Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: World Cup 2006
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
zen
Josh tachno jedan mesec do pochetka Svetskog prvenstva u Nemachkoj.
Evo grupa:
A
Nemachka,Kostarika,Poljska,Ekvador

B
Engleska,Paragvaj,Trinidad i Tobago,Shvedska

C
Argentina,Obala Slonovache,SCG,Holandija

D
Meksiko,Iran,Angola,Portugal

E
Italija,Gana,USA,Cheshka republika

F
Brazil,Hrvatska,Australija,Japan

G
Francuska,Shvajcarska,Juzhna Koreja,Togo

H
Shpanija,Ukrajina,Tunis,Saudijska Arabija

Verujem u plave i mislim da mogu bar da prodju grupu, a realno ochekujem 1/4 finale, a dalje i da ne pricham... biggrin.gif
Shto se Engleza tiche grupu sigurno prolaze a ako ne bude bilo problema u 1/2 finalu bi trebalo da se sastanu sa Nemchkom. Mislim da je Brazil siguran finalista a protivnik u finalu ce im biti ili Eng ili Nem.
Scouser
Po kompjuteru posle zreba je bese ispalo Brazil - Engleska finale?? I pobedjuje Brazil 2-1...ne mogu bas da se setim ali tako nesto.

Po mom misljenju mi imamo najvecje sanse da pobedimo Holandiju, pa tek ove druge dve repke. Iskreno, sta ima da prognoziram za nase, kad se stvarno nista ne moze ni pretpostaviti. Ne bih reko ni da cjemo biti prvi u grupi, a ne bi me cudilo da se vratimo kao poslednji u grupi, stvarno me uopste ne bi cudilo.

Pored ovih sest (Nemacka,Brazil,Engleska,Italija,Argentina,Francuska) kao iznenadjenje bih izvdojio recimo matore Portugalce, doduse ako me sutra pitate verovatno cju recji nesto drugo, a prekosutra nesto trecje ali tako je to pred prvenstvo sveta smile.gif
zen
Italijani imaju ochajnu repku i iskreno i realno mislim da nece ni grupu proci. Mozhemo da ochekujemo odma jedan crveni karton od Totija kada pochne da pljuje smile.gif . Mislim i siguran sam da cemo biti 2. u grupi, a Argentina prva, za prolaz dalje dovoljni su nam X-evi protiv Hol i Arg i pobeda nad OS. Mada mislim da holandjane mozhemo da oshurimo. Posle prolaska u 1/8 finala ukrshtamo se sa grupom D(Meksiko,Iran,Angola,Portugal) i tu ako bi nastavili sa dobrim igrama mislim da ne bi bilo problema oko prolaska dalje. A u 1/4 finalu nas chekaju Engleska ili Nemachka (pomozi bozhe) smile.gif .
Da i mislim da ce Ukrajina biti iznenadjenje prvenstva, naravno uz nas. wink.gif
zen
HahahaHAHAhaha... smile.gif koji debil je onaj Bush.
Mario_T
Kad pomislis da ne moze da ispadne gluplji, Bush te uvek iznenadi ... biggrin.gif Blago Jenkijima, sa takvim predsednikom im barem nije dosadno ... biggrin.gif
stara lfc
petko saopstio spisak,tesko nama!

ostaje da navijam samo za engleze
zen
Eo tog spiska:
Goalkeepers: Dragoslav Jevric (Anakaraspor), Oliver Kovacevic (CSKA Sofia), Vladimir Stojkovic (Nantes)

Defenders: Goran Gavrancic (Dynamo Kiev), Ivica Dragutinovic (Sevilla), Mladen Krstajic (Schalke), Nemanja Vidic (Manchester United), Milan Dudic (Red Star Belgrade), Nenad Djordjevic (Partizan Belgrade), Dusan Basta (Red Star Belgrade)

Midfielders: Dejan Stankovic, (Internazionale), Igor Duljaj (Shakhtar Donetsk), Predrag Djordjevic (Olympiakos Piraeus), Ognjen Koroman (Portsmouth), Albert Nadj (Partizan Belgrade), Sasa Ilic (Galatasaray), Zvonimir Vukic (Partizan Belgrade), Ivan Ergic (Basel)

Forwards: Savo Milosevic (Osasuna), Mateja Kezman (Atletico Madrid), Nikola Zigic (Red Star Belgrade), Danijel Ljuboja (VFB Stuttgart), Mirko Vucinic (Lecce).

Nema iznenadjenja, to se uglavnom i ochekivalo, to je tim koji je primio 1 gol na 10 tekmi. smile.gif
Zato samo neka nastave u istom ritmu i eto nama 1/4 finala. smile.gif
stara lfc
da samo sto Vukic nije igrao 4 meseca,Djordjevic katastrofa i umesto Ergica mogao je da zove Ramba.Nadja necu da komentarisem to nije fudbaler to je neandrtalac!
The_Kop
HAHHAhahaa...Boze, kako smo smesni...Pa nemamo ni jednom pametnog veznjaka sem one radilice Duljaja koji odlicno obavlja posao u defanzivi ali je u fazi napada potpuno neupotrebljiv... Znachi, sve nashe nade leze u odbrani i golmanu i da se molimo da iz nekog prekida uvaljamo gol tongue.gif Pa ko ce da nam kreira igru??? Ilic??? Boze...Stankovic??? Taj covek je klasicni trkac, ima jak sut i to je to...Decko se umislio da je neki veliki igrach...Ne pamtim kad je odigrao neku dobru tekmu za repku a u Interu je bio truba tokom cele sezone...Djordjevic mator, tesko da ce on moci celu tekmu da izdrzi pogotovo sto se tekme igraju svaka 3-4 dana... Stvarno je steta sto opet Ramba nisu zvali...Ocigledno neko is FSSCG ima nesto protiv njega...Nekoliko puta proglasavan za najboljeg igracha brazilskog prvenstva a kod nas u repki ne moze da se izbori ni za mesto na klupi...Ma LOL...
Stvarno nista ne ocekujem od nashih na WC...Nadam se da greshim...Samo da se opet ne obrukaju kao na prethodnim Prvenstvima...
Kameni
Nema iznenadjenja?!! A Ergic umesto Vukcevica?
Ne zelim da ulazim u raspravu ko je bolji jer Ergica stvarno nisam puno gledao ali je ovo za mene svakako iznenadjenje.
Tonča
Ergic po meni jeste iznenadjenje, ali je bio najavljivan ovih dana tako da sam znao da ce biti tu. Naravno, mislim da ima boljih resenja za to jedno mesto.
Mene je iznenadio izostanak Lukovica. Dragutinovic jeste resenje na poziciji levog beka, ali je imao i tu povredu, a i Lukovic je bio prisutan tokom kvalifikacija. Pritom se treba setiti koliko smo imali problema sa tom pozicijom levog beka ranijih godina...

Tek sada vidim da nema ni Kovacevica! Strasno... Ovo je cirkus od spiska...
Scouser
Ma ljudi bre da li ste normalni kakav Rambo kakvi bakraci??? Pa jel neko od vas zna kakva je ta Brazilska liga. Otprilike na nivou Grcke ili Turske, bez zezanja, niko veze nema, sve sami opasni dribleri a kad dodju u gol sansu, lopta ide 5 kilometara od gola. A onaj Brazilac koji eventualno zna i da osim driblinga doda ili precizno sutne na gol, expresno biva prebacen u neki evropski klub. A Rambo cak ne igra ni tamo. Evo ima dva meseca kako ne igra za Fluminense. Izgleda da je povredjen ali opet, to je neko plasirao Bajku kako Rambo kida ili ko zna sta. Smejurija, pa covek je i pored svega mator. Prvi sam ja mislio da je Rambo stvarno potreban repki, a kad sam pogledao utakmice brazilskog prvenstva, umro sam od smeha. Toliko o Rambu.Bajka.

A sto se tice generalno sredine terena, blagi ocaj, ali dobro, da nam je i sredina dobra onda bismo bili mnogo jaki smile.gif Stankovicj i Peca definitivno sa strane, Duljaj nazad a napred nemam pojma, Ilicj...mozda bi bilo pametnije da ubacimo ljuboju tu pa da on i kezman igraju neka krila a u spicu samo zigicj...pa da bude ono 4-3-3 Celzijevo... a da ga Ilicj pusi.

Iskreno, pre cjemo a budemo poslednji u grupi nego prvi, pre cjemo da budemo trecji nego drugi. Tako da ako prodjemo grupu, ja zadovoljan
Mario_T
Navijam i za Partizan, ali je Ilic poslednji igrac koga bih zeleo da vidim u startnoj postavi reprezentacije. Mislim da ne postoji letargicniji i sporiji igrac na ovoj planeti.
Za vezni red bih izabrao Duljaja, Stankovica, Koromana (u nedostatku boljih alternativa) i ... verovatno ovog "malog" Ergica (iz prostog razloga sto znam kakvi su Djordjevic i Ilic, dok je Vukic jos nedovoljno spreman, a sa Nadjem bi bili suvise defanzivni)

Inace, ima da nas ubije nedostatak nekih boljih krilnih igraca, prosto nemamo koga da napravi akciju po boku.
Kameni
QUOTE(Mario_T @ May 15 2006, 06:58 PM) [snapback]753[/snapback]

Inace, ima da nas ubije nedostatak nekih boljih krilnih igraca, prosto nemamo koga da napravi akciju po boku.

Nista zato, igracemo po dobrom starom principu: "Mihajlovic u sredinu..." laugh.gif
Liverbird
ljudi polako.....................................vi stalno zaboravljate da smo mi prosle godine osvojili Ligu Sampiona...................ali fudbal je kolektivni sport i ne terba gledati pojedince vec celokupnu statistiku tima koji je kako kaze Zen primio 1 gol na 10 tekmi. razmislite malo o tome.
ne kazem ja da cemo da osvojimo svetsko prvenstvo, mozda ne dobijemo ni 1 bod, ali Petko mora da bude veliki psiholog pre vega da psihicki dobro spremi Srbe koji nemaju toliko pobednicki dih kao Englezi i da bude veliki strateg (sto je vec pokazao da smo primili samo 1 gol....)
copkillah
Spisak je ok, samo mi nije jasan Ergić, pošto već imamo Duljaja i Nadja (a šansa da obojica igraju istovremeno je minimalna).

Bolje da je pozvao Veljka Paunovića koji je u dobroj formi, a po pitanju krila smo deficitarni (u principu prava krila su samo Djordjević i Koroman), a Veljko može i levo i desno.

Takodje je mogao i Lukovića da pozove, ali šta je - tu je, sve ostalo je ok.
Liverbird
da,bas sam se i ja razocarao sto nema Paunovica koji se tako nadao da ce otici, a ja za tog Ergica znam evo 2-3h i jos mi nije jasno ko je on uopste. A i Nadj mi nekako nije bas OK, malo je star mada slabo pratim nasu ligu....
stara lfc
na sajtu www.fifaworldcup.com od 18. maja pocinje fantasy game!!!
copkillah
Nadj je dobar izbor, bolji od Kovačevića za kojim mnogi kukaju.

Iskusan je, dobro igra svoju ulogu, tako da poziv nije nikakvo iznenadjenje.

Ionako će da igra samo u slučaju nužde tj neigranja Duljaja (NEDAJBOŽE) ili ako povedemo protiv nekoga pa da se bacimo u defanzivu biggrin.gif

A Ergić je upravo najsličniji Duljaju i Nadju, tako da mi nije jasno šta će on tamo, a krila (Paunović) su nam najdeficitarnija.
Catwoman
World Cup Fixtures - Group Games

http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/schedule.html
Kameni
QUOTE(copkillah @ May 16 2006, 02:33 AM) [snapback]778[/snapback]

Ionako će da igra samo u slučaju nude tj neigranja Duljaja (NEDAJBOE) ili ako povedemo protiv nekoga pa da se bacimo u defanzivu biggrin.gif

Nadj bi mogao da zaigra i protiv Holandije. Posto Vidic neigra prvu, moglo bi da se desi i da Petko opet stavi Duljaja na beka (da cuva, recimo, Robena), a da Gavrancic bude stoper. Tada bi Alberto mogao da igra zadnjeg veznog, nesto kao protiv Bosne.
copkillah
To sam i ja mislio i to je najverovatnija opcija.
Doduše tu je i Dudić kao opcija za desnog beka, ali o tome uopšte ni ne želim da razmišljam smile.gif
zen
Izostanak Vukchevica za mene uopshte nije iznenadjenje, mislim da je Petko pametno postupio. Vukchevic je individualac i igra samo za sebe, tako da bi narushio harmoniju koju imamo trenutno. wink.gif
Ergica ove sezone nisam video kako igra, jedino bih zvao Krasica iz CSKA, odlichan je igrach.
Vukic je za svoje klubove redovno igrao loshe, al je u repki blistao, tako da sam siguran da ce odlichno da igra i uz Dekija, njih dvoje ce biti nashi pokretachi.
The_Kop
Meni isto nije jasno da tog Krasica svi zaboravljaju...Steta
Mario_T
U pravu ste, Krasic je jako dobar igrac i trebao je verovatno da se nadje u repki. Vukcevic trosi previse lopti, i cesto kod njega imam utisak da on uopste ne shvata da pored njega u istom timu igra jos 10 drugih igraca.
The_Kop
Ma Vukcevic je precenjen igrach...U pocetku mi se svidjao ali je onda slabo napredovao tako da...Ali zato ovaj Krasic razbija!!! Ma uvek moraju da igraju tatini sinovi kod nas...Zato ni ne pratim domachi sport uopste od '95 godine!!!

Mario_T
Hvala Bogu pa imamo, odnosno imali smo biggrin.gif, kosarkase da nas razvesele. A da nije bilo vaterpolista i odbojkasa, bilo bi stvarno jad i cemer u poslednjih par godina.

A sto se tice repke, mislim da bi mogli proci grupu, ali ce jednom neko definitivno uspeti da nam uvali gol ili dva, i tu ce biti kraj naseg ucesca.

Protiv Holandjana i Obale Slonovace trik sa Zigicem (ili Milosevicem) bi mogao i da upali, posto oni nisu naviknuti da igraju protiv takvih igraca (ili nemaju odbrambene igrace koji mogu adekvatno da se brane), ali kad nas docekaju Argentinci, Brazilci, Englezi ili Italijani, tu ce nam biti kraj ucesca (ako ne i pre naravno)
undertaker
Shteta za Krasica, naravno, ali zar on ne igra za mladu repku. Od igraca iz mlade repke tu su Stojkovic i Basta, mada objektivno dobice priliku jedino ako dodje do nekih zeshcih povredjivanja. Ovaj Ergic, Ilic, Nadj & co. nemam komentara. Ramba i ne treba da zove, za Kovacevica tu i tamo, nije on nishta bolji od ovih gore. Dobro je da nije zvao i Zalosnu Sovu Mladenovica, samo on fali pa da igramo sa cetri defanzivan u veznom redu. Ali velika shteta shto nije zvao Paunovica, covek igra extra, jes' da ga baguju povrede, ali trenutno je fit. I sastav repke se zna Jevric, Vidic,Krstajic,Gavrancic,Dragutinovic, Stankovic,Duljaj,Djordjevic,Koroman,Kezman i Zigic. Na prvoj ce umesto Vidica verovatno igrati Nadj, s tim shto ce Duki na beka (kao protiv Bosne shto neko rece), a od 60 ulaze Ilic, Vukic, Ergic umesto Djordjevica. Sve se zna kod nas, nema tu shta. biggrin.gif
The_Kop
Ali tog Koromana ne podnosim!!! Tako je ocajan da je to strasno...Dal je moguce da nemamo boljeg od njega??? Strasno...Kako sam se lepo ismejao kad je on dao gol nashem Liverpoolu....Hihihihihihi...Strasno
Mario_T
Kop, cinjenica da Koroman igra u nasoj repki, i da realno gledano mozda i nemamo nikog boljeg za poziciju desnog krila, govori dovoljno o kvalitetima nasih spoljnih igraca (Djordjevic ce da igra levo!!!). Sta reci vise, pravi strava i uzas ...
undertaker
Meni je taj Koroman skroz gotivan, covek pokazuje extra zelju za igranjem i uvek daje 150% svojih mogucnosti. I ne samo to mislim da je solidan igrac, naravno nije worldaclass RW, ali Boze moj, nemamo bolje i mislim da nije tolika katastrofa kako ga predstavljate. Shta je sa nabedjenim zvezdama tipa Kezman, Vukic, Stankovic, a da ne govorima o zvezdicama tipa Ilic, Vukcevic...
Mario_T
Solidan je on igrac undertaker, daleko od toga. Ali nije nista ekstra, kao i veliki deo naseg tima. Uostalom, mi kao reprezentacija moramo da se uzdamo na citav kolektiv, a ne u pojednice, jer jednostavno nemamo takve igrace kao na primer Brazil.

Licno inace, nasim najboljim igracem smatram Krstajica, a odmah iza njega mi je Duljaj. Jevrica isto tako jako postujem. Daleko od toga da recimo Kezman, Vukic, Stankovic, itd, itd, nisu dobri (cak naprotiv), ali smatram da su maksimalno izreklamirani od novina (posebno Stankovic i Vukcevic, za vreme svog boravka u Partizanu).
Scouser
Mladja iza sebe ima katastrofalnu sezonu, kriv je za skoro sve bitne meceve koje je Schalke ove godine izgubio. Neverovatno.
The_Kop
Ma ljudi opet cu da se ponovim...Samo da se ne obrukamo ponovo!!! To mi je najbitnije! A ove izjave Petkovica da mozemo do polufinala, finala, TITULE !?!?!?! Sta reci...GRcka se desila kako se desila i to se vishe neche ponoviti u narednih 150 godina biggrin.gif
dule2004
QUOTE(The_Kop @ May 19 2006, 12:52 AM) [snapback]915[/snapback]

A ove izjave Petkovica da mozemo do polufinala, finala, TITULE !?!?!?! Sta reci...

a sta da kaze idemo da izgubimo sve tri u grupi bez datog gola realno ovo su igraci koji su se kvalifikovali i red je da oni igraju prrvenstvo a kao i u klubskom fudbalu ovo nam je maksimalni domet da udjemo u takmicenje po grupama i da probamo da se borimo a ako nekom uzmemo bodove bice uspeh
The_Kop
Dobro..>To stoji Dule...Ali priznaces da ove njegove izjave ne piju vodu!!! Kao mozemo do polufinala, finala!!! Mozemo malo sutra.
dule2004
ma zna i on vrlo dobro koliko mi mozemo a to je nazalost vrloooo malo alo realno bolje nemamo a kako se radi u domacim klubovima tesko da ce i biti kvalitetnijih igraca jer pola trenera i prvoj ligi i nema trenersku licencu a igramo smori fudbal od pre 30 godina da napomenem sano jedan podatak kada je Zvezda uzela titulu prvaka evrope prosecno je igrac tcao na utakmici oko 7,5km danas u engleskoj pretrci oko 10km po utakmici a u meridijan super ligi to je oko 4,3km po mecu (nisam siguran da su podatci sto posto tacni ali priblizno je tako) pa se sva nasa taktika mora zasnivati kao i u ovim kvalifikacijama defanziva pa ako nesto ubacimo ubacimo tako naravno necemo stici da finala ali nikada u istoriji i nismo ali on kao trener mora da motivise ekipu i da igracima usadi misao da su favoriti iz senke da bi se nalozili pa da se ne obrukaju tamo sto se mene licno tice smatram da je ovo uspeh i sta god urade dobro je
The_Kop
Da ali opet Dule losha mu ta taktika da se toliko "busa" u grudi pred WC...Razumem da kao pojacava moral ekipe al opet u isto vreme povechava i ocekivanja nacije...
copkillah
Pa nacija od naših uvek očekuje minimum prvo mesto biggrin.gif
Scouser
ubedljivo najjaca recenica na konferenciji!

" ne mogu da obecjam da cjemo osvojiti prvo mesto, ali mogu da obecjam da necjemo" hahahaha

posle se matori papan ispravio smile.gif laugh.gif
zen
SCG- Urugvaj 1-1
Nashi su majstorski odigrali, nije bilo srece ali shta je tu je. Dokazali su da mogu vrlo mashtoviti da igraju, svi su igrali odlichno i nemam zamerki. Sada sam siguran da prolazimo grupu i stizhemo do 1/4 finala.
undertaker
E brate, pretera ga: "majstorski odigrali". Slazem se da su na trenutke izgledali fantasticno, one shtikle Stankovica i Mladje, shut Koromana, glavudza Zige i ostalo, ali generalno su igrali nezainteresovano, kao i na svim prijateljskim utakmicama (setitie se turnira u Ukrajini proshle godine- bruka). Ta nezainteresovanost nas i je i koshtala primljenog gola. Svi onako opushteno bleje, a urugvajci se shetaju po nashem petercu. Ocito je da nashi nemaju motiva kad nije frka, ali igra je pokazala da mogu dosta, i da drugo mesto u gripi nije nerealno. Ali celava glava me je skroz razocarao, vrhunac nezainteresovanosti od njega nisam ocekivao. Standardno loshi Miloshevic i Nadj. Ostali ok ili odlicni mada je Stankovic preterivao sa udarcima iz daljine.
Tonča
Sastavi svih reprezentacija na SP-u
undertaker
UUUUUU lave. TNX!!!!!!!!!!
pedja
QUOTE(undertaker @ May 27 2006, 10:22 PM) [snapback]1144[/snapback]

Standardno loshi Miloshevic i Nadj. Ostali ok ili odlicni mada je Stankovic preterivao sa udarcima iz daljine.

Potpuno se slazem, Nadj nije imao ni jedan tacan pas, osim kad je vracao loptu nazad, a nije bas nesto uspesno ni "kvario" igru....... O Savi ne treba ni trositi reci, potpuno je jasno da on igra kako bi ubio 100 tekmi u reprezentaciji, strasno! Ocigledno je da ce biti starter na sampionatu, a da ce Ziga ulaziti oko 60.minuta, kako bi se vadilo kestenje..... Posle sinocnje tekme jos su mi jaca strahovanja da ispadamo u grupi mad.gif
stara lfc
Sta reci sin mu u repki,STRASNO I KATASTROFA.
Definitivno navijam za ENGLAND!!!
A ovi nek prime od svakoga po petardu
zen
Stara, ne znam gde si ti video da mu je sin u repki???
pedja
Pozivanje sina u reprezentaciju je nevidjena sramota........Neverovatno, uvek ista prica, ne idu najbolji, vec oni koji treba da se prodaju, a sad i tatini sinovi! NEMAM RECI mad.gif
Tonča
@zen
Dusan petkovic zamenio Vucinica...
Scouser
Realno koga god da je pozvao, taj bi grejao klupu. A pitanje je kakav bi onda taj neko imao odnos prema petkovicju, sto ga ovaj ne ubacuje. Mislim da taj njegov sin necje videti teren, tj nadam se da necje biti potrebe za tim.

U isto vreme mi je zao Veljka Paunovicja koji je decko potpuno zasluzio poziv za repku, i solidnu minutazu u istoj. Ali tu je vecj pitanje kako bi se on uklopio, jer ipak ovi igraju dve godine zajedno cele kvalifikacije, malte ne bez ikakvih zamena, znaju se, a Veljko bi tu pao s Marsa. Medjutim i mali dusan je tu pao s Marsa, ali mislim da necje da bude smetalo, bas zato sto je tatin sin.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.