Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sautempton-Liverpul
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
bokeli
Na papiru ovo nam je najkreativniji Vezni red. Aj da vidimo kako ce to funkcionisati
BeFair
Jbno bilo, opet smo se provukli. Mada, najbitnija su 3 boda u ovoj fazi prvenstva.

Mene ponajvise razocarao Fabinho danas, dosta izgubljenih duela i promasenih uklizavanja, nekarakteristicno za njega. Pozitivno je sto su strelci Keita (napokon, valjda ce sad poceti da podize formu) i Salah.
LjutiKrilo
dobro je ispalo, uh.
taman kad sam počeo da pizdim kako bi klopo trebao da vadi salaha napolje jer je beskoristan, desila se ona kontra...

idemo dalje
milos7
Al ga umoci Momo !!
Gledam preko nekog strima krece kontra salah dolazi do pred sesnaesterac, vidim da nema nista od dodavanja firminu i bam strim zabagovao, vraca mi opet korner i tako par puta, na kraju se razbistrilo, vidim SALAH GOOOOOOOO, skinuo dres biggrin.gif
Boza_dunster
Velika pobeda.....

Mnogo su bitne ovakve pobede sada na kraju prvenstva kad se izvlacimo iz problema....karakter sampiona....u proslosti bi vec kiksali odavno do sada....ovako gazimo kako znamo i umemo..

Jos 5 kola....
Djotun
Samo guraj. Ove tri pobede kada je delovalo da je kiks izvestan, bolest kakav posao je napravljen. Nadam se da su se naložili i da nema više useravanja i grčenja. Klop prvi put reagovao na vreme sa izmenama, mada meni nejasna Milner-Trent. Uf, će izginemo.
Take Two
QUOTE (Djotun @ Apr 5 2019, 11:25 PM) *
Klop prvi put reagovao na vreme sa izmenama, mada meni nejasna Milner-Trent.

Ležeran je mali Trent ponekad, što mene užasno nervira. Ali tako je to kad proglasiš 19-godišnjeg klinca za startnog beka, još mu oteraš jedinu zamenu - nije stigao da preleži dečije bolesti.

Salah dao gol, rekoh ja da bele kopačke pomažu Hail.gif Ako ćemo realno, ovo večeras je bila bolja pozicija za dodavanje Firminu nego ono u prošlom kolu kad su Manea Spursi ispratili pa je Salahudin probao sam. Ovo je bilo baš bezobrazno forsiranje, Bobi je bio sam u 100% situaciji. Ali šta sad, bitno da je ušlo, mašala.

Hendo prijatno iznenadio, ušao jedini spreman da se pegla sa sotonskim mesarima, jedan žuti, jedan gol. A mrtvi Gini Wijnaldum, skoro da mi ga je žao, gubio svaki duel. Ne bi mi apsolutno nikad igrao CM, ali nikad. Neka se rotira sa Fabinhom na DCM, šta će mu više.

Sledeće sezone iz filijale da dođe Ward-Prowse, treba nam neko sposoban da iz kornera prebaci prvog protivničkog igrača.
1jeAhonen
Nisam stigo iz šihta, da dam tip , ali picimo u trojku, i evo ga...Keita, Hendo...tako mora, svi da trpaju, da se gazi do kraja, nema stajanja. GO YNVVA
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Apr 6 2019, 12:10 AM) *
Ležeran je mali Trent ponekad, što mene užasno nervira. Ali tako je to kad proglasiš 19-godišnjeg klinca za startnog beka, još mu oteraš jedinu zamenu - nije stigao da preleži dečije bolesti.

Salah dao gol, rekoh ja da bele kopačke pomažu Hail.gif Ako ćemo realno, ovo večeras je bila bolja pozicija za dodavanje Firminu nego ono u prošlom kolu kad su Manea Spursi ispratili pa je Salahudin probao sam. Ovo je bilo baš bezobrazno forsiranje, Bobi je bio sam u 100% situaciji. Ali šta sad, bitno da je ušlo, mašala.

Hendo prijatno iznenadio, ušao jedini spreman da se pegla sa sotonskim mesarima, jedan žuti, jedan gol. A mrtvi Gini Wijnaldum, skoro da mi ga je žao, gubio svaki duel. Ne bi mi apsolutno nikad igrao CM, ali nikad. Neka se rotira sa Fabinhom na DCM, šta će mu više.

Sledeće sezone iz filijale da dođe Ward-Prowse, treba nam neko sposoban da iz kornera prebaci prvog protivničkog igrača.

i jedna asistencija, čini mi se da je on glavom dodao loptu u prostor koju je Salah pokupio i dao gol. Jebeno sam se naježio kada je Henderson dao gol i to ne toliko zbog gola koliko zbog njegove proslave. Delovalo je kao da će hoće da se smeje, plače i tuče u isto vreme - ne pamtim kad sam video tako emotivnu reakciju. A sudeći po igračima, tj. skoro pa celim timom koji mu je prišao, deluje kao da je jedan od omiljenijih igrača u ekipi. Verovatno se i njemu mota po glavi ovih dana ona ispuštena titula iz 2013/14, ali sada je sigurno mentalno stabilniji i iskusniji nego onomad. Zapravo, mislim da su samo on i Minjole jedini iz tadašnjeg tima koji su i dalje kod nas.

Salah se vratio, jeste da je u onoj kontri bio nerealno alav, ali je ipak majstorski završio i prekinuo duži post. Verujem da ćemo gledati još njegovih golova u ostatku sezone.
Svebor
Au, kol'ko sam se drao kad je Sale dao gol...a Hendo, kapitenski. yahoo.gif
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Apr 6 2019, 12:10 AM) *

Mozda da je odmah prosledio loptu u prostor ispred, kada je vec krenuo u sprint, Firmino je bio vise pored njega nego ispred, da ne bi bio u ofsajdu, a taj pas u stranu bi verovatno presekao njihov defanzivac.

Take Two
Dobro, ne bi bio sasvim čist pas, ali ipak neuporedivo čistiji nego onaj Maneu protiv Totenhema - od kog je isto odustao, pa smo mu se napominjali majke.

Tamo je ako se dobro sećam bio još manji razmak između njih dvojice, a više protivničkih igrača u trku.

Gledam sad gol koji smo primili, kakva sramotna odbrana jbt ohmy.gif Matip kod centaršuta striktno markira vazduh, njegovog čoveka kreće da zatvori VVD ali ne stiže, dok na njegovog kreće Robertson ali uspeva da ga pretrči i ostavi samog. Najbliži intervenciji bio Naby Keita! Tragikomedija.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Apr 6 2019, 11:58 AM) *
Dobro, ne bi bio sasvim čist pas, ali ipak neuporedivo čistiji nego onaj Maneu protiv Totenhema - od kog je isto odustao, pa smo mu se napominjali majke.

Tamo je ako se dobro sećam bio još manji razmak između njih dvojice, a više protivničkih igrača u trku.

Bolje ne dodavati, samo "sebicni" juris ka golu biggrin.gif

CITAT
Gledam sad gol koji smo primili, kakva sramotna odbrana jbt ohmy.gif Matip kod centaršuta striktno markira vazduh, njegovog čoveka kreće da zatvori VVD ali ne stiže, dok na njegovog kreće Robertson ali uspeva da ga pretrči i ostavi samog. Najbliži intervenciji bio Naby Keita! Tragikomedija.

Videlo se da ce biti opasno, cim su Fabinjo, Arnold i Matip i Virgil na kraju svi krenuli desno i ostavili iza sebe ogroman prostor u koji ovi lagano utrcavaju.

1jeAhonen
Treba ispostovati @sebicni@ instinkt kod napadaca, jedino to dovodi do realizacije u suprotnom sve ide u nepovrat.

Pre par godina se slicno diskutovalo o saradnji Suareza i Sterlinga, naravno da je u par situacija Suarez s pravo bio sebican, ovoj slini nikakva asistencija ne bi pomagala da pogodi.

Dakle, straight to goal, pa sta bude.
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Apr 6 2019, 01:01 AM) *
Jebeno sam se naježio kada je Henderson dao gol i to ne toliko zbog gola koliko zbog njegove proslave. Delovalo je kao da će hoće da se smeje, plače i tuče u isto vreme - ne pamtim kad sam video tako emotivnu reakciju.

Hendo je uvek bio ložana, to nije nedostajalo. Problem je što ne ume mnogo sa loptom, ali u poređenju sa Wijnaldumom je Zidane lično.

Realno imaju istu tehniku (manjak tehnike), ali Gini ima blokadu u glavi pa stalno mulja i usporava, umesto da nešto proba da odigra dok je vreme.

QUOTE (Dee Jay @ Apr 6 2019, 12:08 PM) *
Videlo se da ce biti opasno, cim su Fabinjo, Arnold i Matip i Virgil na kraju svi krenuli desno i ostavili iza sebe ogroman prostor u koji ovi lagano utrcavaju.

Matip je najviše zajebao, odvukao ga Redmond u stranu pa je njega morao da krpi Virgil, a ovoga Robbo, a ovoga Naby.

Arnold i Fabinho su igrali odbranu gde i treba, da Matip nije bezveze izašao na bok problema ne bi ni bilo.

Ali škotski Moreno koji toliko žuri da pomogne štoperu da ne gleda ni gde je lopta ni gde je Long laugh.gif
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Apr 6 2019, 12:19 PM) *
Hendo je uvek bio ložana, to nije nedostajalo. Problem je što ne ume mnogo sa loptom, ali u poređenju sa Wijnaldumom je Zidane lično.

Realno imaju istu tehniku (manjak tehnike), ali Gini ima blokadu u glavi pa stalno mulja i usporava, umesto da nešto proba da odigra dok je vreme.

Jeste, mada Hendersonova partija od juče je jako ličila na utakmice iz 2013/14 kada je delovalo da će postati vrhunski box-to-box midfielder. Možda mu treba dati priliku da opet igra nešto poput te uloge, moguće je da će njegov doprinos biti veći. S druge strane, jeste da čovek nije kreativac i da od njega ne možemo očekivati ne znam ni ja kakve paseve u prostor i slično, ali ono gde on značajno doprinosi jeste tempo naše igre na sredini terena - retko kada on davi loptu, gotovo stalno se vrlo brzo nje oslobađa što doprinosi tečnijoj i bržoj igri celog tima.

Juče smo konačno gledali jedan remain vezni red, ali se ispostavilo da to i nije izgledalo najbolje. Fabinho je bio katastrofalan, to mu je verovatno najlošija utakmica u našem dresu. Keita je dao gol i imao je par dobrih paseva i pokušaja da nešto konkretnije uradi, ali je to i dalje daleko od onoga što svi mi od njega očekujemo. No, nije bio loš, a verujem da će mu taj gol značiti za samopouzdanje u nastavku sezone. Ne znam, možda je problem tog lošeg izdanja neuigranost te trojke koja je možda čak i prvi put igrala zajedno od prvog minuta? Kako god bilo, tri boda su u džepu, idemo dalje.

Ovo je tako luda sezona, ko god da ove godine završi drugi, to će verovatno biti drugo mesto sa najviše osvojenih bodova u istoriji PL. Nadam se da to nećemo biti mi.

Take Two
Da, Hendo/Gini su juče imali ulogu koju bi imao Ox da je zdrav, te džeradovske osmice sposobne da pokrije ceo teren ali i da uradi nešto konkretno sa loptom.

Njima ne leži baš ta uloga, Hendersonu zbog sporosti i fizikalija sjebanih povredama, a Wijnaldumu zbog glave. Ox i Keita bi trebalo da imaju prednost u odnosu na njih, uz neuništivog Milnera kog će Klopp uvek negde nekako da ugura.

Takav nam je vezni red, jebiga, sedam igrača za tri pozicije. S tim što je trojici najbolja pozicija 6 (Hendo, Fabinho, Gini) trojici pozicija 8 (Ox, Keita, Milner), i samo jednom pozicija 10 (Lallana), a taj jedan je najdalje od startne postave.
1jeAhonen
Henderson ce doci do svoje forme, a Keita i Fabinjo ce se pronaci vec naredne...cekali smo i Bobija pa je dosao tu gde je. Ox da ne prodje kao Hose Enrike posle povrede. Hendo je probojan igrac, impulsivan ima kratke spojeve i ume da nabode bezveze ali njegova energicnost je neophodna timu. Hendo ima odlicnu tehniku ali ne davi loptu i nema takvu kreativnost i pregled igre kakvu imaju neki bolji igraci od njega na toj poziciji, a to i nije za poredjenje. Donosio nam je i bodove i dobre igre i drzao nas posle Dzerarda (ne samo on) sasvim solidno.

Ljiljanu docekali nismo vala.
dzoker
Mi smo realno veliku stvar uradili sa ove zadnje 3 vezane pobede iako nismo briljirali. Do kraja nam je na papiru bas tezak protivnik Celzi, a u ostala 4 smo bas favoriti. A Sitiju jedino poene moze da uzme sada Palas nadam se. Utd ce ih pustiti siguran sam po cenu i da ne igraju LS, samo da mi ne osvojimo.
Svebor
CITAT (Take Two @ Apr 6 2019, 11:58 AM) *

Zapravo je raspad krenuo od Djinijevog ispadanja, pa su se dalje svi naslagali naopako.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.