Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool-Watford
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
bokeli
Nevezano samo za ovu tekmu, vec nedeljama sam misljenja da je Mane najbolji kod nas u napadu ove sezone. Msm da je i najvise golova dao ako se ne racunaju penali. Veceras ima i Bobijevu ulogu da se povlaci i prima loptu ispred.

Posle Milnera na beku, Arnold izgleda kao spejs satl.
Salah mnogo forsira, 4 coveka cekaju u petercu centarsut, on petlja, ne vidi il ne zeli da vidi, bas je postao sebican smile.gif
Origi je pogubljen u ovako brzom timu,vecito kasni dal u ubacivanju,dodavanju...uvek korak iza
LjutiKrilo
zašto šaćiri nije na firminovom mestu?
bokeli
Mislim da je zato sto u sredini ne ume nista, jedino kad se prilepi uz desnu aut liniju ima vajde od njega.To bi znacilo da Salah ide u sredinu a toga smo se nagledali ove sezone i nije islo
Take Two
Jeste da su redovne mušterije, ali baš nam je bila potrebna jedna ovakva pobeda. Svi su bili prilično dobri, osim standardno njanjavog Wijnalduma i naloženog Robertsona koji ne zna gde udara.

Trentova utakmica karijere, verovatno. Tri asistencije, mogao je komotno još tri da su se napadači bolje snalazili, a pozadi mislim da su ga samo jednom probili i to daleko od šesnaesterca.

Bilo bi sve savršeno da frfljavi Aguero nije iskoristio mekan penal protiv Vest Hema, ali nema veze.
Boza_dunster
Domino tunajt....

Odlicna partija bekova....i Van Dajka golgetera smile.gif....i Manea...

Siti se izvukao....

I sad za vikend jedno od 3,4 velikih finala do kraja sezone....

Ajmo.....
Djotun
Ne mogu da verujem i dalje da Trent nije igrao ni minut protiv onako izranjavnog scuma u nedelju. Prilično sam siguran da je Milnerovo prvo poluvreme a i cela ta utakmica, nešto najgore što sam gledao u skorije vreme.
Danas nam je sve išlo kako treba, prosto neki timovi nam baš leže. Greota da City ovako izbuljaši tih 1:0. mad.gif
Boza_dunster
Mnogo nam je bitna tekma Everton sada u pm....

Jer posle njih nemamo tesku utakmicu do kraja marta kad nam stize Totnem...

Bas jedno od finala do kraja sezone je ovo za vikend....

Pobeda kako god....makar buljom dali gol....
bokeli
CITAT (Boza_dunster @ Feb 28 2019, 12:09 AM) *
Pobeda kako god....makar buljom dali gol....

Buljom smo im dali jesenas, bilo bi mnogo opet biggrin.gif
Boza_dunster
Haha....moze i opet biggrin.gif

Mogao bi Salah da proradi tu malo....da se razbudi....poceo je dosta da petlja i da reaguje smotano u 16 metara....
Take Two
QUOTE (Djotun @ Feb 27 2019, 11:22 PM) *
Ne mogu da verujem i dalje da Trent nije igrao ni minut protiv onako izranjavnog scuma u nedelju. Prilično sam siguran da je Milnerovo prvo poluvreme a i cela ta utakmica, nešto najgore što sam gledao u skorije vreme.

Joj, gde mi pomenu opet Milnera na beku isuse.gif

Kad bi hteo neko da uradi video kompilaciju za YT, Milnerovi centaršutevi u nedelju sa jedne strane, Trentovi u sredu sa druge...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.