Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Novi članovi...
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6
DexDexter
QUOTE(Mishkin @ Mar 8 2007, 02:12 PM) [snapback]9454[/snapback]

Vazi, to je ok. Ako treba neka pomoc tu sam. Pozdrav!

Super ideja, zaslužujemo da se čujemo i šire!
Biće nas sve više iz dana u dan.
LFC religion Serbia
HESKEY
Bojim se da nas ne bude previse...

Zablokirace forum od silnog novog clanstva...
Trunks
^ Samo se zbog toga potajno nadam da ipak nećemo osvojiti LŠ i ovaj put. smile.gif
Shommy
QUOTE(Trunkadelic @ Mar 9 2007, 01:24 AM) [snapback]9500[/snapback]

^ Samo se zbog toga potajno nadam da ipak nećemo osvojiti LŠ i ovaj put. smile.gif
Ja verujem u to !
Mishkin
Smarate sa tim kenjanjem oko novih clanova. Do jaja je to sto vi navijate za Liverpul dugo i sve to stoji, prave ste face, ali pustite i druge da pocnu da navijaju ili barem da se uclane na forum.
Pozdrav
Scouser
QUOTE(Mishkin @ Mar 9 2007, 01:56 PM) [snapback]9519[/snapback]

Smarate sa tim kenjanjem oko novih clanova. Do jaja je to sto vi navijate za Liverpul dugo i sve to stoji, prave ste face, ali pustite i druge da pocnu da navijaju ili barem da se uclane na forum.
Pozdrav

brate, mislim da nisi baš najbolje skapirao prethodne postove ali never mind smile.gif

naravno, svi koji simpatišu klub su dobrodošli tongue.gif
Trunks
Pa moj si definitivno pogrešno protumačio, možda nisam stavio dobrog smajlija. tongue.gif
Mishkin
Moje izvinjenje, ako sam vas pogresno razumeo!! Pozdrav!
HESKEY
QUOTE(Mishkin @ Mar 9 2007, 01:56 PM) [snapback]9519[/snapback]

Pozdrav

Brate, jel si dobro? mad.gif
Mishkin
QUOTE(novakno1 @ Mar 9 2007, 09:02 PM) [snapback]9544[/snapback]

... mene interesuje ovaj dres sa dugim rukavima i sortsom za 20evrica.. nego kao sto neko rece odakle se to donosi po toj ceni... pre dve godine je moj burazer doneo sa enfilda iz prodavnice komplet 'gerardov' ali ga je platio 49funti....

p.s. i nikako da ga se odrekne ni dan danas... ne mogu vise da cekam nasledstvo wink.gif

ostaje ti jedino da opalis burazera na spavanju i nasledis taj dres biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif

QUOTE(HESKEY @ Mar 9 2007, 10:17 PM) [snapback]9548[/snapback]

Brate, jel si dobro? mad.gif

Ma jok cool.gif
Scouser
Mishkin, niko nema ništa protiv ako dođe 100 ljudi na forum posle osvajanja lige šampiona na primer. Ali problem je što ti isti godine sledeće godine navijaju za Barsu, pa sledeće za Mančester ili Čelzi....a gledati lika koji dođe i ovde piše kako je Liverpul zakon, a posle malo vremena taj isti je odjednom navijač Mančestera na primer...... E takvih ima najviše posle finalne noći smile.gif

ili ono, "ove sezone navijam za Real" (lupio sam klub to je nebitno)
Chupac
ovde definitivno treba da se uvede neki detektor kako bi se utvrdilo ko koliko navija za liverpool pa tek onda dozvolio pristup forumu laugh.gif
Gipsy Town
Zanimljiva je ova diskusija na temu novog članstva, meni pogotovo, jer i sam pripadam novima. Imam jednu ideju, mada je možda na prvi pogled besmislena. Možda da organizujete neki testić tipa: koliko dugo navijate za LFC, ako neko kaže od juče, onda ništa, dobrodošao, ideš u sekciju za juniore, ali ako neko drugi kaže npr. 5 godina onda lepo nek svojim znanjem o klubu potvrdi tu izjavu, pa tek onda da se priključi... pitanja bi mogla biti npr. ko su Billy Lidell, King Kenny, Bill Shankly, koliko kojih titula je LFC osvojio, koju navijačku pesmu znate osim YNWA, šta je Hillsborough, itd. Tako bi se pravi navijači sami otkrili, a ovi od danas do sutra bi se povukli, ili bi štošta naučili o klubu da bi se priključili forumu što bi bilo idiotski, jer mogli bi jednostavno da kažu: ja sam novi, navijam od pre tri dana. Tako biste sačuvali specifičnost foruma, koja proizilazi iz one specifičnosti i jedinstvene istorije koja krasi Liverpool. Evo ja se prvi prijavljujem da odgovaram (ionako sam u fazonu, ispit mi je za dve nedelje). wink.gif

Pozdrav svima!
Scouser
QUOTE(Chupac @ Mar 10 2007, 11:52 AM) [snapback]9564[/snapback]

ovde definitivno treba da se uvede neki detektor kako bi se utvrdilo ko koliko navija za liverpool pa tek onda dozvolio pristup forumu

MA jeste li vi uopšte pročitali šta sam ja napisao !?? mad.gif

DOSLEDNOST i istrajnost u navijanju je najbitnija. A ne tamo neki čkalja dođe danas navija za liverpul, sutra za everton, prekostura za Čelzi.

Pa ipak i sve to, niko nikom ne brani da se učlani na forum, ali da će biti kritikovan, HOĆE mad.gif
mezzano
Potpuno se slazem sa Scuoser-om. Istina je da postoje takvi tipovi koji navijaju za klub koji je najpopularniji u odredjenom trenutku, a ne smeta im nista da, kad se odnos snaga promeni, pocnu da navijaju za neki drugi, vrlo cesto rivalski, klub. Kad im se zameri tako nesto, oni to pravdaju, da :vole da gledaju lep fudbal, pa zbog toga sad navijaju za taj drugi klub. Da li ima takvih ovde na forumu, ne znam. Ja sam poceo da navijam za Liverpool pre nekih 5-6 godina i nemam nameru da menjama, pa taman, ne daj boze, ispali iz Premier-a. Secam se da su pre nekih 2-3 godine, kad su Real Madrid cinili Makelele, Zidane, Figo, Ronaldo... i kad su osvajali, maltene sve zivo, svaki drugi covek je navijao za njih, svi su masovno nosili njihove dresove, za Barselonu, mnogi nisu ni znali da postoji.... sad od jednom Barselona ima 10 puta vise navijaca, a po Realu svi pljuju.
Chupac
QUOTE(Scouser @ Mar 10 2007, 12:07 PM) [snapback]9566[/snapback]

Pa ipak i sve to, niko nikom ne brani da se učlani na forum, ali da će biti kritikovan, HOĆE mad.gif

Treba kritikovati, samo prave ljude a ne nevine
Gipsy Town
Upravo zato mi je ova ideja pala na pamet. Naravno da ne možeš nikome zabraniti pristup forumu, ali bi ovako sprečio upad stotina "YNWA navijača" čim Liverpool odigra fantastičnu utakmicu ili osvoji nešto. Liverpool je suviše veliki i ponavljam SPECIFIČAN klub da bi se trpali kojekakvi. Ja sam, recimo, pratio forum dok je još bio na B92, pa sam odlučio da se priključim tek posle tekme u Barceloni, jer se inače nešto ne palim na forume, ali sam ovde našao veliki broj zanimljivih likova koji sa mnom dele zajdničku strast, a i forum je sjajno urađen, pa reko da probam... Sreća pa izgleda nikada niko "naš" neće doći u Liverpool, pa se neće imati problema sa tim "patriot" navijačima Lazia, Intera, Man utd. i čega već, gde god se pojavi neko "naš"...

Pozdrav!
Trunks
Mislim da je test besmislen iz više razloga, a prvi i osnovni je - google. smile.gif
Gipsy Town
QUOTE(Trunkadelic @ Mar 10 2007, 01:29 PM) [snapback]9571[/snapback]

Mislim da je test besmislen iz više razloga, a prvi i osnovni je - google. smile.gif

Tu si potpuno u pravu, zato i jeste besmislen predlog, ali onda nema ljutnje kada ovaj forum postane "fancy" posle svake veličanstvene pobede. Ne verujem da će se neko truditi da toliko googluje da bi se predstavio kao navijač Liverpoola, mada ima raznih budala...
HESKEY
QUOTE(Gipsy Town @ Mar 10 2007, 12:38 PM) [snapback]9569[/snapback]

Upravo zato mi je ova ideja pala na pamet. Naravno da ne možeš nikome zabraniti pristup forumu, ali bi ovako sprečio upad stotina "YNWA navijača" čim Liverpool odigra fantastičnu utakmicu ili osvoji nešto. Liverpool je suviše veliki i ponavljam SPECIFIČAN klub da bi se trpali kojekakvi. Ja sam, recimo, pratio forum dok je još bio na B92, pa sam odlučio da se priključim tek posle tekme u Barceloni, jer se inače nešto ne palim na forume, ali sam ovde našao veliki broj zanimljivih likova koji sa mnom dele zajdničku strast, a i forum je sjajno urađen, pa reko da probam... Sreća pa izgleda nikada niko "naš" neće doći u Liverpool, pa se neće imati problema sa tim "patriot" navijačima Lazia, Intera, Man utd. i čega već, gde god se pojavi neko "naš"...

Pozdrav!

Jos uvek postoji topic na B92...ne damo ga biggrin.gif
Mishkin
Ma samo opusteno, idemo i dalje istim tokom, nema potrebe nista oko uclanjenja menjati. Ako bude kvazi navijaca napusicemo ih na prvu wink.gif
I da napomenem da se tu 100 procentno slazem sa Skuzerom. Ja sam mislio samo da ne treba da postoji ona diskriminacija ko vise voli Liverpul i nismo se razumeli!
Pozdrav!
Gipsy Town
Najbolja je definitivno varijanta da forum polako preraste u registrovani fan klub (odnosno da se uključi u ASSOCIATION OF INTERNATIONAL BRANCHES kako ih zovu na oficijelnom sajtu) sa sve članarinom na mesečnom-godišnjem nivou, pa ajde da vidimo te "navijače" koji se vucaraju po B92 sa svojim slaboumnim i nepismenim komentarima da pljunu kintu za opštu stvar... kladim se da bi je radije izdvojili za sony, vunju ili dres "kluba za koji ove sezone navijam". Tu bi verovatno bilo gomila povoljnosti za članove fan kluba (OLSC magazin, LFC weekly magazin, popusti, Mega draw). A i ostavio bi se prostor za raznorazna forumašenja tih "ljubitelja sporta" koji eto, s vremena na vreme nađu Liverpool (i mnoge druge) interesantnim… Evo baš sam gledao braću Bugare, fin sajt, Grci imaju tri branše itd.

Evo ga ide Drug Član, jeeee…
Scouser
kao što rekoh, čeka nas restauracija ovog postojećeg sajta....promena u portal, forum naravno ostaje.... potom ako sve bude išlo kako treba usuđujem se da prognoziram da bi oko leta već mogli da počnemo sa prikupljanjem potpisa i lične dokumentacije i slanjem ostale dokumentacije u englesku. Ali, kažem o tom potom...otvorićemo temu i u vezi toga, kad dođe vreme...
HESKEY
QUOTE(Gipsy Town @ Mar 11 2007, 04:06 PM) [snapback]9602[/snapback]

Najbolja je definitivno varijanta da forum polako preraste u registrovani fan klub (odnosno da se uključi u ASSOCIATION OF INTERNATIONAL BRANCHES kako ih zovu na oficijelnom sajtu) sa sve članarinom na mesečnom-godišnjem nivou, pa ajde da vidimo te "navijače" koji se vucaraju po B92 sa svojim slaboumnim i nepismenim komentarima da pljunu kintu za opštu stvar... kladim se da bi je radije izdvojili za sony, vunju ili dres "kluba za koji ove sezone navijam". Tu bi verovatno bilo gomila povoljnosti za članove fan kluba (OLSC magazin, LFC weekly magazin, popusti, Mega draw). A i ostavio bi se prostor za raznorazna forumašenja tih "ljubitelja sporta" koji eto, s vremena na vreme nađu Liverpool (i mnoge druge) interesantnim… Evo baš sam gledao braću Bugare, fin sajt, Grci imaju tri branše itd.

Evo ga ide Drug Član, jeeee…

Je li bre, sta ti seres??? Taj topic na B92 je preteca svega ovoga. Nas 20-30 se tamo okupljalo godinama, prva okupljanja navijaca Liverpula u Srbiji su krenula sa tog foruma, sto je kasnije rezultiralo svim ovim...

Jel znas koliko je ljudi sa ovog foruma tamo postovalo godinama (od 2002.)...

U cemu je problem sa tvojim usranim komentarom?
Gipsy Town
QUOTE(HESKEY @ Mar 11 2007, 06:08 PM) [snapback]9611[/snapback]

Je li bre, sta ti seres??? Taj topic na B92 je preteca svega ovoga. Nas 20-30 se tamo okupljalo godinama, prva okupljanja navijaca Liverpula u Srbiji su krenula sa tog foruma, sto je kasnije rezultiralo svim ovim...
Jel znas koliko je ljudi sa ovog foruma tamo postovalo godinama (od 2002.)...

U cemu je problem sa tvojim usranim komentarom?

Nismo se razumeli. Mislio sam na B92 sport komentare, ne na topic. Znam da je odatle sve i krenulo.

Pozdrav!
Mihailo
Ajde mirna sonja wink.gif
HESKEY
QUOTE(Gipsy Town @ Mar 11 2007, 06:55 PM) [snapback]9612[/snapback]

Nismo se razumeli. Mislio sam na B92 sport komentare, ne na topic. Znam da je odatle sve i krenulo.

Pozdrav!

A, ti komentari jesu ordinarna glupost. To i meni bode oci. Jebiga, gluve tastature biggrin.gif

Pozdrav!
Gipsy Town
QUOTE(HESKEY @ Mar 12 2007, 09:12 AM) [snapback]9617[/snapback]

A, ti komentari jesu ordinarna glupost. To i meni bode oci. Jebiga, gluve tastature biggrin.gif

Pozdrav!

OK, i ja sam se prilično neprecizno izrazio. Htedoh reći da ta balavurdija koja visi tamo nikada neće biti spremna da ide toliko daleko da plaća članarinu, a u kontekstu tvog (opravdanog) straha da takvi slučajno ne nađu forum zanimljivim pa se ukače i počnu da truju.

Svako dobro!
Mishkin
U Englesku da saljemo nego sta wink.gif
Trunks
QUOTE(Mihailo @ Mar 11 2007, 08:37 PM) [snapback]9616[/snapback]

Ajde mirna sonja wink.gif

E, umesto što ne dolaziš uopšte, daj uzmi ugrade-uj forum - spambotovi poludeli. smile.gif
Mihailo
Ma kad se Toncic i Scouser ne žale na botove ... biggrin.gif Prirasla mi za srce ova 2.1.5 verzija smile.gif
Kameni
Lagano momci!
Umesto sto rasterujete nove clanove, mislim da bi bilo bolje da im pozelite dobrodoslicu. Niko od nas nema pravo da svojata Liverpool ili da bude ljubomoran na to sto je malo stariji i duze prati i navija za najveci klub na planeti. Uvek mora od neceg da se pocne.
Sto se tice novih (ili starih koji jos nisu ni posetili ovaj forum) i onih sezonskih: Pravi navijaci ce uvek biti i ostati tu i kad je dobro i kad je lose a ovi drugi koji sledece sezone budu navijali za neke druge klubove nek im je alal, meni ne smetaju jer ne znam ko su niti imam pravo da preispitujem njihovu iskrenost.

Ja kazem, novi clanovi dobrodisli!
I nemojte biti kao ja, nemojte dolaziti samo da citate postove jer vas mrzi da postujete, to je lose! Postujte sto vise!
Trunks
QUOTE(Mihailo @ Mar 14 2007, 09:02 AM) [snapback]9685[/snapback]

Prirasla mi za srce ova 2.1.5 verzija smile.gif

Znači osuđeni smo do kraja na nju.. biće kao sa AntiForumom. tongue.gif
Mihailo
Ma bre na dialup sam trenutno. Dobre stvari ne traju dugo ... smile.gif Srecom pa ovde Ivan i Toncic kvare sve pa mozda i potraje.
kaiser_xman
Sve pohvale za ovaj sajt,navijacki pravi, YNWA.Na svu srecu drug mi je rekao za ovaj sajt,jer sam se pitao da li ga ima kod nas.Zato samo napred ja sam uz vas biggrin.gif
Contractor
Kao što je red, pošto sam se upisao, prvo da dodjem na temu "Novi članovi...". Samo da vas pozdravim sve , kao i da pohvalim one koji su pokrenuli sve ovo.
Ja sam pre par dana saznao za ovo i za ovih par minuta što sam pretrčao preko moram da kažem da izgleda odlično.
Uskoro ću se javljati češće, samo da provalim odakle da krenem smile.gif
Miško
Pozz svima.
Evo i ja malo svratio. smile.gif
Iskreno trazio sam jutros neke slike vezane za LFC i naidje mi na ovaj sajt.
Šteta samo što ranije nisam bio upoznat sa ovim sajtom.
Sad se valja raspisati. smile.gif
Kameni
Dobrodosao!
Filiphito
Zelim da se predstavim! smile.gif Ja sam vas novi clan,zovem se Filip iz Sapca sam i imam 13.godina!Volim Liverpool zbog Kopa,ali i zbog Dzerarda!Uz Liverpool volim i Arsenal!Pozdrav biggrin.gif
Liverbird
dobili smo i 300-tog clana foruma: Dodinho-a. Ovo treba proslaviti.
stara lfc
dobrodosli svi navijaci LIVERPOOL-a na ovaj forum.Oni koji su sezonci otici ce i daleko im!Ima tu ljudi koji su jos klinci(izvini te) i pocinju da navijaju za neki evropski ili svetski klub.A ima i ljudi koji navijaju godinama a neznaju za nas forum.
priznajem i ja sam davne '77-'78 kad sam imao 6-7 godina poceo da navijam za POOL kad je bio najbolji,i nisam naravno pogresio,naprotiv!!!
Uvek sam uz njega i nikad nije sam!!!
Under
Respect! Old school!
Liverbird
sta je bre ovo, od juce do danas cak 5 nova clana. Do finala ce nas biti bar 500 komada, sta mislite? A da smo vise organizovaniji i da postoji neko ko bi bio zaduzen za marketing grupe do sad bi imali bar 1000 ili 10000000 wink.gif
king kenny
QUOTE(Liverbird @ May 9 2007, 08:41 AM) [snapback]11048[/snapback]

10000000 wink.gif

laugh.gif laugh.gif
Anaksimandar
Evo ja sam novi! Upravo sam se registrovao iako već duže znam za forum, ali uvek pogledam nešto što me zanima i nikako da se upišem, jer sam se pre par godina lečio od foruma, to jest rekao sebi da više neću blejati na istim i trošiti sate i sate na sve moguće teme. Sad smatram da sam uspešno izlečen (ko kaže da zavisnik ne može sam sebe da uspešno izleči), pa povremeno posećujem par foruma, napišem post ili dva itd.

Imam 24 godine, a za Liverpul navijam od '94 ili '95, nisam ni sam siguran, znam da sam '96 kada je u jesen izašao Premier Manager 1997 ja uzeo Liverpool jer sam ga već najviše voleo! A od tada sam u menadžerima osvojio nebrojene titule, potrošio hiljade sati i litara piva u raspravama po kafanama i parkovima o superiornosti mog omiljenog kluba, zamrzeo Man utd čak više i od Partizana ili šiptarskih terorista, dobio batine na autokomandi kad mi grobari oteše šal L'pool-a, zamalo bio izbačen iz kladionice "pile" u Keve Jevrosime što sam se drao k'o manijak gledajući finale protiv Alavesa, pizdeo što ne odoh u Istambul, mislio da ću dobiti srčku kad su počeli penali, a sad se nadam da ću za sledeću sezonu kupiti dres sa 6 zvezdica iznad grba, da parafraziram one koji su bili u Istambulu: "Rafa, just 6 Euro please!!!"

Pa se nadam da ću biti primljen kao punopravni član foruma, a i da ću moći da pomognem u organizaciji raznih LFC Serbia okupljanja!

GO REDS
Liverbird
Oh dobri Milecane, sto nam dolazis iz drevne Grcke, donesi nam 6 titulu iz tvoje postojbine i postaces punopravni clan.
Hehe, Anaksimandar bese rekao da je bitak bica Apejron, ili njegov drug, takodje Talesov ucenik, Anaksimen?
Dzontra
Tales iz Mileta... smile.gif

Tales iz Mileta... smile.gif
Anaksimandar
Jest, tako, je, Anaksimandar iz Mileta, Talesov učenik i Anaksimenov drug iz klupe biggrin.gif , uvide apeiron, a Rafa vide da je apeiron dobar, ubaci Robija u igru i Bog da tri komada žabarima!!!

Ko je razumeo - razumeo, nego ja ne vidim temu za one koji nisu mogli da skupe novce za hodočašće u Atinu, ima li kakve organizacije za home-made praćenje finala??
TonÄŤa
QUOTE(Anaksimandar @ May 18 2007, 12:14 AM) [snapback]11355[/snapback]

Jest, tako, je, Anaksimandar iz Mileta, Talesov učenik i Anaksimenov drug iz klupe biggrin.gif , uvide apeiron, a Rafa vide da je apeiron dobar, ubaci Robija u igru i Bog da tri komada žabarima!!!

Ko je razumeo - razumeo, nego ja ne vidim temu za one koji nisu mogli da skupe novce za hodočašće u Atinu, ima li kakve organizacije za home-made praćenje finala??

Evo teme ovde.
PS: dobrodosao! smile.gif
Liverbird
znas kako kaze moj prof iz fil: Ko je razumeo dobro je, ko nije razumeo opet je dobro. wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.