Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC - NUFC
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Liverpool: Adrian, Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson, Oxlade-Chamberlain, Fabinho, Wijnaldum, Salah, Mane, Origi

Newcastle United: Dubravka, Krafth, Schar, Lascelles, Dummett, Willems, Atsu, Hayden, Shelvey, Almiron, Joelinton

Imamo 81% posed lopte, 91% procenat dodavanja.

Wijnaldum ko Wijnaldu, Ox nikad gori, ali Mane se ne zaustavlja.

Kod drugog gola smo imali sreće ne samo zato što je Dubravka ispustio loptu, nego je zbog povrede Origija Bobi bio na terenu - nemamo drugog igrača sposobnog da bez razmišljanja šalje takve lopte u prostor.
dzoker
Firmino Magiko Hail.gif Hail.gif
Take Two
Maestralan, čak i sa pola snage. Ona dupla peta za Salahudinov gol je čist filth:

https://streamja.com/p1eR

https://streamja.com/P7Ql

Peyson
Klop sa Ali Ekspresa dobio Gvardiolu.
Vrlo zadovoljavajući dan.
Svebor
Tejk...promenio...avatar...svet vise nikada nece biti isti.

ps

Boban objasnio. wub.gif

pps

hm...izgleda sam i ja promenio avatar... dry.gif
Take Two
QUOTE (Svebor @ Sep 15 2019, 10:29 AM) *
Tejk...promenio...avatar...svet vise nikada nece biti isti.

Nisam hteo života mi, nego mi naprasno izbrisalo pingvina a posle nisam mogao da ga nađem.

Ovo sam nasumično izabrao, čisto da stoji nešto...
1jeAhonen
Furiozno...nema sta, jos je i Norich odradio posao protiv Sitija, samo da se ostane na ovom nivou igre i realizacije.
Ceka nas Celzi u gostima. GO YNWA
Svebor
CITAT (Take Two @ Sep 15 2019, 11:04 AM) *
Nisam hteo života mi, nego mi naprasno izbrisalo pingvina a posle nisam mogao da ga nađem.

Ovo sam nasumično izabrao, čisto da stoji nešto...

Nesto je prolupalo, i meni izbrisalo, al nadjoh.
Dee Jay
Nema vise linux pingvina sad.gif The end of an era.
Digital_Jesus
CITAT (Dee Jay @ Sep 18 2019, 11:20 PM) *
Nema vise linux pingvina sad.gif The end of an era.

Nema ni teme za Napoli, a možda i bolje da tu utakmicu potisnemo i pravimo se da se nije dogodila biggrin.gif
Take Two
Klopp je, vidim, već potisnuo i pravi se da se nije dogodila:

Klopp, meanwhile, believes Andy Robertson’s outstanding Liverpool form has been taken for granted after the left-back came in for harsh criticism on social media for his part in Napoli’s penalty on Tuesday. “The criticism has nothing to do with expectation,” said Klopp. “It is to do with the world out there. He has played well for weeks and months and then you take it for granted. The game before, he was maybe the best player on the pitch.

“We all agree that it was not a penalty. Was it smart from Callejón? Yes, if you want to be smart like this. He wanted to get Robertson out of the game with little challenges and discussions with the referee, and he got a harsh yellow card. When you face very experienced players they try everything to decrease your quality. Nothing else happened. It was a completely normal game from Robbo.”

Callejon ga pravi na budalu 90 minuta, iznudi mu penal za koji se samo engleski mediji "slažu" da nije postojao, a ovaj tutumrači kako je Robbo u odličnoj formi jer eno vidite kako je pokidao protiv Njukasla isuse.gif

Aaalo, rođače, u toj utakmici je povredio koleno! Posle te utakmice ste rekli da je neizvestan za Napoli! Kad ga pošalješ na teren nespremnog a on odigra očajno, treba da se zapitaš ZAŠTO ROBERTSON NEMA REZERVU! Ali nema ko da te pita.

Sad ispada Callejon kriv zato što ti šalješ povređenog igrača na teren. Callejon "decreased his quality" jbt, kakav umišljeni govnar.
Peyson
E lepše ovako bez teme. Ako sačuvamo ovih 2:0 na poluvremenu u Londonu, samo nastaviti pisanje na temi Njuke, što da se maleriše.
1jeAhonen
Gazimo...YNWA! rutinski, almost.
Take Two
Jel gledao neko vs. MK Dons? Ja nisam, ali highlights sugerišu da smo bili srednje žalosni.

I dalje su nam bekovi najkreativniji igrači, Hoover gol, Milner gol i asistencija... Lovro ne zna gde udara, očekivano.
Svebor
Gledo ja, vec zaboravio...Lovro ne moze ni protiv MKdonaca da igra; moz biti nesto od Eliota; Ox malo oce sve odjednom (imao jedan dobar sut), a ne ide mu bas...generalno, nije utakmica za razmisljati o.
MaPkO89
Zna li neko gde moze da se nadje stream za ovu utakmicu protiv Sefilda ?

Vidim ne rade vise ni reddit ni firstrowsports, a meni je crkao tv
Dee Jay
http://buffstream.live/football-live-stream.php
Take Two
Rutinski happy.gif

Baš loša utakmica, promašivani ziceri, neiznuđene greške, sudaranja saigrača, user gol... jedino je VVD bio na svom nivou, komotno MOTM.
MaPkO89
Hvala na linku

Jedva prezivesmo, ovi su bili bas napaljeni da otkinu bodove
1jeAhonen
Ni Salcburg nije za potcenjivanje, narocito ako im se otvori prostor za napadacku igru, kontrirali su i lako stecenu prednost Liv anulirali-srecom pa napadacka masina ne staje! Da je ostao remi imali bi vise nepotrebne muke u LS.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.