Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Bayern Munich vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Digital_Jesus
Da ne bude da stalno otvaramo temu u toku utakmice biggrin.gif

Keita navodno nije trenirao danas, neka povreda je u pitanju. Nadam se da nećemo gledati Brexit sredinu, valjda će igrati Fabinho. Možda i Lalana ne bi bio loša opcija ako imamo u vidu prošlu utakmicu, ali možda je bolje da počne sa klupe jer se pribojavam nove povrede ako bude igrao dve skoro cele utakmice u roku od 4 dana. Trent je trenirao danas, treba ga očekivati u prvih 11.

Što se Bajerna tiče, mislim da je samo Kimmich suspendovan, ostali bi trebali da budu na raspolaganju. Nije mala stvar što neće igrati Kimmich, nadam se da će Robo i Mane praviti karambol po toj levoj strani.
redsi
biggrin.gif
Svebor
laugh.gif
Djotun

Minhen danas pre podne.
Digital_Jesus
Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Milner, Wijnaldum, Henderson, Mane, Salah, Firmino

Brexit midfield is back biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Take Two
Odakle vam to Brexit, jel' Gini počasni Britanac?

Bolje Milner nego trojica zadnjih veznih u svakom slučaju, mada bih ja radije da je Fabinho anchor a Hendo napred sa Milnerom. Ovako će Hendo da bude anchor, a napred Milner i levo smetalo...

QUOTE (redsi @ Mar 13 2019, 10:07 AM) *
biggrin.gif

Pravovernima čista voda, za Milnera sok biggrin.gif
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Mar 13 2019, 08:30 PM) *
Odakle vam to Brexit, jel' Gini počasni Britanac?

Pravovernima čista voda, za Milnera sok biggrin.gif

Brexit jer smo izgubili sva tri gostovanja ove godine u CL i svaki put je igrala ova trojka, dakle trio koji radi na tome da Liverpul ne ostane u evropi => Brexit biggrin.gif

Za Milnera Ribena biggrin.gif
Take Two
Jel prenosi ovo RTS, mrzi me nešto da lovim strimove?
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Mar 13 2019, 08:42 PM) *
Jel prenosi ovo RTS, mrzi me nešto da lovim strimove?

Prenosi, na sreću. Strimovi su postali pakao otkako su banovali reddit/soccerstreams sad.gif
Take Two
Ti sa Reddita su sad ovde. Meni se trenutno skida sto sranja na desktopu pa mi glupo da s opterećujem još i strimom ako ne moram...
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Mar 13 2019, 08:55 PM) *
Ti sa Reddita su sad ovde. Meni se trenutno skida sto sranja na desktopu pa mi glupo da s opterećujem još i strimom ako ne moram...

Hvala.

Vrlo tvrda utakmica za sada. Fabinho je par puta izgubio loptu na sredini terena i doveo nas u neprijatne situacije, valjda se to neće dešavati u nastavku.

Maneov gol za naklon Hail.gif Robertson krivac za gol Bajerna, morao je bolje da reaguje.

Kako god bilo, ovo ne izgleda sjajno, nadam se da ćemo izdržati u drugom poluvremenu.
Take Two
Ništa mi se ne sviđa kako ovo ide. Dali smo gol na glupost Nojera i ludilo Manea, ali osim toga jedva da smo išta stvorili. Preskačemo sredinu kao da smo Burnley, s tom razlikom što smo napred kepeci pa tek svaku osmu loptu uspemo da prihvatimo.

Ako na fizikalisanje nekako sačuvamo 1-1, biću zadovoljan, ali bojim se da su za to male šanse. Hendo već ispao, Fabinho očajan večeras a već ima i žuti, po bokovima nas opet kidaju kako im dođe... Čisto sumjam da ćemo se odbraniti ovih 45 minuta, znači moramo nekako da izmislimo još jedan gol, ali kako? Već vidim kako oko sedamdesetog uskaču Lallana i Origi da jure izjednačenje, potezi očajnika.
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Mar 13 2019, 09:59 PM) *
Ništa mi se ne sviđa kako ovo ide. Dali smo gol na glupost Nojera i ludilo Manea, ali osim toga jedva da smo išta stvorili. Preskačemo sredinu kao da smo Burnley, s tom razlikom što smo napred kepeci pa tek svaku osmu loptu uspemo da prihvatimo.

Ako na fizikalisanje nekako sačuvamo 1-1, biću zadovoljan, ali bojim se da su za to male šanse. Hendo već ispao, Fabinho očajan večeras a već ima i žuti, po bokovima nas opet kidaju kako im dođe... Čisto sumjam da ćemo se odbraniti ovih 45 minuta, znači moramo nekako da izmislimo još jedan gol, ali kako? Već vidim kako oko sedamdesetog uskaču Lallana i Origi da jure izjednačenje, potezi očajnika.

Bio si u pravu za izmene tongue.gif

Mnogo bolja partija u drugom poluvremenu, deluje kao da ih je Klopp razmrdao sa nekim dobrim team talkom. Zaslužen prolaz dalje, nema šta.

Jedino što me je iznerviralo je apsolutni idiotluk Robertsona za žuti karton zbog kog neće moći da igra sledeću utakmicu isuse.gif No, svakako i on mora jednom da odmori, tako da će to silom prilika biti ta prva utakmica u top8.
redsi
Dosli smo da popijemo pivo i jebemo.A pivo smo vec popili biggrin.gif
LjutiKrilo
bombona
Peyson
Rekao sam, nije da nisam, ali uopšte nisam presrećan, šta više tek sada bih ujedao zbog sranja sa Lesterom i Vest Hemom.
Sad najbolje da izvučemo Ajaks, pa se raspomamimo, pa onda Juve, pa u finalu đubrad i... popušimo tako što će Mane slomiti nogu a Alison pokušati da dribla Lukakua u petercu!
Normalno da ću da serem najgori mogući scenario kako se ni slučajno ne bi dogodio.
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Mar 13 2019, 10:57 PM) *
Bio si u pravu za izmene tongue.gif

I ćorava koka nešto ubode. Meni se čini da smo odigrali i drugo kao i prvo, s tom razlikom što je Bayern potpuno pao. Pretčali smo ih kao da su selekcija nekog doma penzionera, samo je falilo i mrtvi Robben da im je izašao na teren umesto živahnog Comana. Fenomenalan rezultat.

Očekujem neke Engleze u sledećoj rundi, ne bi me iznenadilo baš Guardiola da nam se nacrta. Ali nije bitno, ko god da dođe Moreno će da ih pokida Hail.gif
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Mar 13 2019, 11:04 PM) *
I ćorava koka nešto ubode. Meni se čini da smo odigrali i drugo kao i prvo, s tom razlikom što je Bayern potpuno pao. Pretčali smo ih kao da su selekcija nekog doma penzionera, samo je falilo i mrtvi Robben da im je izašao na teren umesto živahnog Comana. Fenomenalan rezultat.

Očekujem neke Engleze u sledećoj rundi, ne bi me iznenadilo baš Guardiola da nam se nacrta. Ali nije bitno, ko god da dođe Moreno će da ih pokida Hail.gif

Istakao bih još da pored VVD-a na kog smo navikli da ne greši, da je i Matip bio fenomenalan - jeste da je dao autogol, ali je on najmanje kriv što smo ga primili. Odlična partija.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Mar 13 2019, 11:04 PM) *
Ali nije bitno, ko god da dođe Morenoilner će da ih pokida Hail.gif

Mane bi mogao malo manje da bude world class, uzece Azarovo mesto u Realu.
Take Two
Jebao vas LB Millie! Moreno čeka kao zapeta puška!

Robertson je večeras odigrao možda i najgoru partiju do sada, bar od kako se ustalio kao starter. Matip je urlao na njega bezbroj puta, Virdžila nisam video ali sigurno je i on.
Stevie_G
CITAT (Take Two @ Mar 13 2019, 11:17 PM) *
Jebao vas LB Milner! Moreno čeka kao zapeta puška!

Robertson je večeras odigrao možda i najgoru partiju do sada, bar od kako se ustali kao starter. Matip je urlao na njega bezbroj puta, Virdžila nisam video ali sigurno je i on.

Urlao je i VVD na kraju kad su se pozdravljali s navijacima doduse s kiselim osmehom, u fazonu ''koji ti je kurac trebalo da pravis onaj faul''. Lider

Sve ocekivano, bolji smo tim cele godine od ovog Bayerna. Matip od autogola odigrao kao zmaj, velika smo ekipa, jebeno je nedostajalo da dolazimo na ovakve arene i rutinski resavamo protivnike i to motherfucking Bayern Munich, juce Klopp pricao o bitnosti prolaska dalje sto zbog finansijskog aspekta sto zbog konacnog ucvrscenja u evropsku elitu. Uvek smo bili kraljevi Evrope bar sto se Engleza tice u kakvoj god formi bili.

'Ajmo neki Ajax sad da se prosetamo.

Boza_dunster
Daj opet Porto kao lani da ih petardiramo.....

Odlicno drugo poluvreme veceras....da je Salah bio vise drugar u onoj jednoj akciji kad je Mane bio sam na drugoj sttrani, mogli su svabe da popiju jos koji....

ALi i ovako odlicno....

Mane ubica u zadnje vreme....najbolji igrac uz Virdzila jeremiju....

Doktorski odigrano....

Idemo dalje....neka spremi guzove Fulam....
Digital_Jesus
CITAT (Stevie_G @ Mar 13 2019, 11:31 PM) *
Urlao je i VVD na kraju kad su se pozdravljali s navijacima doduse s kiselim osmehom, u fazonu ''koji ti je kurac trebalo da pravis onaj faul''. Lider

Sve ocekivano, bolji smo tim cele godine od ovog Bayerna. Matip od autogola odigrao kao zmaj, velika smo ekipa, jebeno je nedostajalo da dolazimo na ovakve arene i rutinski resavamo protivnike i to motherfucking Bayern Munich, juce Klopp pricao o bitnosti prolaska dalje sto zbog finansijskog aspekta sto zbog konacnog ucvrscenja u evropsku elitu. Uvek smo bili kraljevi Evrope bar sto se Engleza tice u kakvoj god formi bili.

'Ajmo neki Ajax sad da se prosetamo.

Kada bih birao protiv koga ne bih želeo da igramo sada, to bi bio Ajax. Znam da se Real raspada, ali oni igraju dosta rasterećeno jer niko ništa od njih i ne očekuje, a imaju dosta dobar i uigran tim.

Ja sam više za neku Barsu/Juve pa da vidimo na čemu smo biggrin.gif
dzoker
Toliko smo lagano prosli na ovom gostovanju, kao da su neki Soton ili tako , a ne jedan od najjacih klubova na svetu haha. Vidi se da nije to onaj Bajern kao proslih sezona, ali koga briga. Mane i Virdzil juce objasnili dodje mi dresove sada da narucim od njih jbt
Djotun
Pola tekme se ne secam, ali znam samo da su nam golovi bili majstorski i da mi je delovalo da smo ih pregazili trcanjem i željom u drugom poluvremenu.
Za utakmicu je bilo nemoguće naći kartu, barem meni. Tako da next best thing je bio BOSS NIGHT koji je bio spektakl, od 13h pa do duboko u noć.
Jamie Webster je pokidao svojih sat vremena svirke, to je bilo ludilo. Oko 19h su zapalili na stadion svi sa kartama, ali je u toj hali ostalo najmnje 2K ljudi za prenos utakmice. Vratio sam se kuci ispolivan pivom do mere da cu pre da bacim stvari nego da ih operem. Bile su ekipe iz Slovenije i Makedonije onako brojno, kao i branchovi iz Berlina, Dresdena, Madjari, Kanadjani neki, ma ludnica. Velika smo familija, greota da ne dođe nešto ove godine, nadam se da je ovo ogroman podstrek za dalje.
Dee Jay
Autocitat biggrin.gif

CITAT (Dee Jay @ Feb 11 2019, 12:10 AM) *
Ova ekipa Liverpula je po mom mišljenju minimum za polufinale LŠ, leže joj dvomeči. Mislim da možemo da prođemo Bajern i da se ne oznojimo, samo da nas ova pauza ne resetuje posle ovako dobre utakmice protiv Bormuta, bar je 10, ne 14 dana.

Neka me neko ispravi ako gresim, ali od kada se vratio na desno krilo, Salah ima samo jedan gol protiv Bormuta. Moguce da je to vise posledica slabije forme nego same promene pozicije, ali cinjenica je da je dalje od gola.

Mada imao bi tri asistencije protiv Barnlija da Carli Tejlor nije dotakao loptu kod dva gola.

Sa druge strane Mane ima najbolju sezonu kada su golovi u pitanju. Mozda bi Klop mogao cesce da ga proba na #9, ali jedino rezervno krilo koje imamo je Saciri.
Take Two
Ne mora da igra na #9, većinu golova je dao sa levog krila. Samo tri ima kao lažna devetka (dva vs. Watford, i jedan vs. Bayern).

S tim u vezi, zna li neko šta smo ono sinoć pokušavali u prvih 15 minuta kad je Mane igrao desno a Salah levo? Posle su se resetovali na normalan poredak, plus kad je Origi zamenio Bobija otišao je levo a Mane u sredinu.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Mar 14 2019, 04:25 PM) *
Ne mora da igra na #9, većinu golova je dao sa levog krila. Samo tri ima kao lažna devetka (dva vs. Watford, i jedan vs. Bayern).

S tim u vezi, zna li neko šta smo ono sinoć pokušavali u prvih 15 minuta kad je Mane igrao desno a Salah levo? Posle su se resetovali na normalan poredak, plus kad je Origi zamenio Bobija otišao je levo a Mane u sredinu.

Malo li je? biggrin.gif Naravno, sva trojica tokom utakmice ulaze u prostor ispred samog gola, i naravno da je kombinacija Firmino i Mane, bolja od Mane i Origi/Saciri (ne znam jel ovaj ikada igrao levo?), samo me je Mane impresionirao golgeterskim sposobnostima u poslednje vreme.

bokeli
CITAT (Digital_Jesus @ Mar 14 2019, 12:19 AM) *
Ja sam više za neku Barsu/Juve pa da vidimo na čemu smo biggrin.gif

Nikako. Ako nam je ista sansa za prvenstvo to je LS tj. da Siti dobije sto teze protivnike tamo a mi lakse. Tako da... Barsa ili Juve njima a nama Porto biggrin.gif.... sta god Gvardiola pricao arapi oce LS i mislim da im je to apsolutni prioritet. Nekako se nadam da LS moze da im izvuce bar delic energije unsure.gif

Sto se tice sinocne tekme uglavnom ste sve rekli, dodao bi samo da smo pod Klopom postali ozbiljan evropski takmac, sto nismo imali od onih par sezona pod Rafom. Msm da niko sad ne zeli da nas izvuce na zrebu.
Svebor
CITAT (Djotun @ Mar 14 2019, 01:56 PM) *
Pola tekme se ne secam, ali znam samo da su nam golovi bili majstorski i da mi je delovalo da smo ih pregazili trcanjem i željom u drugom poluvremenu.
Za utakmicu je bilo nemoguće naći kartu, barem meni. Tako da next best thing je bio BOSS NIGHT koji je bio spektakl, od 13h pa do duboko u noć.
Jamie Webster je pokidao svojih sat vremena svirke, to je bilo ludilo. Oko 19h su zapalili na stadion svi sa kartama, ali je u toj hali ostalo najmnje 2K ljudi za prenos utakmice. Vratio sam se kuci ispolivan pivom do mere da cu pre da bacim stvari nego da ih operem. Bile su ekipe iz Slovenije i Makedonije onako brojno, kao i branchovi iz Berlina, Dresdena, Madjari, Kanadjani neki, ma ludnica. Velika smo familija, greota da ne dođe nešto ove godine, nadam se da je ovo ogroman podstrek za dalje.

Hail.gif
milos7
Bajern je bajern, u kakvoj god formi bili, mada su pobedili volfsburg sa 6-0 prethodni vikend. Pored reala barse juventusa i atletika spadaju u onu grupu timova koji u zadnjih 6-7 god skoro pa redovno igra u polufinalu. Ne znam ko ih je sem reala i izbacivao iz LS, tako da je ovo veliki rezultat za Liverpul.7

Zreb - podelio bih u 3 grupe timova, englezi, juve i barsa kao top i treca porto i ajaks.
Mislim da je verovatnoca da bude jedan engleski par veoma velika. Realno porto je najbolje resenje, pa onda mozda ajaks. Ipak su real izbacili u gostima. Jeste da ih je real podcenio posle prve utakmice ali respekt.
Da nije ova jurnjava u PL voleo bih da padne i Barsa ali bolje sto lakse.
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Mar 14 2019, 04:35 PM) *
Saciri (ne znam jel ovaj ikada igrao levo?)

Mislim da nije, ali meni je još veća misterija zašto Klopp odbija da ga proba desno (ili levo, ili kroz sredinu) od kako smo se vratili na 433.

Shaqiri je igrao, često i počinjao, na desnom krilu kad smo igrali 4-2-3-1 pa zavrtao u sredinu i pokušavao da izbunari nešto. Od kako su nam krila opet napadačka, Shaqiri jedva da je ulazio u igru. Ne znam da li je slučajnost, ali baš čudno mi deluje.
Dee Jay
Porto biggrin.gif
Take Two
Ajax - Juventus
Liverpool - Porto
Tottenham - Man City
Barcelona - Man United

U polufinalu naaa... Barsu ili Ole Gunar FC.

U finalu smo gosti.

Nadam se da nećemo potceniti Porto, ozbiljniji su oni nego prošle godine... a mi smo manje ludi. Očekujem da ih izbacimo, ali ne sa 5-0.
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Mar 15 2019, 12:23 PM) *
Ajax - Juventus
Liverpool - Porto
Tottenham - Man City
Barcelona - Man United

U polufinalu naaa... Barsu ili Ole Gunar FC.

U finalu smo gosti.

Nadam se da nećemo potceniti Porto, ozbiljniji su oni nego prošle godine... a mi smo manje ludi. Očekujem da ih izbacimo, ali ne sa 5-0.

+1. To ni slučajno ne smemo da radimo pošto smo ih prošle godine dobili sa bitno drugačijim stilom igre na koji nisu imali adekvatan odgovor. Ove godine igramo dosta opreznije, tako da ne očekujem nikakve megalomanske rezultate.

Dobro je i da je City dobio Totenhem, tj. da nije dobio Ajax/Porto jer ce morati dosta da se istrose u tom dvomecu. Ovako izgleda Sitijev raspored u Aprilu:

April 9/10: Spurs (a)
April 14: Crystal Palace (a)
April 16/17: Spurs (h)
April 20: Spurs (h)
April 24: Man Utd (a)
April 28: Burnley (a)

Bice pakleno thumb.gif
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Mar 15 2019, 11:54 AM) *
Mislim da nije, ali meni je još veća misterija zašto Klopp odbija da ga proba desno (ili levo, ili kroz sredinu) od kako smo se vratili na 433.

Shaqiri je igrao, često i počinjao, na desnom krilu kad smo igrali 4-2-3-1 pa zavrtao u sredinu i pokušavao da izbunari nešto. Od kako su nam krila opet napadačka, Shaqiri jedva da je ulazio u igru. Ne znam da li je slučajnost, ali baš čudno mi deluje.

Čak je Origi bio ispred njega kada je trebalo ubaciti nekoga levo biggrin.gif

CITAT (Digital_Jesus @ Mar 15 2019, 02:11 PM) *
Ovako izgleda Sitijev raspored u Aprilu:

April 9/10: Spurs (a)
April 14: Crystal Palace (a)
April 16/17: Spurs (h)
April 20: Spurs (h)
April 24: Man Utd (a)
April 28: Burnley (a)

Bice pakleno thumb.gif

Zaista težak raspored. Totenhem i Junajted se bore za LŠ, Barnli za opstanak, a ni Palas nije baš bezbedan, svakako nikome neće nedostajati motivacije.
Djotun
Biće dobro sve.
Dee Jay
CITAT (Djotun @ Mar 15 2019, 03:22 PM) *
Biće dobro sve.

Tako je biggrin.gif

Svebor
CITAT (Djotun @ Mar 15 2019, 03:22 PM) *
Biće dobro sve.

thumb.gif
MaPkO89
Odlican zreb, jedini laksi protivnik bi bio United biggrin.gif

Nadajmo se da ce SIti kiksnuti u aprilu, mada se ja ne bih uopste u Utd, nije iskljuceno da bi ih pustili samo da mi ne uzmemo titulu.

Inace nocas sam nicim izazvano imao nocne more vezane za Liverpul. Sanjao sam utakmicu protiv Celzija gde nikako ne mozemo da damo gol, a treba nam za titulu. Vadili su lopte sa gol linije, sudije nije hteo penal da svirne iako je bilo prilika, bas sam se bio iznervirao. Valjda su to traume od one sezone kad je Murinjo stavio autobus protiv nas, a trebala nam pobeda za titulu biggrin.gif
Djotun
QUOTE (Dee Jay @ Mar 15 2019, 03:26 PM) *
Tako je biggrin.gif

Kakav najež! Kunem se da sam evo treći dan uzbuđen zbog ovog boss nighta. Piči me adrenalin danju noću. Žena sinoć dolazi sa posla, prvo što mi kaže sa vrata Watch him defend and we watch him score , potpuni trans.
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Mar 15 2019, 02:11 PM) *
+1. To ni slučajno ne smemo da radimo pošto smo ih prošle godine dobili sa bitno drugačijim stilom igre na koji nisu imali adekvatan odgovor. Ove godine igramo dosta opreznije, tako da ne očekujem nikakve megalomanske rezultate.

Ali ne znam kakav im je taj Militao što su ga posle samo 20 utakmica prodali u Madrid za 50 miliona. Prošle godine nije igrao kad su se blamirali protiv nas kod kuće, dakle red bi bio da ih natrpamo i sad za njegov oproštaj.
Djotun
Koliko sam ja shvatio lik je neki brazilski joe gomez, štoper ali pokriva i desnog beka često. Svaki od top6 engleskih klubova je bio dovođen u vezu sa njegovim transferom. U manageru je odličan, samo moraš malo da sačekaš dok Porto pristane na prodaju. biggrin.gif
Dee Jay
CITAT (Djotun @ Mar 15 2019, 04:22 PM) *
Žena sinoć dolazi sa posla, prvo što mi kaže sa vrata Watch him defend and we watch him score , potpuni trans.

laugh.gif
Djotun
p.s. Znam da nije mesto, al ne znam gde da pitam.. izvalio sam da mi forum odavno ne broji postove. huh.gif Ne znam da li je samo meni ili je zabagovalo generalno.
Boza_dunster
Odlican zreb.....bas sam se nadao Portu....a i zbog borbe za titulu u premijersipu isto odlicno da se manje potrosimo u LS a da se Siti kida sa jevrejima u LS plus imaju zeznut raspored u ligi....

Dobri dimni signali i dalje dolaze....mogao bi i klemponja i liga u isto vreme...
1jeAhonen
Bem ti ...kakve majstorije od golova. Vala svaka nam cast! GO YWNA totalno zasluzen prolaz.A tek sto nas oce zdrijeb.

CITAT (Djotun @ Mar 15 2019, 04:36 PM) *
p.s. Znam da nije mesto, al ne znam gde da pitam.. izvalio sam da mi forum odavno ne broji postove. huh.gif Ne znam da li je samo meni ili je zabagovalo generalno.

pa sta ce ti to? nisu bodovi na superkartici biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.