Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Zasto ga volim?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3, 4
Tesic
ne znam da li je bila ova tema...izvinjavam se ako jeste...
dakel ZASTO,KADA i KAKO ste zavoleli i poceli da navijate za liverpool?
Mihailo
Pa zavoleo sam, nije da nisam ... biggrin.gif
Steva Zmaj
Pa nije da volim... Beshe par gotivnih igracha svojevremeno. Sad ih je drastichno manje. I tako...
Dzontra
Moje zanimanje za Liverpul se javilo negde oko Hejsela. Tad sam bio klinac, osnovna škola, počeo da idem na utakmice. Taj navijački pokret je upravo tada počeo kod nas da se malo šire razvija. Englezi su važili za najveće huligane na svetu, ono gde se pojave tu je strah i trepet! Odprilike sada o našoj zemlji oni misle slično, da smo divljaci i ostalo biggrin.gif
I tako je mene počelo da zanima šta to ti Englezi rade, šta su to uopšte huligani... Desio se Hejsel, onaj čitav cirkus tamo za koji su okrivili navijače Liverpula, pa još Platinijevo padanje na 18m i penal... I to je to, kada se jednom opredeliš za neki klub posle nema menjanja. Samo što tada nije imalo gde da se gleda prenos, u novinama je jako malo o stranim ligama bilo, internet ohmy.gif
Onda su me svojim dobrim igrama Raš i Barns još više učvrstili za ovaj klub, a sa pojavom Boga je to postalo neraskidivo. U to vreme, sredina devedesetih, su čini mi se i počeli masovno da se daju prenosi kod nas.
U međuvremenu ti navijači zbog kojih sam ja počeo da pratim Liverpul su se prilično smirili, sada su samo odlični pevači ali im ne priznajem da su najbolji tongue.gif
bocejan
To bi bilo ovako.
Leta gospodnjeg 98 izadje prva igrica na principu menagera koju sam ja igrao. Premier menager '98. I dok je ceo svet oko mene igrao sa tada najjacim Mancesterom, meni padnu dva tima napamet. Liverpoul i Njukastl. I tako krenem ja igram sa Njukastlom, zbog Sirera, jedino sam njega znao, i odjednom iz vedra neba utakmica Liverpul - Midlzbro. Odgledam ja utakmicu, i naucim nekoliko igraca. I ta me utakmica nekako usmerila. Zasvidjao mi se Liverpul. Onda bombardovanje, pa upis u skolu i nisam pratio fudbal.
I onda 2001 finale Kupa UEFA Liverpul-Alaves. Posle te utakmice sam ih toliko zavoleo da sam po ceo dan pricao samo o tome. Nisam znao tada jos da sam poceo da navijam za tim koji ima tako ogromnu tradiciju.
Sto sam vise ucio o njemu, sve sam se vise primao na taj klub. Jos kada sam poceo da prativ sve utakmice koje igraju, i da cujem da su tim koji neguje engleski nacin igre, odusevio sam se. Sada samo raste ta ljubav.
Scouser
QUOTE(Dzontra @ Feb 24 2007, 08:13 AM) [snapback]8972[/snapback]

odlični pevači ali im ne priznajem da su najbolji tongue.gif

Ukoliko su u pitanju navijači Partizana ili Zvezde, onda mogu da razumem - obmana.

Zgotivio sam klub dok sam još išao u osnovnu školu, neki peti razred recimo. Kad sam već imao kakvo-takvo znanje o engleskom jeziku, plus prenosi Ace Stojanovića na BK uz neverovatne utakmice Liverpula u to vreme, plus igrice (tipa Fifa 95 na sega)...otprilike čim mi se javila neka konkretnija orijentacija ili svest o fudbalu i navijanju, tu je bio Liverpul. Splet okolnosti ili šta drugo, tako je kako je.
zen
Bilo je leto 1998. godine i Svetsko prvenstvo u Francuskoj, utakmica Engleska- Argentina, odjednom neki klinac uzima loptu na sredini terena i krece u slalom, da bi se solo akcija zavrsila golom pod precku, taj klinac je bio Majkl Oven i od tada pocinje moje zanimanje za Liverpool i Englesku ligu, do tada mi je cale punio glavu kako je Italijanska liga najbolja na svetu i zajedno bismo pratili utakmice serije A, ipak sam tada bio 4. raz osnovne, pa sam i posle toga jedno 3-4 godine aktuelno pratio Italijane, dok, sam Liverpool pratio pomalo, kako sam mentalno sazrevao pocinjao sam da pratim Englesku ligu i potpuno sam batalio Italijane. smile.gif
LjutiKrilo
Vec sam naveo na topicu Dobrodoshli kako sam zavoleo LFC. I poesbno mi se svidja shto nismo neki fensi izvikani klub, a sa druge strane nismo ni bulja. 5 titula kupa shampiona ej bre... I dalje nam bar polovinu ekipe chine englezi, Arsenal je engleski tim samo na papiru i kanda ce i Chelsea uskoro biti... Ma pojma nemam, jednostavno volim Liverpool.
Blaza
Otvorena igra skoro bez povlacenja u odbranu, na svakoj utakmici srce igra mesto glave, vatreni navijaci, prelepi dresovi, stara garda-Paul Ince, McManaman, Heskey...
To su samo neki od razloga zasto ga volim
Cosa
Mislim da jednostavno ne postoji neki odredjeni razlog.Od kad znam za fudbal i za Liverpool uvek sam ih simpatisao.A onda leto 2002 bih rekao.Ja, burazer i jos neki ortaci podelimo se na fudbalu na Mancester i Liverpul.Ja naravno upadnem za Liverpul...Posle je bilo i nekih tuca razbijena vugla i sl.Da mi nije ti bio stariji brat poginuo bih...I od tad sam vatreni navijac Liverpula

YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!
Trunks
Od svetskog prvenstva '98 sam bio oduevljen Owenom, zatim sam počeo da pratim Premier ligu i da mrzim ManUTD sa straću a u isto vreme je rasla ljubav prema LFC. Ostalo je istorija. smile.gif
QUOTE(Blaza @ Feb 24 2007, 04:38 PM) [snapback]8986[/snapback]

Otvorena igra skoro bez povlacenja u odbranu

Moda bilo nekad. wink.gif
Nedzad
Liverpool gotivim negde od 2000,tada sam jos bio klinac,nisam toliko pratio fudbal,ujak me terao.Prava ljubav je dosla 2005-e,kada su u polufinalu Lige Sampiona pobedili tek kupljeni i favorizovani Celzi,a potom u finalu,u Istanbulu gubili od Milana 3:0 na poluvremenu,stigli do 3:3 i osvojili titulu na penale
Gipsy Town
Evo kako sam ga zavoleo... Poceo da pratim football sa Dedom, negde 90-te (gle cuda, tad i zadnja titula!).
Al' balavcu malo treba da se napali... tongue.gif Zatim godine i godine dosadnih i licemernih scumsa i funnersa mad.gif i konacno, Istanbul 2005! Moram priznati da su me tom utakmicom kupili, do tog trenutka sam bio takoreci neodredjen (dal' Zvezda il' Partizan laugh.gif ). Ostalo... nadam se, tek sledi... samo da Rafa "Rotation" Benitez skapira neke stvari... il' da zapali u suncanu Spaniju...
Gipsy Town
A evo i druge situacije: nas'o se u putnickom vozu negde oko pola 4, unutra neke CZ delije a ja u LFC dresu (valjda 2003/04, sa grbom u sredini) janpi, giran, itd. Oni nista! Tj. RESPECT! Tad sam skapirao da LFC dres ne moze da nosi bilo koja pizda. Mada sam bio janpi, giran, itd

PS. divan je osecaj znati da nas ZAISTA IMA NAJVISE! smile.gif
Mishkin
Liverpul pratim od neke 99/00 godine. Ni sam ne znam kako ali su mi se odmah dopali. Pauzirao sam sa pracenjem onu godinu posle Svetskog u Koreji i Japanu kad je Ulije doveo seneglaske papane tipa Diuf i Diau (samo zato sto su na tom prvenstvu pobedili raspadnutu Francusku) i mi se raspadali kao nikada. Tad sam rekao sebi da ne gledam Live dok taj konj ne ode. Sad Live pratim mnogo i puno smile.gif
Pozdrav YNWA
billshankly
bio hillsborough 1989, pa bila neverovatna emocija - ujedinjeni navijaci pool-a i evertona u odbrani svog grada i navijacke kulture (ko ne zna, neka googluje hillsborough justice - najveca tragedija u evropskom fudbalu, kojoj je kumovala policija sa jedne, i predrasude o navijacima sa druge strane).

pa onda bile devedesete, pa se pojavio bog.

i eto.

hillsborough je sve zapoceo, a bog zabetonirao. there's only one robbie fowler...

ko je malo istrazivao istoriju kluba, zna da istanbul nije mogao da se desi tek tako. temelje necemu sto se zove "the liverpool way" udario je bill shankly 1959. i liverpool je zapravo do danas onakav kakvim ga je stari bill napravio.

navijati za liverpool znaci usvojiti "the liverpool way" u svemu sto radis: trcis do kraja utakmice, i sa bolovima i polomljenim stopalima, ne odrices se stvari i ljudi koje volis kad im je najteze (u tome i jeste cela poenta - lako je navijati kad cvetaju ruze, je l'), od pobede ti je vazniji nacin na koji do nje stizes. igras fer, uvek, bez obzira na uloge.

ja navijam za liverpool, i samo za liverpool. njih sam izabrala. samo su oni potpuno "moji", izborom, kao sto rekoh, jer imati izbor znaci da su geografije i pasosi nebitne sitnice.

walk on.
Mario_T
Ja sam Liverpool zavoleo nakon sto me je najbolji drug nagovorio da pogledam nekoliko njihovoh utakmica. Najvise sam u pocetku gotivio McManamana (i dalje mi je jedan od najomiljenijih igraca Liverpoola), ali se broj igraca koje cenim u medjuvremenu naravno povecao. Sad su tu Gerrard, Fowler, Carragher, Xabi Alonso, Agger ... da ne nabrajam vise.
Liverpool je za mene u medjuvremenu postao neka vrsta religije, drugog objasnjenja za to nemam. O tome svedoci i tetovaza na mojoj desnoj plecki. A zasto ga tako volim?
Pa, dovoljno je bilo videti atmosferu na utakmici protiv Chelsea 2005. godine, atmosferu u Istanbulu ili atmosferu na vecerasnjoj utakmici protiv Barce; procitati nesto o istoriji ovog divnog kluba ili mozda procitati predivnu himnu "You'll Never Walk Alone"; i odgovor na pitanje "Zasto volim Liverpool?" se namece sam po sebi ...
Highl1
od Robijevog "brzog" het trika, on mi je postao naglo simpatichan, a posle toga i Liverpul, do tada je u kuci cale navijao bash puno za Man Utd (jer je tamo proveo neko vreme na specijalizaciji), pa me je naravno chesto podjebavao jer su oni uzimali titule, a mi .. znate i sami. Zao mi je samo shto sa njim ne pricham duze vreme, pa nisam mogao da ga podjebavam posle onog finala 2005-e, ali jebiga.
Scouser Tommy
iako samo imao 9 godina i slabo razumeo fudbal, zavoleo sam Liverpool zbog UEFA finala 2001. Prava ljubav buknula je 2005. sada zivim za njih. to je to

WaLK ON
king kenny
iako dolazim iz,ajmo reć,nogometne obitelji(dida i stari bili igrači i treneri,stari jo uvijek trener),mene do 14. godine sport generalno nije previe zanimao(iako sam i sam trenirao nogomet,ali vie iz zajebancije),za Liverpool sam čuo,ali vie za navijače nego za sami klub,a onda je dola 1996 godina i ja sam negdje(nemam pojma kako) pogledao par utakmica Liverpoola i počeo se zanimat za povijest kluba i navijača.to sam vie saznavao o povijesti i "kultnosti" kluba,to sam ga sve vie volio i interesirao se za rezultate,ali ba konkretan trenutak kad se rodila PRAVA ljubav između mene i Kluba je bilo finale FA kupa,te iste 1996 kad je Cantona zabio glupi gol pred kraj utakmice i osigurao Scum-u trofej,a navijači Liverpoola su cijelo vrijeme podravali ekipu,iako je Scum bio bolji,do samog kraja,to je "the liverpool way" i zato sam ih zavolio.Od tada,pa do danas me ne zanima nijedan drugi klub na svijetu,a vrhunac mog dosadanjeg navijanja za Sveti Klub je bio ponosno stajanje na sjevernoj tribini Ataturk stadiona u Istanbulu i sudjelovanje u ONOJ neponovljivoj atmosferi koja je pomogla naim momcima da vrate europsku "kantu" kući nakon 21. godine!!
TomyB
Pa pre nekih 13 godina (a sad ih imam 26) sam se prvi put sreo sa fudbalskom istorijom Engleske. Tad sam poceo da gledam prvenstvene utakmice a Liverpul je bio najcesce prenosivan. Nekako u isto vreme sam dobio prvu menadzersku igru jos za PC 486. Odmah sam se setio Liverpula i uzeo sam ih za svoj klub. Rodila se ljubav prema tim slovima, poslaganim tako "savrseno" i do dana danasnjeg nisam naisao na vecu tradiciju i ljubav prema klubu. Obozavam tu malu, slatku crvenu pticu okja me svaki dan podseca da nisam sam.
Imam jednu veliku zelju da se bar jednom nadjem na tribinama Kopa, samo da jednom osetim atmosferu, naboj i emocije koje prolaze kroz svih 45000 srodnih dusa koje zive za Veliki i Mocni LFC i iskreno zavidim svima onima koji su tu cast imali!
Mishkin
QUOTE(Mario_T @ Mar 7 2007, 12:43 AM) [snapback]9335[/snapback]

Liverpool je za mene u medjuvremenu postao neka vrsta religije, drugog objasnjenja za to nemam. O tome svedoci i tetovaza na mojoj desnoj plecki.

Daj neku fotku da vidimo kako izgleda! Pozdrav!
mondragon
Zasto? Neznam.
Pa... sada vec davne, 94-95. UAUUU!!! Kakva je to bila godina.
Te davne, nicim zasluzene i neopravdane sankcije... ne ne ne. To je iz neke druge price smile.gif
Ali pocetak je isti
Te davne 94-5 nadjoh tj dobih od rodjaka iz UK sal Lpoola...
Pa onda one cuvene tekme, a tek KOP uauuuu...!!!
THE REDS!!!
BEST!!!
Cosa
QUOTE(TomyB @ Mar 25 2007, 08:44 PM) [snapback]9977[/snapback]

Imam jednu veliku zelju da se bar jednom nadjem na tribinama Kopa, samo da jednom osetim atmosferu, naboj i emocije koje prolaze kroz svih 45000 srodnih dusa koje zive za Veliki i Mocni LFC.

To svi zele...Ja vec razmatram opciju da ubijem nekoga za kesh i odem na Enfild...
TomyB

To svi zele...Ja vec razmatram opciju da ubijem nekoga za kesh i odem na Enfild...
[/quote]
Moze to da se uradi za mnogo manje para... Ako ima stvarno zainteresovanih voleo bih da razmotrimo tu opciju. Ne bi se izreskirali mnogo, ali bi se extra proveli...
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Scouser
pa daj da čujemo tvoj plan
Trunks
Stvarno, ako ste za neku akciju masovnog odlaska na Enfild, dobra ideja. smile.gif Samo da se ne dogovorimo za 2 godine kad budemo imali nov stadion.
Scouser
hahaha, stvarno ne zna se ta će pre da se desi, da li ćemo mi da odemo na Enfild, ili će da se izgradi nov stadion ! ! ! laugh.gif
TomyB
QUOTE(Scouser @ Mar 27 2007, 12:47 AM) [snapback]9995[/snapback]

pa daj da čujemo tvoj plan

Vidis, plan je vrlo jednostavan! biggrin.gif Dogovorimo se svi koji hocemo, odemo u agenciju, kupimo karte za London i letimo smile.gif jedino je malo frka za upad, ali sam skontao da neki od nas imaju neke rodjake i sl. u UK, pa bi i to moglo da se iskoristi. Samo treba da imamo dobru volju i malo kesha (mada znam da to u nasim uslovima i nije tako malo) i zateci cemo Anfield na mestu cool.gif momci, stvarno mi je drago sto sam naleteo na vas, nisam znao ni da postojite. Stvarno bih voleo da ovo ne ostane samo na forumu laugh.gif
billshankly
edituj to "momci", molim te, ima nas ovde i drugog roda... smile.gif
TomyB
QUOTE(billshankly @ Mar 27 2007, 11:16 AM) [snapback]10002[/snapback]

edituj to "momci", molim te, ima nas ovde i drugog roda... smile.gif

Forgive me, please! Nisam "cuo" zenski glasic na ovom topicu ili sam napravio neoprostivu pogresku. Dakle, DEVOJKE i momci, drgo mi je da sam vas nasao laugh.gif
mondragon
Enfild!?
Uauuu!!!
Moj zivotni san... Na Kopu...
A na travi... ONI...
Velicanstvenih 11... a okolo njih 45000 srodnih dusa koji disu kao jedno...
Ako neko zna nacin... necu mu nista... neka javi smile.gif
Ali mislim da trenutno, barem kod mene, ne postoji neki razumniji nacin sta vec da se nadjem u snu...

AKO NEKO ZNA KAKO - PODELITE SAMNOM PLIZZZ

T H E R E D S
stara lfc
ja nesmem da napisem kad se to desilo,davno-davno!!!
Contractor
Vau, ja sam mislio da je ovde sve starija ekipa. Kad ispade da sam moda i medju starijima unsure.gif
Uglavnom, negde devedesete- devedesetprve moj dobar drug iz osnovne kole dodje na čas u duksu koji je bio skroz beo, sa pesnicom oko koje je bio crveni al i pisalo "You'll Never Walk Alone". Ja kao zaraen. Naravno, nisam imao pojma ta je to. On je znao samo da mi kae da je to "neki klub iz Engleske".
Ja se raspitao, video i zaljubio... Sve ostalo je istorija...

Pantović
Uhhh... Ne mogu da se setim tacno. Ali recimo sedmi-osmi razred srednje, bunt i samo bunt! najzesce pankerisanje, (calov) kaput, zihenadle, (calove) cokule (iz armije)... I naravno, fudbalski sal. Tada sam kupio LFCov sal (jadan i nikakav) ali ne mogu da se setim dal sam ranije cuo za LFC ili ne... Ljubav na prvi pogled.
Gledao ih i pratio ih koliko sam mogao, premda nisam bio toliki poklonik nogometa u to vreme. Ali uvek mi je LFC bio zanimljiv za gledanje, uvek nesto specificno u vezi njih... A LFC je inace postao jedini (nogometni) klub za koga navijam nakon poslednje (mucne) epizode PFCa u Ligi prvaka, tacnije od onog trenutka kad je Sasa Ilic omasio onaj sut glavom? sa 5m protiv Olimpika...
Eto.
@Miskin:
Ajde bre sta si se okomio na Ulijea, covek je odlican i bio je dobar u LFCu. A sto se tice one dvojice koje je doveo, za ovog jednog ne znam, ali Boltonac igra kao nenormalan:)
Pozdrav!
Mishkin
Ma cuti ti tamo. Za ovog ne znas jer se raspada, a Boltonac se tek sad prilagodio na Englesku, trebalo mu je samo 200 sezona. I opet je Anelka tata za njega, glupaka!
pozdrav za pokus bunta, triperu smile.gif!
Scouser
QUOTE(pantovic @ Apr 17 2007, 12:13 PM) [snapback]10429[/snapback]

Ali recimo sedmi-osmi razred srednje, bunt i samo bunt!

ludilo ! laugh.gif
stara lfc
davne '77/'78 imao sam 6-7 godina,postojao je samo jedan fudbaler Kevin Keegan!
Pantović
QUOTE(Mishkin @ Apr 17 2007, 11:35 AM) [snapback]10431[/snapback]

Ma cuti ti tamo. Za ovog ne znas jer se raspada, a Boltonac se tek sad prilagodio na Englesku, trebalo mu je samo 200 sezona. I opet je Anelka tata za njega, glupaka!
pozdrav za pokus bunta, triperu smile.gif!

Jbg, 200 sezona, al sad leti po kom 'oces krilu! Kako bi samo lomio ispred Riisea a:) A i Nikolas je nosio crveni dres... To je neverovatno, Heskey, Anelka, Morientes, Cisse...
Triper ti u gacama:D
Mishkin
Mozda bi slomio sam sebi nogu. Samo ga pogledas i vidis da je retard smile.gif
Pozdrav triperu!
struja
Pozdrav svim crvenim setacima! Skoro sam saznao za ovaj sajt i brze-bolje odlucio da se registrujem i zavirim cega sve ima. Pronasao sam ovu temu i odlucio da napisem dve-tri reci o tome zasto volim ovaj fenomenalni klub. Nime,moje interesovanje za za crvene sa mersisajda je pocelo za vreme evropskog prvenstva `96 godine koje se ni manje ni vise odrzavalo na ostrvu. Englezi su tada nastupali u najlepsim dresovima (sivim) koje sam ikada video i ekipa mi je zpala za oko kao i mrsavi,kovrdzavi igrac koji je kroz protivnicku odbrani prolazio kao shilo,centrirao iz neverovatnih situacija....itd. Bio je to pulen Liverpula,Stiv MekManaman,neverovatan igrac. Saznao sam sve o njemu pa samim tim i u kom timu nastupa tako sm poceo da pratim Liverpul. Od pocetka mi se svideo jer su igrali srcem i bili su posebni. Iako nijednom nisi osvojili Premijer ligu,od kada je ja barem pratim, nastavljam da navijam jer je to stvarno jedan poseban klub koji je dao ne toliko velike igrace po imenima (izuzev nekih) vec po rezultatima i igrama koje su pruzali. Posebno me je jednom prilikom zadivio gest Robija Faulera (jos u prvom angazmanu) koji se jednom prilikom iskrao odbrani Njukasla i sam isao na Givena. Pokusao je driblingom da ga prevari ali je ovaj uspesno rukama skrenuo loptu a fauler ga je preskocio a pri doskoku pao na zemlju (Given ga nije dotakao). Sudija je svirao penal a Fauler je ustao i negirao sudijinu odluku pokusavajuci da mu objasni kako ga golman popularnih Svraka nijeoborio. Preuzeo je izvodjenje najstroze kazne na sebe i namerno promasio ali je na loptu natrcao Dzejson MekAtijer,igrac idbrane i tada postigao svoj prvi i jedini gol za Liverpul. To je proglasen za najfet-plej potez godine u ligi i to me veoma obradovalo i dalo mi do znanja d je srce uz pravi klub,sa dugom istorijom,najpoznatijom pesmom i istim takvim navijacima koji bez obzira na sve kao i j uvek ce biti uz njihove ljubimce bez obzira na sve.To je prava ljubav prema timu,fudbalu i to je ono iskreno i cisto. Ovo su samo neki od razloga ali vecinu njih svi mi nosimo u sebi kada gledamo utakmicu,nerviramo se i uzivamo,i najezimo se u trenutku kada krene pesma sa KOP-a.
Pozz crvenima. Pisemo se
p.s. serem ti se u srbiju kada ne mozes ni dres da kupis.
Tonča
Dobrodosao Strujo! smile.gif

Moram odmah da te ispravim. Taj penal se desio na utakmici protiv Arsenala. wink.gif
Scouser Tommy
ja mu ne zameram na gresci, jer prvi put za ovo cujem, jer tad nisam isao ni u osnovnu. svaka cast za posvecenost

strujo, ima i u srbiji dres, samo okreni 011 289 35 88 wink.gif
zen
Pozdrav i dobrodosao.
Miko
Sve je pocelo ovako:
88' godine sam rodjen.
Otkako sam doneen iz bolnice kući dolazim i ćale me smeta na crvenu posteljinu.
Na njoj je bio jedinstven logo tada meni nepoznatog kluba.
Naravno to je bio logo Liverpool-a..
Sve do svoje 10 godine nisam obraćao panju na te detalje koji su mi se desili pri samom rođenju.
Tada mi je ćale poklonio tu istu posteljinu koju i dan danas cuvam.
Vec sa 13 godina pocinjem da ulazim u vode iskusnog navijaca,pocinjem da skupljam pare i kupujem sve zive proizvode Liverpoola.Sa 14 godina pocinjem da odlazim u kladionice i da pratim svaku utakmicu Liverpoola sa ljudima koji su bili makar 15 godina stariji od mene.2005 godine pred finale lige ampiona odlazim u crkvu i stavljam 500 din u mesto za donacije(jeste da je mala cifra ali zeleo sam samo da bog pomogne i da LFC osvoji ligu ampiona).Sad mi na neki način i ao tih 500 din poto ćemo osvojiti L i ove godine. smile.gif
Zato jo volim Liverpool?Volim ga zbog fantasticnih navijača,volim ga zbog samih boja,volim ga zbog fudbala kojim mi ulepavaju ivot,zbog Anfielda,zbog.........
Sada imam 18 godina i zacrtao sam sebi jednu adresu :Atina 23 maj Finale Lige ampiona. smile.gif

ps.Nemojte da mi zamerite zbog ovog mog referata blink.gif ali morao sam sve da izbacim iz sebe.
Daniel_Agger
kada su igrali sa barsom u liverpulu i kada sam cuo you`ll never walk alone,posle toga sam preturio net i jedva nasao tu pesmu,prebacio je na mob. i slusao ceo dan...i tako je krenula avantura sa crvenima...
Scouser Tommy
sve nas je privukla YNWA
Daniel_Agger
a tada sam,kao i sad naravno, obozavao barsu i svim srcem sam navijao da prodju dalje,al kad sam cuo kop...bilo mi je jasno da je to nemoguce...
dekisd
Uh kad pomislim sta treba da napisem podseti me na godine, ali dobro.LFC sam zavoleo kada sam kao klinac poceo da pratim fudbal, a to je 77-78.Naravno najvise gotivio Engleze, i naravno zna se LFC.Prvi idol Kevin Keegen sve ostalo je islo svojim tokom, navijaci, tradicija, prepoznatljiva igra....Mada mislim da ljubav prema LFC kao i bilo koja prava ljubav ne treba da ima razlog.Znas zasto volis a u isto vreme i neznas.Samo znas da bez njega jednostavno ne mozes.
Mario_T
QUOTE(Mishkin @ Mar 25 2007, 09:42 PM) [snapback]9979[/snapback]

Daj neku fotku da vidimo kako izgleda! Pozdrav!

Tek sam pre neki dan video ovaj tvoj post, a posto nisam odmah imao spremnu fotku, reakcija stize tek sada ...
IPB Image

Zaboravih da dodam ... Tetovazu sam radio 4 dana pred finale FA Kupa 2006., kod lika koji je navijac West Hama. biggrin.gif cool.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.