Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC - Arsenal
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Take Two
Adrian, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Henderson, Mane, Salah, Firmino

Tri zadnja vezna, jebote! Milner i Ox i Keita su vrhunski kreativci u poređenju sa ovim balvanima koje je Klopp postrojio u sredinu.

Na klupi imamo polivalentnog Gomeza koji drži sve četiri defanzivne pozicije. Sad kad prodaju Lovrena u minut do dvanaest a ne dovedu nikoga, moraćemo da kloniraćemo Gomeza kad bude potrebno da se pozadi zameni više od jednog igrača dry.gif

Imam osećaj da će biti dobra utakmica, tj. da se Arse ovog puta neće tradicionalno raspasti i primiti 5 komada.
Take Two
Kakva bunkerčina jbt, mene bi bilo sramota da sprcam tolike pare na napadače i onda igram formaciju 8-1-1.

Grk koji kod kornera vuče Van Dajka za dres i tako oslobađa Matipu prostor da zakuca loptu u gol Hail.gif

Wijnaldum kataklizmičan sa loptom, kao i uvek. Jednom je lepo promenio stranu, sve ostalo kao u čizmama da igra.
Stevie_G
Resili smo da oborimo rekord Moyesovog Utd-a po broju centarsuteva na jednom mecu, Robbo i Trent jasu li jasu.

Take Two
Robbo je bar uspeo da uputi koji upotrebljiv, Trent ni toliko.

U drugom poluvremenu, Gini da igra flaster na Pepeu i da ne prelazi centar. Biće valjda lakše kad se Arsenal najzad otvori, ali možemo i ovako da ga primimo jer Pepe konstantno beži Robinsonu i koristi svaku poklonjenu kontru da pripreti... na čistu sreću nismo primili dva komada.
dzoker
Brate mili pregazili smo ove realno. Plus oni su neki treci, cetvrti klub u ligi recimo, sto tek daje na znacaju ovoj pobedi. Izgledamo bas utegnuto, sve puca.
LjutiKrilo
lepo, lepo...

od ekipe koja je strepela kad protivnik ima korner, postali smo ekipa možda i najopasnija u PL kad su korneri u pitanju
Take Two
QUOTE (dzoker @ Aug 24 2019, 08:20 PM) *
Brate mili pregazili smo ove realno. Plus oni su neki treci, cetvrti klub u ligi recimo, sto tek daje na znacaju ovoj pobedi. Izgledamo bas utegnuto, sve puca.

Peti, ja bih rekao. Tottenham i City su komotno bolji, dok je Lampardov Chelsea u istom rebuildingu u kom i Arsenal ali ipak deluje organizovanije.

Realno, Arse danas nije bio tako loš koliko su ružno odigrali. Onaj bunker je mogao dobro da im posluži da su iskoristili bar jednu od dve poklonjene prilike iz kontre. Naravno, čim su se otvorili pokazalo se koliko im škripi pozadi, Salah dva puta obrnuo Luiza i ćao zdravo.
1jeAhonen
I jesu musterije, ovce za sisanje. laugh.gif
Lep niz pobeda na startu sezone....pupupu. tongue.gif
BeFair
Kad vidim zajedno na terenu kombo Hendo-Gini, Milner-Gini, Milner-Henderson ili onaj najgori mix Hendo-Milner-Gini, nije mi dobro, kreativnost 0. Gini kao i uvek medju najgorima na terenu, holandska verzija Joe Allena, samo dodaje najblizem saigracu ( a i tu zna da gresi ), tehnika 0, kao da ima 2 leve, uvek se svadja sa loptom, jako ogranicen igrac. I to je ok, trebaju nam trkaci, ali jbte, ne trebaju nam 3 igraca trkaca u startnih 11 (ok, Fabinho je od svih i najbolji, zna da posalje upotrebljivu loptu unapred i cesto pokusava + igra DMCa). Zasto nije Ox usao umesto Milnera a Origi napred? Sta, zeli Ox da mu bude lazno krilo posto nije kupio rezervnog napadaca letos? Vazno da sansu dobija Milner koji ima 100 god i koji vec pola godine (ako ne i jace) manje vise igra u ocajnoj formi umesto da daje sto vise sanse Oxu ili mladom Brewsteru koji ove godine treba da bude jedan od bitnijih igraca za rotaciju u napadu. Treneri i njihovi miljenici (citaj, Milner i Gini), koliko me to nervira...

Iskreno, nisam impresioniran danasnjim mecom, imali smo srece u prvom poluvremenu. U drugom smo se popravili a i Arsenal je ocajan u odbrani. No dobro, pocetak je sezone, najbitnija su 3 boda.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Aug 24 2019, 07:22 PM) *
Kakva bunkerčina jbt, mene bi bilo sramota da sprcam tolike pare na napadače i onda igram formaciju 8-1-1.

Stvarno sramotno, sa takvom igrom su mogli samo da prođu kako su prošli, doduše imali su dve prilike, kada je Adrian pogrešio i kada je Pepe pobegao.

CITAT (Take Two @ Aug 24 2019, 08:39 PM) *
Peti, ja bih rekao. Tottenham i City su komotno bolji, dok je Lampardov Chelsea u istom rebuildingu u kom i Arsenal ali ipak deluje organizovanije.

Realno, Arse danas nije bio tako loš koliko su ružno odigrali. Onaj bunker je mogao dobro da im posluži da su iskoristili bar jednu od dve poklonjene prilike iz kontre. Naravno, čim su se otvorili pokazalo se koliko im škripi pozadi, Salah dva puta obrnuo Luiza i ćao zdravo.

Mislim da Arsenal mora da završi četvrti ove sezone, imaju već godinu dana sa Emerijem, koje Junajted i Čelsi nemaju sa OGS i Lampardom, a i koji je valjda bolji od njih dvojice, a i imaju ovu trojicu napred. Sve ispod toga je po mom mišljenju neuspeh, kada se pogleda stanje u kome su Junajted i Čelsi. Opet, Emeri je možda jedini koji kao rešenje za Arsenalov problem u odbrani može da vidi Luiza.
milos7
Emeri izjavio kako ono sto je uradio david luiz nije dovoljno za penal biggrin.gif
Taman toliko da umesto da izadje sam pred golmana on zaostane i lopta mu pobegne.
Take Two
Jeste da mora da završi u četiri, ali mora i ostalih šest timova. Neko će da izvisi. (OK, možda jedino Lampardu ne bi zamerili da izvisi ove sezone.)

Ta Arsenalova napadačka trojka je žestoko overhyped, još nijednu utakmicu nisu počeli zajedno a razni Viškovići već ih proglašavaju za "drugi najbolji napad u zemlji, odmah iza Liverpulovog". Na osnovu čega, jebote?!

Guardiolina trojka već godinama igra vrhunski fudbal ali ne, bolja je ova koju još nismo ni videli. Jer Pepe je koštao 70 miliona a Sterling samo 50, to znači da je Pepe upola bolji napadač, nema veze što još gol nije dao...
Dee Jay
Pitanje da li su i treći napad u ligi, tj. ispred Sona, Kejna i Moure. Mislim da bi Arsenal sa ovim što ima, ipak trebalo da bude ispred Junajteda i Čelsija.
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Aug 25 2019, 04:42 PM) *
Pitanje da li su i treći napad u ligi, tj. ispred Sona, Kejna i Moure.

Jeste, mada ovima je Moura trenutno desetka, a po krilima napadaju Son i Lamela.

U svakom slučaju, Arsenalovi napadači morali bi prvo nešto da urade u ovoj postavci pre nego što ih proglasimo za prve, druge, pete ili šeste.

Aubameyang i Lacazette su bili odlični prošle sezone (uglavnom trpali autsajdere), ali nisu uvek igrali zajedno u paru, a u trojci sa Pepeom nisu nikad. Ko zna na šta će to ličiti, i da li to Emery uopšte planira.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.