Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Okupljanje
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Nikola
Pa koliko puta cete da menjate forum. Ajde, ovaj bar na nesto lici.

Administrator (Mihailo): Neka ovo bude zvanična tema o naim narednim okupljanjima. Otila je u Pinned i obrisane su nepotrebne stvari iz nje!
Liverbird
Ajde bre beogradjani da se skupite svi, da predlozite neko mesto gde poseduju TV i gde mozemo svi da se smestimo smile.gif pa da nekad i odgledamo tekmu svi zajedno

pvod je vise nego odlican - finale fa kupa nije mala stvar uopste a posle i da proslavimo
vi predlozite neko mesto
i neka vec sada pocinju da se prijavljuju ljudi koji bi mogli da dodju

ajde pa ja iz Pirota nameravam da dodjem i uz to vas jos i ja organizujem jbt.... blink.gif unsure.gif sad.gif
Srele
Srele vise nije u frci tako da vikend mooooozeeeeeeeeeeeeee.

U Domu omladine ima dosta mesta i dole i gore. Gore je veliki ekran, gledao sam LS par puta.
Liverbird
pa dobro, moglo bi i to.
Tonča
Prijavljujem se.
Izadjite sa jos par predloga sa mestom na kojem bi gledali, pa da vidimo.
Mislim da bi tako bilo najbolje...
Mihailo
I ja sam tu! smile.gif
Puki
Moze!!
stara lfc
bezim sa posla zadnjih sat vremena,pa zato mi odgovara samo n.bgd-t.j. kladze oko starog merkatora
Catwoman
Da li ovaj poziv vazi samo za jaci pol blink.gif
Nikola
QUOTE(Ivana @ May 5 2006, 01:02 PM) [snapback]273[/snapback]

Da li ovaj poziv vazi samo za jaci pol blink.gif

Ne, muskarci dolaze samo ako moraju. Devojke obavezno.
Catwoman
dry.gif
The_Kop
Ako ne bude pripadnica Lepseg pola biche smor tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Sto se mesta okupljanja tiche, pa ne znam...Atlantic kladionica u Starom MErkishu mislim da ne bi bila pogodna za ovakav tip okupljanja posto ce nas biti mnogooOOooo(bar se nadam laugh.gif )...Po meni, najbolje u Dom Omladine a Atlantic Stari Merkis da bude rezervna opcija...

YNWA
Liverbird
bravo Nikola ,reci joj smile.gif
Catwoman
dobro samo sam pitala tongue.gif
QUOTE(Liverbird @ May 5 2006, 07:20 PM) [snapback]298[/snapback]

bravo Nikola ,reci joj smile.gif

rolleyes.gif wink.gif
Mihailo
Ok, poto nikad nije rano ... kako ćemo za finale kupa? Molim vas da se ne prijavljujete ako niste sigurni i tako to ... ako vas mrzi da se dovlačite ne pojavljujte se ovde smile.gif
billshankly
ja dolazim 100%. za sada dom omladine izgleda kao najbolja opcija!
zen
Ja na zhalost ne mogu u subotu, idem sa gimnazijom u Kovin na takmichenje u fudbalu, ali poshto mi krecemo rano ujutru, moguce je da ce takm. ranije da se zavrshi pa onda iz kovina skoknem do Bg-a... biggrin.gif
Liverbird
ja bi dosao iz Pirot sa bratom ali nam je problem spavanje... na chatu pre par dana neko se javio da mozemo kod njega da prespavamo... ko bi mogao da nas ugosti na 1 noc, delicemo isti krevet ja i brat.?
Catwoman
Ja na zalost necu moci da dodjem posto moram da radim sad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
Tonča
Ja nazalost dolazim 100%! tongue.gif
Scouser
Stvarno na zalost! tongue.gif

Ja ne mogu, imam svadbu, sestra mi se udaje, jedino ako uspem da smugnem ne znam kako, ali nekako. Proslava je u domu vojske u Francuskoj (ulici), pa ako planirate u gradu dacju sve od sebe
Mihailo
Čekaj pa to mi da ne dođemo u Dom Vojske ... ima piće, ima sve smile.gif A fudbal ... imamo livescore.com smile.gif
Scouser
moze tako a moze i onako ! smile.gif e ima i klopa smile.gif reeeci
billshankly
sta bi sad, odjednom niko ne moze?! dry.gif

spala knjiga na the usual suspects... a scouser da svrati obavezno, makar samo da nam donese klopu... wink.gif
Liverpool Lou
Ja cu verovatno moci, ali cu jos potvrditi dolazak.
Jel ja spadam u usual ili ne? tongue.gif
Mihailo
Dobro imate mene, ja nisam usual ... smile.gif Vredim bar za tri obicna usera ...
stara lfc
ako pobegnem sljake,dolazim.Vredi!
Kameni
Mozda se i ja pojavim ovog puta.
Utakmice volim da gledam sa paznjom pa zbog toga ne praktikujem gledanje po kladionicama. Ovo sa Domom sindikata mi zvuci odlicno.
Tonča
QUOTE(Kameni @ May 10 2006, 01:35 PM) [snapback]511[/snapback]

Ovo sa Domom sindikata mi zvuci odlicno.

Zarni je dom omladine u pitanju? ohmy.gif
Kameni
Jel tako bese? blink.gif
LOL! Blizu je! Opet cool. Vidimo se tamo...
A bas sam se pitao gde u Domu sindikata smile.gif
Scouser
velika sala smile.gif projekcija pocinje u 16 h smile.gif ako se ne varam smile.gif i da, MESTA SU NUMERISANA.....COVECE!

Planiram bekstvo sa svadbe, ionako cju se verovatno ili napiti ili ozraciti
Liverpool Lou
QUOTE(Scouser @ May 10 2006, 03:23 PM) [snapback]526[/snapback]

velika sala smile.gif projekcija pocinje u 16 h smile.gif ako se ne varam smile.gif i da, MESTA SU NUMERISANA.....COVECE!

Planiram bekstvo sa svadbe, ionako cju se verovatno ili napiti ili ozraciti

Napi se za svaki slucaj, pa i ako se ozracis, lakse ce da ti padne. biggrin.gif
Liverbird
alo breeeeeeeee,ja se iz Pirota spremam da dodjem a vas boli guzica. Pa dajte skupite se jebote, ajde svi, nema ovo nema ono, ja iz Pirota mogu i to ne smem mojima da pricam jer ima da popizde, pa cu i da slazem nesto samo da dodjem. mad.gif

Nesto ne kontam, gde cemo to da gledamo, kakvi domovi, ne kontam jel to neka sala, bioskop, kladza, sta??? i kakva mesta,\...????? nista ne kontam.

I jel ima neko 1 krevet za 1 noc biggrin.gif za mene i burazera (imamo 18god.i nismo gayevci) jer nemamo gd da prespavamo????????????

mozemo i preko mobitela da se cujemo, ja sam u 1.smeni u skoli pa mozete da me pozovete od 2h na 064 30 66 099 pa sve lepo da se organizemo i da napravimo svetsko slavlje za proslavu FA kupa... moj brat nosi digitalac, ne brinite, ovekovecicemo sve to, a Carra da napise izvestaj obavezno. aj pa zovite.
spud
Поздрав Ливерптицо! (ko bugari onomad na cirilici laugh.gif )
Al si se raspiso po forumu majku ti pa ti ko da stalno visis na netu nije ti to bas zdravo u tim godinama mislim bolje da jacas muskulaturu gurajuci kombi ( sto ti je definitivno lakse nego autobus laugh.gif ).
Ako eventualno dodjete tim istim kobijem ja se sa vama vracam za Pirot ali pod uslovom da i Carra prihvati (a znam da to nebi moga da odbije ).Za taj smestaj ako se vec ne iskombinujete nesto nista strasno sto bi ste morali da spavate? Subota pre podne na bus ovde ste za 4 sata u vrh glave izblejimo gledamo tekmu a posle u grad pa se vratite ranim jutarnjim za Pirot (pretpostavljam da ste planirali malo da blejite po gradu sigurno necete doci samo zbog tekme wink.gif ). E jos kad bi nam se oglasio nas "gari" novosadjanin pa eto opet srpskih svercera u Bugarskoj laugh.gif ! I nemas frke gde cemo da gledamo imas mesta kolko hoces a oko te "numeracije" isto nema da brines,imas noge, odgledacemo tekmu na nogama ko u kopu!

E i sta ti je to "mobitel"?

laugh.gif
Liverbird
jao bre spud, pa gde si ti covece.....ojacao sam ja,pa mogu sad i voz da guram hehehe smile.gif pa nije losa ni ta fora, mislim odgovara nam, taman bi stigli do rano ujutru do Pirota, super je moze tako. Odgovara. Znaci ne treba nam spavanje. Ali ja vas beogradjane ne shvatam. Pa gde ste bre sad vi da se nadjemo ajde bre. ocekujem bar 15 coveka a ne da budemo Spud,ja i moj brat. pa jbt,tj.jebo vas jaaaaaa ojacan.

Nista Spud,ja i ti se cujemo sutra, ja te zovem popodne pa se vidimo u Bg. E a moze li da dodjemo zeleznicom, ali ozbiljno,a? I onda nekako da dodjemo do centra (ja se slabo snalazim po Bg-u), ili do Zelenog venca, jbg...a spud???

inacce mobitel, tako zovem mob, a ako ne znas sta je mob, to ti je cudna sprava za komuniciranje, inace su je stari grci zvali SVEMIRSKI KOMUNIKATOR ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif laugh.gif laugh.gif tongue.gif biggrin.gif
spud
Naravno da mozete i vozom ali ne znam bas kolko bi ste putovali s obzirom da je infrastrutura nase zeleznice blagi uzas!
Rekoh ti nemas frke cujemo se sutra ... ali ste me razocarali sto ste prodali kombi !
billshankly
daj da se nesto konkretno dogovorimo... tipa u 15:00 kod staklenca na trgu? ili nesto kasnije? nemam pojma... lako cemo se prepoznati wink.gif

(btw, kakva je ono prica o numerisanim mestima? sala, komika? blink.gif )
Srele
Taman krenuh nesto konkretno da napisem, kad pogledah.... ljudi, na RTS-u ne pise da prenose utakmicu!!?? blink.gif

Srele
Sada sam video da ste vec konstatovali da tekme nema na RTS-u.... nisam siguran za Dom omladine i DSF... zna li neko mesto gde je moguce izvesti okupljanje i gledanje tekme?
Catwoman
QUOTE(Srele @ May 12 2006, 01:13 PM) [snapback]582[/snapback]

Taman krenuh nesto konkretno da napisem, kad pogledah.... ljudi, na RTS-u ne pise da prenose utakmicu!!?? blink.gif

Pa i nece biti na RTS, jer mislim da nisu kupili prava na prenos dry.gif .... ali bice na DSF u 15:55 biggrin.gif
Liverbird
pa super ako ima na RTS. Nego kolko nas ima a??? ja i burazer smo nasli smestaj na Banovom brdu kod frenda iz Pirota... Ajde ko je glavni za ovo a? Neka bude Mihailo posto se najvise zalaze za forum. ili neka kaze neko u kolko i gde. Meni bi odgovaralo u 3h bilo gde... tongue.gif
Tonča
Ok.
15:00 H ispred staklenca.
Dogovoreno?
Ukoliko mislite da treba ranije, ili kasnije, recite...
billshankly
dogovoreno. jupi! biggrin.gif
Tonča
Ajde neka svako ko dolazi potvrdi stavljanjem imena na spisak, da bi smo znali koga sve da cekamo:
1. Tonca
2.
3.
......
Kameni
1. Tonca
2. Kameni
3.
Scouser
1. Tonca
2. Kameni
3. Scousie
4.
5.
6.
7.
..100
@liverbird ja sam ti s brda, ali dolazim iz grada, ali kad se budemo vracjali ako nemas prevoz mogu da te bacim tamo wink.gif

ja cju da dodzem naknadno, Tonca zovem te da vidim gde ste i upadam.
Liverpool Lou
1. Tonca
2. Kameni
3. Scousie
4. Liverpool Lou
5.
spud
Spisak ?!?!?
Ko hoce da dodje neka dodje ko nece ne mora!Trebalo bi svima da je u interesu da dodju ako hoce da bude nesto od ovog "fan" kluba (kakav simpatizerski izraz),od neceg se mora poceti pa makar i od gledanja tekmi preko jebenog tv-a,platna ili cega vec nebitno!
Liverpool Lou
QUOTE(spud @ May 12 2006, 05:29 PM) [snapback]603[/snapback]

Spisak ?!?!?
Ko hoce da dodje neka dodje ko nece ne mora!Trebalo bi svima da je u interesu da dodju ako hoce da bude nesto od ovog "fan" kluba (kakav simpatizerski izraz),od neceg se mora poceti pa makar i od gledanja tekmi preko jebenog tv-a,platna ili cega vec nebitno!

Ovo je cisto da znamo koliko nas dolazi (koga da cekamo).
spud
OK shvatam da je to "koga da imate u vidu", a i ko posecuje forum i ovaj topic ima sve napisano kad se nalazimo,mesto i gde ce se gledati tekma ! Tako da ako NEKO ko ne poznaje ljude sa foruma,ko je nov a zeli da gleda tekmu neka to napise ovde da ima zelju da dodje,najmanji problem je posle dogovoriti se sa njim,za njih mozda i treba taj spisak ali ne vidim potrebu cemu to vama koji se znate vec od ranije imate fonove pozovi,okreni ides,ne ides? Ne znam cemu to prekopotrebno piskaranje ovde ali ajde necu da se mesam jer ja licno nemam mnogo poverenja u tu vrstu komunikacije!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.