Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Čestitke :)
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Scouser
elimo svima da čestitamo nastupajuće praznike, Novu dinu i Boić ( i katolički sa zakanjenjem ),sa eljama da nastavimo da se druimo na forumu i van njega, da ekipa nastavi da se povećava, da osvojimo titulu i ligu ampiona, a i ako nam se omakne i kup! tongue.gif smile.gif

elimo vam lep provod za Novu godinu gde god ili ta god radili. Budite srećni, pre svega zdravi u glavi a naravno i ire, nastavite da bodrite i volite najbolji klub na svetu jo jače i vie i u narednoj godini, i sve će vam se to lepo vratiti, videćete!

-----------------------------------------------------------------
Mogli bi da izakcijamo između Nove godine i Boića u Optimistu neko veće okupljanje, jer kapiram da je tada ipak pauza i u koli i na faksu a i na poslu, tako da bi moda to bilo najidealnije vreme za neko pivce smile.gif

Ne Riise časti kao kapiten i najbolji frajer foruma smile.gif

Tonča
Srecni praznici i od mene, i sve naj naj! Sto se tice zelja u vezi LFC-a, Scous je vec sve rekao...

U vezi Optimista, mislim da cu biti u mogucnosti. wink.gif Bilo bi lepo da se organizujemo.
Catwoman
IPB Image ZELIM VAM PUNO ZDRAVLJA I SRECE, A ZA OSTALO SE SNADJITE IPB Image
Trunks
Alavera, alavera! Srećni praznici.
igzy79
SRECNI NOVA GODINA SVIM NAVIJACIMA LIVERPULA,PA AKO BOG DA, DA OVE GODINE PONOVO OSVOJIMO LIGU SAMPIONA I JOS PO KOJI TROFEJ LFC LFC LFC
dule2004
SVE NAJBOLJE biggrin.gif
Mishkin
Ajd uzdravlje smile.gif
Najveci navijac LFC-a na Balkanu
Srecna Nova godina i od mene, kao i Bozic i Srpska Nova godina.
Catwoman
IPB Image
Mihailo
Tralalalala Srecna Nova svima ... Skuzo, ljubi devojcicu za mene jednom tongue.gif
ne RIISE
Svima sve naj u novoj godini i da uzmemo titulu u skorije vreme i da Bog zaigra malo (puno) cesce wink.gif cool.gif !!!

QUOTE(Scouser @ Dec 28 2006, 11:18 PM) [snapback]7251[/snapback]

Ne Riise časti kao kapiten i najbolji frajer foruma smile.gif

Skuzi druze NO PROBLEM wink.gif !!!
Samo recite cas i dan i pijemo vops!!!
Grujice javi se da se dogovorimo za docek NG kod tvoje drugarice laugh.gif laugh.gif laugh.gif !!!
Cosa
SRECNA NOVA GODINA I SVI MOGUCI PRAZNICI!!!

Svim navijacima Liverpoola zelim sve ono od gore pa jos na kvadrat!
Scouser
QUOTE(ne RIISE @ Dec 30 2006, 08:44 PM) [snapback]7303[/snapback]

Samo recite cas i dan i pijemo vops!!!

Pa ajde neka bude neki od 2, 3, 4, 5 januar... Kako vam odgovara, neka bude samo do Božića...možda je 2 januar najbolji jer se ne radi, ili 5 jer je petak... smile.gif biggrin.gif ja sam za u svakoj varijanti
Hans
Srecna Nova svima i sve najbolje!!!!!
zen
Srecna Nova godina svima, da vam nova bude uspesnija i bolja od stare, da vam se ostvare sve zelje. smile.gif
bocejan
Srecna Nova godina svim forumdzijama. Sve najbolje i najlepse vama i nasem klubu.
Liverpool Lou
Nemam sta da dodam. Srecna Nova!!! biggrin.gif
Jack
i od mene , SVIMA SRECNA NOVA GODINA i svi praznici sto idu uz nju.
Grujica
svima sve najbolje u 2007
Dzontra
Svim navijačima Liverpoola čestitam Novu godinu, mnogo zdravlja i sreće. A klubu želim da ih u prolećnoj sezoni sve zgazi!
neRIISEu sam prošle godine poželeo da se Bog vrati-ostvarilo se posle 5 dana. Ove sam mu poželeo da uzmemo titulu!
Liverbird
Sta bi jos da dodam: DA OVE GODINE ODEMO NA ANFIELD
billshankly
evo i mene sa zakasnelom reakcijom - svima sve najbolje, osvajanje premier lige i lige sampiona, por favor.

biggrin.gif
Steva Zmaj
Srecna svima nova godina i praznici.

Neka vam 1. januar bude najgori dan u 2007.-oj, neka vam Rafa konachno ode i neka osvojite FA kup.

I da Toncha prestane da bude toliki n00b koliki je trenutno tongue.gif

Tako, enjoy the weather i sve najbolje. Vidimo se na pivu biggrin.gif
Scouser
pa ako je prvi januar bio najgori, onda super smile.gif hvala na lepim eljama!
Scouser
Мир Божји, Христос се роди !!!!!

Срећан Божић свима, и све најбоље желим !!!!
Liverpool Lou
Mir Boziji, Hristos se rodi.

Srecan Bozic!!!
Catwoman
Srećan Boić svima...
Mir Boiji, Hristos se rodi !!!!!
Mario_T
Sa "malim" zakasnjenjem (upravo se vratih sa odmora), ali zelje nisu nista manje srdacne. Dakle ... SRECNA NOVA GODINA I SVE NAJBOLJE!!!
ne RIISE
Prijatelji SRECNA VAM OVA NASA NOVA GODINA I ZELIM VAM SVE NAJ!!!
Liverbird
SRECNA SRPSKA I SSSR-ska NOVA GODINA
ne RIISE
HRISTOS VOSKRESE!!!
Scouser Tommy
VA ISTINU VASKRESE
TomyB
Heh :-) a kad igram za pare sve masim. Hvala!
Tonča
Koristim ovaj stari topic kako bih cestitao sve predstojece praznike clanovima foruma. Pocevsi od Kurban Bajrama, preko Bozica po gregorijanskom, Nove Godine, Bozica po julijanskom kalendaru pa sve do Nove Godine po julijanskom kalendaru.

Dakle, u naredna 24 dana, CESTITAM VAM SVE PO SPISKU! biggrin.gif

SVIMA SVE NAJ NAJ!

Admin & Mod Crew. wink.gif
acalfc
Kao zvanicni portparol pridruzujem se cestitkama
Sotir Vračarević
ispred zajednice igraca i navijaca sa Vracara pridruzujem se u cestitkama.
Mishkin
Selam alejkum Stojane ! ! !
Catwoman
JA SE PRIDRUZUJEM CESTITKAMA
I ZELIM VAM
12 MESECI BEZ BOLESTI,
53 NEDELJE SRECE,
8760 SATI LJUBAVI,
5256000 MINUTA LEPIH TRENUTAKA,
31536000 SEKUNDI DOBROG SEXA I
NARAVNO DA NAS TIM OSVOJI LIGU SAMPIONA
Hans
QUOTE(Catwoman @ Dec 21 2007, 09:19 AM) [snapback]19833[/snapback]

JA SE PRIDRUZUJEM CESTITKAMA
31536000 SEKUNDI DOBROG SEXA I
NARAVNO DA NAS TIM OSVOJI LIGU SAMPIONA

Vidis, kad se malo prepravi tvoja poruka ona dobija pravi smisao.Tek sada je ok. tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Srecna Nova godina svima.Sve najbolje vam zelim.

Da ,da ne zaboravim i da Franjevcu Stojanu cestitam katolicki Bozic.
Luthy
... i Premijer Ligu, i FA kup, i FIFA Club World Cup i mnogo drugih nagrada i trofeja
naravno i mnogo srecje, zdravlja, para, ljubavi, bla bla bla...
Mario_T
S obzirom da uskoro idem na zimski odmor, iskoristicu ovu priliku da svima pozelim srecnu Novu Godinu i prijatne Bozicne praznike (ili praznike vezane za neko drugo versko opredelenje)!!!
Puno zdravlja, srece i uspeha svake vrste u novoj 2008. godini!!! I naravno puno uspeha nasem voljenom timu!!!

Contractor
Ja ne idem jo na zimski odmor, ali ipak nikad nije rano.
Čestitam svima sve praznike, i moguće, i nemoguće, i znane, i neznane... smile.gif I naravno elim svima sve najbolje u Novoj Godini, a posebno elim vie uspeha Liverpool-u, samim tim i svima nama vie radosti.
Pozdrav!
Luthy
ah da, zaboravih... i da svi odemo u Liverpool na jesen biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
zen
Zelim svima sve najbolje i najlepse, da sledeca godina bude bolja od prethodne u svim segmentima. biggrin.gif
hen-ja
QUOTE(Luthy @ Dec 21 2007, 12:25 PM) [snapback]19854[/snapback]

ah da, zaboravih... i da svi odemo u Liverpool na jesen biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Eh....ovo je iskrena i prava zelja! biggrin.gif
ChMaster
Xey drugovi crvenoga herca zelim da vi u Novoj godini bidne sve po spisku dobro biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Zelim vam dragi moji puno zdravlja, srece i ljubavi dok ce pare doci ako igrate na LFC biggrin.gif tongue.gif cool.gif

E da, i taj odlazak u Liverpool ma..... mooozeee rolleyes.gif
Sotir Vračarević
Happy New Year
TomyB
Srecna nova godina svima. Od srca vam svima zelim sve najbolje u njoj!
Nadam se da ste se svi proveli bar kao i ja biggrin.gif
Scouser Tommy
Happy Holy fuckin jolly new year biggrin.gif
Scouser
Srećna Nova Godina svim članovima ovog furioznog foruma, svima sve najbolje jer to zasluujete jer navijate/pordavate najbolji klub u Worldu.

Puno pozdrava u ime web crew-a janpi scouser (i eurocream)
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.