipak jači deo odbrana, a on je neko ko je bio standardan ove sezone i pokazao da ćemo imati igrača na tom mestu jo dugo, dugo... Jeste da je Carra bio tu, i da je on mnogo pomogao iskustvom, ali ovaj mali je budućnost.
mezzano
Kad proglasavamo pobednika? biggrin.gif
Liverpool Lou
Pepe Reina - Posle visegodisnjih slabosti sa golmanima, konacno imamo pouzdanog i sigurnog golmana (imao je par kikseva, ali u odnosu na prethodne golmane i sezone...) koji je i doneo finale lige sampiona (ipak je on bio heroj polufinala i to ne samo zbog penala)
Tonča
QUOTE(mezzano @ May 30 2007, 05:00 PM) [snapback]11899[/snapback]

Kad proglasavamo pobednika? biggrin.gif

15. juna u podne. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.