Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Man UTD - Lpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice
Djotun
Koja je pičkica Klop, ne veruje Trentu ni Keiti.

Liverpool: Alisson, Matip, Van Dijk, Robertson, Milner, Wijnaldum, Henderson, Fabinho, Mane, Salah, Firmino.

Subs: Mignolet, Keita, Sturridge, Lallana, Shaqiri, Origi, Alexander-Arnold.

Biće sjajno gledati kako Rašford pravi idiota od Milnera, ne kapiram da nije bilo dovoljno da to rade Zaha i Filipe Anderson. I ova sredina takođe razočaranje.
Digital_Jesus
Ovu sredinu sam očekivao, strahovao sam malo da slučajno ne izvede brexit midfield, ali svakako da nisam očekivao Keitu u prvoj postavi. Ovo za TAA mi nema nikakvog smisla huh.gif
Dee Jay
Ako pobedimo, nema se tu sta prikenjati, ali da ne "okrvavis" Keitu u ovakvoj utakmici, nikad od njega nece postati igrac kakav se ocekivalo, ako ne igra ovakve utakmice.

TAA, jedini Skauzer u ekipi ne igra derbi protiv Junajteda. Jeste da su ga brza krila unistavala ranije, ali valjda bi trebalo da prevazidje to.

Koliko vidim obe ekipe hoce da rokaju duge lopte "over the top" na Salaha i Rasforda, pa sta urade.

Da Staridz uradi nesto danas, pa da se rastajemo.
dzoker
Kvalitet poluvremena kao da sam gledao neki mec sa jsl poljanica covece
bokeli
Tako je to kad nemas kreativne fudbalere, vec samo trkace, pa gledamo samo jurnjavu ko na hipodromu
Milner je blizu da u drugoj utakmici kao desni bek dobije opet crveni
LjutiKrilo
bezidejni smo...

baj baj titulo
dobro ga nismo primili u finišu
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Feb 24 2019, 03:34 PM) *
Koliko vidim obe ekipe hoce da rokaju duge lopte "over the top" na Salaha i Rasforda, pa sta urade.

Da je bar to, nego smo mi prvo polureme šibali sve na desno krilo, gde Salah nije mogao da izviri iz Šoovog džepa. Odakle Kloppu ideja da toliko forsira jednu stranu, meni nije jasno. Tek oko osamdesetog provalio da mu neće proći, pa ga zamenio Shaqirijem.

QUOTE (bokeli @ Feb 24 2019, 04:08 PM) *
Tako je to kad nemas kreativne fudbalere, vec samo trkace, pa gledamo samo jurnjavu ko na hipodromu

Pa kao imamo dvojicu, ali su na klupi i potpuno van forme. Probao je Keitu protiv Bayerna, nije išlo, ko zna kad će ga opet pustiti. A Ljiljana valjda čeka sledeći liga kup da se oproba.

Bitno da sad daje šanse Stukiju i Origiju, dvojici sasvim nezainteresovanih napadača kojima ističe ugovor a novi im neće biti ponuđen.
Boza_dunster
Nazalost opet nismo iskoristili priliku da se isprsimo i pokazemo koliko zelimo titulu i da pobedom stavimo to svima do znanja....i da se pride odlepimo na +3....ovako +1...cisto da stoji da smo prvi....

Opet neki pilicarski X....suvise oprezno....Junajted mozda i vise zeleo pobedu....

I nismo iskoristili priliku sto se raspadaju....gube igrace na povrede.....jebote 3 izmene.....i opet su nekako zeleli vise.....

Jedino cime sam zadovoljan jeste odbrana....dobro je sljakala opet....i sjajni Hendo....razbija kako igra u zadnje vreme....i ja bih se nadrkao da me izmeni kad je najbolji bio na sredini...
Take Two
Još je Hendo ispao vrhunski profesionalac ako se gleda šta je kasnije uradio Kepa protiv Sitija biggrin.gif

Apsolutno mora da se gurne Keita umesto jednog od tri zadnja vezna, pa neka se uigrava kako zna i ume, jebiga. Eventualno Shaqiri da se oproba kao desetka, ali to smo danas valjda po prvi put gledali, i to tek pred kraj sa nekom kombo postavom.

1jeAhonen
Odradjeno, idemo dalje! YNWA
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.