Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Robbie Fowler#9
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Kameni
Nego, ljudi sta vi mislite, hoce li Rafa ponuditi Robiju novi ugovor?
Ja nesto kapiram ako ga je Rafa doveo na probu pola godine mislim da je Robi polozio test. Nekoliko vrlo lepih i bitnih golova ukljucujuci i nekoliko ponistenih, opravdano ili ne. Mislim da je sa 5 komada ove sezone bolji strelac od Morijentesa (ispavite me ako gresim) i to samo za polusezonu. Dodajmo tome da se tek bio oporavio od povrede i da je nabacio par kilograma i jos uvek nije skroz fit.
Sa druge strane, ako ga je doveo samo da bi udovoljio navijacima (u sta cisto sumnjam poznajuci menadzerov rad ovo kratko vreme koje je sa nama) ne verujem da bi posle samo pola godine ponovo lomio srca na Kopu.
Sve mi ovo govori da bi Robbie i sledece godine trebalo da nosi crveni dres, sto po meni itekako zasluzuje. Ipak, Rafael nas je mnogo puta iznenadio pa nam samo ostaje da sacekamo konacnu rec i vidimo odluku za koju je vec rekao da je doneo.
Liverbird
Pa naravno da bi trebalo da ostane i sledece sezone, jer nama i navijacima treba neka ziva legenda koja jos uvek igra i to na vrhunskom nivou. Necemo da dovodimo zvezde manchestera kao sto je prokleti bekam ("zvezda") ili tako neke budjavce vec nase igrace koji su legende kluba i koji iskreno vole svoj klub.
Tonča
Nadam se da ce dobiti novi ugovor, koji svakako zasluzuje. Mozda Rafa ceka kraj sezone, pa ce tek onda ponuditi ugovor. Ja se nadam da je tako.
Mislim da je u stanju da i vise od jedne sezone u klubu. Ipak nije ni tak mator. Bilo bi steta da se potuca po nekim drugim klubovima, mada se cak pominje mogucnost da ce, ukoliko ne dobije novi ugovor, Robbie "okaciti kopacke o klin". Nadam se najiskrenije da se to nece desiti.
Liverbird
zaboravio sam da kazem upravo ono o cemu je Tonca pricao da je Robi mozda malo prestar ali mozda ipak moze da pregura i sledecu sezonu pa kako bog kaze....
Cartman
Najpametnije za nas bi bilo da Robbie potpise neki player/coach ugovor i da igra dok moze na ovom nivou a nakon toga pravac Melwood i rad sa klincima koji od njega mogu mnogo da nauce.
Scouser
Ali robi nije prestar on je za svoje godine u vrlo losoj kondiciji, ipak ima 31 a ne 34-5 a tako deluje. Nadam se da cje da se popravi, ide ka boljem, pa videcjemo...ja bih ga licno ostavio, da bude neko resenje sa klupe, u rotaciji da bude! Timmy ostaje 100 %, za ostale se ne zna, mada ja nekako mislim da cje svi ostati. Tako da ako neki napadacu bude dolazio mislim da cje Robi biti prvi na udaru da zapali.
Liverbird
terbalo bi da ostanu svi, ali mislim ad je to nemoguce, mislim da ce da ode Cisse, ne znam sto ali tako mi se cini...A Fowler neka ostane jos 8 godina ali za to vreme mora da pokaze sta zna a ja znam da on zna i vi svi znate da on zna...smile.gif
robbieF
nego sta ce, nego da mu ponudi novi ugovor!!!!!!!!

Fowler to sign for Reds

Robbie Fowler will sign a new one-year contract with Liverpool next week after impressing upon his return to Anfield.

The 31-year-old has been playing for his future at his beloved Reds ever since sensationally returning to the club in January.

After initially signing a short-term deal, Reds boss Rafa Benitez challenged Fowler to prove his worth after rescuing him from a stagnant phase in his career that included spells with Leeds then Manchester City.

Four goals in his last seven appearances have seemingly convinced the Spanish boss and he will now sign a new one-year deal next week.

Fowler is a firm fans' favourite at Anfield and has managed to do enough to persuade Benitez of his qualities with Djibril Cisse, Fernando Morientes and Peter Crouch also competing for a start in the Reds attack.

After deciding to retain the forward for next season, Benitez revealed that the striker's hard work at Anfield has paid off.

"This is fantastic news. Robbie has done really well and he deserves this," Benitez told the club's official website.

"He has scored some vital goals for us and he has worked really hard.

"I am delighted to have him with us for next season. He is an important member of our squad."
The_Kop
Opa....Lepo lepo...Lepo mi poceo dan....Em sam uplatio net (napokon), em mi starci odoshe na put(prazna gajba tongue.gif), em je Robika produzio ugovor ...URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

YNWA
Tonča
Zaista mi je drago da je Robbie potpisao ugovor. Mozda je moglo na koju godinu vise, ali nema veze, nacu sada da sitnicarim. smile.gif
pedja
QUOTE(Tonca @ May 5 2006, 02:59 PM) [snapback]291[/snapback]

Zaista mi je drago da je Robbie potpisao ugovor. Mozda je moglo na koju godinu vise, ali nema veze, nacu sada da sitnicarim. smile.gif

nema on koju godinu vise, vec koji kilogram vise biggrin.gif
super je sto je potpisao i nadam se da ce leto da iskoristi da dovede fitness u red.......
Tonča
QUOTE(pedja @ May 5 2006, 06:31 PM) [snapback]294[/snapback]

nema on koju godinu vise, vec koji kilogram vise biggrin.gif
super je sto je potpisao i nadam se da ce leto da iskoristi da dovede fitness u red.......

Reko sam da bi bilo lepo da je dobio duzi ugovor... dry.gif
pedja
QUOTE(Tonca @ May 5 2006, 05:23 PM) [snapback]301[/snapback]

Reko sam da bi bilo lepo da je dobio duzi ugovor... dry.gif

U pravu si, nisam dobro procitao....
undertaker
E pa devojcice i decaci, desilo se cudo: Robi je dobio produzenje ugovora, i izjavio je da ce ga potpisati, bez obzira na uslove. JIPIIII
I mislim da je Robi dao 4 gola, a samim tim nije bolji strelac od Morijentesa,ali ako se uporede golovi sa minutazom, bolji je i od njega i od Kraucitisa.
Stvarno treba cistka u napadu, a bojim se da ce pogreshni biti ocishceni.
robbieF
Nemojte da ste tako otri prema Robbie-u. biggrin.gif Čovek je smrsao 6-7 kg od kako je dosao u januaru. Ipak njega morate razumeti, da nije sad potpisao novi ugovor, on bi 100% zavrsio karijeru. Ipak, covek koji ima 30 miliona funti, preko 100 kuća irom kotske i Engleske, tri ćerke i sina na putu teko moe da se motivie da trči okolo sa klincima svaki dan i da se cima po kii i snegu....i zato je jedno izvesno...on motiv da igra ima samo u Liverpulu i nigde vie...

...i juče je Rafa rekao da će igrati bar 40 utakmica sledece sezone, a mozda i 50...kakav car.

Puki
Ma neka igra ko Kostakurta, do 40-e!!! smile.gif

Znaci jos 9 sezona!! smile.gif

YNWA
Liverbird
da da da
undertaker
Tako je Puki, neka igra bar dok Rafa ima ugovor, a onda neka ga zameni na mestu menadzera.
Puki
smile.gif smile.gif

robbieF
Baby joy for Fowler and Gerrard

Liverpool FC striker Robbie Fowler became a father again yesterday on the same day as team-mate Steven Gerrard, it emerged today.

Fowler’s wife Kerrie gave birth to a 7lb 8oz boy – the couple’s fourth child - at Liverpool Women’s Hospital yesterday afternoon, according to the Liverpool Daily Post.

Kameni
Isti dan! Kakvi kraljevi!
Catwoman
Fowler versus Eriksson

http://www.thisisanfield.com/article_2.php?p=398
SvetskiMegaCar
Koji kilogrami, koje godine!
Da se ja pitam on bi mi bio standardan igrach!
Jel se neko secja napadacha posle Robija koji je trchao i otimao lopte ispred svog shesnesterca?
Ok, mozda Sise... Al ne u toj meri.
Pratim/volim Liverpoool od '95 i od tad pa do sad sam siguran da nije bilo boljeg napadacha!
Jebiga, malo povreda i "malkice" je zatinjala vatra koja i dalje ima najbrzi het trik u Engleskoj, koja je davala golove petom lobujucji golmana... Siguran sam da cjemo od sledecje sezone videti deo starog plamena...

Inache na pitanje "Ko ti je najbolji napadach ikad?" ljudi dobiju dva odgovora: 1. Robi 2. Rash
The_Kop
Previshe si subjektivan druze...Nekada je Robbie bio jedan od najboljih evropskih napadacha...Al danas...Dalekoooooooooooooo je on od toga...
SvetskiMegaCar
QUOTE(The_Kop @ Jul 15 2006, 01:49 PM) [snapback]2342[/snapback]

Previshe si subjektivan druze...

Znam smile.gif
Catwoman
Fowler: I've got a few more years left

http://icliverpool.icnetwork.co.uk/0500liv...-name_page.html

FOWLER TO WEAR NUMBER 9 THIS SEASON
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...060721-1137.htm
Tonča
QUOTE(Ivana @ Jul 21 2006, 09:46 AM) [snapback]2438[/snapback]

E, to! To sam cekao! biggrin.gif biggrin.gif
Catwoman
FOWLER HOPING TO KEEP HIS PLACE
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...061208-1210.htm
Catwoman
IPB Image
billshankly

sad.gif

otis'o
Under
Ovo je neminovno...
Taj tuzan dan je (ponovo) doshao...
Kad sam preziveo njegov prvi odlazak, dok je josh i imao shta da pokaze, prezivecu i ovaj. Voleo bih da mu se klub oduzi sa kapitenskom trakom u poslednjem kolu prvenstva i eventualno sa mestom u Akademiji, da uci klince kako se postaje jedan od najboljih napadaca koje su Liverpool FC i Engleska ikad imale.
king kenny
THERES ONLY ONE ROBBIE FOWLER!
ChMaster
Under, slazem se da je zasluzio da mu se obezbedi mesto barem u Akademiji!
Tonča
Sta drugo reci sem "smrc". sad.gif

Sto se tice ostanka u timu, slazem se da je i vise nego sasluzio, ali mi se cini da mi je neko rekao da on ne namerava da ostane u fudbalu po zavrsetku karijere.
Dzontra
Jebiga... On je jedna od stvari zbog koje se voli fudbal.
Mario_T
Steta, sta drugo reci. S jedne strane, sasvim "logicna" odluka da mu se ne produzi ugovor, ali nikad nije lepo kada jedna legenda i ljubimac navijaca kao sto je Robbie Fowler napusta klub. Zelim mu sve najbolje u nastavku karijere, koliko god jos trajala.
Nadam se, a i uveren sam u to, da ce ukoliko posle okoncanja karijere ostane aktivan u fudbalu, za njega biti nadjeno mesto u okviru trenerske ekipe Liverpoola.

Za kraj ... Robbie, hvala ti za sve lepe trenutke koje si nam podario!!!
Fred Kremenko
Ode covek zbog koga sam poceo navijati za LFC....Robbie, hvala za sve...

'Sreca' pa nece ostajati u fudbalu, ne bih podneo da gledam, kako mora da pocinje u Nott County, a ne u svom klubu... Gmazinjo je svoje pravo lice pokazao kad je oterao Steve Heighway-a, ako vas ne mrzi procitajte text, ostavio sam lnk, tamo u 'Momci iz Akademije', ima tome 3-4 nedelje.....
Gipsy Town
Jedan je BOG! Hvala mu za sve!
Contractor
Tuno, tuno, ali neminovno. Moralo je da se desi pre ili kasnije.
Ipak svi treba da budemo srećni i ponosni to smo imali takvog igrača i takvog čoveka u ekipi.

Robbie hvala ti za sve!!!
Dzontra
Moram da ponovim da je zaslužio da ostane do kraja karijere u klubu. Malo je igrača na svetu koji vole svoj klub koliko i on. A ni svi stručnjaci fudbala na ovom svetu ne mogu da me ubede da nije mogao biti makar četvrti špic. Baš me zanima ko će to biti sledeće sezone.
Robi majstore, želim ti sve najbolje, šta god radio na dalje u životu!
Dzontra
Ima neto baksuzno u vezi njega...
Prvi put kada je otiao, čini mi se da je dobio crveni ili je zamenjen tako da nije uspeo da se oprosti od navijača onako kako dolikuje jednom Bogu. Kada se vratio, setićete se, zadnji minut, daje gol makazicama za pobedu ispred kopa, sudija svira ofsajd, opravdani. Nema bajke. Sada kad mu je bila poslednja utakmica na Enfildu, čovek izlazi sa terena bez postignutog gola na oprotaju, malo posle toga sudija svira penal za nas. Baksuzluk neviđeni.
Nadam se da će mu se sve vratiti u finalu u Atini kada će postići pobedonosni gol! Zasluio je.
Under
Zamenjen je na poluvremenu, a posle toga je dogovoren transfer u Lids. Mislim da nije ni ocekivao shta ce se desiti...

Teshko je ocekivati da zaigra u Atini, ali mislim da bi vrhunac karijere bio da podigne trofej LS, da moze da pokazuje scumsima i "shesti prst biggrin.gif "
ne RIISE
Navijao sam za LFC ali sam zbog cika Robija ZAVOLEO sve u vezi Liverpool-a!!!
Zbog njega sam se ofarbao u plavo kad je i on to uradio!!!
Zbog njega sam furao flaster preko nosa na fuci!!!
Samo njegova dva postera imam u sobi!!!
Cak sam i sanjao da sam ga upoznao u njegovom stanu sa neke dve crnkinje biggrin.gif !!!
Zbog njega sam pratio rezultate Lidsa i budjavog Man. sitija!!!!
Samo njega sam editovao u svim igricama tj smanjivao mu god a dodavao mu ocene do max!!!
Samo on je BOG!!!
Zbog njega fudbal nikad vise nece biti isti!!!
Samo se nadam da ce otici sa krunom LS!!!
HVALA ZA SVE CIKA ROBBIE!!!

ONE & ONLY ROBBIE FOWLER!!!
Under

http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070516-1355.htm

Mora biti na klupi, pa uz malo srece i ako budemo gazili zabare da udje u igru. Ako Rafa to ne ucini...
bocejan
Ma sigurno ce biti na klupi. Ima pravo na sedam igraca u izmenama, ko bi drugi bio?!U svakom slucaju moze da udje,i kada bi vodili i kada bi gubili, mada to drugo ne dolazi u obzir.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.