Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Turnir u fudbalu
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
igy_precka
pozdrav...svima..Drago mi je da imate ovaj forum.....
Dosli smo skoro na ideju da organizujemo turnir fan -klubova Srbije u fudbalu...
Pozvali smo
-arsenal- serbia
-was....L'pool
-mi (chelsea)
-roma-srbija.....da bi nas bilo 4.Turnir bi se igro na adi jer je lepo vreme a moze i u balonu!!!!sta mislite o tome..Naravno rec je malom fudbalu 4+1.....POZZZ

P.S. Interesuje me gde ste sve reklamirali sajt...Vidim da je sajt.forum extra i da ima dosta ljudi..pozzz
HESKEY
Za turnir moze jos da se prica. Mislim da je ideja dosta bajata i trebaju mnoge stvari da se poklope kako bi se ostvarila. Koliko vidim, na vasem forumu si to predstavio kao pitanje zivota i smrti, tako da ne vidim razlog zasto bi igrali, ako bi trebali da glumimo huligane...
zen
QUOTE(igy_chelsea @ Mar 2 2007, 10:34 PM) [snapback]9159[/snapback]

pozdrav...svima..Drago mi je da imate ovaj forum.....
Dosli smo skoro na ideju da organizujemo turnir fan -klubova Srbije u fudbalu...
Pozvali smo
-arsenal- serbia
-was....L'pool
-mi (chelsea)
-roma-srbija.....
da bi nas bilo 4.Turnir bi se igro na adi jer je lepo vreme a moze i u balonu!!!!sta mislite o tome..Naravno rec je malom fudbalu 4+1.....POZZZ

P.S. Interesuje me gde ste sve reklamirali sajt...Vidim da je sajt.forum extra i da ima dosta ljudi..pozzz

Ja bi ovde samo izbacio Romu a ubacio Inter, posto Rimnjani nema sanse da se okupe, a Interovaca ima dosta i imaju dobru ekipu.
Nikola
Ja se slazem sa ovim turnirom. Samo da se definise to sto prica Heskey. Ako cemo da se fajtamo onda ne trebamo da donosimo loptu nego lepo da se nadjemo u nekom parkicu. A ako cemo da igramo igramo fer kao i uvek.

Podrzavam da igra Roma. Ponasanje pojedinih Interovaca nakon poslednjeg fudbala me je navelo da vise ne zelim protiv njih (barem nekih od njih) da igram. Mozda ako prociste redove. (a i Roma mi je pored Chieva najsipaticnija italijanska ekipa, za razliku od najnesipaticnijeg Intera)

Mislim da nije tesko da se okupe svi za jedan turnir. Cak moze da igra Pool 1 i Pool 2 smile.gif
zen
Ma nemam ja nista protiv Rome, nego pokusavali su neki sa ovog foruma da dodju u kontakt sa Rimnjanima, regovali se na forum kod njih predlozili fucu, a njihovi administratori obrisali te teme i zabranili da se prica o fudbalici...

Pa jebi ga, Italijani su to(interovci), sta drugo mozete da ocekujete od njih, uostalom ako oni ne budu igrali necemo imati konkurenciju i bice vrlo nezanimljivo dobijati sve sa po 10 razlike. wink.gif
HESKEY
Pa ako se budu postovala pravila, i oni su zreli za desetku....
igy_precka
pa ocemo onda da igramo????Vasi iz Sport Caffe-a su se slozili!!!Ne znma im nicokove....Pravila!!!!2x20 min....Svako sa svakim i to je to!!!Vi kako hocete...Odlucite ocete da zovemo Inter ili Romu>>>>Meni je svejedno....
Milsim da bi bilo dobro da se igra ona nedelja 16-17 mart...da se jos sve dogovorimo konacnno>>>>Sta mislite??
stara lfc
ja bih da igram samo ako ima i barca,oni su mi nekako simpa!hahahaha
Tonča
Pa znas kako, slozili smo se u nacelu. biggrin.gif A posto si rekao da nisi bio ozbiljan u vezi tuce, mozda moze da se razmisli. wink.gif
Ja sam u principu za...

(Ovo sam postovao kao jedan od tih prisutnih kada smo se videli u sportu, na bitnijim fudbalerima sa foruma je da odluce da li zele da igraju.)
HESKEY
Ja cu da igram, bez problema, ali taj vikend cu biti u Budimpesti, tako da...;(
igy_precka
kad hocete da igarmo???Jel moze ova nedelja oko 2h ili cemo one 16/17 mart..Kako hocete?samo odlucite na vreme da bi javili Arsenalu ( mada ce oni 99% doci) i Romi...pozz
igy_precka
e ovi sa Arsenala bi vise voleli da se igra onog vikenda 16-17 tako da onda smo i mi za taj vikned..Moze???Dogoovoricemo se jos za vreme...POZZ
zen
Ajmo kada nam odgovara??? Meni vise odgovara 16-17 mart, valjda ce biti bolje vreme, za ovaj vikend najavljuju kosavu.
Dule
Ako budem slobodan doci cu da gledam i da budem tuzan sto ne smem da igram sad.gif
igy_precka
onda smo se dogovorili ako bude o.k. vreme igrao onaj tamo weekend 16/17..pozz za SvE!!
Tonča
Pa nesto i ne vidim da je dogovoreno, ali ono...
Nikola
Sto se mene tice moze
HESKEY
Ja cu do srede znati da li idem u Budimpestu ili ne, ali najverovatnije ce te bez mene igrati...
Nikola
QUOTE(HESKEY @ Mar 9 2007, 09:01 AM) [snapback]9505[/snapback]

Ja cu do srede znati da li idem u Budimpestu ili ne, ali najverovatnije ce te bez mene igrati...

Alo bre ne ovaj vikend nego 16/17
igy_precka
e vidim da bi vecina htela da igra sto me raduje....Jel moze onda NEDELJA 18.MART 2h na ADI!!!!!DA se i konacno dogovorimo!!!
Mislim da e ok da igramo svako sa svakim!!POZZ
Vidimo se u polufinalu!!!!
zen
Sve je to ok, samo mislim da bi trebali da pocnemo ranije, oko 12h.

Poz
HESKEY
QUOTE(Nikola @ Mar 9 2007, 03:44 PM) [snapback]9529[/snapback]

Alo bre ne ovaj vikend nego 16/17

Pa za taj vikend i pricam. Znaci, definitivno ne mogu tog 17 i 18.(subota i nedelja). Na seminaru sam u Peshti...
igy_precka
e ozz za sve...Javila se ideja od strane arsenala da pravimo ligu fan-klubova ..Kolo bi se igralo jednom nedeljno..Ali to cemo se jos dogovoriti u nedelju kad se i svi licno upoznamo..POZZ ZA SVE>>>i vidimo se u nedelju u 13h.....pa neka bolji pobedi!!!pozz od CHELSEA-SERBIA!!
igy_precka
e konacno!!!!

Nedelja 11-30h da bi stigli sve da odigramo uz odmore!!!
Nikola
E jebiga ljudi ja ne dolazim. Meni kosarkaska utakmica pocinje u 11:30. U 13h bih mogao stici ovako nema sanse.

I ne kapiram zasto se igraju ovako duge utakmice. Niko na Adi ne igra utakmice cuze od 2x10min. Sta odigras jednu pa se susic cirka sat vremena?!?
igy_precka
Liverpoolci jel dolazite u nedelju u 11-30 na adu na turnir?????
Svi dolazimo.....pozzz
Grujica
ko svi dolaze u nedelju? i bilo bi ok imamo ligu al kolko timova bi igralo
igy_precka
ovo je samo za pocetak turnir!!!!!
Dolaze
Arsneal
Chelsea
Roma i VI!!!!!!
zen
Sto se tice uniformi:

Liverpool- crveni
Arsenal- zuti
Chelsea- Plavi
Roma- beli

Svejedno da li su majce ili dresovi, al ajde da budemo uniformisani...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.