Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: !!! ATINA !!!
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3
copkillah
Ovako, samo ukratko. Halo turs nas je ispalio. Svi oni koji su tamo predali dokumenta i pare, neka ih što pre podignu pošto imamo opciju da do 8 sati večeras sve predamo u Proplanak, možda oni mogu da nam pomognu. Cena zavisi od broja prijavljenih, zato je bitno da se sve odradi što pre.

Ja trenutno nemam adresu te agencije, ali pratite ovu temu tokom dana, biće sva obaveštenja.

pratite temu.
billshankly
agencija proplanak
andricev venac 8
veceras do 20h predaja dokumenata i depozita.
ako nas bude dovoljno (20 /25) cena je 225e.
POTVRDITE MI NA MOB HITNO KO IDE!!!!
javili su da su nam nasli nesto u atini ali moraju da znaju broj ljudi

depozit pola cene / oko 115 e
Fred Kremenko
Ja bih na zalost morao da odustanem u obe varijante.... Naime, kad sam se raspitao sta je tacno travel cek, a posle sam zvao neke agencije da vidim, hocu li uopste imati sansu da dobijem vizu sve je palo.. Prvo travel cek, morao bih da uplatim 200 e, u nekoj banci, koja ima ovde i u Grckoj, pa da pare podignem u Grckoj, a ako ne dobijem vizu cao.... Onda zovem ovde agenciju, i pitam da li realno ima sanse da dobijem vizu i da rizikujem, a oni mi kazu, da oni ne primaju dokumenta uopste od nezaposlenih, jer Grci masovno odbijaju.....
Tako da :-(
billshankly
ajmo ljudi, trazi se BRZA reakcija!!!! ko god zna telefon nekoga sa foruma, neka zove, neka obavestava, inace odosmo svi u 3 lepe pizde materine, if you'll pardon my french.
Scouser
Znači ista priča kao i za halo turs, cena je malo veća a prijave večeras do 8. Jednostavno moramo znati koliko nas ide, zbog konačne cene autobusa, i zbog smetaja da ljudi znaju koliko soba da rezerviu. Ne verujem da ćemo biti ba u atini. LJudi to nam je to nam je.

Za sad nas ima 20 jer branislav ima 7 ljudi. Ako se prijavi jo pet ljudi, biće cena 225 eura, a ako nas ostane 20 cena će biti 280 e ! Ostalo je malo vremena ljudi.

ZOVITE ME, NE ZNAM VIE S KIM SAM SE ČUO S KIM NISAM. Molim vas jo jednom.

Oni koji su uplatili u Halo tursu a nisu podigli dokumenta neka me pozovu mogu ja da podignem za njih.
Tonča
Ja predao sve u proplanak.
opijum
U ovoj zemlji nista ne moze jednostavno!
Svejedno, Scouser ce uzeti moja dokumenta i novac iz Halo-a (jb im pas mtr) i predati danas u Proplanak. Sto se tice ostatka novca, javite mi i ja cu ih uplatiti na racun agencije Proplanak (kada i koliko bude trebalo)!
Scouser
ako propadne sve, ja uplaćujem mojih 200 i kusur evra na pobedu liverpula, pa bar da zaradim ako nita drugo ! smile.gif
Under
Nema negativnog razmishljanja, to stvara loshe vibracije...
Idemo u Atinu!!!
Mighty Reds
jao bankrotiracu smile.gif
Dzontra
QUOTE(Scouser @ May 9 2007, 03:05 PM) [snapback]11065[/snapback]

ako propadne sve, ja uplaćujem mojih 200 i kusur evra na pobedu liverpula, pa bar da zaradim ako ništa drugo ! smile.gif

Majstore svaka čast, sit sam se nasmejao laugh.gif
opijum
Ima li nekih novosti u vezi Proplanka? unsure.gif
Mighty Reds
Niko nista ne javlja
mondragon
Pa zar je moguce da se u ovoj zemlji nista ne moze uraditi kako valja. Fck!!! mad.gif
A i ti skotovi iz Halo tursa... u poslednjem trenutku te obaveste... (jbm im mtr bezobraznu)

Ja sam iz Vlasotinaca i prosto je nemoguce da do zadatog vremena, tj do 2000 predam lovu, soshku i ostalo...
A tako sam lepo isplanirao.
JBG!!!
Nista.
Vama zelim srecan put, pobedu Lpool-a sto se podrazumeva, a pre svega da uspete u nastojanju da odete u Atinu i bodrite nase mocne REDS-e.
Tako...

Meni ostaje glupi TV...

GO 4 REDS

copkillah
predali sve, čekamo vesti.
Dzontra
Daće Bod da odete.
billshankly
da nam zivi, zivi boD cool.gif
Tonča
Upravo su mi javili da ne mogu da dobijem grupnu vizu posto mi je pasos izdat u Nisu (jos 2000. godine!) i da moram da idem u konzulat dole. sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
A prijavljen u Beogradu vec skoro 4 godine!
Sve u svemu, nema sanse da odem do Nisa.

Smor!

Odoh negde da se obesim. sad.gif
Fred Kremenko
QUOTE(Tonca @ May 10 2007, 02:16 PM) [snapback]11089[/snapback]

Smor!
Odoh negde da se obesim. sad.gif

Tako je meni od juce! Javi gde nadjes dobru vrbu, pa cemo zajedno sad.gif
billshankly
evo ovako: dokumenta su u redu skoro svima, tako kaze lik iz agencije. rok za predaju novih dokumenata produzen je do subote u 10:00 ujutru. ukoliko jos neko zeli da okusa put u atinu sa proplankom, ima jos 2 dana fore da prikupi dokumentaciju.

vozdra.
feanor
QUOTE(Tonca @ May 10 2007, 12:16 PM) [snapback]11089[/snapback]

Upravo su mi javili da ne mogu da dobijem grupnu vizu posto mi je pasos izdat u Nisu (jos 2000. godine!) i da moram da idem u konzulat dole. sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Welcome to the club. Jbg dzabe i da odes nema sanse da se dobije termin za vizu sve do 25 maja mad.gif mad.gif
Dzontra
Jel ima iko od vas neku kombinaciju za karte ili idete na bum pa ta bude?
Liverbird
Cekaj, tebi iz Nisa nece dati, a meni iz Pirota???
Catwoman
KARTE
Poznajem jednog tipa koji ima karte za finale... cena je 160 funti, Liverpulova strana... za sada sam rezervisala 5 karata... ali moze da nabavi jos mozda 5 karata... karte stizu u nedelju ujutru, a preuzimanje tod istog dana... znaci ja cu da vam napisem gde se preuzimaju karte i tamo se nalazimo sa njim...
Svi ostali koji zele karte neka se prijave do PETKA 11. maja 2007. do 10 casova da bi mu javila ako eventualno bude bilo vise od ovih 5 karata...

Mighty Reds
Pa mozda kad bi znala ocemo li dobiti vizu.
svetski putnik
Ljudi ja ne navijam za liverpul ali bih isao do atine ako nista da osetim atmosveru finala na par dana,pa ako vam treba jedan za mesto u busu..imam pere,sengen vizu,dobru volju.. javi te
Trunks
Ja sigurno 10000000% elim dve karte, pa molim te javi ako bude mogao.

Inače, drugar i ja ne idemo sa vama nego posebno, videćemo se tamo. Tako da mene + 1 ne računajte ipak za agenciju.
stara lfc
skoro svima!?
Catwoman
QUOTE(stara lfc @ May 10 2007, 08:14 PM) [snapback]11103[/snapback]

skoro svima!?

BTW JOS 5 KARATA
Under mi je danas rekao da rezervisem karte za njega, tebe, mariju i scousera,spud mi se javio pa je i on u tih 5 vec rezervisanih karata... ja se nadam da su ovi ljudi izuzev spuda za koje under rezervisao karte, da zele kartu... u svakom slucaju neka mi jave, cisto da znam...
ja sam samo posrednik i nista vise... opet kazem a i njemu sam rekla (tipu koji donosi karte) da ce svako ko bude narucio kartu sam doci po kartu gde se budemo dogovorili i preuzeti, a ako karte nisu orginal nece dobiti pare, on mi tvrdi da su karte orginal i da stizu iz engleske donosi mu brat...

@ Trunkadelic znaci za tebe 2 karte, reci cu mu sutra, pa cu videti sa njim... cim se cujem sa njim javljam...
stara lfc
ja nemogu da dodjem u nedelju na date ali sam javio underu da cu dati novac njemu ili nekom drugom,radim!
Fred Kremenko
Mogla bi da mu kazes, da saceka da li ce se dobiti viza? Cenim, da nemu nije problem, vec ima karte i sigurno ce imati kome da proda... Zna li se kad pasosi idu na viziranje??(ja pisem za druga koji ide sa vama, posto ja ne mogu da dobijem vizu) Prosto, ako dobijete vizu, on uzima kartu... ako ne... Mislim i ovi ljudi sto su rezervizali, ne razumem poentu ako se daleko bilo viza ne dobije....
svetski putnik
Ljudi sta bi? trebali vam jedan za bus i samstaj u atini,gde da se prijavim?Ja zvao ovu agenciju oni kazu pvi polazak 29.05. A za te karte,mozda mogu da vam pomognem,poznajem lika u atini koji je provereno imao karte za final 4,pa verovatno moze da nadje tamo
Under
QUOTE(Fred Kremenko @ May 10 2007, 07:36 PM) [snapback]11109[/snapback]

Mogla bi da mu kazes, da saceka da li ce se dobiti viza? Cenim, da nemu nije problem, vec ima karte i sigurno ce imati kome da proda... Zna li se kad pasosi idu na viziranje??(ja pisem za druga koji ide sa vama, posto ja ne mogu da dobijem vizu) Prosto, ako dobijete vizu, on uzima kartu... ako ne... Mislim i ovi ljudi sto su rezervizali, ne razumem poentu ako se daleko bilo viza ne dobije....

Brate, bacash negativne vibracije!! Dobijamo vizu... osim Tonce sad.gif sad.gif sad.gif

QUOTE(svetski putnik @ May 10 2007, 07:41 PM) [snapback]11110[/snapback]

Ljudi sta bi? trebali vam jedan za bus i samstaj u atini,gde da se prijavim?Ja zvao ovu agenciju oni kazu pvi polazak 29.05. A za te karte,mozda mogu da vam pomognem,poznajem lika u atini koji je provereno imao karte za final 4,pa verovatno moze da nadje tamo

Vidi sa Scouserom ili Billshankly, ako imash vec vizu da te ovi iz agencije ubace u varijantu za smeshtaj i prevoz, ako moze...
Fred Kremenko
QUOTE(Under @ May 10 2007, 09:52 PM) [snapback]11111[/snapback]

Brate, bacash negativne vibracije!! Dobijamo vizu... osim Tonce sad.gif sad.gif sad.gif

I mene sad.gif sad.gif sad.gif
Under
Da... Ima tu josh ljudi, ali Tonca je jedini koji je predao dokumenta pa su ga zvali i rekli mu da ne moze...
stara lfc
QUOTE(billshankly @ May 9 2007, 12:47 PM) [snapback]11055[/snapback]

agencija proplanak
andricev venac 8
veceras do 20h predaja dokumenata i depozita.
ako nas bude dovoljno (20 /25) cena je 225e.
POTVRDITE MI NA MOB HITNO KO IDE!!!!
javili su da su nam nasli nesto u atini ali moraju da znaju broj ljudi
depozit pola cene / oko 115 e

za svetskog putnika

ali moras da navijas za LIVERPOOL
Trunks
@Ivana: da, sto posto dve karte. Samo mi molim te javi kako gde i ta. smile.gif Hvala puno.
opijum
Ivana i Svetski Putnice,
ako sve bude u redu (a mora biti), racunajte i mene za jednu kartu!
Catwoman
Ja sam se juce cula sa mnogima od Vas na mob... copkillah i Scouser su za varijantu da u ponedeljak se nadjemo i preuzmemo karte... ja cu probati sa njim da odlozim vidjenje za ponedeljak...
@opijum trazicu kartu i za tebe nema problema...
Napisacu Vam sta sam se dogovorila sa njim, cije mobilne imam zvacu Vas...
Fred Kremenko
Takodje, ako sve bude u redu, i mene racunaj za kartu, ako ih jos ima??? Evo moj broj 063/683-512
Liverbird
Zvao me lik iz agencije i reko da otpadam jer moram da vadim vizu u Nisu. Sranje. Idem danas da povucem dok i pare.
Catwoman
Ovako ja sam se cula sa tipom ... za ovih 5 karata koje su vec bile rezervisane sve je OK i one su 160 funti... 5 karata za koje ste se dodatno javili bice nesto skuplje kako mi je rekao okvirno oko 200 funti...
Posto ja sutra putujem na sluzbeni put, under je osoba za kontakt pa ce vas obavestavati...
Under
Tako je!
prvih 5 karata je rezervisano za
1.mene
2.billshankly
3.scouser
4.stara
5.spud
Drugih 5, ako bude, cena ce biti oko 200 funti (300 eura). Pare morati spremiti do ponedeljka da liku damo pare po preuzimanju karata. Moraju se uzeti svih 5 karti. Prijave za drugi set karata potvrdite na moj mob 063-22 02 99.
billshankly
polako i OPREZNO s tim kartama

e da, btw, sad su me zvali iz agencije conte dry.gif kasne svega nedelju dana, nije strasno dry.gif anyway, nestop su nam kao nasli, ali od toga, normalno, nema nista, samo htedoh da podelim s vama kakva goveda rade u domacim turistickim agencijama dry.gif

a svetski putnice, javi mi se ODMAH da vidimo da li putujes.
king kenny
dobro pripazite u vezi tih karata,nekako ih previe ima,dok s druge strane svi u Engleskoj pljuju vatru po Parryu i UEFA-i da su dali premalo karata.
mondragon
Lep provod... smile.gif
billshankly
samo da javim da sam out sto se tih karata tice, tj za mene ne racunajte rezervaciju.
Scouser
takođe i ja. nemam toliko keša 240e eura... u svakom slučaju hvala na rezervaciji
2:1
Da li i dalje vazi da je do sutra moguce predati papire Proplanku!
Ako je to OK, da li mogu da uletim na listu za rezervaciju umesto nekog od clanova koji su otkazali, posto jedino u tom slucaju idem za Atinu.
Fred Kremenko
Ja sam se javio za drugu turu karti, a ako je dvoje otkazalo, prebacite me u prvu grupu......
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.