Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Champions league
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Scouser
Dakle sutra žDreb u 12:00h! Odlučuje se ko će nam biti protivnik u 1/4 finalu i eventualno kasnije u polufinalu...

Koga bi voleli sad. Ja ne bih voleo Bayern i Valenciu. Mnogo su čudne to ekipe. Čak i PSV nije bezopasan...možda ne bi bilo loše izvući Milan. Ne znam, nisam pametan.... tongue.gif

http://liverpoolfc.co.za/eve/forums/a/tpc/...43/m/3011081443 laugh.gif ili možda Geri?
Mishkin
Ja samo da primetim da je Kuman odradio mnogo dobar posao! Prosle sezone sa Benfikom i ove sa PSVom! Inace bih voleo svakog sem Man Utd-a, Chelsea i Milana.
Pozdrav!
Tonča
Sto se mene tice, sve mi je jedno, ali najiskrenije. smile.gif
Mozda bih voleo da za finale ostane United ili Chelsea. To bi, onako, kako da se izrazi, fino. biggrin.gif
A moze bas i taj PSV da dodje, Da se osvetimo Koemanu za proslu godinu, i da ih dobijemo u gostima ocog puta, kad vec nismo dali nijedan u grupi. A i realno, oni ne bi trebalo da odu dalje od 1/4 finala.
Dzontra
Meni je sve jedno! Moemo svakog da izbacimo sad kad smo Barsu proli a Intera nema. Moda ne bih voleo Engleze... Mada mogli bi ponovo u polufinalu bitku za Britaniju sa Čelzijem, a u finalu sa ManU!
Ja sam tipovao na finale sa Interom ali kita!
Scouser
inter je uklet brate tongue.gif Ja sam isto tako mislio u utorak uveče da ćemo da izvučemo Real, ali prc i oni ispadoe. Sad mi neto smrdi na Mančester. smile.gif
Fred Kremenko
Samo da ne bude Man U, njih u finalu, taman da se pali U Atinu cool.gif ... Od ovih ostalih, mozda najbolje pasovala Roma, koji ce djavo oni u 8? Dok je ona njihova smehotresna liga bila kompletana, nigde ih nije bilo, a onomad kad su bili prvaci, svi zivi su ih tovarili u CL....
feanor
Mozda bi bilo najbolje da igramo sa Valensijom. Osim toga sto bi imali priliku da izbacimo i poslednjeg spanskog predstavnika, mislim da ne bi imali veceg problema zbog upoznatosti Beniteza s prilikama u spanskom fudbalu. Najgore bi bilo da naletimo na Milan. Imaju neverovatno iskusnu ekipu,i mada deluju neubedljivo, igraju zajedno duzi niz godina i veoma su uigrani. Videli ste kako su izbacili Celtic, cisto iskustvo. Sve u svemu po meni najnezgodnija ekipa od svih u zrebu. Uostalom treba ici na Manchester u polufinalu i na Chelsea u finalu za kompletno uzivanje.
Scouser
ne znam za taj Milan toliko su mi smrdljivi da je to neverovatno. I opet posle produetaka, jaooooo, kako su jadni. to ne ostadoe u toj drugoj ligi... Moda ne bi bilo loe da ih izvučemo..
Mishkin
Veruj mi da su razvalili Seltika, jedino im je problem realizacija. Kaka je sjajan! Imali su 36 suteva na gol. Boruc je odbranio sve sto je mogao!
Cosa
Najvise bih voleo Valensiju ili PSV ili mozda cak i Bajern a kao sto svi kazu
Man Utd ili Chelski za finale i polufinale
Fred Kremenko
QUOTE(Mishkin @ Mar 8 2007, 05:45 PM) [snapback]9470[/snapback]

Veruj mi da su razvalili Seltika, jedino im je problem realizacija. Kaka je sjajan! Imali su 36 suteva na gol. Boruc je odbranio sve sto je mogao!

Ama, 36 suteva, od toga 28 van 16 i ni blizu gola.. Sadzgali su ih u poslednjih 10 minuta, i nista vise... Da im nije Kaka tu, bili bi na nivou Chievo-a... Problem je sto su oni Milan, i kako ne ocekujes da Roma bude u 8, tako je nezamislivo da tamo nema Milana, prosto su previse kenjavi i odvratni.....
Trebalo je da sviraju barem jedan penal za Celtic. posto je Maldini igrao vaterpolo po svojih 16...
feanor
Ma ja ne podnosim taj Milan istina je da im je igra odvratna, to su italijani, perfektni u defanzivi, aimaju majstore kao sto su Kaka i Pirlo na sredini i onog smutljivca Inzagija u napadu. Uglavnom dovoljno da naprave probleme bilo kojoj ekipi.
bocejan
Juce nisam hteo Valensiju ili Arsenal, e posto su ovi ispali, ostajem da necu Valensiju, ali ne bih hteo ni Nemce. Jer su mi neverovatno cudni. Voleo bih Celsky u polufinalu, pa da ih opet sutnemo. U svakom slucaju hteo bih "jaceg od nas". A trenutno su to Englezi. Lepo Man U u cetvtfinalu, Celzi u polufinalu, Milan u finalu. Po istom scenariju.
zen
U igri su: Man utd, Chelsea, Roma, Milan, PSV, Bayern, Valencia.

Svi mi odgovaraju osim Valensije. Mada u 1/8 finala smo imali teske tekme, pa bih u 1/4 finalu voleo neku opustenu varijantu tipa PSV, Milan ili Roma.
Cartman
Roma ili Bayern i ja sam vise nego zadovoljan.
Mishkin
QUOTE(Fred Kremenko @ Mar 8 2007, 05:51 PM) [snapback]9472[/snapback]

Ama, 36 suteva, od toga 28 van 16 i ni blizu gola.. Sadzgali su ih u poslednjih 10 minuta, i nista vise... Da im nije Kaka tu, bili bi na nivou Chievo-a... Problem je sto su oni Milan, i kako ne ocekujes da Roma bude u 8, tako je nezamislivo da tamo nema Milana, prosto su previse kenjavi i odvratni.....
Trebalo je da sviraju barem jedan penal za Celtic. posto je Maldini igrao vaterpolo po svojih 16...

Pa nesto nisam video da je Seltik imao koju sansu. Milan precku, onda Sedorfov udarac brani Boruc i Pirlov takodje, par puta Kaka pored. Sve u svemu su bili bolji i u Skotskoj i u Milanu. Da su usrani, jesu i da ih ne volim, ne volim ih. Po meni su nezgodni iako ne igraju nista posebno i liga im se raspada! Voleo bih jedno lagano nadigravanje sa Romom i ukupan skor 6-1 za nas wink.gif
Pozdrav!
HESKEY
Ma dajte Chelski da tresssemo...da im uradimo nadogradnju kompleksa!
Shommy
Chealsea,te mentole bi voleo sad da izbacimo,da dokazemo da su nista drugo vec obicno djubre,kao uostalom sto je i njihov boss Mourinho!

Mrzim Chelsea i mrzecu ih do groba!
HESKEY
Krece zreb...ajde Chelski!!!

PSV!!!! Tresssemmmoooo!!!
Scouser
e Zagorakis jebem te zagorčanog. PSV a sledeći Bayern ili Milan jel?

PUUU bre ! Izvuče se Mančester DOKLE JEBOTE. Al ću da navijam za vučicu ufff, a tek za Valenciu...ijao...

znači Polufinale Valencia - Liverpool i Bayern - Roma ... fino...

Uopšte mi se ne sviđa žreb moram da naglasim. Realno smo jači i to je ono što mi smeta. Dobra je stvar što ponovo igramo drugu kod kuće. Sa PSV-om smo igrali, Kuman nas je prošle godine prošao, a Boga mi i PSV nam duguje dosta... posle toga Čelzi ili Valensija, oba tima su osakaćena, o Valensijinim problemima da ne govorim.

Sa druge strane Mančester se po ko zna koji put provuče, ko zna koliko kutija probavite su popili Ferguson & co.
HESKEY
CHELSKI;)))
Tonča
U polufinalu Chelsea - Valencia.

Mario T, od tebe ocekujem neke snimke sa stadiona. wink.gif

Od Milosa ocekujem da urgira za prenos na B92. tongue.gif Neomj da mi prenose Chelsea...
bocejan
Ja sam zadovoljan, nije PSV opasan kao kada ih je vodio Hidink, samo da ne izgubimo u gostima.
A hocu Celsky u polu finalu samo tako. Od pocetka LS sam ih hteo.
LFC!
Liverpool Lou
islim da je finale izvesno kao i ja u Atini. biggrin.gif
HESKEY
QUOTE(Tonca @ Mar 9 2007, 12:23 PM) [snapback]9511[/snapback]

Od Milosa ocekujem da urgira za prenos na B92. tongue.gif Neomj da mi prenose Chelsea...

Srusite b92.net

Mislim da pored fudbalske sekcije, mozemo da napravimo i jednu hakersku, cisto da budemo strah i trepet i u virtualnim svetovima... tongue.gif

I ja sam izvestan za Atinu...samo da uredim pozivno pismo....
Scouser
pa pozivno pismo će biti karte koje ćemo prethodno da kupimo, u Atini će biti mnogo skuplje wink.gif

i nemojte sad da bacate fleševe oko odlaska, polako korak po korak što kaže naš trener tongue.gif
Tonča
Datumi:
1st leg: 03/04 April
2nd leg: 10/11 April

Nisam uopste izvalio da se sada igra na po nedelju dana. smile.gif Kao da je bitno.
Sve u svemu, sace, uskoro... biggrin.gif
Scouser
da uskoro....za metar dana laugh.gif no nebitno. Bar su se ispunile elje većine sa zvaničnog sajta
HESKEY
QUOTE(Scouser @ Mar 9 2007, 12:37 PM) [snapback]9515[/snapback]

pa pozivno pismo će biti karte koje ćemo prethodno da kupimo, u Atini će biti mnogo skuplje wink.gif

i nemojte sad da bacate fleeve oko odlaska, polako korak po korak to kae na trener tongue.gif

Ajde necu da uroknem nista, ali koja je strategija dolaska do karte? Meni je dosta da posle pobede izludim jednu noc na trgu...veci dozivljaj mi ne treba... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mishkin
Sad PSV bez nekog cima, pa Valensiju u polufinalu opusteno i onda palim u Atinu, kad vec nisam mogao u Istanbul, i que sera sera smile.gif
Pozdrav
Dzontra
Ne bi trebalo da bude problema sa PSV-om, mada niko nije verovao ni prole godine da moe neka tamo Benfika da nas sjebe. Samo polako, jači smo, iskusniji za tu jednu godinu. O Atini ćemo razmiljati posle polufinala.
gasha84
stvarno bi bilo lepo videti nas sve zajedno u atini
Catwoman
Dobro je da smo dobili PSV... mada sam licno i prizeljkivala da njih dobijemo...
U polufinalu ce biti Liverpool - Valensija, mada bih licno vise volela da nam dodje Smorinjo i dogshit kompani da im nabijemo kompleks... Milanski penzosi ima da padnu od svaba, tako da drugi polufinalni par ce biti Man Utd - Bajern, a finale Liverpool-Man Utd... a na nas tim po 6 put ce biti osvajac ovog trofeja...
feanor
Stvarno, sada treba ici korak po korak, uvek sam optimista ali finale je jos daleko. Inace, sa PSV-om ne bi trebali da imamo problema objektivno smo jaci i ocekujem pobedu i u Holandiji.
Gipsy Town
Lep raspored, sad samo polako, nezgodan je PSV, ali je objektivno najslabiji od svih (ako tako neto moe da se kae za bilo koga). Stvarno bi lepo bilo kada bi redom padali Chelski a zatim Man Utd u finalu, ali neto ne verujem da će "Superdeka" doiveti Atinu, sjebaće ga neki buđavi abari, dal' Roma il' Milan svejedno. Nabiti mu jo gore komplekse... laugh.gif U tom slučaju jo bolje, taman će abe neto kao da se ponadaju, opet im pustimo 3 gola fore i tako... wink.gif Kao to neko reče, samo nek nas prave underdogsima, tada ih redovno kidamo.

Aj pa se vidimo u Atini.

Pozdrav svima!
Cosa
Polako sa PSV om.Izbacili su Arsenal koji je nas ... pa znate sta nam je radio.
Prosle godine sam misilo benfiku cemo lako proci kad ono...Iskreno vise sam zeleo nekog jaceg
zen
Dakle prvo PSV, pa polufinale- Celsi, pa finale- Roma. Imam neki filing da Roma ima da naguzi sve redom do finala, mislim da ce Celsi na misice dobiti Valensiju. Naravno podrzavam svaku kombinaciju vezanu za Atinu. smile.gif

E da i bicemo domacini u finalu. biggrin.gif
novakno1
ja mislim da ce od svega do sad najzajeb* da bude sa ovim dutchima... i zato ne sme da bude opustanja.... arsenal je mnogo meko 'nonsalantno' igrao sa njima... samo da se igra kao drugi mec protiv barse... i nema zime.... jos ako budu precizni... ih.... wink.gif

Mario_T
QUOTE(Tonca @ Mar 9 2007, 12:23 PM) [snapback]9511[/snapback]

E, sad valja nabaviti karte za utakmicu. Pretpostavljam da ce biti teze (i skuplje) nego za grupnu fazu CL, ali ima da se potrudim. Mislim, nemam toliko puno prilika da vidim nas voljeni klub na delu u Holandiji, tako da sve prilike moraju da se maksimalno iskoriste.

Snimci naravno da nece izostati biggrin.gif
Mishkin
E bas te kenja. Dva puta u toku godine imas priliku da gledas Live smile.gif wink.gif
pozdrav i srecno s kartama
LjutiKrilo
Ma ok smo proshli, ja sam tipovao ili Romi ili PVO Ajndhoven. U principu sad su svi nalozeni, i malo se bojim onih chamuga iz psv-a tipa farfan i slichni. Sa druge strane ne verujem da ce Valensija lako proci Chelzi, vrlo je moguce da ce portugalski asshole da sve karte baci Na CL, jer ga vec duva u prvenstvu a i to je jedini trofej koji mu fali.
Scouser
Zen ja mislim da smo mi gosti u finalu, ali dobro daj da ne pričamo od tom finalu vie tongue.gif, bar ja neću, jer ne volim da mračim tako...ima jo dosta đavolski tekog posla da se odradi...
zen
Kad bolje razmislim nismo domacini, posto je bila buka u kladionici kada je bilo izvlacenje, ja sam samo video da su za domacina izvukli ceduljicu na kojoj pise 2, a mi smo drugi cetvrtfinalni par, a sada sam skontao da je to u stvari drugi polufinalni par. smile.gif
Hans
Ma kakav PSV...indijanci....fafran,farfan,feferoni...kad Steva zategne sa 30km ima da bude bez`te noge posracu vas!!!!
Scouser
http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...ex+blow+for+PSV

jo se i Alex povredio....moe da se desi da ne igra do kraja sezone...
zen
Alex je stub njihove odbrane i koliko sam skontao jedan od njihovih kljucnih igraca, posto odlicno igra u odbrani + daje vrlo bitne golove, bez njega bi trebalo da dobijemo kod njih 2-0, a na Enfildu 3-0. Mada ne bi bilo problema ni da on igra... wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.