Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: baner (ili kako se vec to zove) za atinu
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
billshankly
dakle:

predlazem da se ode u radnu zenu, da nam radne zene sasiju jedan fini baner koji cemo nositi sa sobom, to ancient athens where we'll win it for the sixth time biggrin.gif

ovde idu predlozi, pa da se odlucimo sta ce na baneru da pise... ono sto znamo da skauzeri ne vole jesu kombinacije nacionalnih zastava, bilo kakvih, sa grbom liverpula: we're not english, we are scousers. a vole vala da ga udare na emociju...

pa bih ja neki neutralan i srceparajuci text, sa potpisom naseg foruma. nesto tipa>

THANK YOU FOR THE DREAMS COME TRUE.
WWW.LFCSERBIA.COM

aj'!
Liverbird
mislic LFCSERBIA.COM smile.gif

evo jednog predloga (malo pre sam slikao u jednom pirotskom kafeu i umro od smeha):
IPB Image
billshankly
hihi ups cool.gif
Scouser
moe sve !
stara lfc
mnogo sam i ja razmisljao o tome,sta stampati
billshankly
na icliverpool imaju i konkurs za najbolji atinski baner smile.gif

zadatak je tezak, ali je cast velika! biggrin.gif

opijum
Apsolutno se slazem sa ovom idejom, ako bude imao neki predlog javljam se!
U svakom slucaju, u Atinu ne idemo bez banera (ili kako vec)!
stara lfc
ja cu videti da li mogu makar napisati tipa LFCSERBIA,velik da bude crvene boje sa belim slovima i dosta je.valjda ce ispasti nesto
copkillah
Marija, angažuj kopirajtera da nam osmisli biggrin.gif

Meni je mozak sada neupotrebljiv ... smile.gif
Dzontra
Napiite neto na srpskom i to ćiriličnim pismom! Ako to bude bilo neto na engleskom neće se prepoznati u masi ostalih. Fora je da vide da nas ima odavde koji volimo LFC.
copkillah
a jel' bi dvojezično bilo bzvz?
king kenny
QUOTE(Dzontra @ May 11 2007, 10:34 AM) [snapback]11123[/snapback]

Napiite neto na srpskom i to ćiriličnim pismom! Ako to bude bilo neto na engleskom neće se prepoznati u masi ostalih. Fora je da vide da nas ima odavde koji volimo LFC.

KFS??
Dzontra
Prevedi blink.gif
king kenny
QUOTE(Dzontra @ May 11 2007, 12:42 PM) [snapback]11132[/snapback]

Prevedi blink.gif

KFS=Keep Flags Scouse(ugrubo prevedeno-nek zastave(baneri) budu o Liverpoolu,a ne o tome odakle je netko doao da bi navijao za njih)

To je (ne)slubena politika navijača,znači,bez nacionalnih zastava(bilo kojih,uključujući i engleske) i bez banera na kojima pie odakle si doao!
billshankly
pa ja tako nesto i postovala tamo na pocetku - to je reclaim the kop pravilo
king kenny
QUOTE(billshankly @ May 11 2007, 12:57 PM) [snapback]11135[/snapback]

- to je reclaim the kop pravilo

nije to Reclaim The Kop pravilo.RTK je pokuaj da se ljudima vrati navika da ponovno na Kop donose zastave i banere kao to se to nosilo ranijih desetljeća,a u zadnjih 15ak godina vie-manje prestalo wink.gif ,a KFS je "pravilo" da,kao to sam rekao gore,ti isti baneri budu o Klubu,a ne o onome tko ih je donio ili o dravi(gradu) iz koje taj netko dolazi.
Under
Nisam bash za srceparajuce tekstove, ja sam za neshto jednostavno, ali da se odradi EXTRA! Mislim da baner treba da prikazuje stvari koje nedvosmisleno pokazuju ko smo i za koga navijamo. E sad, treba to osmisliti da se razlikuje od ostalih.
Mozda je Dzontrin i Copkillahov predlog dobar, sa jedne strane natpis na srpskom (cirilicom) a na drugoj na engleskom? huh.gif
Dzontra
Niste vi mene skapirali i ne morate odmah tu pametujete o pravilima Kopa. Nigde nisam rekao da treba da se napiše nešto na srpskoj trobojci, niti da piše nešto tipa "Srbi vole LFC". Crveno platno sa belim ćiriličnim slovima i nekim dobrim sloganom! Malo originalnosti nije na odmet.
king kenny
QUOTE(Dzontra @ May 11 2007, 07:38 PM) [snapback]11163[/snapback]

Niste vi mene skapirali i ne morate odmah tu pametujete o pravilima Kopa. Nigde nisam rekao da treba da se napiše nešto na srpskoj trobojci, niti da piše nešto tipa "Srbi vole LFC". Crveno platno sa belim ćiriličnim slovima i nekim dobrim sloganom! Malo originalnosti nije na odmet.

relax druže cool.gif,nitko ništa ne "pametuje",samo ti skrećem pažnju na neke stvari, thats all.
spud
QUOTE(king kenny @ May 11 2007, 05:21 PM) [snapback]11146[/snapback]

RTK je pokušaj da se ljudima vrati navika da ponovno na Kop donose zastave i banere kao što se to nosilo ranijih desetljeća,a u zadnjih 15ak godina više-manje prestalo wink.gif ,a KFS je "pravilo" da,kao što sam rekao gore,ti isti baneri budu o Klubu,a ne o onome tko ih je donio ili o državi(gradu) iz koje taj netko dolazi.

...i da se podrzavaju kopiranja pesama sa grckog i spansko-argentinskog govornog podrucja.

QUOTE(king kenny @ May 11 2007, 02:53 PM) [snapback]11134[/snapback]

To je (ne)službena politika navijača,znači,bez nacionalnih zastava(bilo kojih,uključujući i engleske) i bez banera na kojima piše odakle si došao!

Irska,Spanija,Union Jack(u raznim bojama),SSSR,scouse zastave za mesecom i zvezdom(aludira na tursku),scouse u bojama Kameruna,USA,zastava pokrajine Baskije(meni samo interesuje sta spanci u klubu misle o tome) i tako dalje...gde je kraj njihovoj masti?!?!?!

Zastave St.George-a,Ulster i Union Jack(original boje) ipak predstavljaju neku vrstu patriotizma prema drzavi i poreklu i bolje i te zastave da se pojavljuju nego gore pomenute.

Under
Vrlo je zanimljivo ovo sa zastavama, a meni je najzanimljivije sa zastavom Baskije ohmy.gif , koja je prisutna na svakoj utakmici u centralnom delu Kopa. Mislim da jedino Xabiju ta zastava ne smeta, poshto je on Bask (i cini mi se onaj celavi pomocni trener), a shta ostali misle Shpanci misle o tome, i ja bih voleo da znam huh.gif huh.gif huh.gif
Hans
A-HA,forsiranje separatizma,gotivis Baskijce...sram te bilo Underu...vidi se da gotivis Natasu Kandic! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
king kenny
QUOTE(spud @ May 11 2007, 11:46 PM) [snapback]11182[/snapback]

Irska,Spanija,Union Jack(u raznim bojama),SSSR,scouse zastave za mesecom i zvezdom(aludira na tursku),scouse u bojama Kameruna,USA,zastava pokrajine Baskije(meni samo interesuje sta spanci u klubu misle o tome) i tako dalje...gde je kraj njihovoj masti?!?!?!

Zastave St.George-a,Ulster i Union Jack(original boje) ipak predstavljaju neku vrstu patriotizma prema drzavi i poreklu i bolje i te zastave da se pojavljuju nego gore pomenute.

u vezi zastava-naravno,uvijek bude nekih POJEDINACA koji će donijet npr Irsku,Englesku ili Union Jack zastavu,ali opće "pravilo" je da se takve stvari NE donose,pogotvo Junion Jack,St Georges cross ili praznu Irsku ili bilo koju drugu nacionalnu zastavu.Ako se već nose neke nacionalne zastave onda se od njih pravi baner o nekom igraču ili vie njih koji su iz te zemlje,npr Baskijske zastave koje se ovdje spominju,one su napravljene kao baner o Xabi Alonsu,a ne o Baskiji i na njima skoro uvijek ima neto o njemu,ili 14 ili njegovo ime,ili njegova slika itd. Ista je stvar sa panjolskim zastavama,one su tu radi Rafe i panjolaca,a ne zato to su na tribinama neki navijači iz panjolske,obično pie neto kao "Rafas red army" ili neto slično,isto kao i za vrijeme Houlliera ,kad su se nosile francuske zastave,a čak je i mozaik na Kopu bio u francuskim bojama kad se on vratio nakon infarkta.to se tiče Turskih zastava,one simboliziraju pobjedu u Istanbulu,a ne turske navijače,bila je na Charity Shieldu ljetos i zastava Mali-a na kojoj je pisalo "Momo iz boss" u čast Sissoka itd,a to se tiče nekog njihovog "patriotskog osjećaja" zbog kojih bi nosili Engleske ili Britanske zastave,to je upravo neto po čemu se Liverpool RAZLIKUJE OD DRUGIH engleskih klubova,jer oni navijanje za klub ne povezuju s dravom ili patriotizmom,nego jednostavno s ljubavlju prema klubu,a vie-manje se rugaju drugim klubovima da svi izgledaju isto,s englekim zastavama na kojima je grb i ime kluba.
opijum
Koliko sam razumeo, ovde treba da raspravljamo o tome shta bi nosili u Atinu (ako sve bude kako treba blink.gif )

Predlog:
ALL WE NEED IS CUP
lfcserbia

Bela slova, na crvenoj pozadini! Simbolika je jasna! rolleyes.gif
billshankly
all we need is the 6th

?

smile.gif
Liverpool Lou
The Hand Is Not Enough biggrin.gif
opijum
Kao aludiranje na pesmu Beatles-a "All We Need Is Love"
billshankly
WE'RE JUST TOO GOOD TO BE BLUE
www.lfcserbia.com
copkillah
Moemo i dva banera ako budemo imali dovoljno dobre ideje smile.gif
billshankly
samo da zamolim da se neko od vas iscima za te banere, jer je nas par vec duse ispustilo goneci agencije... pa da podelimo duznosti smile.gif
Under
Kako smo krenuli, idemo mi bez banera... Mi josh nemamo ni ideju, a ocekujemo da to bude gotovo u ponedeljak, tj. za 6 dana???? blink.gif
Grujica
A sta mislite o tome da otvorimo poll??? blink.gif wink.gif
posto ima manje od nedelju dana do polaska dajte ideje veceras do 12, i sutra poll. Nek se neko iscima do R.Zene ( dogovoricemo se ko ) i prekosutra skupljanje para. E sad pitanje : da stavljamo ideje sa po dve parole?
Tonča
Meni se dopada ovaj Marijin. biggrin.gif

"WE'RE JUST TOO GOOD TO BE BLUE"
king kenny
QUOTE(Tonca @ May 15 2007, 03:16 PM) [snapback]11269[/snapback]

Meni se dopada ovaj Marijin. biggrin.gif

"WE'RE JUST TOO GOOD TO BE BLUE"

odličan je,svaka čast.
Kameni
Dobar je ali u takvim prilikama ne volim da se bavimo nekim tamo "plavcima". Vise mi se svidja "All we need is 6t!"

Evo malo detalja oko pravljenja zastava: http://www.redandwhitekop.com/forum/index.php?topic=45376.0
Dzontra
Meni se taj o plavcima uopte ne dopada. ta mi ima da se poredimo sa njima, oni su sića za nas, nemaju tradiciju, istoriju, uspehe... Treba da gledaju u nas kao u Bogove!
S obzirom da ne putujem sa vama, ovo moe da bude samo neka sugestija. Nema ljuti Marija.
king kenny
QUOTE(Dzontra @ May 16 2007, 10:27 AM) [snapback]11283[/snapback]

ta mi ima da se poredimo sa njima, oni su sića za nas, nemaju tradiciju, istoriju, uspehe...

ako misli na Everton onda nisi u pravu,oni imaju i tradiciju i uspjehe i istoriju,uostalom,oni su 5ti najtrofejniji klub u Engleskoj,ako se ne varam.
Ako si mislio na Chelsky,onda si u pravu! biggrin.gif
copkillah
Copy 2005.
Paste 2007.

ili

Copy Istanbul
Paste Athens

ili kombo

Copy Istanbul 2005.
Paste Athens 2007.
Dzontra
Suvie liči na

copy sever
paste jug,

ima dosta likova ovde kojima se to neće svideti.

@king kenny
Plavci, karamele... zna se ko je ko. Svejedno, i jedni i drugi su daleko iza nas.
stara lfc
[quote name='Kameni' date='May 15 2007, 10:08 PM' post='11281']
Dobar je ali u takvim prilikama ne volim da se bavimo nekim tamo "plavcima". Vise mi se svidja "All we need is 6t!"

fali zuta zvezdica
Grujica
UUUU moze
COPY: ISTANBUL 2005
PASTE:ATHENS 2007

2 Dzontra:
kome se to nece svideti?
stara lfc
ljudi 15eura metar kvadratni recite sta zelite u toku dana mora da se kaze sta i to je to

imam komb
Tonča
Pa ajde onda da ubrazmo stvar. Dajte jos par predloga ako imate brzo, pa da otvorimo ultrabrzi poll i to je to. smile.gif
copkillah
QUOTE(Dzontra @ May 16 2007, 02:53 PM) [snapback]11289[/snapback]

Suvie liči na

copy sever
paste jug,

ima dosta likova ovde kojima se to neće svideti.

so f. what? zar je bitno ta se kome ovde sviđa, bitna je poruka tamo, a ne neka lokalna prepucavanja ovde.
Dzontra
Zaboravio sam smajlije da stavim... biggrin.gif Može, može, OK je slogan. Meni je bolje od poređenja sa "nekim tamo" plavcima.
stara lfc
program Za atinu
spud
QUOTE(copkillah @ May 16 2007, 05:43 PM) [snapback]11297[/snapback]

so f. what? zar je bitno šta se kome ovde sviđa, bitna je poruka tamo, a ne neka lokalna prepucavanja ovde.

Није битно шта се коме свиђа него што се тиче оригиналности.
Застава вам је велика обавеза и једна брига више.
Имајте то на уму.

Mighty Reds
QUOTE(stara lfc @ May 16 2007, 06:16 PM) [snapback]11300[/snapback]

Ne mogu da otvorim
copkillah
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070516-1550.htm

dobar link

mada ne kontam, šta će nam program za Atinu? smile.gif
copkillah
Koja bi veličina banera odgovarala?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.