Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: McClaren named as England manager
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2
Nikola
IPB Image

McClaren named as England manager

Steve McClaren is appointed as Sven-Goran Eriksson's successor by the Football Association.

Engleska srlja iz greske u gresku. Sa konja na magarca. Posto pratim Boro godinama mogu lako videti koliko je Steve takticki ocajan trener. Kristalno se na njihovim utakmicama vidi losa postavka igre i igraca od strane menadzera. McClaren je odlican trener (ne manager) ili asistent managera, uzasno je odan poslu, sjajno ume da pregovara i da dovodi dobre igrace za malo love ili besplatno, mnogo ulaze u mlade igrace i ima poverenja u njih, sto to mu se vraca (fenomenalna stvar), ali nista od toga nije za reprezentaciju. Boro ce puno izgubiti, a Engleska (u najboljem slucaju) nece nista dobiti... McClaren da dobije posao pre O'Neill-a, kakav apsurd.

Aj nek mu je sa srecom. I nek pozove Downinga u repku biggrin.gif

IPB Image
Scouser
I ja kazem nek pozove mladog Stjuarta u repku! tongue.gif

Nego on je vecj bio u reprezentaciji, mozda su zbog nekog iskustva njegovog njega i zvali, a nije to i jedina stvar, bitno je kako ga i igraci cene i kakav ima odnos s njima.... ja sam mislio da cje Kuribisli da dodje, jer napusta Carlton pa mozda je meni bilo providno da dolazi u repku...ali eto. Videcjemo, licno nisam neki njegov fan (citaj Manutd) ali sta je tu je. Pre bih voleo Kuribslija da vidim za selektora.
Nikola
QUOTE(Scouser @ May 5 2006, 02:40 AM) [snapback]250[/snapback]

Videcjemo, licno nisam neki njegov fan (citaj Manutd) ali sta je tu je.

IPB Image

Pa to je ipak najsvetliji period njegove karijere.
stara lfc
samo da je sa ostrva!
Nikola
QUOTE(stara lfc @ May 5 2006, 01:00 PM) [snapback]272[/snapback]

samo da je sa ostrva!

Pa trebao je onda Martin O'Neill, Ser Alex Fergie, Sam the Man...
Wengera je klub zastitio (intervenisali u FA).
Liverbird
pa cim je uveo Midlsbro u finale sto ne bi i Englesku? smile.gif
undertaker
Bojim se da su se grdno zaj****i. Nikola je potpuno u pravu, a i Scouser, verovatno je tu zato shto je bio Svenom pomocnik. Ipak, su trebali da dovedu O'Nila.
The_Kop
Kakvi debili!!!!!!!!!!!!! NEVERICA!!!! Jedini trener sa Ostrva koji ista vredi jeste O' Nil, vrhunski menadzer!!! Kakav Meklaren, KUrbisli....Pacer do pacera... Neverica...A i iskreno, zab**e me...Glupi Englezi...Njihov problem...PRvo su pogresili sto su doveli smorenog Eriksona, pa sad ovaj smrad...A prethodne trenere da i ne spominjem...

Samo mi je LFC vazan a sve drugo je nevazno!!!

YNWA
Nikola
O'Neill mozda preuzme Middlesbrough! smile.gif
robbieF
QUOTE(Nikola @ May 6 2006, 01:28 AM) [snapback]319[/snapback]

O'Neill mozda preuzme Middlesbrough! smile.gif

Martin O'Neill je Irac, i to ne obican nego Severni Irac. Nema sanse nikad da Englesku reprezentaciju vodi Severni Irac.

Sto se tice Steve McClarena, mislim da su gadno pogresili...
The_Kop
Hmmmm...To za O'Nila je tacno, mislim da zbog toga sto je Severni Irac da ce veoma tesko ikada voditi Engleze...Sigurno su mnogi u FA protiv njega...Al opet, mnogi su dugo govorili o njemu kao glavnom kandidatu...Ne znam...
Btw, dugo sam navijao za njega pre 2 sezone kada je Ulije otisao, zeleo sam da on dodje u LFC tongue.gif:P:P...Fantastican trener !!!

YNWA
Nikola
QUOTE(robbieF @ May 6 2006, 09:50 AM) [snapback]324[/snapback]

Martin O'Neill je Irac, i to ne obican nego Severni Irac. Nema sanse nikad da Englesku reprezentaciju vodi Severni Irac.

Sto se tice Steve McClarena, mislim da su gadno pogresili...

Nisam siguran da te bas kapiram.
1. O'Neill je bio spreman da prihvati tu poziciju i bio je u uzem izboru kandidata.
2. Vecina Severnih Iraca je za Veliku Britaniju. Nikada u Severnoj Irskoj nije bilo vise od 50% stanovnistva za nezavisnost. Vecina za UK se kretala od 80%, pa ih je (protestante) IRA polako proteravala i sada je oko 60%.

Sto se mene tice samo nek O'Neill preuzme Boro, ja zadovoljan.
stara lfc
kad dodje vreme preuzece Nas!!!
Mario_T
Ne znam, prednost za McLarena je sto zna igrace posto je radio s njima kao Erikssonov asistent. Ali smatram da je O'Neill bio bolja opcija, kao i Hiddink, ali FA je verovatno zelela Engleza kao sledeceg menadzera.
Nikola
QUOTE(Mario_T @ May 8 2006, 01:48 PM) [snapback]401[/snapback]

Ne znam, prednost za McLarena je sto zna igrace posto je radio s njima kao Erikssonov asistent. Ali smatram da je O'Neill bio bolja opcija, kao i Hiddink, ali FA je verovatno zelela Engleza kao sledeceg menadzera.

Cek, cek, zeleli su Engleza pa ponudili posao Skolariju?
Ili sto su zeleli Engleza pa posao dali kotu?
Mario_T
Nikola, za jednog navijaca Middlesbrougha sam ocekivao da zna da mu je menadzer kluba Englez, a ne Skot (ili te je ono "Mc" u njegovom prezimenu zbunilo).

Istina je da je Skolari bio prva opcija, ali je posle njegovog odbijanja ponude nastao veliki pritisak javnosti da se za trenera postavi Englez. Kao (jedine) moguce opcije su u zadnje vreme zato pominjani samo McLaren, Curbishley i Allardyce; a tvoj "Skot" je na kraju dobio tu cast da bude trener Engleske.
Nikola
To sto je rodjen u Fulford-u ga ne cini Englezom. Posto je rodjen tu gde jeste, on se izjasnjava kao (rodjeni) Englez. Ali je poenta sto su mu roditelji Skoti (mislim cak i majka). I svi Smoggies (navijaci Boro-a), znaju da je Skot. Da je bas morao neko ko nije O'Neill da bude trener, onda je to trebao da se okusa Sam (the man) Allardyce.
Ali ako O'Neill preuzme Boro (daj Boze), sve ce biti fenomenalno!

Na kraju krajeva, najvaznije je da je Svedjanin napokon skinut. On je bio zasticen kao Fidel Kastro. McClarena ce barem lako moci da zamene cim (i ako) zasere.
Mario_T
Allardyce je zadnja osoba koja je trebala da bude trener Engleske, barem po mom misljenju. Covek propagira tako negativan i fizicki stil igre, da je to prosto neverovatno.
A tek ono silno samo-reklamisanje po engleskim medijima o tome kako je on dobar menazder i kako bi trebao biti selektor Engleske, mislim sta reci ...

McLaren, Curbishley, Pearce, Jewell, itd, su mnogo bolji treneri od njega, a da i ne govorimo o mnogim drugim (inostranim) trenerima.

Sto se tice McLarenovog drzavljanstva; covek je rodjen u Engleskoj, igrao je samo za engleske klubove, radio jedino u Engleskoj kao trener i smatra sebe Englezom. Sta reci vise ...

A ovo za O'Neilla si u pravu. Ako on postane trener 'Boroa, bicete na dobitku ...
Scouser
Mario T ipak mislim da si preterao sa Semom, ali ni ja ge ne gotivim nesto preterano, ali moras priznati da je Bolton sada ipak mnogo ozbiljnija ekipa nego nekad. A za to jeste zasluzam Sem. Ali i ja mislim da ne bi on bio pravi za repku.
Po mom misljenju je idealna osoba za klupu Engleske bio Kurbisli ( jos uvek je - tehnicki) .

QUOTE(Nikola @ May 5 2006, 09:20 AM) [snapback]253[/snapback]

Pa to je ipak najsvetliji period njegove karijere.

Izem ti tu karijeru laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
The_Kop
Slazem se sa MAriom..>Kakav SEm...ON je klosaritis debilitis...Gola istina je da Englezi NEMAJU VRHUNSKE STRUCNJAKE!!!!! NEMAJU...Imaju par dobrih ali ni jednog vrhunskog...Ima par vrhunskih BRitanaca... Ferguson(iako ga svi mi MRZIMO:P), O'Nil i....Ne mogu vishe da se setim ni jednog tongue.gif:P:P... IZ tog razloga, po Engleze bi bilo bolje da sy opet uzeli stranca da im vodi repku ali naravno nekog DOBROG a ne ovog tupawog Svedjana...Sto nisu uzeli bivsheg menadzera Liona...NE mogu da se setim njegovog imena... Koliko znam, on nema angazman, mlad je, savremen, dokazan ODLICAN strucnjak...PO meni mozda i jedan od najboljih kandidata (jedina mana mu je sto je Francuz tongue.gif)...

Nikola
Ja ne mogu da shvatim zasto napadate toliko Sam-a. On postize vise nego zavidne rezultate sa vise nego losom ekipom. Sve mi se cini da bi ta ekipa bila zakovana za donji deo tabele da nije samo i iskljucivo njega. Postavlja takvu taktiku (ruznu) jer mora. Nece sigurno ici da nadigra Arsenal i ostale sa svojim penzionerima. Sigurno je jedno, Allardyce ima najbolji skauting u ligi (mozda i u Evropi). Nisam video trenera koji bolje poznaje taktiku protivnika i igrace protivnice ekipe od njega. To mu je najveca predsnost u odnosu na sve ostale trenere.
Za Curbishley-a ne znam, misljenje o njemu mi se cesto menjalo. Ne znam kakav bi bio u repki, ali mi se ne svidja sto u svoju ekipu dovodi iskljucivo radnike.
Mario_T
Znas kako Nikola, kad jedan menadzer ima tako dugu istoriju loseg ponasanja prema klubu za koga navijam, nije mi bas tako lako da ga postujem. A sto se tice lose taktike koju postavlja, ne igra on tako samo protiv Arsenala, Chelsea, ManUtda, Liverpoola, itd, nego i protiv svih ostalih timova.

Ali stvar koja mi najvise smeta kod njega je totalno besramno samo-reklamisanje po engleskim medijima, kao i nedostatak bilo kakve skromnosti koji proizilazi iz toga.
Sacuvaj Boze da su ti dobri rezultati Boltona donekle i zasluga samih igraca ... ne, to je zasluga velikog fudbalskog stratega Sama Allardycea (dobro, mozda se on nije izrazio bas ovako teatralno kao ja biggrin.gif , ali se dosta njegovih izjava u poslednje vreme moze svesti na ovo).

Medjutim, slozimo se oko toga da se ne slazemo u vezi za Allardyceom. Sumnjam da ce jedan od nas dvojice skoro promeniti misljenje oko toga. cool.gif
Nikola
Sinoc se lepo videlo kakvog bolida od trenera dobija reprezentacija Englekse! Bas nista ne zna o taktici, mislim da jednostavno goru taktiku nije mogao da postavi i da se trudio.
Nikola
Aj da malo pratimo rad mladjanog Stiva.

IPB Image

England cruised to victory in their opening Euro 2008 qualifier against Andorra at Old Trafford.
Peter Crouch put England in front after four minutes and Liverpool team-mate Steven Gerrard quickly added a second with a brilliant finish.
Jermain Defoe was on target with crisp finishes either side of half-time as England dominated completely.
Crouch headed home his second from substitute Aaron Lennon's cross after 65 minutes to seal an easy win.

England: Robinson, Neville, Brown, Terry, Cole, Gerrard, Hargreaves, Lampard, Downing, Crouch, Defoe. Subs: Kirkland, Dawson, Carrick, Richardson, Lennon, Bent, Johnson.
Nikola
I opet McClaren NAPOLJE!
ne RIISE
QUOTE(Nikola @ Oct 11 2006, 09:23 PM) [snapback]4922[/snapback]

I opet McClaren NAPOLJE!

Uprava NAPOLJE!!!!!!!!!!!!!
Stivi ODLAZI wacko.gif wacko.gif wacko.gif mad.gif !!!
Brat Nevill igra krilo blink.gif blink.gif ????
Reber je izmislo fudbal laugh.gif za Stivija!
Scouser
QUOTE(ne RIISE @ Oct 11 2006, 10:53 PM) [snapback]4923[/snapback]

Uprava NAPOLJE!!!!!!!!!!!!!

ovo nam je u krvi laugh.gif laugh.gif

ZEKO LOPOVE!

a nevil mu igra gospode boze. Nisam znao da ja igrao krilo ali svaka mu cast na auto-golu.
stara lfc
kakav blam,majko bozija!
Nikola
Izgleda da je u Engleskoj obrnuto proporcionalan kvalitet igraca sa kvalitetom trenera reprezentacije.

"We lost the game so obviously the tactics didn't work," said England coach McClaren as he reflected on his decision to deploy a 3-5-2 formation.

"We'll look at it more thoroughly and I always believe we do need to change systems and we do need another one.

"It was my decision to change and we lost the game so it's my responsibility," added McClaren.

No shit!

Grujica
McClaren-DNO DNA!
stara lfc
i corava koka ubode! england-israel 3-0!!!
s.w. philips,m.owen i m. richards
Nikola
Cak nisu ni lose igrali. Prelep gol Owena.
Ali nema tu leba dok ne sutnu Meka!
stara lfc
ovi preporodjeni otkad neigra FAT Lampard!
Super Michael Owen!!!kakav osecaj za gol decko ima!!!
Nikola
Ma bre nemaju igru i dalje.
Ali zato Owen 3 strasna gola u zadnje 2 tekme.
Heskey i Owen se odlicno slazu! Kao da su nekad igrali zajedno wink.gif
zen
E pa izgleda da ce EP 2008 proteci bez engleza, kljucnu tekmu protiv Rusije Engleska je izgubila sa 2-1, i sada tabela izgleda nekako ovako:

1. Hrvatska 10 26
2. Engleska 11 23
3. Rusija 10 21

Necu da ulazim u diskusiju: Ko je kriv igraci ili trener, jer mislim da su svi podjednako krivi.

Naravno teoretske sanse jos postoje, (moj omiljeni deo biggrin.gif , ko od koga treba da izgubi, da bi neko odigrao nereseno i Kazahstan da pobedi biggrin.gif) :Hrvatska treba da izgubi od Engleske i Makedonije, a Rusija treba da izgubi ili odigra nereseno protiv Izreala, po mom misljenju vrlo nerealno da se bilo sta od ovoga dogodi... Znaci Englezima je jedina nada Josi Benajun.
Nikola
Izraelci nisu naivni kod kuce. Ako slucajno dobiju Ruse i Hrvati dobiju Makedonce onda prolaze Englezi. Ali sa McClarenom na celu, sa istom ovom ekipom bi ispali i iz Premier lige.
Catwoman
ta su Englezi radili dok su Izraelci ginuli

Fudbaleri Izraela preko noći su postali heroji, ali ne samo u svojoj zemlji već i u Engleskoj. Upravo zahvaljujući Izraelcima, koji su pobedili Rusiju 2:1, Englezi su ostali u ivotu i trci za EURO 2008. godine.

Selektor engleske reprezentacije Stiv Meklaren nije mogao da gleda poslednji deo meča Izrael-Rusija, i to vreme je proveo u toaletu(!?), dok su saigrači izraelskog reprezentativca Tal Ben-Haima iz Čelsija slali SMS poruke i ZA VREME meča!

Londonski tabloid "The Sun" doneseći priču o Stivu Meklarenu napravio je sjajnu igru reči - "Zatvorio se u toalet, strahujući da će postati najveći nacionalni loo-zer!" (loo se na engleskom kae klozet).

Dok su njegovi sinovi pomno pratili meč Izrael - Rusija, selektor "Gordog Albiona" nije imao takve ivce, već se zatvorio u wc, strahujući da će zajedno sa vodom iz kazančeta u kanalizaciju otići i njegovo selektorsko mesto.

Meklaren nije ni video gol koji je Omer Golan postigao u sudijskoj nadoknadi, koji je Englezima irom otvorio vrata EURO 2008. godine. Sada je Englezima potrebno da osvoje samo bod protiv Hrvata u sredu.

Nisam mogao da gledam poslednjih 10 minuta i otiao sam u toalet. Čuo sam moje sinove kako se raduju i mislio sam da je bio kraj utakmice. Tek kad sam izaao iz toaleta shvatio sam da su urlali, jer su Izraelci dali drugi gol. Ne moete ni da shvatite kako sam bio srećan", izjavio je Meklaren.

On je priznao da nikada nije bio neki ljubitelj gledanja utakmica na TV-u. "Najvanija stvar u ovom meču nije bilo gledanje, već rezultat".

Meklaren je, zajedno sa sinovima, bio u hotelu u Votfordu, gde su bili i ostali reprezentativci Engleske. "Popio sam par čaa vina i potom pravac krevet", rekao je Meklaren.

A ostali reprezentativci Engleske nervozu su "ubijali" slanjem SMS poruka saigraču iz Čelsija Talu Ben-Haimu.

Don Teri, Do Kol, Frenk Lampard, Eli Kol i Vejn Brid, reprezentativci iz Čelsija, nisu mogli ni da sačekaju kraj utakmice Izrael-Rusija, već su svom saigraču iz Čelsija slali poruke iako je on bio jo na terenu!

Kada je posle meča uključio telefon, imao je ta da vidi - gomila SMS poruka od igrača Čelsija. "Pisali su mi svi redom iz Čelsija. Neću vam reći ba ta je pisalo u porukama, već ću samo da napomenem da engleski igrači zaista vole svoju zemlju i da ponosno igraju za nju. Sada sve zavisi od njih i sami treba da obezbede odlazak na EP", diplomatski je rekao Ben-Haim.

Čak je i Fudbalska asocijacija Engleske poslala poruku zahvalnosti Fudbalskom savezu Izraela.

Vezista izraelske reprezentacije Tamir Koen, čiji je otac Avi igrao svojevremeno za Liverpul i koji je i danas veliki fan Engleske, izjavio je da veruje da je njegov otac presrećan zbog pobede Izraela. "Zajedno ćemo popiti nekoliko piva", dodao je.
Nikola
QUOTE(Catwoman @ Nov 19 2007, 09:51 PM) [snapback]17843[/snapback]

Selektor engleske reprezentacije Stiv Meklaren nije mogao da gleda poslednji deo meča Izrael-Rusija, i to vreme je proveo u toaletu(!?)

Govno sa govnima. Svaka ptica svom jatu.
remizinho
Najjace mi sto su ga mediji u Eng prozvali Looser (Loo+Ser) laugh.gif
Nikola
QUOTE(Mario_T @ May 10 2006, 08:53 PM) [snapback]537[/snapback]

Sacuvaj Boze da su ti dobri rezultati Boltona donekle i zasluga samih igraca ... ne, to je zasluga velikog fudbalskog stratega Sama Allardycea (dobro, mozda se on nije izrazio bas ovako teatralno kao ja biggrin.gif , ali se dosta njegovih izjava u poslednje vreme moze svesti na ovo).

Mario T,
Sta bi sada sa Boltonom bez "velikog fudbalskog stratega"?
Mario_T
QUOTE(Nikola @ Nov 20 2007, 01:08 AM) [snapback]17850[/snapback]

Mario T,
Sta bi sada sa Boltonom bez "velikog fudbalskog stratega"?

Ovo je bas bio "blast from the past"! Ali, nema veze i dalje sam istog misljenja. Kao sto ces sigurno primetiti u mojoj originalnoj izjavi, nigde nisam rekao da je Allardyce los trener (ne smatram ga ni nesto preterano dobrim, ali to je druga stvar).
Ono sto meni smeta kod njega (sto je bio i razlog pisanja mog proslog komentara), jeste njegovo prekomerno i neprestano hvalisanje. Kao i njegovo konstantno komentarisanje rada drugih menadzera. Kao npr. kad je pocetkom ove godine kritikovao Beniteza (ne znam samo kakve veze Allardyce ima sa Liverpoolom?!), dok je njegov Newcastle prosto rasturao u donjoj polovici EPL.

A sto se tice Boltona, sta reci. Shit happens! Nisu doduse ni prvi, ni poslednji tim koji je posle dobre sezone poceo da igra losije. Kad vidim kako igra Newcastle, nisam siguran da se Bolton i sa Allardyceom ne bi nasao u slicnoj situaciji.
Licno sam misljenja da ce se Bolton na kraju ipak izvuci iz donjeg dela tabele. A sto se Allardycea tice, on moze (nakon sto dobije otkaz u Newcastleu) slobodno da preuzme englesku reprezentaciju. To ima da bude spoj iz snova.
Nikola
Allardyce nije izvukao 1 dobru sezonu vec vise od 4 sezone. Oni su stalno bili izmedju 6. i 8. mesta i bili tvrd orah za sve ekipe. Znaci nije jedna slucajna sezona. I gle cuda, bas posle 5 sezona ekipa padne na dno tabele, i gle koincidencije, da je bas to sezona kada je Allardyce otisao biggrin.gif A realno Bolton zasluzuje da ispadne iz lige po igrackom kadru (osim Anelke koga ce prodati). Ivan Kampo, Gary Speed, pa oni ovako matori mogu u Championshipu da se kolju. Ta ekipa je najbolji primer koliko je trener vazan u ekipi.
Scouser
QUOTE(Nikola @ Nov 20 2007, 03:46 PM) [snapback]17866[/snapback]

Allardyce nije izvukao 1 dobru sezonu vec vise od 4 sezone. Oni su stalno bili izmedju 6. i 8. mesta i bili tvrd orah za sve ekipe. Znaci nije jedna slucajna sezona. I gle cuda, bas posle 5 sezona ekipa padne na dno tabele, i gle koincidencije, da je bas to sezona kada je Allardyce otisao biggrin.gif A realno Bolton zasluzuje da ispadne iz lige po igrackom kadru (osim Anelke koga ce prodati). Ivan Kampo, Gary Speed, pa oni ovako matori mogu u Championshipu da se kolju. Ta ekipa je najbolji primer koliko je trener vazan u ekipi.

Moje lično miljenje, da, Alardajs je mnogo značio boltonu, ali nisam siguran da je on sad neki vrhunski trener, tj mislim da je Njukasl pravo mesto, taman za njega.

Stiv Kopel radi u Ridingu x godina odličan posao, Kurbili je sa onim raspalim Čalrtonom uvek bio u sredini tabele, pa i vie. I onda kad je otiao, ispali su, ista priča maltene kao sa Boltonom (samo videćemo da li će i Bolton ispasti, to jo nije sigurno, igraju loe ali videćemo). Pa opet ne vidim sve njih, na čelu sa Alardajsom, kao neke velike trenerske zvezde.

I da, smara sa onim slualicama, ko baba neka. biggrin.gif
Nikola
QUOTE(Scouser @ Nov 20 2007, 06:08 PM) [snapback]17869[/snapback]

Moje lično miljenje, da, Alardajs je mnogo značio boltonu, ali nisam siguran da je on sad neki vrhunski trener, tj mislim da je Njukasl pravo mesto, taman za njega.

Stiv Kopel radi u Ridingu x godina odličan posao, Kurbili je sa onim raspalim Čalrtonom uvek bio u sredini tabele, pa i vie. I onda kad je otiao, ispali su, ista priča maltene kao sa Boltonom (samo videćemo da li će i Bolton ispasti, to jo nije sigurno, igraju loe ali videćemo). Pa opet ne vidim sve njih, na čelu sa Alardajsom, kao neke velike trenerske zvezde.

I da, smara sa onim slualicama, ko baba neka. biggrin.gif

Curbishley je sa raspalim Charltonom cuda pravio. Posle WHU spasio da ne ispadnu, a svi smo mislili da su u beznadneznoj situaciji. Respect i za njega. I Allardyce i Curbishley bi bili neuporedivo bolji izbor za trenera od McClarena (a njih trojica su bila u najuziem izboru). Ali Englezi su majstori da izaberu najgoreg trenera, sto su bezbroj puta dokazali.
Allardyce je dokaza da se moze nositi sa najproblematicnijim igracima (Diuf, Anelka) koje drugi treneri ne mogu da iskontrolisu pa ih se resavaju. To je jedna od njegovih najvecih vrlina. Sto bi odlicno treneru repke.

Inace ja mu zelim sve najgore u svrakama jer ih ne podnosim (a i konkurenti su Boro-u). Mada mislim da za godinu-dve, kad on napravi ekipu kakvu hoce, mozemo da ocekujemo mnogo opasan tim.
Tonča
Ok, ima jos vremena i tako to, ali 0:2 posle 15 minuta... wacko.gif
Fred Kremenko
Carson stoko!
Tonča
Au jebote, tek sada videh Carsona.
Pa znate kada cemo da ga prodamo? Pala cena na milion. biggrin.gif
ne RIISE
Iskreno se nadam da ce Englezi ispasti tj nece se kvalifikovati za EP zato sto su GLUPI!!!!
A i zato sto nema mesta za BOGA u ovoj reprezentaciji!!!
Tonča
Ali izgleda da ce Crouchu da poraste cena. laugh.gif
Jos covek najavio da ce da bude heroj.
stara lfc
Becks je kralj,a i Pera!!!

na BBC-u ;CROUCH YOU LEGEND!!!;
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.