Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Najbolji potez okupljanja
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Nikola
Ja glasam za Lou-a. Jeste "njihov" al nam je zabio!
ne RIISE
Mada mi je 7. pri srcu biggrin.gif ipak glasam za 6. i vec legendarnog Toncu wink.gif !!!
SVAKA CAST MATORI cool.gif !!!
Nikola
idemo dalje, neizvesno je wink.gif
Catwoman
Ja nisam bila, ali cu da glasam za mog teddy bear, jer je on najbolji fudbaler wink.gif
Da li se moj glas racuna?
Liverpool Lou
Moj glas ide Zenu. Vrhunski potez. Spojio je lepo i korisno.

P.S. Tezak je izbor. Bilo je bas lepih poteza.
disco
Broj 2! Definitivno najlepshi gol do sada, jes da sam bio asistent rolleyes.gif ali ne gledajuci na to chovek je shutnuo kao iz topa i pogodio sam coshak. Da je bilo 1000000000000 golmana ne bi to odbranili.
Hans
Ja bih glasao za Nikolu.Zaista treba biti umetnik i ovako demolirati(onesposobiti) dva protivnicka igraca.
BORN TO BE WILD!!!!
Nikola
QUOTE(Hans @ Nov 28 2006, 08:46 PM) [snapback]6466[/snapback]

Ja bih glasao za Nikolu.Zaista treba biti umetnik i ovako demolirati(onesposobiti) dva protivnicka igraca.
BORN TO BE WILD!!!!

BORO till I die.
Eliminisem navijace Poola jednog po jednog cool.gif
Scouser
ja sam glasao za Tončinu glavu smile.gif

ja sam glasao za Tončinu glavu smile.gif
Tonča
Zaista je zestoka konkurencija. Po meni najbolji potez je gol Loua. wink.gif
dule2004
QUOTE(disco @ Nov 28 2006, 07:18 PM) [snapback]6463[/snapback]

Broj 2! Definitivno najlepshi gol do sada, jes da sam bio asistent rolleyes.gif ali ne gledajuci na to chovek je shutnuo kao iz topa i pogodio sam coshak. Da je bilo 1000000000000 golmana ne bi to odbranili.

najlepsi potez slazem se ali da je branio Tonca pa poturio glavu ..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
undertaker
Glasam za sebe, ako mogu, ako ne onda za pokushaj ubistva protivnickog golmana (Heskey vs.Tonca)
disco
Ne potcenjujem nikoga samo sam konstatovao koji je po meni najlepshi potez. Svaka chast Tonci na postavljanju glave smile.gif
zen
Glasam za svog kapitena ne Riise-a. smile.gif

Mada vecinu poteza nisam video.

A sto se ne uracunaju i okupljanja sa Ade i dueli protiv Interovaca??? wink.gif
smile.gif wink.gif
zen
Konkretno ja se secam onog gola protiv interovaca na prvoj tekmi protiv njih, kada je neko dodao u vahzuhu loptu heskiju a on,ne sacekavsi da lopta dotakne zemlju, iz voleja zakucao sa nekih 7-8 metara u dalju stativu njihovog gola. Inace ovaj gol je odusevio onog mog ortaka sto je igrao za njih. smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.