Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Okuplanje-Nis i LFC Nislije
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
bocejan
Ajmo ljudi da se saberemo. Vidite ljude iz prestonice kako su organizovani, a imaju kol'ki grad. Valjda mozemo da saberemo petoricu i mi za neki fudbal ili mozda ne?
Gipsy Town
Ja sam za, video sam da je jos nekoliko ljudi sa ovog foruma iz Nisa, pa podrzavam predlog. U sustini uvek moze da se sabere pet ljudi za fudbal e sad, jel bi se igralo protiv nekog drugog ili mozemo da se skupimo nas 10 pa da igramo medjusobno? I gde bi igrali, u Chairu ili negde drugde?

Pozdrav!
bocejan
Ma to je najmanji problem. Daj prvo da sve sa ovog foruma koji su iz Nisa skupimo makar na ovu temu. Drago mi je da se neko oglasio.
mondragon
Ljudi!
Ovako:
Par nas iz Vlasotinca (5) koji smo totalno ludi za Lpool-om bi mogli da se nekako organizujemo i skoknemo do Naisa. Upoznamo se, ukrstimo koje vopi i potrchimo za loptom. Normalno, ako zelite nase drustvo.
Javite!!!
Pozz from Vlasotince!!!
THE REDS biggrin.gif
Gipsy Town
QUOTE(mondragon @ Mar 27 2007, 08:52 PM) [snapback]10007[/snapback]

Ljudi!
Ovako:
Par nas iz Vlasotinca (5) koji smo totalno ludi za Lpool-om bi mogli da se nekako organizujemo i skoknemo do Naisa. Upoznamo se, ukrstimo koje vopi i potrchimo za loptom. Normalno, ako zelite nase drustvo.
Javite!!!
Pozz from Vlasotince!!!
THE REDS biggrin.gif

Bratjo Vlasotintchani, vas vec ima za jednu ekipu smile.gif ... znaci samo mi da se organizujemo i da odigramo lokalni derbi! Ja sam uvek za upoznavanje novih ljudi tako da, sto se mene tice, samo napred!
bocejan
I ja sam za.
Gipsy Town
Je li Bocejan, jel ti znas jos nekoga sa ovog foruma ko je iz Nish da ga priberemo? Za sada smo komada dva...
gasha84
jos jedan nishki liverpoolchanin se javlja
bocejan
QUOTE(Gipsy Town @ Mar 28 2007, 11:51 AM) [snapback]10018[/snapback]

Je li Bocejan, jel ti znas jos nekoga sa ovog foruma ko je iz Nish da ga priberemo? Za sada smo komada dva...

Ne znam, zato sam i izbacio ovu temu. Da se skupimo, video sam nekoliko onih koji su napisali da su iz Nisa, ali ima i onih koji to nisu uradili. Evo sada nas ima trojca, i Vlasotince.
gasha84
znam ja jos jednog lfc fanatika odavde tako da mozes da rachunash da nas je 4....

p.s. i chisto da znate da ja od sutra ujutru nechu biti tu do nedelje tako da tada nechu znati shta se deshava oko ovoga ali se iskreno nadam da bi ovo moglo da zazivi...
gasha84
pa sta je ovo ljudi? ja ocekivao do sad vec sve organizovano a ono nista... zar je moguce da nema vise nikog osim nas trojice...
Gipsy Town
Pa svaki početak je teak... wink.gif Dobro, nas trojica i tvoj friend i ajde da pozovemo jo jednog i eto nam ekipice za duel sa Vlasotinčanima. Ja imam ispit u sredu, tako da mogu posle toga, najbolje vikend, subota, poto je Uskrs u nedelju pa su ljudi verovatno doma. A posle ćemo lako... BTW, čestitam svima jučeranje razrafljivanje Arsenala!
gasha84
sto se mene tice moze u subotu, samo da se saberemo, tako da ajde ljudi javljajte se!!!
bocejan
Meni nije radio internet ovih nekoliko dana. Moze u subotu samo da ne padne kisa.
maverik018
Evo i ja se javljam, mada nisam bas nesto strucan u igranju fudbala, pa mogu da se ponudim kao golman tongue.gif

gasha84
dobro, sad nas ima za jednu ekipu... ako je lfc-vlasotince jos uvek na okupu moglo bi da se dogovorimo oko lokalnog derbija...
Gipsy Town
AJMO VLASOTINCE! Lepo je vreme, pa da se iskoristi... smile.gif
bocejan
Pa mogli smo danas. Sada pocinje aprilski rok pa je vrlo gusto za fudbal cak i u Nisu, ali dobro je da smo se skupili petorica. LFC-Vlasotince javite se pa da se organizujemo.
feanor
Uh, ja tek sad vidim ovu temu, pa moze fudbal zasto da ne. Samo, sad je ispitni rok, ja sam slobodan posle 25 aprila, pa ako bude neka organizacija racunajte na mene.
mezzano
Zdravo Nislije! Zna li neko da li moze negde u vasem gradu da se dodje do LFC dresa (ili majice)? Bilo je pre nekog vremena u jednoj prodavnici u Kalci i u jednoj u podzemnom, ali sam skoro pitao i nemaju sad.gif
feanor
Verovatno ima u podzemnom. Ja sam dres uzeo pre vise od dve godine bas u nekoj od prodavnica u podzemnom. Siguran sam da ih je bilo u vise od jedne. Mozda da malo vise potrazis. Doduse ne idem bas cesto po takvim radnjama pa nisam upoznat sa sadasnjim stanjem.
Zao mi je sto ne mogu biti od vece pomoci, za mene je svaki shoping totalno smaranje tako da nisam toliko upoznat s radnjama.
bocejan
QUOTE(mezzano @ Apr 20 2007, 07:56 PM) [snapback]10496[/snapback]

Zdravo Nislije! Zna li neko da li moze negde u vasem gradu da se dodje do LFC dresa (ili majice)? Bilo je pre nekog vremena u jednoj prodavnici u Kalci i u jednoj u podzemnom, ali sam skoro pitao i nemaju sad.gif

Ako nema u Kalci u prizemlju onda tesko da bilo gde ima. Naravno mozda ima neki fusevi na Budzi.
mondragon

Lpool bratjo iz Nish, Vlasotince zove!!!

A da mi organizujemo jednu mesovito Nisko-Rosuljsku ekipu (vidi Rosulja = Vlasotince) i izadjemo na megdan ovima iz prestonice. Ima tu par problema oko organizacije, kako, gde etc..

No da se mi prvo organizujemo sa juga, pa onda da se i o tome dog.
Mislim da to i nije tako losa ideja...

NET je chudo, pa u skladu s tim kad se vi skupite i organizujete...

A onda... fudbalica, pa VOPIIII...
A!?
Pozz from Rosulja

GO 4 REDS
Gipsy Town
LFC Vlasotince, lepo je to ste se javili. Ideja o odlasku je u principu OK, ali kao to si rekao, daj prvo da se mi okupimo, upoznamo, "sobujemo" to vopi i tako to. Vidim da se ovde pominjalo posle 25. aprila, to se mene tiče moe kad god, vi lepo nama dođete, mi vas lepo ugostimo i onda vidimo za dalje...

Pozdrav!
gasha84
stvarno bi mogli da se okupimo, da vidimo koliko nas je... mozda sad za vikend?
feanor
Pa moze sad za vikend, ako se ne skupimo za fudbal bar da popijemo neko pivo.
gasha84
ljudi ajde da se vidimo da proslavimo ovo!!!!
feanor
Ajde i da vidimo za tu Atinu da se organizujemo
Liverbird
poz narode, ja sam na ovim forumima vec par godina. Inace sam iz Pirota, tako da mogu da pristupim clanstvu u nisu. Inace i ovde u Pirotu ima par ljudi koji navijaju za LFC i mene koji voli LFC. tako da mozda se i mi nekad iscimamo do Nisa na neku tekmu. Bicemo u kontaktu u svakom slucaju jer IDEMO U ATINUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Gipsy Town
E drugari, da nam ovaj lokalni topic ne bi skroz zamro ja reio da se javim... Dakle, ko je za da se vidimo ovih dana pa da se konačno skupimo i upoznamo? Ja častim pivo smile.gif privodim svoje kolovanje kraju pa reko red je... a i da razmenimo miljenja glede protekle sezone. Nadam se da ne učite previe, tj. imate slobodnog vremena premalo...

Pozdrav!
bocejan
Evo i ja se slazem. Mada imam vrlo malo slobodnog vremena, jedno okupljanje na lokalnom nivou moze da se pregura. Svaka cast Gipsy Town, taman kada sam poceo da gubim nadu o ovom topicu, neko je istupio.
Ali stvarno, ja posle subote mogu bilo kada, tako da sto se mene tice idemo na pivce.
bocejan
E, ljudi. Kako sam ja gledao sledeca utakmica sa Njukastlom se igra u 13:45.Kako sigurno nema prenosa, zbog termina kada se igra nasa liga, hajde da se skupimo u neku kladionicu i da gledamo.Bice utakmica sigurno, jer nema u tom terminu drugih, a i ova je najjaca.Jeste da je rano, ali ako ste za, onda da se dogovorimo u koju.
gasha84
Ja sam za!!! A i red je vise da se organizujemo!!! Sto se tice kladionice predlazem Veliki Plus ili Meridian kod Stare Srbije jer ce oni sigurno pustiti tu utakmicu. Za ove ostale kladionice u sirem centru grada nisam siguran da imaju tv kanale koji ce prenositi tekmu...
bocejan
E, odlicno. I ja sam mislio na te dve. Ima kod Caira jedna, u nizu sa svim onim kaficima, koja ima onaj Premiere Tv ili tako nesto, oni isto pustaju. Ali je ona dosta mala.
gasha84
Dobro onda. Dogovoricemo se u toku sledece nedelje gde cemo tacno da gledamo tekmu pa ako ima jos zainteresovanih neka se jave!!!
bocejan
Konacno. Jel moze u Plus veliki? Ja sigurno idem, ko hoce da se prikljuci neka dodje.
gasha84
Jbg brate ja ne mogu sutra! Idem ujutru za bg i vracam se u nedelju! Racunaj na mene za sledecu akciju! Pozdrav...
bocejan
Naravno penosa nema pa ko je za veliki Plus neka digne dva prsta.
gasha84
ja! smile.gif
bocejan
Hocemo li se skupljati za Derbi? Mada nisam siguran da li ce neka kladiona da prenosi tu utakmicu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.