Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Barcelona
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Stranice: 1, 2
Digital_Jesus
Posle 0:3 u Barseloni nemamo mnogo čemu da se nadamo. Ako je i postojao neki tračak nade za Anfield miracle, bez Firmina i Salaha koji danas neće igrati mislim da zaista nemamo šta da očekujemo.

Priča se po twitteru kako će Bruster biti na klupi danas, možda i uđe u nekom trenutku.

Ja bih voleo ako bi Klop izveo ovu postavu:

---------Alisson------------

Taa---Gomez--VVD---Robo

Hendo--Fabinho--Ox

Origi -- Mane -- Šaćiri

Ako ništa, nadam se da će biti uzbudljiva utakmica i da ćemo uspeti da pobedimo makar sa jedan razlike.
BeFair
Jbo Sacirija, on je meni skroz beskoristan kad igra krilo, nema uopste brzinu za tu poziciju, ne znam sto ga ne proba kao AMC u 4-2-3-1 formaciji. Pre bih Ox-a video na poziciji koju obicno zauzima Salah (ili Ox levo a Mane desno), mada se pojavljuju vesti da je Ox povredjen (kao i VVD). Ako je Brewster fizicki spreman, bolje on da igra od starta, i ovako nemamo sta da izgubimo (sanse su i onako minimalne da cemo napraviti novo cudo) nego da gledamo Origija i Sturidge-a koji su u ocajnoj formi vec duze vreme ( da ne kazem, godinama) + odlaze na leto a mali je sa druge strane buducnost kluba (nadam se).
milos7
Niko da prokomentarise sinocni mec. Sve sve, ali kompani da ubode ono. Uh. Jeste Liverpul imao srece dosta puta ali 14 u nizu i koliko poslednjih meceva dobise 1-0.
Zanimljiva sezona ali istorijski i statisticki ostace bez trofeja.
Digital_Jesus
@BeFair - Voleo bih i ja da vidim Brustera, ali ne znam koliko je pametno iz njegove perspektive da počne ovu utakmicu, ako ne uradi ništa, bojim se da mu ne uništi samopouzdanje. Više bih voleo da uđe sa klupe. I ja sam video nešto za VVD-a i OX-a, kao da su trenirali u posebnoj sesiji, ali navodno razlog nije nikakva povreda i da su obojica spremni za večeras.

@milos7 - lkomentarisali smo na temi Premier lige smile.gif
Take Two
Što bi Brewster gubio na samopouzdanju ako ne uradi ništa?

Dečko je fenomenalno jak i brz, mogao bi da napravi više problema njihovom Šakiri nego Origi, Sturridge, ili naš Šakira.
milos7
Izivinjavam se, nisam ispratio pomenutu temu biggrin.gif

Ocekivao sam borbu do kraja ali sa ovim timom ipak necu nicemu da se nadam, stvarno ne ocekujem nista spec od origija, (on moze da da umulja nesto kad udje sa klupe ono tipa evertonu i tako to ali sta ce da uradi barseloni), a ni od sacirija na mestu salaha. Vezni red bez kreacije, a mora da se jure golovi.
Ne znam zasto oxa nema ni na klupi, ne ocekujem da bi i odigrao vise od 15 minuta ali opet ...

Da sam na stadio nalozio bih se makar zbog ekipe ali ovako cu samo da odgledam odjavljivanje iz LS, koje je moglo da bude korak napred u odnosu na proslu godinu.

Voleo bih da ne budem u pravu pa da mi popljujete ovaj post na kraju utakmice smile.gif

Sudi ni manje ni vise jedan od najgorih sudija turcin cakir wacko.gif
dzoker
Ma samo da smo dobili onaj Real smrdljivi prosle sez. Tad smo stvarno mogli da ih napunimo i otvorili smo mec brutalno. Sve bi mi bilo lakse sada, a ovako neki gorak ukus to je strasno. Kad bi nekim cudom napunili sada Barsu i uzeli usatog pa valjda i nas nekad da pogleda sreca. Sve maler do malera, ne moze da se prati vise.
Take Two
Sreća je trebalo da nas pogleda u prvoj utakmici pa da umuljamo jedan od tri zicera. Sad je skoro sigurno prekasno, ali bože moj, YNWA.
MaPkO89
Ima neko link za strim ?
Dee Jay
CITAT (MaPkO89 @ May 7 2019, 09:05 PM) *
Ima neko link za strim ?

http://bfst.to/play/soccer-14.php
dzoker
Toooooo Ajmoooooo !!!
bokeli
Origi nije ni blizu Firminu al se barem trudi, trci taki krakat kaki je.
Al Saciri.... uzas znaci, em spor kasni sa dodavanjima, em lenj, nikako da isprati pozadi... nepismen fudbaler

Steta za Fabinjov zuti, prerano, s obzirom da je zadnji vezni i da stalno jurca da presece kad ostane Mesiju iza ledja
dzoker
Saciri bag.gif bag.gif bag.gif
Take Two
QUOTE (dzoker @ May 7 2019, 09:49 PM) *
Saciri bag.gif bag.gif bag.gif

Neopisivo.

Sa jedne strane, ne bi mi više nikad obukao LFC dres posle ovakve kurcobolje.

S druge strane, Klopp je sam kriv jer ga je držao van tima mesecima, a onda ga gurnuo u startnu postavu za jednu ovakvu utakmicu.
milos7
Ako ga ne izsci ODMAH sada ODMAH onda je lud.. napravio im je 2-3 kontre svojim greskama i kostao Liverpul par sansi jer je uzasno gresio, kao da nije igrao fudbal 3 godine.
Zasto treneri cekaju sa izmenama, ako vidis da nesto ne ide, menjaj makar u 10om minutu majku mu.
Nek ubaci one klince samo saciri napolje, veze nema
bokeli
Oni odmorni, mi umorni, vidi se
Nikako da ubacimo dobar centaršut iz kornera da se barem da prilika nekom da skoci na jbnu loptu. Sto je gore, posle svakog naseg kornera imaju kontre
Peyson
Simpatično poluvreme, izuzev Gnjilanca, vrlo nekvalitetan trol.
Matipovo zaustavljanje Mesije u onoj šansi, pak, predivnoća.
dzoker
AAAAAAAAAaAAAAAA
Milosh
CITAT (dzoker @ May 7 2019, 10:15 PM) *
AAAAAAAAAaAAAAAA

X 2
dzoker
Sta je ovooo aaaaaa aode cuka
Dee Jay
Gini legenda biggrin.gif
LjutiKrilo
ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ May 7 2019, 10:19 PM) *
Gini legenda biggrin.gif

I Suarez legenda, da nije povredio Robertsona ne bi ni igrao Gini biggrin.gif
Dee Jay
CITAT (Take Two @ May 7 2019, 10:22 PM) *
I Suarez legenda, da nije povredio Robertsona ne bi ni igrao Gini biggrin.gif

Vratilo mu se za proslu biggrin.gif
Milosh
G E N I J E
BeFair
OMFGGGGGGGGGGG

SVIRAJ KRAJ!!!
milos7
DELIRIJUUUUUUUUUUUUUUUUUM
redsi
Sve je ovo normalno. Sta se lozite biggrin.gif
dzoker
Ljudi moji, sta je ovo bilo ahahhaha. Da li je ovo san hahahahahah jebote!!!!!!!!!

Firmino who Salah who? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
bokeli
Zaplakao sam....
emir_lfc
Samo ljubav 💚
Peyson
Samo ću se sad usrati od alkohola.
Sutra ćemo pisati.
bokeli
Arnold je genije
Ostali pretrcali nenormalno mnogo, odakle im snaga ( Saciri angry.gif)
Alison odlican veceras
redsi
Fabinho jedna od najboljih utakmica veznog igrača ikada.
Boza_dunster
Opa.....

Cudesne evropske noci na Enfildu....magija bre....

Jedna od najvecih pobeda u istoriji kluba....okrenuti Barsu 'vako skrpljeni i to 4 komaTa....vau......

Usro sam se od srece....nisam smeo da gledam zadnjih par minuta...samo slusao...uh....

Jos jedno finale....drugo zaredom....ajde sad....

Zasluzili su ovi momci nakon ovakve sezone da uzmu jedan veliki trofej....zasluzili su...
Djotun
OVAJ JEBENI KLUB. VOLIM VAS SVE
Svebor
Eeeeeej breeeeeeeeee yahoo.gif
ps
Plus ono sto rece Djotun
Take Two
Svebor
biggrin.gif
KillForGlory
Nek su nas Gini i Origi usutili na duze staze biggrin.gif
JEDAN JE LIVERPUL!!!!!
Dee Jay
Origi je malo igrao, malo golova dao za Liverpul, ali kakvi golovi, Dortmund, Everton, Njukasl, Barsax2 biggrin.gif
BeFair
Svebor
CITAT (Dee Jay @ May 8 2019, 12:16 AM) *
Origi je malo igrao, malo golova dao za Liverpul, ali kakvi golovi, Dortmund, Everton, Njukasl, Barsax2 biggrin.gif

Gledam ga veceras, i mislim se - odlicne fizicke predispozicije, nije da ne ume s loptom...eh, da mu je samo malo mozga...i onda, cetvrti gol. biggrin.gif
LjutiKrilo
jao čergalonu odvalismo... kako su mi antipatični ne mogu da vam opišem

a whiskey nose nikad nije uspevao da ih reši, mi redovno

samo da ne bude još povreda do finala
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ May 8 2019, 12:16 AM) *

Ja bih ga posle ovoga zadržao, majke mi, iako mi se obično smuči život kad vidim da njega sprema sa klupe.

Stukiju ističe ugovor, umesto njega može komotno da uskoči Brewster (Klopp je već najavio da će biti u prvom timu sledeće sezone), tako da nema potrebe za novim napadačima.
acc
Jbmti pre bih rekao da ce Brajton da uzme bodove gradjanima nego
da mi odvalimo barsu....i to sa klupom.Neverovatno.Sta se sve izdesavalo veceras...Verujem da igramo sutra ponovo da bi nas ladno prosli , ali fuck them...2 godine zaredom ispustaju +3....Nek se cesu malo....Go Brighton....Ajmo ludilo do kraja...

Take Two
Pustite Brajton, da mi lepo dobijemo svoje preostale dve utakmice i ja ću biti presrećan. Jedan trofej ili dva, nije toliko bitno.
Boza_dunster
Za prvi trofej nakon 2012.godine.....

Dugo cekamo vec bilo kakav trofej....vreme je da krene neka zetva trofeja....da se vratimo na mesto kao nekada....

Klopara je imao dva evro finala....evo mu trece srece nadam se biggrin.gif
LjutiKrilo
ljudi jel su oni ikada istresli velike pare za defanzivca, makar upola kolko mi za virdžila?

koliko su ovog golmana platili?

ja sam pre 10-15 godina trubio da su oni kao klinac koji prvi put sedne da igra FM... sve pare u napad, nešto i u vezni red a zadnjih 100 eura u defanzivce...
izgleda da se ništa nije promenilo, osim ako iz njihove škole ih ne usere ne pike.

oni su i maskerana terali na štopera?

Take Two
To pre 10-15 godina jeste bilo tako, ali odavno nije - samo Atletico i Getafe imaju bolju odbranu od njih ove sezone. Baš smo ih ozbiljno obrukali u ove dve utakmice.

Što se para tiče, dali su 40 miliona za Lengleta letos, 30 miliona za Semeda godinu dana pre toga, 30 miliona za Umtitija još ranije... Pique i Alba su tu već sto godina.

Ter Štegen je došao dosta jeftinije, ali kao rezerva iza - pazi sad - Klaudija Brava. Danas važi za jednog od najboljih u Evropi, i protiv nas je bio odličan u prvoj.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.