Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dream Team
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Dzontra
Nešto mi svrdla glavu u poslednje vreme da sastavim neki moj "dream team", ekipa koju bih najviše voleo da gledam. Baziraću se samo na onima koje sam mogao da gledam i koje sam dobro upamtio, da ne idem u istoriju, ono tipa Pele, Garinča... To ne znači da su to najbolji igrači na svetu (trenutno ili u svoje vreme), ali iz nekih razloga uživam ili sam uživao kada ih vidim na terenu. Da li su to fudbalske majstorije, kontinuitet dobrih igara ili vanfudbalske stvari, nije bitno. Evo moje ekipe:

-------------------- Toldo ---------------------

-----Kafu-----Nesta-----Vidić-----Karlos-----

---MekManaman---Džerard---Stanković----

------------------Ronaldinjo-------------------

-------------Fauler----------Ronaldo----------

Ajde vas da vidim, koga najviše volite da gledate, ili ste najviše voleli.
Catwoman
F. Toldo, J. Carragher, R. Ferdinand, J. Terry, N. Vidic, C. Ronaldo, S. Gerrard, F. Totti, L. Messi, Ronaldhino, T. Henry
Scouser
formacija 3-4-3

Kan

Karager, Tiram, Maldini

Džerard, Zidan, Ronaldinjo, Bekam

Ronaldo, Toti, Romario

Kan, po mom mišljenju nenadmašan golman do sada, naravno dok je bio u normalnim godinama. Veoma pametan i obrazovan čovek, istina sklon skandalima, ali uopšteno veoma zanimljiva ličnost po mom mišljenju.

Karager, požrtvovanost, nema veze što nije neki fudbaler, pokazuje da fudbal nije samo veština nego je potreban i trud, po zalaganju nenadmašan (na žalost za Gatuza ipak nema mesta)

Tiram, odbrana u granicama korektnosti, jak kao stena a startuje ko žena, ono krene da ti iščačka loptu na finjaka, kao Sol Kembel, ogrnomni ljudi a startovi čisti ko suze. Mogu svim onim prljavim italijančićima što idu jednom nogom u koleno a drugom u stomak (tipa kanavaro i nesta) da drže časove fudbala.

Maldini, toliko titula trofeja, i uvek igra sa istim žarom, kako se motiviše, nije tu više ni pitanje novca...tako se postaje legenda

Džerard, ono kako da to najbolje objasnim, onaj slogan "dajte impuls životu" hahaha... e on je taj impuls. Kad je on u formi mi osvajamo Ligu Šampiona, a o golovima, lepim potezima, požrtvovanju, da ne govorimo. Kompletan igrač

Zidan, fudbalski mag, prodaje finte kome stigne, sprda se s loptom. Nije to samo tehnika, to je i pamet.

Ronaldinjo, naslednik otprilike...

Bekam. Šta god govorili o njemu, on kod mene zaslužuje mesto u ekipi. Poslednja decenija je njegova na ostrvu. Napravio od sebe zvezdu i van terena, što je malo ko uspeo pogotovu u tim okvirima. A pri tom je odličan fudbaler. Takođe vrlina mu je zalaganje na terenu, o centaršutu i prekidima da ne govorimo.

Ronaldo, ko se seća šta je radio u Barseloni, taj zna ko je bio Ronaldo. Čovek je davao golove bukvalno kad god je to poželeo. U utakmice protiv Barse se ulazilo sa unapred upisana dva gola Ronalda. On je tada bio svojevrsno čudo od igrača, mogao je na leđima da nosi po dva igrača i postigne pogodak. Neverovatan igrač.

Romario, nisam ga dugo gledao jer je bio na zalasku karijere kad sam bio klinja, ali sećam ga se sa SP 94 i svih poteza, golova. Njega se sećam, Maradone ne.

Na početku sam uvrstio Anrija, a onda kad je trebalo da napišem nešto o njemu, stao sam i nisam znao da napišem po čemu je on to poseban. Zato sam promenio odluku na njegovo mesto stavio Totija.Više volim da ga gledam u akciji, princ Rima, glup ko tocilo, a kad je na terenu- ćale. Sišao sa tribina na teren i objasnio.
Dzontra
QUOTE(Scouser @ Dec 31 2006, 02:54 PM) [snapback]7319[/snapback]

...Sol Kembel, ogrnomni ljudi a startovi čisti ko suze. ...

Nisam se odmah njega setio, ali ako se važi ubacujem ga umesto Neste.
Tonča
Posto biramo koga smo najvise voleli da gledamo i slicno, sastav bi izlgedao ovako:

Westerveld
Thuram - Carragher - Hyypia - Maldini
McManamn - Gerrard - Makelele - Riise
Fowler - Shevchenko

Da probam da objasnim slicno kao Scous:
Westerveld - Daleko od toga da je najbolji golman koga sam gledao, ili da je najomiljeniji, ali sam uvek voleo da ga gledam na golu, posebno kada ispucava povratne lopte. laugh.gif Kad budem izvagao ko mi je najdrazi, promenicu... (Jagielka laugh.gif)

Odbranu mislim da je suvisno kopmentarisati. Naravno govorim o svim igracima "in the prime". Sledeci na listi bi mi bio Terry.

Sto se tice veze, McManaman i Gerrard su imali rezervisano mesto, dugo sam razmisljao o drugom centralnom veznom, i onda stavio Makelelea. Izuzetno koristan igrac, koji zavrsava ogroman posao na terenu. Riise... Najvise sam ga gotivio kad je igrao na levom krilu, i cisto zbog toga. Da imamo nekog bojeg levog beka trenutno u ekipi, on bi mi bio prvi izbor na krilu (jebo sve ostale...).

Napad - Fowlera ne treba komentarisati, a Shevu sam extra zgotivio dok je igrao u Dinamu. E sad, jebiga, posle je presao u Milan, ali je i tamo bio najbolji strelac lige, tako da je dokazao klasu, a to sto ga je CSKA upropastio, sta da se radi. Mogo je da ide u neku skolu da uci Engleski...

Jebiga, ne volim Brazilce i ostale "majstore lopte"... biggrin.gif laugh.gif tongue.gif smile.gif
Fred Kremenko
Mene mrzi da ovako detalno objasnjavam biggrin.gif , samo cu napomentuti, da pored LFC,obozavam Englesku reprezentaciju(uvek ni navijao za Englesku protiv Srbije), pa ce vecina igraca, niti sa ostrva, uz par neizostavnih sa strane...

Toldo

Rilse,Terry, Carragher

Mcmanaman,Gascoigne,Gerrard,Beckham

Fowler,Batistuta, Shearer

*Special Mention: Da nije Owen pederski otisao U Real, sigurno bi bio u timu...

Cosa
OK...
-------------------------------Bufon-------------------------------------
----Finan----------Vidic-----------------Karager----------Rise-------
---C.Ronaldo......Dzerard------------Ronaldinjo--------Maluda----
----------------------Anri--------------Owen----------------------------

Bufon na golu jer mislim da trenutno najbolji golman.
Odbrana:Vidica stvarno mnogo gotivim i zao mi je kad ga vidim u Mancesteru.
Sredina: C.Ronalda i Ronaldinja gotivim ali kad igraju fudbal.Maludu gotivim jer mislim da je eextra igrac.
Napad: I meni je zao sto je owen otisao u real, ali ga ipak gotivim.Za Anrija mislim da je, bas kao i Bufon najbolji na svojoj poziciji.
zen
-----------Kasiljas----------------
----Karager----Stam----Mihajlovic----
--Kaka--Dzerard--Makelele--Ronaldinjo--
----Owen----Anri----Fletcher----

Kasiljas vrlo mlad stao na gol Madrida, i takav osvojio 2 titule LS i nekoliko titula Primere, pre je odlicno branio, trenutno nije u nekoj formi ali godina su pred njim.

Sta reci o Karageru, samo kad se setim finala 2005, kada je sa grcom u nozi trcao brze nego ikad biggrin.gif ...

Stam je za mene sinonim za stabilnost u odbrani, u najboljim godinama gotovo nepremostiv.

Mihajlovic smile.gif po mom misljenju najbolji izvodjac slobodnih udaraca kojeg sam ikada gledao(za klasu bolji od Zunjinja), u odbrani jako siguran, dobro pljuje i udara biggrin.gif i jos uvek drzi rekord u Seriji A, kao igrac koji je dao najvise golova iz slobodnih udaraca u istoriji Serije A.

Kaka, vrlo pokretljiv, odlicna tehnika,vanserijski potezi, pravi plejmejker, bez njega bi Milan ove sezone definitivno ispao iz Serije A.

Eh, Dzerard, reci su suvisne...

Makelele u koji god klub da ode donese sigurnost na sredini terena, Madridovi neuspesi se poklapaju sa njegovim odlaskom, od kad je on otisao Real je postao jedno veliko s***e.

Mada mrzim Barsu, ne mogu ostati ravnodusan prema Ronaldinju, milina je gledati ga sta sve radi sa loptom. smile.gif

Owen je razlog zbog koga sam zavoleo Liverpool, brz, prodoran, nas poslednji golgeter, postigao drugi najlepsi gol Svetskih prvenstava u istoriji(onaj protiv Argentine u 1/8 finala).

Anri, fantastican igrac, sjajna tehnika, brz, precizan, jak sut... Po mom misljenju najbolji napadac na svetu.

Karl Fletcher- legenda Harchester United-a. wink.gif smile.gif
dule2004
predlozi su odlicni ali bih ja dodao cilverta kao golmana jel samo je on mogao da samara saigrace i da dva gola argentini
u odbrani nedostaje jero onaj spanac iz reala strasan defanzivac
i na sredini roberto badjo za koga je toti po mom misljenju malo dete i edgar davids iz najboljih dana
Steva Zmaj
Ajde recimo ovako za sada

Shmajhel
Vidic - R. Ferdinand - Zhorzhinjo
Kejhil - Dunga - Daniel Karvaljo
Di Kanio
Kantona - Solskjer

I bre Scouseru, gde ti je tvoj Hoakin ohmy.gif
Scouser
čekam da pređe u Liverpul!!!! laugh.gif

a ti kako si krenuo, čudi me da nisi uvrstio u ekipu Matt-a Le Tissier-a i Mazinja laugh.gif
Fred Kremenko
Jel se ovo meni cini, ili sam na 2 mesta video da pise C. Ronaldo? wacko.gif ohmy.gif ph34r.gif
Scouser
QUOTE(Fred Kremenko @ Jan 5 2007, 01:57 PM) [snapback]7404[/snapback]

Jel se ovo meni cini, ili sam na 2 mesta video da pise C. Ronaldo? wacko.gif ohmy.gif ph34r.gif

strano, i ja kaem....wacko.gif ph34r.gif
Fred Kremenko
QUOTE(Scouser @ Jan 5 2007, 02:52 PM) [snapback]7405[/snapback]

strano, i ja kaem....wacko.gif ph34r.gif

Dobro, ti si ga zamenio za 'Princa Rima' tongue.gif biggrin.gif blink.gif
Scouser
jako loe poređenje kremenko. Ako si bio u Rimu onda ti je jasno ta znači kad nekom daju titulu princa tog grada wink.gif
ne RIISE
-------------------------------Bufon------------------------------------

----Mirkovic---------------Kembel-------------------------Rise-------

---Zidan---------..Dzerard--------ILIC(K)-------Ronaldinjo---------

-------------Anri----------BOG--------Ronaldo------------------------

Simple THE BEST!!!
HESKEY
QUOTE(ne RIISE @ Jan 19 2007, 08:33 PM) [snapback]7820[/snapback]

-------------------------------Bufon------------------------------------

----Mirkovic---------------Kembel-------------------------Rise-------

---Zidan---------..Dzerard--------ILIC(K)-------Ronaldinjo---------

-------------Anri----------BOG--------Ronaldo(ROMARIO)------------------------
Simple THE BEST!!!

ALAL VERA, ALAL VERA!!!
HESKEY

KRALJ

RASOVIC STAM CARLOS

GERARD ILIC SCHOLES GIGS

FOWLER MILOSEVIC ROMARIO

REZERVE: PRUDOM, BATISTUTA, HESKEY, WEST, NADJ...[b]
Scouser
Vuk Raović laugh.gif Penalty boy smile.gif
ne RIISE
QUOTE(Scouser @ Jan 20 2007, 12:47 PM) [snapback]7836[/snapback]

Vuk Raović laugh.gif Penalty boy smile.gif

Znam da je van teme ali jos pamtim naslov u sportu "VUK POJEO SVRAKE"!!!
HESKEY
Ili onu "Vuce,Vuce bubo lenja, pusice ti De la Penja"!
Mario_T
Tek sam sad uocio ovu temu, pa evo i mog doprinosa:

--------------------------------Schmeichel------------------------------

Thuram-------------Hansen--------------Nesta-----------------Maldini

McManaman-------Gerrard-------------Redondo------------------Figo

----------------------Henry---------------Fowler------------------------
HESKEY
Da, Smajhela sam zaboravio...;(((
Sadie_Banks
Ovako, moj tim...
Lehman,Carrager, Vidic, Mascherano, Gerrard, Alonso, Torres, Krkic, Podolski, Rukavina, Fowler

nije po redu, tako sam se otprilike setila koji mi je tim iz Managera

Ne razumem se preterano u fudbal, sta mislite, da li bi funkcionisalo? dry.gif
Sotir Vračarević
------------Bruce Grobbelaar-------------

-------Finnan---Hyppia---Ferdinand------

----McManaman-Gerrard-Ince-Lahm----

-------Heskey---Fowler---Klinsman--------

FTW!!!
Bukva
1.Reina
2.Tiram
3.Karager
4.Vidic
5.Zaneti
6.Veron
7.Figo
8.Dzerard
9.Kantona
10.Kaka
11.Batistuta-BATI GOL!

mislim sta reci, dodatno objasnjenje nije potrebno...
kalabaster
-------------------Andreas Kpke------------------

Thuram---------Carragher-----Dawson---------Lahm

Joauquin-----Gerrard-------Zidane-----Giggs

-----------Heskey-----------Romario-------------

acalfc
---------------------------------Omerovic----------------------------------------

Zanetti J.----------------------Carragher----------------------------------Babb

McManaman------------Redondo-----Murphy---------------------------Berger

----------------------------------Gerrard-----------------------------------------

--------------------Fowler---------------------Batistuta--------------------------

Trener:Radomir Antic
TomyB
-----------------------------------Frei-----------------------------------

------Richards----------------Carragher------------------Agger------

-Walcot-------------Gerrard-------------Gourcuff-----------Rosicky-
©
---------------------------------Podolski--------------------------------

-------------------Torres------------------------Adriano---------------

Frei: svojevremeno jedan od najperspektivnijih mladih golmana, i dan danas verujem u njega
Richards\Walcot: nadam se svetlija buducnost engleskog fudbala i repke
Carra\Stevie: zna se
Agger: steta za povredu, pokazao bi da je Rafina najbolja investicija pored Torresa
Gourcuff: istina je da ga nisam mnogo gledao, ali ono sto sam video me je odusevilo. Njegovo vreme tek dolazi, ali neznam da li u Milanu
Rosicky: dokazano fantastican krilni igrac koji zna i druge stvari da radi na terenu
Podolski: poseduje ubojitost u napadu koja ga izdize iznad ostalih CF-a, a zna i ST da odigra. Vrlo koristan igrac za tim i repku
Torres: davno bese kad smo imali ovakvog strelca u klubu. Po meni cak ima vece kvalitete od Fowlera i definitivno bolji dribling 1:1
Adriano: po meni zasluzuje mesto u timu jer ga se secam iz dana kad je gotovo na svakoj utakmici u seriji A postigao po neki gol i to je radio sa takvom lakocom da su protivnicki igraci padali u ocajanje

Neko je spomenuo trenera: definitivno Sir Alex Ferguson jer je postigao izuzetne rezultate na Ostrvu i sire
Joe
moj tim bi igrao nesto slicno kako milan sad igra bez klasicnih krila sa dobrim wing-bekovima. neka kombinacija milanove, romine i arsenalove igre.

------------------pepe------------------------
cafu-------vidic-------agger---------zanneti
--------------mascherano-------------------
-----gerrard---------fabregas---------------
---------------kaka---------------------------
----------torres-------totti-------------------
Fred Kremenko
Sve Milan, Roma, Arsenal.. da nisi ti promasio klub za koji navijas :-)
Joe
"Sve Milan, Roma, Arsenal.. da nisi ti promasio klub za koji navijas :-)"

ehehe

odbranu bi igrali kao Liverpool ;-)
4Life
Kahn - Carragher, Maldini, Teri, Roberto Carlos - Kaka, Gerrard, Ballack, Ronaldinho - Shearer, Raul...
Kahn – onaj njegov pogled kad se razbesni...zastrasujuce.... kako je samo branio na sp ’02... odlican golman...
Carragher – stavlja glavu gde vecina ne bi, borben, odlican u skoku, dere se kome stigne... ma genije.....
Maldini – negde sam procitala...“covek koji nikada nece otici” .. lepo receno... sa 40 leta & dalje obara sve rekorde.. i igra kao da ima duplo manje....
Teri - odlican defanzivac, pozrtvovan & pored onih udaraca u glavu.... jooj....
Roberto Carlos – nikom nije svejedno kada je u zivom zidu... njegova brzina & jacina suta.... neverovatno....
Kaka – kad onako krene sa pola terena ka golu.. ima brzinu, tehniku & moze da odluci utakmicu....
Gerrard – 1 je.... rolleyes.gif
Ballack – bez njega reprezentacija nemacke jednostavno nije ista... nemacka disciplina, odlican sut van 16.....
Ronaldinho – neverovatna tehnika... sta sve moze sa loptom, precizan, uziva u igri... snima lepe reklame... laugh.gif sada nije u istoj formi kao pre ali vratice se on.... zabavan covek...
Raul – legenda reala & spanije.. kao & maldini stalno obara neke rekorde... nepredvidiv, ume da motivise.....
Shearer – postigao najvise golova u najjacoj ligi.....dovoljno je ....
A sto se tice trenera... etooo onaaaj Ferguson United.... toliko godina na klupi utd-a sa onom zvakom u ustima a nije se zagrcnuo.. neverovatno..... biggrin.gif ma koliko mrzela utd zna taj covek sta radi...
ne RIISE
QUOTE (TomyB @ Jan 1 2008, 06:26 AM) *
Torres: davno bese kad smo imali ovakvog strelca u klubu. Po meni cak ima vece kvalitete od Fowlera i definitivno bolji dribling 1:1

NIKO ALI NIKO nije bolji od BOGA
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.