Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Harry Kewell
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Catwoman
Reds confirm Kewell tear
IPB Image
http://home.skysports.com/worldcup/article...irm+Kewell+tear
Mario_T
Bas nema covek srece u finalima, citao sam cak i da nije hteo da ode po svoju medalju, smatrao je da je (ponovo) izneverio tim ... (Cisse ga je na kraju uspeo u ubediti da ipak ode)

Stvarno steta, ali ne treba zaboraviti da je imao odlicnu sezonu, sa nekoliko veoma vaznih golova i onom fantasticnom partijom protiv Chelsea u polufinalu FA Kupa ...
Tonča
Stvarno ga tera maler u finalim. Ovo mu je trece koje napusta zbog povrede. Takoreci Hatt-Trick...
Scouser
uffffffffff... sad.gif

nadam se da cje se sepremiti za svetsko. i da se tamo necje povrediti.
Liverbird
nadajmo se.... sad.gif
Catwoman
Kewell to miss Australia friendly
IPB Image
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/w...lia/4770607.stm
Catwoman
Harry Kewell will miss the start of Liverpool's Premiership campaign with the injury that cut short his World Cup
IPB Image
http://home.skysports.com/list.asp?hlid=40...t+for+six+weeks
Catwoman
Liverpool's Kewell returns home to Australia for medical treatment
IPB Image
http://sportsillustrated.cnn.com/2006/socc...well/index.html
Catwoman
Kewell puts faith in Sydney docs
IPB Image
http://www.smh.com.au/news/football/kewell...8334739024.html
Catwoman
Kewell set for surgery

IPB Image

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...set+for+surgery
Catwoman
Kewell's on the mend and warns: watch out, world
IPB Image
http://www.smh.com.au/news/football/kewell...8431951459.html
Catwoman
KEWELL: I'LL BE BACK BETTER THAN EVER
IPB Image
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...060926-0847.htm
Catwoman
Liverpool's Kewell out until February
http://today.reuters.co.uk/news/articlenew...ELL.xml&src=rss
Mario_T
Ovo sa Kewellom pocinje da sve vise lici na situaciju sa Jamie Redknappom. Fantastican fudbaler (ne mogu opisati koliko sam bio odusevljen kada je stigao iz Leedsa), meni i dalje jedan od omiljenih u selekciji, ali decko jednostavno nema srece sa povredama. Ima kvalitet da bude jedan od najboljih wingera u Engleskoj i jedan od nasih najboljih igraca, ali nema srece.
Scouser
QUOTE(Mario_T @ Oct 26 2006, 11:01 AM) [snapback]5414[/snapback]

Ima kvalitet da bude jedan od najboljih wingera u Engleskoj i jedan od nasih najboljih igraca, ali nema srece.

imaO..... bljeeeeee....

ja njega ba gotivim, i to mi se sveti u manager-u jer neću da ga prodam ali on me svojim stalnim povredama tera na to, ba kao sad to tera Rafu....to je najgore ne zna se ta se vie isplati, da li moe da se uzme neka dobra kinta, i da li ga uopte neko eli, ili će ipak vie dati ako se oporavi pa dobro zaigra.
bocejan
Dobro je u tome sto je operisasan, i valjda postoji neki znak da se ta velika povreda otkloni za stalno. Prosle sezone kad je igrao bio je dosta koristan. Ja ga nebi prodavao, aili kad se bude vratio kako kazu u Februaru, mozda bude vec kasno i za njega a i za tim.
Catwoman
RAFA: KEWELL HAS STRENGTH TO RETURN
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...061115-0839.htm
zen
Vratice se Kjuel, ali nece vise on biti ono sto je bio pre, pogotovo onaj Kjuel iz Leeds-a, povrede su ga unistile tako da je sada samo jos jedan prosecan igrac u redovima LFC-a.
Catwoman
Kewell: injury woes not over yet
http://www.talklfc.com/home/index.php?opti...id=123&Itemid=2
Catwoman
Kewell closing on return
http://home.skysports.com/list.aspx?HLID=4...e&f=rss&clid=14
Mario_T
Valjda ce Kewell da se oporavi uskoro, od srca mu to zelim. Kewell (sa formom iz prosle sezone) bi bio jako koristan igrac za Liverpool, pogotovo imajuci u vidu cinjenicu da smo tanki na svim pozicijama u veznom redu.
Catwoman
Benitez unsure of Harry future
Liverpool boss Rafa Benitez has revealed that he is in the dark over regarding the availability of Aussie star Harry Kewell.
Benitez said: "Harry is progressing. But with his situation we cannot say whether it is one week, two weeks or whatever. I could say two weeks, but we really have to wait and see."
Tonča
Po poslednjim najavama, Kewell ce biti spreman za tekmu protiv Wigana koja se igra 21. Aprila.
Taman ce biti u formi za finale LS-a kako bi izasao zbog povrede. laugh.gif biggrin.gif
Contractor
Fudbaler Liverpula Hari Kjuel odigrao je u ponedeljak svoju prvu utakmicu jo od prolog leta. Kjuel se konačno oporavio od povreda prepona i stopala, zbog kojih je pauzirao jo od Svetskog prvenstva u Nemačkoj, i zaigrao na meču rezervnog tima Liverpula protiv Evertona (3:1).

Australijanac je odigrao 35 minuta i asistirao kod jednog od golova.

Engleski mediji prenose da će se Kjuel uskoro priključiti i prvom timu i biti na raspolaganju treneru Rafaelu Benitesu u zavrnici sezone.

Kameni
Dobro se setio. Odigrace prvih pola sata u Atini kao pre dve godine u Istanbulu. smile.gif
Contractor
QUOTE(Kameni @ May 2 2007, 02:08 PM) [snapback]10775[/snapback]

Dobro se setio. Odigrace prvih pola sata u Atini kao pre dve godine u Istanbulu. smile.gif

Pa neka na kraju opet podignemo pehar i svi zadovoljni biggrin.gif
mezzano
Dobro je sto se oporavio, nadam se da ce biti spreman za sledecu sezonu. Njegovim oporavkom, mogli bi da posaljemo Zendena u zasluzenu penziju. Ne verujem da ce mu Rafael dati sansu u Atini, ipak je ogroman deo sezone propustio, da bi mogao da odigra kvalitetno tako vaznu utakmicu.
bocejan
Ma voli Rafa da daje sansu tim igracima, koji nisu igrali u vecem delu sezone, u velikim utakmicama. Vidite Maskerana koji se ustalio u prvi tim, a Momo ga nigde nema. Sigurno ce ga pustiti u Atini. A i dalje u meni postoji nada da Hari moze da vrati igru na nivo dok je bio u Lidsu, kao i kada je presao na Enfild.
Mario_T
Nadam se da si u pravu bocejan. Retko sam kad bio uzbudjen oko dolaska nekog igraca u Liverpool, nego kad je Kewell dosao. Kewell je, ako je zdrav i 100% spreman, za mene i dalje jedan od najboljih igraca Liverpoola, kao i jedan od najboljih wingera u Engleskoj. To je dokazao i u prosloj sezoni, kada je odigrao vrlo dobro.
Smatram da definitivno zasluzuje sansu u preostalim utakmicama ove sezone (protiv Charltona i u finalu CL), a nadam se da ce i sledece sezone biti u Liverpoolu. Kewell ce pred sobom imati celo leto (bez ikakvih reprezentativnih obaveza) da se spremi za sledecu sezonu, a onda cemo definitivno moci da ga ponovo vidimo u odlicnoj formi koja ga je krasila u prvoj i u prosloj sezoni.
king kenny
HARRY HARRYY KEEEEEEEWEELL,HARRY HARRY KEEEEEWWEEELLL

Uvijek sam ga volio,pa tako i sad!
ivica
Me too...
kloppeks
Fri 12 Oct, 10:15 AM

Harry Kewell is expected to return to full training at Liverpool next week, with Rafael Benitez insisting he remains a key member of his squad.The Australia midfielder has not kicked a ball for the Anfield club this season after picking up a groin injury while playing for his country in the Asian Cup in the summer.

Dolaze bolji dani!!1
Scouser
čak i ja koji ga toliko gotivim nisam dorastao Benitezu kome je on izgleda svetinja
Mario_T
Kewell ... Sta reci o njemu ... Fantastican igrac, ali te povrede ga unistavaju ... Ako nastavi da ima probleme sa povredama, imace istu karijeru kao i Jamie Redknapp. Jamie je po potencijalu bio jedan od najboljih veznjaka EPL (tip igraca kao sto je sada Xabi), ali su ga povrede totalno unistile.

Kewell je kod nas dosao kao jedan od najboljih wingera EPL (a time i cele Evrope) i u prvoj sezoni je bio u apsolutno fantasticnoj formi. Ja sam cak pomislio da smo konacno nasli dostojnu zamenu za McManamana. A onda su pocele povrede ...
Mislim da je Kewell po "suvom" kvalitetu i dalje ubedljivo najbolji winger u nasoj ekipi (i jedan od najboljih u EPL) i da bi bilo veoma vazno ako bi iz njega uspeli "izvuci" jednu dobru polusezonu. Mislim da i Rafa shvaca koliko bi Kewell mogao biti vazan. Nadajmo se da ce povrede malo da ga mimoidju u preostalom delu sezone.
Tonča
Kewell je po meni jedno od najvecih razocarenja. Toliko sam se radovao kada je doso. I njegovo odbijanje da predje u Scumse je jako imponovalo, ali covek jednostavno nije uopste imao srece.

Po meni bi najidelanije bilo da on dobro odigra do kraja ove sezone, pa da onda izvucemo sto bolju cenu za njega, jer verujem da ce sledece sezone opet biti povredjen a isto tako ne postaje nista mladji.

P.S. Vodite racuna gde o cemu pisete. Nema potrebe da se na "Glasinama" pise o Kewellu kada postoji njegova tema.
Mishkin
Sta reci osim Hari Magija Kjuel wink.gif
Scouser
da, ni najveći mađioničari ne znaju kako uspeva toliko puta da se povredi
bajkelfc
Sjajan fudbaler steta sto je sklon povredama pa ne daje svoj maksimum ali bice bolje nadajmo se!!! wink.gif wink.gif
Catwoman
Kewell not thinking of contract

Liverpool winger Harry Kewell insists he is not even thinking about a new contract at Anfield.

Kewell's current deal expires in the summer and as yet no talks over an extension have taken place.

The former Leeds ace is now fully fit after an injury-ravaged last 18 months.

Kewell, who can talk to interested clubs from now, is not worrying about his contract situation and is only focusing on playing regularly.

"The last four years have been hellish with one injury after another," Kewell told the club's official magazine.

"But I can't even think about a new contract. That is what people have been talking about and saying about me, but I will tell the truth so the fans know the truth.

"And that is why I haven't honestly thought about it, I can't think about it at the moment

"With my injury history and record of games and goals, I can look no further than the next match."
Catwoman
Kewell Linked With Celtic Move
Mishkin
Ma nek se nosi u 3 lepe. Ne moze zena da izdrzi 3 vezane utakmice! Hvala lepo, dovidjenja wink.gif
kloppeks
Nazalost, propao je!
Mario_T
Steta, izgledalo je kao da bi mogao da povrati barem deo svoje nekadasnje forme, ali na kraju nista do toga. Koliko god mi to bilo zao reci (smatrao sam da ce Kewell konacno uspeti dostojno da zameni McManamana), mislim da je vreme da se putevi Liverpoola i Kewella razidju.
Bukva
moze na rekreaciju u neki balon, tamo bi ga postedeli napora i povreda... wink.gif
zajebo je i ronalda!
Tonča
Doći će i taj dan, konačno, kada će ovaj debil da ode! yahoo.gif
Kad se to desi, ja okrećem turu! biggrin.gif
gasha84
...bio je najbolje krilo na ostrvu svojevremeno(pored gigsa) i onda je dosao u liverpool wink.gif ...a bice mi zao kad ode..
Catwoman
Kewell želi novi ugovor

Krilni napadač Liverpoola Harry Kewell je rekao kako ne zna ništa o mogućem prelasku u redove škotskog Celtica po završetku sezone, te tvrdi kako je koncentriran na to da osigura novi četvorogodišnji ugovor sa Redsima.

Australski reprezentativac je postao metom špekulacija oko transfera u Celtic nakon što se nikako ne uspijeva u potpunosti otresti od brojnih ozljeda koje ga prate posljednjih godina i zbog činjenice da je izgubio mjesto u početnoj postavi.

Kewell se posljednji put u dresu Liverpoola pojavio u porazu protiv Barnsleya u okvisu FA kupa, a na lijevom boku se ustalio Ryan Babel, koji je bio standardan u nizu od sedam uzastopnih pobjeda momčadi Rafe Baniteza.

Benitez je Kewellu čak dopustio da usred sezone otputuje u Singapur, gdje je nastupao za australsku reprezentaciju, priznavši kako će Kewell teško zaraditi novi ugovor.

"Ovo je prvi put da čujem o mogućem transferu u Celtic, a čuo sam puno sličnih stvari baveći se nogometom. Postoji puno fantastičnih klubova, ali ja imam ugovor sa Liverpoolom do kraja sezone i još se borim za novi. Ja imam australski duh, koji nikada ne odustaje i borit ću se do kraja. Najvažnije mi je sada da odigram nekoliko utakmica, kako bih bio spreman za Liverpool." rekao je Kewell.
Booom
Sta je sa tvojim mozgom covece????? Ako on obnovi ugovor ja cu da se ubijem, Krauca i Hipiju razumem, uradili su nesto nije da nisu ali ovog nesrecnika treba prvom prilikom isutirati...
collymore
Vrlo zanimljivo.Mislim da bi i za njega bilo bolje da promeni sredinu,skotska liga je smesna i nije teska jer su u igri samo dva tima.A on ukoliko se jos toliko nada novom ugovoru onda stvarno ima problem u glavi.
Tonča
Liverpool's Kewell suffers new injury

Da nije smešno bilo bi žalosno. biggrin.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif

Nadam se da ovo znači da definitivno neće dobiti ugovor na kraju sezone.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.