Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Pozajmice
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Mishkin
Reds on loan watch

Edit by Tonca: ostavio sam link umesto kopiranog teksta.
Fred Kremenko
Dakle, da se osvezi malo tema...
Trenutno je Guthrie otisao u Bolton
Anderson u Swansea.
Hammil u Southampton.
Do pocetka prvenstva, a i tokom ocekuje se da ce jos nekoliko igraca negde otici... Speed se povukao, pa ocekujem da Guthrie dobije lepu sansu(mada je pitanje kako ce oni igrati posle Fat Sam-a, mogli bi totalno da se raspadnu)... Hammil je otisao kod jednog od najboljih manager-a u champ. George Burley-a, koji voli da ubacuje mlade igrace, mislim da nije mogao bolji klub da izabere..
Anderson od nekog ko je bio blizu prvog tima, malo zatajio.. Ovo mu je sansa da se vrati, sigurno je da ima kvalitet za vise od League One....
Catwoman
Liverpul alje mladog beka Oparea Partizanu?

Danijel Opare (17), desni bek mlade reprezentacije Gane, mogao bi da bude ustupljen Partizanu na odredjeno vreme od strane velikog Liverpula.

Beogradski list "Sport" objavio je ovu mogućnost, kao reakciju crno-belih na sve izvesniji odlazak kapitena Antonija Rukavine u Fiorentinu.

Opare je bio jedan od najboljih igrača SP za fudbalere do 17 godina, a njegova cena je oko 150.000 evra, koliko bi Liverpul trebalo da odvoji za njega, pre nego ga prosledi Partizanu.

On bi uskoro trebalo da doputuje u Beograd i ukoliko prodje medicinske preglede, priključio bi se ekipi Miroslava Djukića.

(MONDO)

Contractor
QUOTE(Catwoman @ Nov 22 2007, 08:54 AM) [snapback]17927[/snapback]

Liverpul alje mladog beka Oparea Partizanu?

Danijel Opare (17), desni bek mlade reprezentacije Gane, mogao bi da bude ustupljen Partizanu na odredjeno vreme od strane velikog Liverpula.

Beogradski list "Sport" objavio je ovu mogućnost, kao reakciju crno-belih na sve izvesniji odlazak kapitena Antonija Rukavine u Fiorentinu.

Opare je bio jedan od najboljih igrača SP za fudbalere do 17 godina, a njegova cena je oko 150.000 evra, koliko bi Liverpul trebalo da odvoji za njega, pre nego ga prosledi Partizanu.

On bi uskoro trebalo da doputuje u Beograd i ukoliko prodje medicinske preglede, priključio bi se ekipi Miroslava Djukića.

(MONDO)

Eto dvostruke srece smile.gif
collymore
Au ovo bolje da nisam procitao.Sta ces mlad decko jos nista ne zna.
Under
Ja kad sam ovo cuo, mislio sam da je rec o Antwiju ali sam tek posle procitao da je u pitanju Opara. Mada, zaista ne znam ko je ovaj decko, nikad cuo za njega. Briga me za ovu pozajmicu, samo da "groblje" ne postane ekspozitura Liverpulu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.